Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zimi

Oldal: 12345678
Dátum: 2009.05.17. 16:03:05
Az mindenesetre biztos, hogy a jelenlegi felosztás mellett még az elején két érvet hallottam - amire emlékszem:
a, a későbbiekben eltűnik a különbség a játékosok között, így nem gond a széles kategória --- azt hiszem ezt mindenki elfogadja, hogy bizony ez az érv nagyot bukott.
b, kevés játékos van felül --- ez ugyan még mindig igaz, de más a "felül", azaz mindenképp ráférne egy frissítés a kategória beosztásra, mondjuk 45. szintig 3 szint széles és utána szélesedik, másrészt nem tudom mennyi az új játékos, de "lent" pedig lehet, hogy az 1 helyett 2 szélesnek kellene lennie. Azaz ahogy a "tömeg" halad felfelé hozzá kellene igazítani a bajnokik szélességét, hogy ott legyen több bajnoki - és így bajnok, ahol többen vannak.
(Persze az igazításról nem bajnoki előtt két nappal szólni - mert ugye ilyet is láttunk már -, hanem legalább 1 hónappal előre.)
Szerk: a karakterek közti különbségnél persze az egy "körrel" fentebbi fegyverek okozta különbségre gondoltam, ami a kereskedelem korlátozásával már elméletben is behozhatatlan.
Dátum: 2009.05.17. 15:27:05
A kvízmedál túlgyűjtése ellen a fix határ lett megadva, a bajnokinál pedig az, hogy negatívan számít. Az, hogy melyik mennyire működik/igazságos az egy dolog, de az biztos, hogy a bajnoki számát korlátozni, meg még negatívnak számítson az szerintem már túlzás. Másrészt a bajnokinál azért egyértelmű kapcsolat fedezhető fel a játékba fektetett idő és az eredmények között, míg a kvíznél nem. Harmadrészt a szokásos kérdés, hogy ha egy bajnoki definíció szerint a legjobbak küzdelme, akkor miért baj, ha tényleg a legjobb nyer annyiszor ahányszor bír.
Dátum: 2009.05.17. 12:50:49
Máshogy mondom: igen a te esélyed mondjuk 1-ről 2%-ra nőne. Az enyém Begginer és Endoria nélkül pedig az eddigi 20-ról 90-re. Azaz minden póknak lenne egy nagy kupac medálja, cserébe 5 bajnoki után Dr_Faktor is nyerne egyet.
Dátum: 2009.05.17. 12:31:29
"Pókok 30as szint alatt vannak egyelőre" - Ehelyett én azt mondanám, hogy Meszy alatt. Tehát Meszytől, te csak felfelé menekülhetsz. Ha viszont felfelé menekülsz, akkor fönt pedig azért nem lesz esélyed, mert ott meg pislognak a visszafogott fejlődésesek. Úgyhogy neked ennyi.
Dátum: 2009.05.17. 12:07:32
Most nincs minden szinten "atomerős pók", mert mindig a határ tetején érdemes lenni. Ha több szint lenne, szépen eloszlanának a pókok és minden szinten legalább 1-2 lenne, akiknek a legyőzéséhez még mindig random kellene - ahogy Meszy is írta korábban. Nem hiszem, hogy nőne az esélye a "gyengébbeknek", mert most viszont jöhet olyan sorsolás, hogy a pókok kiejtik egymást (pl egy hónapja a második körben kiestem Palacsinta jóvoltából). Azt pedig kizártnak tartom, hogy lenne szint ahová ne jutna legalább egy favorit.
Példa a szintem környéke: Begginer, Endoria, és jómagam, csak hogy a LE top 11-ből mondjak.
Hogy újat is mondjak: én személy szerint nem látom szükségesnek változtatást, hogy még több bajnok szaladgáljon. (Bár akkor lehet, hogy nekem is jutna egy kategória vagyok, ahol én lehetnék a favorit. ) Persze én még csak a 3 szintes résznél járok, de ahogy fentebb szélesedik, majd csak minden második bajnokin fogok izgulni, hogy hátha a random mellém szegődik. Úgyhogy nem látom ezt - egyelőre - problémának.
(Szerkesztgettem.)
Dátum: 2009.05.15. 20:00:06
Már korábban is írtam, hogy nálam teljesen használhatatlan V1-n a portyázásnál az "előrejelző", hogy hány százalékot kapok következő csatánál. Most különösen felidegesített, mert megláttam Palacsintát és gyorsan le akartam csapni, aztán amikor 400-100-ra kikaptam, akkor látom, hogy ja -10%, és a kijelző szerint még a következő csatára sem kapok büntetést. Megyek is sírni a bug@....-ra.
Dátum: 2009.05.13. 15:33:48
"kutya kritizálta az ebet" furán hangzik, mondd csak bátran, hogy a bagoly és a veréb esete, egy kis túlzás belefér.

Szerk: átjött az asszociáció, de attól fura, azért írtam, hogy a túlzás belefér, nem kell mindenáron politikailag korrektnek lenni, "nagyfejűzz" vissza nyugodtan. Annak úgyis általában szórakoztatóbb a vége. De hová tűnt Dr_Faktor?
Dátum: 2009.05.13. 15:27:59
Az én mai termésem pihentetést kérő üzenetre, mely a maga egyszerűségében tökéletes ahogy van: "hagyjál már élni vazze" - na az ilyen biztos nem használ a kapcsolatoknak.
Dátum: 2009.05.12. 17:09:27
Pedig én már azt hittem az új tag nevét szellőzteted meg. De akkor még mindig csak a pályázat pontos megfogalmazásánál jártok. Ez amolyan közbeszerzés egyébként, ami csak egy jelentkezőre illik?
Dátum: 2009.05.11. 07:55:06
Hogy te milyen köpönyegforgató vagy, cserélgeted a barátaidat!
Dátum: 2009.05.09. 12:03:19
Pont most kezdtem volna el írni, hogy csodállak Anababa azért, mert bízol benne, hogy megtalálja Byzont, ha egyszer Drakint sem találta, erre már itt is van. Át kellene írni a küldetést: Keresd meg Byzont és ő majd megmondja kit keress és hol.
Dátum: 2009.05.06. 20:41:40
Ne legyél már amatőr! Számlaszám?
Dátum: 2009.05.06. 20:31:45
Felhasználási feltételek megsértése topik, illetve üzenet Miklósnak, amelyben kérsz a szerzőnek néhány nap pihenőt.
Dátum: 2009.05.06. 20:24:56
UFF
Nem kell chatszobának nézni a VÚ levelező rendszerét és akkor nem kell aggódni.
(Vagy írjam üzenetben? )
A már említetteken kívül: ha már csillagászat, akkor Föld, szerintem.
(tengerszint felett értve) helyett (830 m) - én e körüli értéket találtam most ahogy körbenéztem.
Dátum: 2009.04.29. 13:35:55
Arra gondoltunk, hogy előző bajnokin nem azt kaptuk, amit vártunk. Engem a 2. körben küldött haza Palacsinta, Begginert pedig a 3.-ban. De ilyen esetre pont jó lesz, ha lesz vigaszágas küzdelem.
Dátum: 2009.04.29. 12:59:29
Ld. még esélylatolgatások PM-ben by Begginer és Mordred Co.
Dátum: 2009.04.28. 09:37:28
A korábban említett hiba nálam már lényegében állandósult és az a ritka, ha helyesen írja ki, hogy mekkora büntetést fogok kapni következő portyázáskor. Most is négyet portyáztam és -20%-ra írja a következőt. Ki-, belépés sem segít - ezek szerint permanensen külön van tárolva az, hogy mivel számol a csatában és mit ír ki a státusznál, és ezek "elmásznak" egymástól.
Dátum: 2009.04.26. 12:50:43
Kivégzés szakértelem, vagy valamilyen cucc a lélekkufártól/térkapuból/..., ami ilyesmit növel.
Oldal: 12345678