Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Szerver lag
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
61. hozzászólás - 2012.04.20. 07:06:50 (Válasz Miklós #53 hozzászólására.)
Köszönjük a pozitív hozzáállást!

Statoknál ami fontos azt galvanelem leírta, ha ezek visszakerülnének az több mint remek lenne.


győzelem, vereség
Tul összeg
Szakértelem összeg
Építés


Persze teszteljetek csak, ha 1-2 hét múlva kerül vissza az is jó, csak ne tűnjön el végleg.

További javaslat:
Az második (vagy harmadik) VT-t NE koppra ugyanakkor kapjuk meg amikor lejár az ideje, hanem elcsúsztatva. Teszem azt lehettek bőkezűek, vagy megvehetünk valamit a kufárnál, amivel a VT teljesítésekor kapjuk egyből a következőt, mert amikor a mostani lejár és indul majd a következő, ugyanaz lesz mint amikor betettétek, az aktív játékosok 1-2 nap alatt darálják amit tudnak.
És ezt egyszer kellene megcsinálni, utána már jó lesz a 2-4 hetes ciklus.

[edit]
Karakterlap minimalizálása is belefér, ha a lenti tárgy- relivkialistát ugyanúgy ki lehetne bontani mint a bemutatkozó szöveget, akár típusonként, vagy egyben az egészet. Szerintem a többség az öltözetet egyben váltja.
A hozzászólást Offsboy módosította 2012.04.20. 07:20:53-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.09
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
62. hozzászólás - 2012.04.20. 07:24:05
Megjegyzem, a statisztikák nem csak a pókoknak lehetnek fontosak a KH-sok támadásainál bizony néha szoktam nézni, kinek a klónja jött (tulösszeg, szakiösszeg). Mivel a név változhat, így erre a statisztikákból jövök rá. Ez elsősorban bejövő támadás és vereség esetén szokott lenni.
Én azt javaslom, hogy a statisztikákat, amit leírtak, mentse el a szerver, de a csatajelentésben automatikusan ne jelenjen meg, ne kérje le az adatot, de egy "statisztikák" gombra kattintva ezt a 4-5 adatot töltse be külön.

Emellett Miklós nem a prémhez kötném, hiszen sok karakter nem prém, aki ezt használja, azaz nekik ez drágább lenne, akkor már legyen inkább egyszeri kiadású relikvia. Vagy a kettő együtt. Aki prém, az ezt megnézheti külön lapon, aki nem az, az relikviával megnézheti.
Pontszám: 8.40
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
63. hozzászólás - 2012.04.20. 08:22:23
Ennek az lesz a vége, hogy még a mostaninál is többen kérik le a komplett karakterlapokat, mert akkor sem vagyok hajlandó vakon ,ész nélkül portyázni.Szóval a hatás épp az ellenkezője lesz.

Az rendben van, hogy aki nem fizet, nem kap meg sokmindent ,amit a fizetős igen.De , hogy mostmár azt is elveszik tőlem, amit eddig megkaptam, hacsak nem fizetek mégis...ez azért kicsit erős
Báró Samedi
Pontszám: 8.76
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
64. hozzászólás - 2012.04.20. 09:36:23
Este 11 körül szembeötlően gyors volt. Mindjárt próbálgatom egy kicsit, de a perdöntő az lehet, hogy ma este mi történik.

Mod: Nem érzek számottevő változást tegnap délelőtthöz képest. Elviselhető, de nem gyors pillanatnyilag.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.04.20. 10:14:04-kor
Pontszám: 6.92
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
65. hozzászólás - 2012.04.20. 09:52:35
V3.Nem enged vadászni hiába kattintok rá
Pontszám: 7
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
66. hozzászólás - 2012.04.20. 09:53:50
213 le-m volt msot 167 lett és nem csináltam semmit!a vadászat ablakra kattintva egy másik eseményt látok..de az érte szerzett le nem hozzá adódott..de még ha elvette volna sem jön ki
Pontszám: 7
népszerűPsyChoTickTackFérfi
Végzetúr tehetség
224 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
67. hozzászólás - 2012.04.20. 09:55:06
És bumm msot újra megy..elnézést a 3 posztért de ez nem volt valami kellemes valami probléma van a rendszerben
Pontszám: 7
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
68. hozzászólás - 2012.04.20. 11:21:58
Észrevételem lenne ismét felétek Miklós - habár a Hibajelentés topicba is tettem, nem volt reakció arra sem - hogy SZÁNDÉKOS-e az, hogy a portyánál kikerültek a statisztikák "gyorsítás" címszó alatt, de maradt a felszerelés+állat.
Ma megnéztem egy kihívást: Ott van STATISZTIKA és az állat, de nincs felszerelés. Valahogyan nem FORDÍTVA kellett volna ezt megoldani? És akkor máris nem kéne semmi komolyabbat változtatni.
Egyszerűen megcserélni a kihívás+portya nézetet.

Hiszen kihívásnál nekem nem fontos az, hogy lássam a statisztikát.Elég lenne nekem optikai tuningnak az állatok és csókolom.
Portyánál ellenben jó lenne a statisztika, és részemről akár a felszerelés is levehető.Vagy kinyitható ablakban lehetne, mint a kalandoknál. És ha nem érdekel, akkor nem nézem meg.
Nem ésszerűbb?
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 8.34
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
69. hozzászólás - 2012.04.20. 12:17:17 (Válasz Paco #68 hozzászólására.)
En kihivasnal latom az allatot, a statisztikakat meg nem.
A hozzászólást Kocos módosította 2012.04.20. 12:17:41-kor
Pontszám: 6.92
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
70. hozzászólás - 2012.04.20. 13:11:55
Amúgy azt miért nem lehet megcsinálni, hogy ha valakinek változik egy statja (írás a user-record-ba), akkor lementeni a karakterlapját html-ként mint eddig (tárgyakkal, állatokkal együtt), és amikor szükség van rá, akkor csak ezt kell betolni, megspórolva az adatbázisban való kotorászást.

Az Ajaxos lekérésekről már nem is beszélek - kis átgondolással a lekérések 70%-a tuti megspórolható lenne.
Pontszám: 7.25
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
71. hozzászólás - 2012.04.20. 16:14:55 (Válasz Miklós #53 hozzászólására.)
Köszi a reakciót, ami a statból fontos (egyetértésben az előttem szólókkal):

Tulösszeg, szakiösszeg, építés - megmutatja költött-e a csata óta.
Győzelem/Vereség - leütötték-e közben, ha igen, hányszor, illetve ha van pár győzelem, akkor valószínűleg itt volt és portyázgatott is.
Elveszített le - ha valakinél hirtelen megugrik, érdemes bepróbálni
Kvíz - ezt is nézegetem néha, ugyan csak naponta frissül, de hasznos lehet.

A prémmel szemben én is inkább a reliket favorizálnám, ahogy Cras is megírta.
Pontszám: 7.96
kedvencPacoFérfi
Végzetúr mester
730 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
72. hozzászólás - 2012.04.20. 18:22:51 (Válasz Kocos #69 hozzászólására.)
Igazad van.
Most néztem meg, és már nekem sem mutatja a statisztikát.
De 11 óra után pár perccel, amikor néztem, MÉG mutatta. Azóta ez gyorsan "javítva" lett.
V1 - Larz Con De Mort
Lehet, hogy valaki kedvel téged..., ám én nem az vagyok.
Pontszám: 7.51
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
73. hozzászólás - 2012.04.20. 19:56:55 (Válasz Becksim #71 hozzászólására.)
Idézet: Becksim - 2012.04.20. 16:14:55

Elveszített le - ha valakinél hirtelen megugrik, érdemes bepróbálni


Az elvesztett LE 8 óránként frissül, így ha az megugrik, akkor azt jelenti hogy sokat bukott az elmúlt 8 órában VALAMIKOR.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.14
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
74. hozzászólás - 2012.04.20. 20:20:19 (Válasz Offsboy #73 hozzászólására.)
Azt, hogy hirtelen megugrik úgy értettem, hogy egyszerre ugrik egy nagyobbat.
Éjfélkor, nyolckor és du négykor frissül, a délutáni frissítésből szoktam a legjobb tippeket kapni.
Pontszám: 7.96
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
75. hozzászólás - 2012.04.22. 13:21:40
Arra gondolt már valaki, hogy egy lötty ivásáért,szintén az egész karlapot le kell töltetnem? Márpedig pl. pont az event miatt , relatíve gyakran kortyolgatok, és talán nem csak én.Esetleg lehetne egy "helyben fogyasztom" gomb, a vásárlás alatt/mellett.
Báró Samedi
Pontszám: 8.37
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
76. hozzászólás - 2012.04.24. 14:38:15
Köszönöm a visszajelzéseket. Nézzük az adatokat, sikerült a terheltségen csökkenteni, de csúcsidőben - este 7 és 10 között - még mindig sokkal több a terhelés, mint szeretnék, ezért keresünk további megoldási lehetőségeket.

A statokkal kapcsolatban, a kért statokat akkor vissza fogjuk kötni.

Arról, hogy a további dolgok (relikviák, egyéb statok) is kívánságra megnézhetőek legyenek. Ezzel az a gond, hogy itt nem az aktuális adat íródott ki, hanem a harc pillanatában levő állapot (ésszerűen). Tehát ezeket az adatokat minden egyes csatánál el kellett menteni. A gyorsítás felerészben abból áll, hogy ezeket az adatok most el sem mentjük, tehát megnézni sem lehet őket.
Pontszám: 8.80
kedvencBecksimFérfi
Végzetúr tehetség
202 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
77. hozzászólás - 2012.04.30. 20:35:20 (Válasz Miklós #76 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.24. 14:38:15

A statokkal kapcsolatban, a kért statokat akkor vissza fogjuk kötni.


Köszönjük, ez jó hír, most már csak a "mikor" maradt, mint kérdés.
Reméljük minél előbb, mert kínszenvedés így portyázni.
Pontszám: 8.64
kedvencFecsu123Férfi
Végzetúr mester
430 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
78. hozzászólás - 2012.05.03. 14:02:00
Halló!!

Lesz valami a statokkal?? Hogy lehet így kiszúrni a változásokat az előző portyához képest? Vagy tudjuk le ezt is portya nerfnek? :s
Pontszám: 7.70
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
79. hozzászólás - 2012.05.03. 14:05:49 (Válasz Fecsu123 #78 hozzászólására.)
Finomabb stílusban, de egyetértek.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 7.87
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
80. hozzászólás - 2012.05.03. 16:27:36 (Válasz Fecsu123 #78 hozzászólására.)
Nyugodtan tudd be portyanerfnek szerintem.

Mivel a lag meg mindig fennál csúcsidőszakban, és amíg lagos, addig nem "visszakapcsolások", hanem további "ésszerűsítések" várhatóak. Pl támadás gomb levétele karlapról, karakterlap szekciókra bontása stb...
Pontszám: 6.31
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője