Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Paco

Dátum: 2012.02.19. 20:12:15
Én igazából nem értem a nagy problémát és a változtatások okát... és ami biztos, hogy én ellenzem a dolgot.

Mindenki el tudta dönteni, amikor elért oda, hogy választhatott: vagy EH vagy Vf.
Le lehet hurrogni, hogy a TOP-nak kötelező(?) EH maradni.Miért? Mert elől akar maradni?Ha mindenki behúzza a féket, mi a gond? Szerintem semmi. Aki meg elhúz - amire vannak példák - az az ő döntése.
Had ne azok az emberek mondják már meg a többi játékosnak, hogy játszanak többet, gyorsabban, másképp, hogy nekik jobb legyen.

Én is VF-es vagyok. Azért, mert NEKEM így jó. Mert nekem ez volt a döntésem.
Nem értékelném, ha meg lenne nekem szabva, hogy ezentúl dupla sebességgel kell haladnom azért, mert MÁSOKNAK így lenne optimálisabb. Ez nem egy játék?Ahol mindenki megtalálhatja a maga számításait, és azt, ami neki jó?
Én találtam valamit, ami nekem megfelel. Én nem szólok bele abba, hogy mások hogyan játszanak.

Elhiszem és értem, hogy gond, hogy csak "x" ember üthető "y" ember számára. De kérem tisztelettel... ki kérte, hogy ennyire el kell rohanni?
Lehet lassítani, ha az ember akar... mindent lehet, csak akarni kell. Nem pedig gyakran - mostanság túl gyakran - azzal, hogy megváltoztattatom a szabályokat, hogy jobb legyen.

Mint említettem, én is VF-es vagyok. Elfogadtam azt, hogy ha portyázom, akkor nem kapok fix LE-t.Így is van. Nagyon sokat portyázom, és sokszor 0 LE-t is hozok egy-két esettől eltekintve.
De nem is panaszkodtam miatta.

Ha valaki VF nélküli világot akar, akkor ott a V5.
Békés helyen akar élni?V3 a nyerő választás.
Kaland, kihívás?V4 a Te világod.
A többi világ (V1-V2) pedig a normál világ. És továbbra is mondom, hogy értem, hogy mindez azért "jött elő újra", mert nincs elég portyacélpont fenn, de akkor is azt mondom, hogy nem hiszem, hogy ezt azzal kellene kilőni, hogy elvesszük a VF.
Ennyi erővel az EH is ki lehetne venni. Mert minek van benn...
Mindenki nyelje csak a TP és határ a csillagos ég...
Gondolkodni is kellene néha, nem csak mindenfélét magyarázni.
Nem mondom, hogy én találtam fel a spanyolviaszt, de ami blődség, az blődség marad a csomagolástól függetlenül.

Valamint a végére még egy megjegyzés:
Ha már mindenképpen nagyon be akarja tenni a JV ezt a nerfet, akkor legyen választható. Mivel mostanság már mindenre az AF a "megoldás kulcsa", akkor AF pontért lehessen kifejleszteni annak, AKI AKARJA, hogy a VF nála úgy működjön, hogy 1 csp/normál tp/dupla LE. Aki meg nem fejleszti ki, az meg haladjon tovább úgy, ahogyan eddig is.
Dátum: 2012.02.09. 09:55:08
OFF

Ezek szerint, bár véleményem szerint szándékosan csak "ekkora" szintű. De ez összességében is csak ilyen zárójeles megjegyzés, mert nem a témához kapcsolódik szervesen, csak részben, legalábbis a pp-ből szerezhető szilánkok által.

OFF END
Dátum: 2012.02.09. 08:09:54
V1 legnagyobb karaktere; a maga 174-es szintjével.
Dátum: 2012.01.17. 13:13:49
A Xenónál össze kellett fogni a szerveren lévőknek, így jelentősen kisebb támadási felülettel kellett a játékosoknak számolni.
A Kufároknál meg pont az ellentéte, ilyenkor a szerveren lévők egymás ellen fordulva, még élesebben kiéleződik a pvp része.
És csak baráti tanács: Nem kell egész nap a gép előtt ülni. Ha kimaxolod a kronokompenzációt és a kontinuumszűkítést, akkor egy óra alatt viszonylag tűrhető mennyiségű csatát le tudsz tolni úgy, hogy 10 percenként támadhatsz.
És a kontinuumnak hála, ha kevés az ellenfél akit meg tudsz verni, akkor sajnos 1-2 emberre vissza is tudsz járni, hogy teljesítsd a feltételeket ahhoz, hogy megkapd a jutalmat.
Dátum: 2012.01.10. 13:44:32
Köszönöm.
Dátum: 2012.01.10. 11:18:24
Én kérdeznék, mert nálunk most ebből van némi bonyodalom:
Ha a csapatom a végén 4.-ik lesz, akkor mennyi győzelem kell a maxos relikhez? Rosszul emlékeznék, hogy 400 győzelem az elvárt? Vagy esetleg több kell?
Szeretnék javasolni egy - szerintem már régóta kívánatos - dolgot: Jó lenne, ha szövetségen belül lehetne moderálni a fórum hozzászólásokat.
Tudom, hogy elegendő szavazattal lehet kiemelni, törölni, szavazás, stb. Ez mind szép és jó dolog. Valamint az is, hogy saját hozzászólást lehet törölni.
Ám néha vannak olyan hozzászólások, amikor "elgurul a gyógyszer", és ez hosszú távon akár bomlasztó is lehet a szövetségre nézve.

Ezért szeretnék javasolni egy olyan opciót, hogy akinek megvan az 5 szavazata, az képes legyen törölni MÁSOK hozzászólásait és/vagy belejavítani. Természetesen a javításnál legyen alápostolva, hogy ki és mikor nyúlt bele az adott hozzászólásba. Hasonló módon, mint amikor valaki itt a nagy fórumon javítja a hozzászólását, vagy esetleg a fórum moderátor javít egy hozzászólást, mert nem illő, sértő, akármi.
Nem hiszem, hogy ez csak ilyen nagyobb közösségben lenne szükséges, hanem úgy vélem szövetségre lebontva is.

Mivel akinek 5 szavazata van egy szövetségen belül, valószínűleg nem véletlen van. A többiek megbíznak a döntéseiben, és a véleményét is általában elfogadják. Így neki szerintem lehetne ilyen jogköre. Ezzel pár vitát, nézeteltérést el lehetne kerülni.
Nem kellene egyből kiszavazgatni, stb, hanem aki jogosult lenne ilyen szövetségi moderálásra, az töröl/javít, ha úgy ítéli meg szükségesnek.
Dátum: 2011.12.24. 14:11:20
Nálunk rendületlenül jön a KH...
Mondjátok, hogy ez így természetes.
Dátum: 2011.12.24. 13:16:16
Érdekes, nálunk sem szólt senki a KH-nak, hogy ne jöjjenek, mert pontosan 13:00-kor 3-an is beugrottak látogatóba.
"Maximális szintje 50, de a 15 fölötti szinte a mágiát növelik (szintenként 1-gyel), a manaregenerációt és az IQ-t nem."

Ezt a leírásból szedtem, ami az épület alatt található.
Köszönjük a Nekrofun fókusz upgrade 50-ig.
Dátum: 2011.12.21. 10:44:50
Köszönjük a gyors segítséget.
Dátum: 2011.12.21. 10:19:27
Szintén zenész...nem engedi turbózni a képességek egy részét, mivel egyszerűen nem jelenik meg a legörgető sáv, hogy rátegyem a turbót.
Dátum: 2011.12.15. 20:37:18
Igen, én is ezért örülök neki nagyon.

Ami viszont engem is érdekelne - és még sok embert - hogy mik a határok, amivel meg lehet szeretni ezeket a relikviákat. Mennyi kavics kell 1-1 "sáv" eléréséhez.
Dátum: 2011.12.15. 20:19:03
+40-et ad.
Azért mondom, mert nekem ilyen van, és látom a hatását.
Én már félek Miklós, ha mosolyog, ha sír...
Idézet: Miklós - 2011.12.07. 17:01:44
ha mondjuk a szövetséged tagjainak 50 alkalommal el kellene menni vadászni ahhoz, hogy beléphessetek 50x a térkapuba csak azért mert túl erősek vagytok.

Én meg nem tartom jó ötletnek... a végén már minden cselekvés egy másik cselekvéshez lesz kötve, hogy használni lehessen?
Ezzel akkor meg lenne nerfelve a TK...
Szerintem gyorsan vegyük le erről a listáról...

Mod:Szerkesztés.
Dátum: 2011.12.07. 10:16:54
Nekem is kicsit túlzásnak tűnik ez az egész.
Egy másik topicban remekül megfogalmaztak egy megoldást a csipp-csupp problémákra. Bevágom ide, mert erre is remekül lehetne alkalmazni:

Idézet: Amorphea - 2011.12.06. 09:29:34
Azon gondolkodom ,ha leül valaki sakkozni ,akkor elfogadja a szabályokat,és a játék korlátait.Nem áll neki követelőzni ,hogy azonnal változtassanak a szabályokon és lehessen egy kilencedik gyalogot is használni, mert már mind a nyolcat ,bevitte és vezérre cserélte .
Ez is egy játék.Vannak szabályai ,vannak korlátai,amibe időnként belefut valaki , miért nem lehet ezt elfogadni? Nemhiszem, hogy attól jó egy játék ,ha a játékosok kedve szerint változtatják a szabályokat
Ezt értem, de átnéztem a dolgokat, és minden idézet "le van zárva".

Mód: Kivettem a dupla idézést abból a hsz-ből. Vélhetően ez volt a gond. Így csak Kóc kommentjeit hagytam meg, valamint az arra tett válaszaimat.
Nem érzem, hogy mit kellene javítanom... hiszen kivettem azokat a részeket, amiket Te kikaptál az én eredeti olvasatomból, hozzácsapva az általad adottakat, és ezekre egyenként reflektáltam.
Maximum a végén tehetném oda, hogy Ariel által idézett szöveg van, de azt is lehivatkoztam, hogy kitől idéztem. Nem attól lesz jobb, hogy még a rendszer is kijelzi, honnan és mikor.
Szerintem így is érhető volt számodra a mondandóm.
Ezért mondom, hogy NE ollózva válaszolgass, hanem egybefüggően.

De ez már csak csepűrágás, a lényegi megbeszéléseket már lefolytattuk. Részemről nem látom értelmét a további nyúzásnak.