Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Köszönöm Lanmandragoran, akkor felteszem!
Megnéztem a Guglival és össze-vissza írja ki egybe külön úgyh lecserélem oregánóra az tuti egybe van.


Elfogadva admin által
Jó régen próbálkoztam utoljára, úgyh ez most egy könnyű lesz:
Melyik elnevezés nem ugyanazt a növényt takarja?
balzsamfű
vad majoránna
szurokfű
lakatfű
Dátum: 2009.10.11. 15:16:05
Amennyiben kiégett őskövet kap a kalandíró lehetne a nagyon spéci csizmákat kiégett őskőért is venni? Természetesen 3-5 szörös áron mintha valaki valódi őskőért venné.
Dátum: 2009.10.08. 23:41:55
Darah a fent említett ok miatt nem haladunk az epikussal és nem azért mert nincs rá kapacitás. Van hogy egy epikus él 3 hétig is így nem oszt nem szoroz ha a 3 hét alatt leverünk mondjuk 4 kicsit aztán megint 1 nagyot. Nem sietünk sehová.
Dátum: 2009.10.08. 21:37:01
Kolléga, ismerjük de akkor meg a spekrtálist kell maxolni akinek esetleg nincs. Figyelni kell itt mindenre kérem
Dátum: 2009.10.08. 21:29:18
Igen van aki szeretné kínozni magát kvízekkel én pont ezért nem vettem meg azt a gyorsítást. Bár mióta ismételhető küldiket csinálok számomra igazából nem lenne nagy jelentősége mivel 3 állatnak van helyem ami egy 20-as vadászatból is összejöhet utána leáll a pipa miatt. A bővített csp tárhelyet azonnal megvettem ahogy volt rá lehetőségem mert néha elfolyik a csp. Köszönet a +1 kör frissességért! A 3. is elférne de drága és annyira nem is hiányzik. Majd ha már kialkudtok érte valami olcsó megoldást addig növegetek más szakikat.
Dátum: 2009.10.08. 21:04:37
Én a saját véleményemet és tapasztalataimat fűzném ehhez csak.
Mi a Százhordásban nem rohantunk előre az epikusokkal mert azt tartottuk szem előtt, hogy lehetőleg mindig képesek legyünk lecsapni az epikust ha valakinek kell a tárgy küldetésre. Ennek okán lassan eljutunk a 40. epikusig. Amikor megépítettük az emlékművet Mortimer és Balgos jeleskedett az epikusnál akkoriban még hozzá se tudtam szagolni a dologhoz. Most 51-es szinten(VF 40 után) a 86-os kapzsi drakónhoz mentem szétnézni:
A csatában összesen 4469 sebzést okoztál, és 555 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát.
Persze ez egy igencsak kiugró érték mert inkább 2,5-3,5k szokott lenni a sebzésem.
Mit tennék ha bejönne ez az epikus választó gomb:
- A szövetségnek javasolnám hogy mindent félredobva húzzuk a kincskamrát
- kifejleszteném az epikus specet és 50-60-as dögökkel treníroznám az állataimat ha ráérek akár 10 percenként
- az epikus menne amíg meg nem unjuk mert bármikor tudunk kincset szerezni belőle
- pofátlan lennék hisz másfél naponta vernénk a dögöket és minden x-edik tárgy az enyém lenne mert a manakonstrukció a magas mágiával és most már a sebzés miatt is van belőle bőven.
- vakítófénnyel csiklandoznám csak hogy tovább éljen.

Ez nem reprezentatív hanem kizárólag egyéni vélemény és lehet hogy egyben csak egy felesleges off post.

Ellenben az ötlet jó hogy lehessen alacsony dögöket visszahívni mert:
- elfogy a kincspont
- aki kisebb gyengébb az is csépelhetné ha ráér
Dátum: 2009.10.05. 20:34:21
Igencsak érezhető a monotonitás pedig még csak 30-on vagyok túl (na j az én saram mert csak kábítok meg állatot nevelek de mást nem éri meg). Újra felvetném azt amit már jó páran megtettek:
Miért nem lehet a régi küldiket berakni újra növelve a teljesítendő mennyiséget? Persze lehet a kaland móka hivatott felváltani a küldetéseket.


szerk.:
elkörmölés
Dátum: 2009.10.05. 18:23:48
Az 500 dukáthoz véleményem szerint nem kockaság kell, hanem fejlett infrastruktúra egy klánban. Ha egy 15-ös kari 12-es térkapuval nagy és nagy szerencsével kapkodja ki a tárgyakat akkor megoldható természetesen naponta megy munkálkodni az aukciós házba és/vagy viszonylag értéktelen epikus tárgyakat ad el. Persze ez nem a legkézenfekvőbb és leghihetőbb magyarázat.
Dátum: 2009.10.04. 15:26:08
Köszi az infót, Mormord!
Új kérdés:
Olvastam valami olyasmit hogy az entitás szintje nem lehet nagyobb a leölt szövetségi epikus szintjénél. Arra lennék kíváncsi, hogy ez csak fórumlegenda vagy tény. Esetleg más értékkel?
Dátum: 2009.10.04. 13:54:04
Üdv! Én úgy tudom a katakombázás alatt nem csökken az állatok morálja.
Szerk.:
Most kaptam az infót Szaszától, hogy V3-on csökken a morál.
Dátum: 2009.10.02. 17:28:30
A kérdésed jó és szerintem teljesen szerencsefüggő a dolog hogy mikor ki ellen jön be. Én 42%-kal szoktam próbálkozni és van akin 4-5 is bejön van akin 1 se.
1 dolog viszont biztosan kell hozzá az hogy eltaláld az ellenfeled. Mert ha nem találod el akkor nem is sikerülhet a kábítás sajnos. Még befolyásolhatja a dolgot a kábításelhárítás de ehhez nincs olyan sok népszerű felszerelési tárgy.
Dátum: 2009.10.02. 00:40:01
Ariel, sokan azért nem fognak hozzá a HT-hez mert olyan szerencsések, hogy van amit építhetnek még. Úgy érzem ha meglesz a Mesteri építészet és amit még feltétlenül szükségesnek érzünk akkor a Százhordás is elindul építgetni a tornyot. Majd meglátjuk milyen sikerrel de az biztos, hogy nem holnap kezdjük el.
Dátum: 2009.09.30. 21:11:05
masterv, azért aki akar tudja termelni a kristálypontot (legalábbis az első 500-at). Én ha akarnék naponta meg tudnék csinálni 1-et (kábítás) amihez csak ékszer felszerelés kell. Az állatnevelős se rossz bár az kicsit tovább tart de mivel fel lehet rá készülni 1 nap alatt letudható és csak kennel kell hozzá meg az idomításhoz sok idő. Mást még nem próbáltam mert igazából nem éri meg nekem vacakolni ha anélkül is beesik a sült galamb. 50 után majd kicsit bonyolítani kell de addig is lehet gyűjteni a kp-ot.
Persze ez meg ideális állapotot feltételez, hogy a karakter tud érdemben portyázni és van hozzá a szövetségben infrastruktúra és építeni akarás.
Dátum: 2009.09.30. 19:19:08
Kizárólag szerepjátékos szempont:
Egy kalandor se képes minden kalandot megoldani elsőre, de ha nagyon akarja évek kemény munkájával képessé válhat elsajátítani az ehhez szükséges tudást.
Dátum: 2009.09.30. 16:42:29
Ha valaki kilép/kirúgják a szövetségéből annak megmaradnak a legyőzött entitásai vagy bukja őket mint a kincspontot?
Dátum: 2009.09.29. 15:57:56
A kvízkérdéses küldivel az az 1 baj, hogy ha nincs szerencséd napokra beragad.
Kb szombaton tettem fel egy kérdést és még mindig értékelik haladhatna v4-es sebességgel az adminisztráció is. Az világos hogy hétvégén nem értékelik de csak ne kelljen már hozzá 2 nap.
Szerk.:
Én ma már kétszer teljesítettem a kábítós küldit.
Dátum: 2009.09.28. 17:01:50
Vendigo/Evanescence kolléga történetei. Fogadjátok őket sok szeretettel!
Dátum: 2009.09.27. 20:15:33
A smaragdos ötletedet úgy tudnám elképzelni, hogy negatív módosítókat kap a 2. varázskörétől kezdve, mivel ott kell cselezgetnie az ellenfél fegyverét és közben fókuszálnia a varázslatára is egyben. Mivel közelről megy a varázslat +sebzés (ha talál?). Ha nem talál vagy kritikust lő akkor a varázsló is sebződik. Visszanyalt a fagyi kicsit. Negatív módosító a védelemre az IQ-ra és a Taumaturgiára kerülne. Mondjuk minden körben 10% levonás. Esetleg a támadó + támadás bónuszt.
Dátum: 2009.09.26. 20:24:05
Úgy látszik hamarabb írok mint ahogy fog az agyam. Tehát a beállítás mellett a győztes semmiképpen nem kap semmit győzelem esetén (védekező/támadó csata). Így tárgytalan az előző HSZ-em.