Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Cofee

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2010.06.03. 06:48:10
Ha van gyorsításom nem 125 besorolás után kellene kapnom egy kvízmedált? 127-nél járok és nem kaptam semmit...
Dátum: 2010.05.07. 12:59:12
Na ha legközelebbre megváltoznak a szabályok, én akkor leszek csak igazán mérges! Főleg a kezdéstől számított 15 napos jelentkezési határidő változtatása lenne nagy kiszúrás azokkal, akik most nem kaptak semmit, hogy legalább 2. eventből profitáljanak!
Dátum: 2010.05.05. 13:37:57
Szerintem is jó ötletnek tűnik!
Dátum: 2010.04.29. 15:57:11
Azt meg tudja valaki mondani hányadik szintű epikus ellenfélnél kezdi ismételni a kincstáblákat? Vagy van egyáltalán olyan, hogy 20 db legyőzött epikus után változik csak a kincstábla?
Dátum: 2010.04.23. 07:21:22
A 2-es világon azért sok a gyémánt, mert a Mementóból sokan átjöttek a LHT-be. A gyémánt bónusz egyébként legjobban a topnak használ, akik tudják ütni a KH-t. Ott tényleg ki lehet használni a gyémánt hordabónuszt!
Dátum: 2010.04.22. 07:08:38
Szerintem a következő ilyen eventre az első 2 hétben nem fog nevezni, csak a mostani résztvevők töredéke. Csak a töltelék karakterek, meg aki nem tudja mit csinál fogja meglépni, a többiek kivárják majd a jelentkezési határidő végét, és a biztosan nyertes csapathoz lép majd be. Mindegy is lesz mi lesz a jutalmuk...
Nagyon izgalmas lesz
Dátum: 2010.04.20. 15:14:06
Én már csak arra nem kaptam választ, hogy nekünk EH-soknak miért csökkent látványosan az event második napján a találati esélyünk, és ezt mindenki agyon hallgatja. Mindenki azt mondta csak random, meg beképzeljük. De a Jerikó féle térképgrafikonon is jól látszik, hogy a második naptól kezdve kezdtünk visszaesni.
Én mindkét nap ugyan annyi erőforrást használtam fel, sőt másnap még kicsit többet is, még is 22-ről 4-re esett a talált térképek száma. A szövinkben van még valaki EH-s, neki is 20-ról 5-re csökkent. A fórumon többen ugyan ezt jelezték... Számomra ez furcsa, és arra utal, menet közben történt valami
Dátum: 2010.04.15. 14:22:53
Dátum: 2010.04.14. 18:13:09
Majd mindjárt jönnek az okosok, és jól megkapjátok, mert biztos tudtok előre valamit!
Vagy segítő kezet nem kap?
Dátum: 2010.04.14. 17:17:13
Ejha! HT projekt?
Dátum: 2010.04.14. 11:01:11
Ez mind szép és jó ahogy leírtad, de hagyj ki te egy napot a játékból! Sőt, mindjárt minden másnapot! Ez a javaslat azért kicsit erős a magas szintűek számára...
Dátum: 2010.04.13. 15:24:08
Igen, és azt a Jerikó féle táblázaton jól látni, hogy akik 2. legkevesebben vannak, azoknak tényleg használható a bónuszuk! A legtöbben meg a legkevesebben lévők meg szopnak...
Dátum: 2010.04.09. 07:10:57
Természetesen én is így csinálom, de az esetek nagy részében a kaland befejezése után is 15% felett maradok, mivel nem lehet kiszámolni mennyit fogok sebződni. Gondolom te sem. És hiába keresem ki előtte az összes meglévő kaland próbáit, időbe kerül átöltözni, meg turbókat váltogatni. De gondolom ezzel Te is tisztában vagy, ezért gyorsítod...Szóval felesleges bagatelizálni a segítségek jelentősségét!

Látom nagyon felesleges itt erőlködnie annak aki ellenzi a segítségeket(script, macro) Talán ha az itt nyilatkozók játszanának a 2-es világon, más lenne nekik is a véleményük. Én pont ezek miatt hagytam abba ott...

És sajnos én is használni fogom őket, ha nem akarok lemaradni. Olyan ez mint a háborúkban az egymáshoz belépegetés. Amikortól kiderült, hogy prémeseknek lehet, mindenki elkezdte kihasználni a lehetőséget, ma már szinte lehetetlen nélküle háborút nyerni. És természetesen itt is mindenki csak levereti a haverját, portyázni nem portyázik...
Dátum: 2010.04.08. 17:31:40
Szerinted nem előny az, hogy nem 2 percet kell a portyalistán virítani egészségre vagy mágiára öltözve 15% felett, hanem csak felet? Vagy nem előny, hogy nem kell olyan sokszor őskőért gyorsítanod a turbóváltást, mert jobban átlátod? Az szerintem még Miklóséknak is feltűnne, ha hirtelen mindenki elkezdené kalandokhoz használni...
Dátum: 2010.03.30. 21:10:32
Én meg nem tudok elmenni pihenni, mert az írja, ma már nem kezdeményezhetek többet. Ma még csak egyszer pihentem...
Dátum: 2010.03.27. 09:10:15
Szerintem Elitninja jól látja a problémát! De nem a transz projekció a bűnös, hanem a lélekszívás. A kettő kombinációjának elterjedése fogja megölni a portyát, amikor már elég széles rétegnek lesznek elérhetőek a lélekszívásos tárgyak. Most még csak pár embernek van a top 100-ban szürke lélekrablója, de ahogy egyre alacsonyabb szintűek is hozzá fognak jutni, akkor fognak sokan rájönni mit is jelent ez a taktika!
Dátum: 2010.03.24. 07:54:41
Nekem még mindig benne vannak a portyalistámban azok, akiket már 5 alkalommal támadtak az elmúlt 2 órában, de van elég életpontja. Ez még elmenne, de nem jelennek meg az egyébként támadható célpontok sem, és szinte csak a nálam magasabb szintűeket hozza ki! Gyémántra szűkítettem a keresést, kihozta a szokásos 2 db 96. szint körüli ellenfeleket. De ha másnál rámegyek a karakterlapra ott a támadás gomb, és gond nélkül megtámadhatom azt, aki nincsen rajta a portyalistán! És nem azért mert akkor ivott gyógyitalt, mert a kémgömb azt mutatta, hogy pihen...És ez rendszeresen így megy, nem egyedi eset!

Szóval már hetek óta van ez a probléma, és még csak válasz sem érkezett, hogy dolgozunk rajta vagy ilyesmi! Biztos alacsonyabb szinten ez nem számít annyira, de nálam sokat jelentene, hogy az amúgy is kevés célpontot még a toplistáról kelljen előkeresgélni...
Dátum: 2010.03.23. 16:22:20
És olyan válsz miért nincsen hogy maradjon olyan amilyen most? Nekem tetszik a mostani!
Dátum: 2010.03.23. 07:02:37
A mínuszok nem nálad számítanak, hanem hogy a megtámadottat az elmúlt 2 órában hányan támadták már meg. Minél kevesebb százalékon áll a célpont, annál kevesebbet ad az EH.
Oldal: 1234567891011