Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456
Szerző
Topic neve: Szerver lag
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Szerver lag
1. hozzászólás - 2012.04.17. 11:45:20
Sajnos mostanában elég jelentős a szerver lag, vagyis csúcsidőben lassan töltődnek le az oldalak. Elég sok időt foglalkoztunk, hogy megállapítsuk ennek az okát. Hibát végül nem találtunk, a lag oka egyszerűen a terheltség, sok játékos van, sok oldalletöltés, és a játék bonyolultsága miatt - főleg magas szinten - sok a művelet. Ezért szeretnénk néhány dolgot változtatni, ami csökkentheti a terhelést. Első körben ezek:

- Térkapu, epikus, entitás, manó, xenók: A csataleírásban nem jelenik meg a játékos karakterlapja.
- Portya csaták: nem jelennek meg a játékos statisztikák és relikviák (de a bekészített tárgyak és állatok igen)
- Kihívások: nem jelennek meg az állatfelszerelések.

Karakterlap:
A karakterlapot szétszedjük 3 fülre: Karakterlap, Eredmények, Tárgyak.
A Tárgyak alatt lesz az öltözetváltás, a bekészített tárgyak és a tárgylista, az Eredmények magától értetődő, a többi dolog marad a karakterlapon, de az állatfelszereléseket nem fogjuk itt kiírni, az csak az állatok gomb alatt lesz látható. A tárgyakhoz rakunk ki egy gyorslinket (tárgy ikon a karakterfej mellett a fő oldalon).

Ezeket aránylag gyorsan meg lehet csinálni, és véleményünk szerint látható eredményük lesz. Várjuk a véleményeiteket!
Pontszám: 9.31
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
2. hozzászólás - 2012.04.17. 12:05:01 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
A sok reklám miatt nagyobb és terheltebb is az oldal. Ezen is lehetne változtatni.

Mondjuk, ha valaki prémes, akkor reklámmentes legyen az oldal, ez nektek is jó a prém megvétele és a szerver lag miatt is.
Pontszám: 8.06
kedvelt tagDartmaulFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
3. hozzászólás - 2012.04.17. 12:10:48
Ez igen jó ötlet , pont valami ilyenen gondolkoztam !!!
Csak jól működjön már a szerver és nehogy szétessen az egész és megint azt irja ki : a szerver nem elérhető!!!
A SÖTÉT ERŐ legyen veletek
Pontszám: 7.11
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
4. hozzászólás - 2012.04.17. 12:11:33 (Válasz Yasmina #2 hozzászólására.)
Reklám a legkevesebb, az 1-1- link csak, amit után a véletlenszerű reklámot már nem a VÚ szervere generálja, már ahol guglis vagy ilyen-olyan társhirdetés jelenik meg. A reklámok megjelenése bevétel a behonak, ha rákattint valaki, még több. Emellett az AdBlock plusz Firefox és Chrome alatt is megoldja már ezt a problémát és meg se próbálja betölteni a reklámokat, de a reklám csak a te gépeden hozhat lassulást. A Beho szervereinél 99.9%-ban az adatbázisokban való keresések az időigényesek.
Pontszám: 8.39
népszerűYasminaNő
Végzetúr mester
387 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
5. hozzászólás - 2012.04.17. 12:19:06 (Válasz Craslorg #4 hozzászólására.)
Nem értek a programozáshoz, de minden más játékban a prémmel a teljes reklámmentesség elérhető, akkor itt miért ne legyen elérhető?
A prémmel már fizettem a Behonak, lehetne részben annak betudni, hogy a reklámért befolyó összeg ne legyen kiesés.....

Meg amúgy is az én gépem se lassítsa a játék, mert az se jó nekem!
Pontszám: 6.39
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
6. hozzászólás - 2012.04.17. 12:22:46 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.17. 11:45:20

- Térkapu, epikus, entitás, manó, xenók: A csataleírásban nem jelenik meg a játékos karakterlapja.

Kalandcsaták és a kalandoknál szerintem már fölösleges a próbánkénti blokk, azt is ki lehetne venni, maximum magát a próbát vastagabb vonallal, eltérő színnel jelölni.
- Portya csaták: nem jelennek meg a játékos statisztikák és relikviák (de a bekészített tárgyak és állatok igen)

Itt azért valamilyen módon elérhetővé kéne tenni az ellenfél statisztikáit akár egy külön link segítségével, bár nem sokszor használnánk, de bejövő, főleg éjszakai támadásoknál többen ezen adatok változásaiból is következtetnek az ellenfélnél bekövetkező változásokra.
- Kihívások: nem jelennek meg az állatfelszerelések.

Karakterlap:
A karakterlapot szétszedjük 3 fülre: Karakterlap, Eredmények, Tárgyak.
A Tárgyak alatt lesz az öltözetváltás, a bekészített tárgyak és a tárgylista, az Eredmények magától értetődő, a többi dolog marad a karakterlapon, de az állatfelszereléseket nem fogjuk itt kiírni, az csak az állatok gomb alatt lesz látható. A tárgyakhoz rakunk ki egy gyorslinket (tárgy ikon a karakterfej mellett a fő oldalon).

Ezeket aránylag gyorsan meg lehet csinálni, és véleményünk szerint látható eredményük lesz. Várjuk a véleményeiteket!

Javaslat: Az ellenfelek karakterlapjára kattintva se jelenjen meg alapesetben minden. A tárgyak adta bónuszt összesítse egy táblázatban az elején (LE-szívás, LE-szívás védelem, kábítás, kábítás-elhárítás, stb), mint a saját karakterlapnál és pluszban írja ki, ha valami "büntető" tárgy van nála: szkarabeusz, CSP-s bukta gyűrű. Baromi unalmas rendszeresen végigcsekkolni a karakterlapot, hoyg akkor most melyik tárgy, mennyi kábítás-elhárítást ad. Ez mondjuk már jelezve van Baratynak is, aki ígéretet tett rá, most ha bekerül ez a módosítás, akkor aktuális is.
Pontszám: 7.59
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
7. hozzászólás - 2012.04.17. 12:36:38
- Térkapu, epikus, entitás, manó, xenók: A csataleírásban nem jelenik meg a játékos karakterlapja.
Itt nem világos mit fogunk ezzel nyerni. Nekem segítség, hogy látom, hogy milyen varázslattal jön ellenem az akit épp támadok. Segít benne, hogy felszerelést váltsak, ha kell. Szóval ezt én csak úgy támogatom, hogy ha megmarad a lehetőség egy link formájában, hogy megnézzem a karakterlapját.
- Portya csaták: nem jelennek meg a játékos statisztikák és relikviák (de a bekészített tárgyak és állatok igen)
Gondolom ezt azért találtátok ki, mert eltárolni sem akarjátok ezeket az adatokat, nem csak megjeleníteni nem akarjátok. V3 miatt fontos, hogy a statisztikák közül megjegyezze a csataarányt, mert csak abból derül ki miért annyit rabolt. Nem tudom, hogy a rabolt LE, egyéb adatok kell-e valakinek. Majd írja, ha kell.
A Tárgyak alatt lesz az öltözetváltás, a bekészített tárgyak és a tárgylista
Ami engem illet ez igen keveset fog gyorsítani a játékon, mert én azért megyek a karakterlapra, hogy megnézzem milyen cucc van rajtam és ha kell váltsak az öltözetváltóval. Tehát ha az én igényeimhez szabnátok a karakterlapot, akkor így nézne ki:
Karakterlap: Név, erőforrások, tulajdonságok, bónuszok, bekészített tárgyak, harcoló állatok szintje és nevei, öltözet váltás lista. A bemutatkozó szöveg ha gyorsít nyugodtan kikerülhet új fülre a többi opcióval együtt, mint láthatatlanság, katakomba, stb.
Eredmények: Eredmények szekció, medálok, plecsnik
Tárgylista: Öltözet váltó, bekészített tárgyak, nálam lévő tárgyak, esetleg állatok és felszerelései
Pontszám: 6.24
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
8. hozzászólás - 2012.04.17. 12:37:32
A csaták eredményét tegyétek legfelülre és ne legalulra a csaták végére, ahol tekergetni kell miatta az oldalt, ez kényelmi szempontból is előnyösebb.


A problémát én egyébként főként abban látom, hogy az oldal technológiai színvonala rendesen el van maradva a mai követelményektől. Minden oldal mindig, teljes egészében újra betöltődik minden változásnál. Érdemes lenne több időt rászánnotok és ajaxosítani az odalt, hogy csak azok a részek töltődjenek újra ahol változás történt. (Ezzel együtt a dizájnon is lehetne dobni, de az már messzire vezetne innen).
Pontszám: 8.45
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
9. hozzászólás - 2012.04.17. 15:31:42
Még egy dolog eszembe jutott. A karakterlapon lévő csilliónyi relikviával is lehetne valamit kezdeni. Főleg azok nem érdekesek, amik a csatákban nem adnak előnyt, azokat össze lehetne úgy csukni, mint a Zarknodos cuccokat, és esetleg kattintásra listázná. Vagy valami megoldást erre is találni lehetne. Ha megnyitom valakinek a karakterlapját, 90+%, hogy meg akarom támadni, akkor kevésbé érdekel, hogy van-e neki mondjuk a bestiák könyve.

Egyébként jónak tartom a dolgokat, amiket írtál, remélem, minél előbb bekerül.
A hozzászólást Pietrus módosította 2012.04.17. 15:32:14-kor
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 8.22
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
10. hozzászólás - 2012.04.17. 16:40:14
Ha tegnapra készül el már az is késő.
Amúgy minél előbb annál jobb, támogatandó fejlesztés.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 6.02
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
11. hozzászólás - 2012.04.17. 17:06:21 (Válasz Miklós #1 hozzászólására.)
Idézet: Miklós - 2012.04.17. 11:45:20
Karakterlap:
A karakterlapot szétszedjük 3 fülre: Karakterlap, Eredmények, Tárgyak.
A Tárgyak alatt lesz az öltözetváltás, a bekészített tárgyak és a tárgylista, az Eredmények magától értetődő, a többi dolog marad a karakterlapon, de az állatfelszereléseket nem fogjuk itt kiírni, az csak az állatok gomb alatt lesz látható. A tárgyakhoz rakunk ki egy gyorslinket (tárgy ikon a karakterfej mellett a fő oldalon).

Ezeket aránylag gyorsan meg lehet csinálni, és véleményünk szerint látható eredményük lesz. Várjuk a véleményeiteket!


Nagyon pozitiv, hogy leptek az ugyben. A karakterlap egy zurzavaros dolog, muszaj rajta finomhangolni. A szetszedes egy jo lepes, tatisztikakat peldaul ritkan nez az ember. Erdemes lenne ezt a szetvalasztast, ha nem is azonnal, egy hasznalhatosagi korrekcioval is egybekotni. A targyak kene, hogy alapertelmezett legyen a harom lapbol, mert 95%-ban azert lep ide az ember, hogy oltozkodjon, vagy felhasznaljon egy targyat. A manaregeneragio maradhatna ezen az oldalon, az is eleg gyakori. Nem tartanam ordogtol valonak a relikviakat (ezekkel nem nagyon kell csinalni semmit), a hasznalati targyakat, sot a konfiguralast (fokuszok, oltozetek beallitasai) is kulon oldalakra rakni. Az oltozesnel legyenek direkt gombok az oltozesre, visszakerdezes nelkul, vagy kikapcsolhato visszakerdezesel. Az oltozesnel legyenek direktben gyorsan elerheto targyvaltasok (popup, vagy legordulo) az egyes slotokra. Amit csak lehet azt gorgetes nelkul lehessen hasznalni.

No. Letisztaztam magamban, en ezeket a fuleket preferalnam:
Oltozes (default). Látszanak a pontok (EP, VP, TP), a felveheto targyak, oltozekek, hasznalati targyak
Targylista minden targy latszik
Oltozet beallitas Oltozkodes, oltozetek mentese, torlese, fokuszkristaly management
Statisztikak Eredmények, tulajdonságok értékei, tulajdonsagfejlesztes, bemutatkozas

Fontos azonnali intezkedes lenne meg a rakas felesleges kattintas megszuntetese. Szakertelem fejlesztes limitig. Tulajdonsagfejlesztes limitig. Allatoknal automatikusan fejlodo szakertelem beallitasa (szintlepeskor amig lehet mindent rarak erre, 98%-ban ugyis intelligenciara megy minden pont, tok felesleges vegigkattintgatni 5-10 allatot egy szintlepeses kuldinel.

A kvizbe is beleneznek, az jellemzoen mindig extra lassu!
Pontszám: 6.92
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
12. hozzászólás - 2012.04.17. 17:07:15 (Válasz Yasmina #2 hozzászólására.)
Idézet: Yasmina - 2012.04.17. 12:05:01
A sok reklám miatt nagyobb és terheltebb is az oldal. Ezen is lehetne változtatni.


A reklam nem igenyel processidot csak letoltesi idot. Es sajnos nem emiatt lassu az oldal.
Pontszám: 6.92
népszerűMeggyFérfi
Végzetúr tehetség
181 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
13. hozzászólás - 2012.04.17. 17:17:51 (Válasz Kocos #11 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2012.04.17. 17:06:21
Szakertelem fejlesztes limitig. Tulajdonsagfejlesztes limitig.


Jó lenne tö és szö növelés X-el. Szóval kb úgy mint, a 60as világon. Ne csak egyesével.
A hozzászólást Meggy módosította 2012.04.17. 17:18:15-kor
14
Pontszám: 7.18
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3614 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
14. hozzászólás - 2012.04.17. 23:40:45
Köszönöm a visszajelzéseket, jó tudni a ti szemszögötökből mi a fontos és mi nem.
Egyetértek vele, hogy sokkal átfogóbb reformokra lenne szükség, de per pillanat erre nincs kapacitás, max. úgy hogy 2 hónapra teljesen félreteszünk minden fejlesztést, beleértve az eseményeket is, nem tudom, ehhez mit szólna a többség.
A normál reklámok (adwords) tudomásom szerint a prémium tagoknak nem jelennek meg csak a cégünk saját reklámjai.
Pontszám: 7.58
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
15. hozzászólás - 2012.04.18. 07:27:16 (Válasz Viskos #7 hozzászólására.)
Idézet: Viskos - 2012.04.17. 12:36:38
- Térkapu, epikus, entitás, manó, xenók: A csataleírásban nem jelenik meg a játékos karakterlapja.
Itt nem világos mit fogunk ezzel nyerni. Nekem segítség, hogy látom, hogy milyen varázslattal jön ellenem az akit épp támadok. Segít benne, hogy felszerelést váltsak, ha kell. Szóval ezt én csak úgy támogatom, hogy ha megmarad a lehetőség egy link formájában, hogy megnézzem a karakterlapját.


Szerintem félreértetted: Térkapu, epikus, entitás, manó, xenók ölésekor a saját adataid nem jelennek meg a csatában. Ha másik játékost támadsz akkor továbbra is látod mindkettőt.

Az oldalon szereplő ötletek jók, megvalósítandók - bár megjegyzem, az Omni már kattintásig összecsukja a relikeket, tárgyak leírásait, minimalizálja a képeket, csata tetején értékel, stb.
Ha majd kész ez a reform kikapcsolom 1 percre az omni-t és megnézem jobb lett-e az oldal a változás után vagy azért még visszakapcsoljam.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.82
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
16. hozzászólás - 2012.04.18. 08:35:11 (Válasz Miklós #14 hozzászólására.)
Én prémium tag vagyok több már több mint egy éve és a fészbúk meg harmonet cuccok ott virítottak a bal alsó sarokban, én adblockoltam őket mert idegesítenek. A VÚ-sokat meghagytam azok nem zavarnak.

Az oldal letöltögetések csökkentésére én javasolnám hogy lehessen egyedi menüt csinálni az olyan gombokra, amiket a játékos preferál (akár kényelmi funkcióként). Nagy segítség lenne (pl. azoknak akik telefonról, lassabb gépről, limites netforgalommal is játszanak), ha a szövetségi oldalon nem kellene keresgélnem az alkimista labort / térkaput / kémkedést vagy akár az építést. Saját linket csinálni gyakran vásárolt cuccokra gradulátum / állatszerkó / gyógyital / varázslötty, gyorslink az ah munkára, toplista bizonyos (szűrt) elemeire, pl. saját helyezés TÖ / SZÖ / küldetés / egy adott szint karakterei (portyázásnál ne kelljen már lapozgatni), sajtolás, kerék, stb. stb.
Persze ne lehessen karakterre gyorsgombot csinálni megelőzendő az oldalletöltések megugrását.

Nem lenne gond, ha apróságok konfigurálhatók lennének. Építéshez default LÉ vagy mana, hogy ne kelljen beírni mennyi VP-t költök el, a maxot tegye bele. Aukciós házban automatikusan minden nem epikus kincs vagy egy kupac (pl. 5 ogre gyűrű eladása), állat és tárgyképek tömörítése, kicsinyítése (szintén emiatt)

Öltözetváltás átalakítása: a legördülő menü jó ötlet (esetleg szintén konfigurálható hogyan rendezze a cuccokat ABC sorrend / epik fölül / időrendi sorrend) - kinek-kinek kedve szerint. Kényelmi funkciósoknak oldalra kitenni egy listából választhatóan az öltözékeket, ne az oldal közepén legyen. Lehessen a listából törölni és újakat felvenni egy helyen. Ne két ablakból kelljen megoldani.

Főoldalra infok:
Tulajdonságok / általános statisztikák / kép / ÉP,VP,TP (lehetne %-kos kijelzés) / szövetség / alapmenü / saját testreszabott / állatok menü + aktív küldetés kijelzése számlálóval (szintén oldalletöltés csökkentés)
Gombok: relikviák / tárgyak / bemutatkozás

Felhasználható cuccokból beállítható mennyi használok fel (italok, esszencia)

Ellenfél lapján (kémkedés nélkül): mint most, de külön gomb a tárgyakra és a relikviákra és a bemutatkozásra (ha esetleg nem vagyok kíváncsi rájuk)
(kémkedéssel): ld. fent + az összes, portyát érintő módosító kijelzése + szöveges kijelzés a büntető tárgyakra

TÖ, SZÖ növelése egyszerre többel, (jó úgy ahogy V4-en lehet)

Portyánál: Felül legyen a rablás eredménye (LÉ szívással) és minden egyéb összesített infoval (kapott-adott sebzés, állatsebzés, lopás, kaland, anomália, kínzó, stb.), oldalt szintén gombok az ellen tárgyaira (az esetek többségében nem érdekel, vagy előre nézem meg ha olyan az ellenfél), gombok a relikviákhoz

Kihívásnál: Nem is kellene más info csak a név / szint / SZÖ mind a két félhez (a többi egyáltalán nem érdekes itt), szintén felül jelezné nyert próbák x/3, támadás itala, stb.

Személy szerint utálom a közösségi oldalas szövegeket állatelfogáskor, ki is kapcsolom. Ha módosítom a bemutatkozásom, akkor újra aktívvá válik. Ezt javítani lehetne (de még jobb lenne teljesen kiszedni).

Összességében ezeket nem gondolom brutálisan nehéz fejlesztésnek (elnézést ha nem így van, nem értek hozzá), de nagyban egyszerűsítenék az oldal kezelését.
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.04.18. 09:54:00-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 8.92
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
17. hozzászólás - 2012.04.18. 08:37:19 (Válasz Miklós #14 hozzászólására.)
Igazából minél tovább húzzátok az átalakításokat annál rosszabb lesz.
Rengeteg fejlesztés került be az elmúlt időszakban, szerintem mindenki elégedett lehet. Ha a beígért dolgokat megcsináljátok még (pech pontok, VT balansz, napi rutinok - ez utóbbi a belépési jutalom rendszer miatt lenne nagyon fontos, ami költség nélkül ad pluszt a játékosoknak) és utána azt mondjátok, hogy na akkor most két hónapig nem lesz semmi új fejlesztés hanem kicsit kalapáljuk az oldalt, hogy ne fél percig töltsön be a karakter oldal, akkor nem hiszem hogy túl nagy ellenállásba fogtok ütközni. : )
Pontszám: 8.84
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
18. hozzászólás - 2012.04.18. 08:47:52
No azért azt is vegyük figyelembe, hogy régen egy-egy komolyabb fejlesztés nem egy-két hónap volt!
Sok időt kellett rá várni. Most az elmúlt fél év új fejlesztései messzemenőleg sűrűbbek jöttek, mint pl. a játék első évében.

Számomra már ez is bőven elég, biztos van mit még javítani (szerverlag), ezt-azt finomítani, de több olyan fejlesztés, amivel még többet ülhetek a játék előtt mostanság nekem nem kell .
Pontszám: 8.76
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
19. hozzászólás - 2012.04.18. 09:53:15
Lefelejtettem az állatokkal kapcsolatos kezelési könnyítéseket, egy részét már előttem is leírták, de:

- ahogy valahol már írtátok, lehessen előre definiálni csoportokat (mondjuk harcoló állatok) és beállítani a hozzá tartozó lényeket, így egy kattintással harcba hívhatóak / pihenésre küldhetőek legyenek. Ez is görgetés, kattintás és oldalletöltés spórolás
- előre beállítani milyen szakikat emeljen automatikusat szintlépéskor (prioritással akár 2-őt vagy 3-at is ha ez lehetséges)
- állatkép, állatfelszerelés képek kicsinyítése úgy, hogy elférjenek egy sorban - átláthatóság
- kényelmi funkcióval is legyenek eltüntethetőek a fölösleges gombok (pl. minden állat gyakorol) - ízlés szerint

+1 A főoldalra új gombként a "jegyzetek", ami egy sima elmenthető felület lenne, amiben rögzíthetem a nekem fontos infokat és ha több gépről játszom is, mindig elérhetőek, a játék bonyolultsága ezt már indokolná. Nem tudom ez mekkora szerverterhelést / + fejlesztési kapacitást jelentene
A hozzászólást Truth80 módosította 2012.04.18. 09:55:43-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 7.86
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szerver lag
20. hozzászólás - 2012.04.18. 10:15:49
javasolnám egy letölthető programcsomag létrehozását.
Ált mindenkinek megvan azaz 1-2 gép amit rendszeresen használ.

ennek a része lehet akár a megengedhető majmos kiegészítők, amik tovább gyorsítják a játékot.-ezzel a másik téma mit lehet mit nem része is le lenne tisztázva
valamint azok a főleg képi elemek amiket egyébként minden behíváskor töltögetni kellene.

Érdemes másoktól tanulni. a klánháborúnak külön fórumoldala van a használható scriptekről, letöltési lehetőséggel.
a traviannak kész progi csomag a játék gyorsításra.


Nem értek hozzá, de egy előugró menüsor nem jelentene kevesebb töltögetést? pl a szövetség feliratból közvetlen beléphetnék akár a fórumra és nem pedig be a szövetségbe és utána be a fórumra stb
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.04.18. 10:16:42-kor
Pontszám: 6.70
Oldal: 123456
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője