Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - IceCold

Oldal: 12345678
Dátum: 2014.04.29. 10:51:51
A + és - jelel lehet csak beállítani, a beírást nem fogadja el.

Valamikor meg kiakad és nem enged 20-nál többet növelni, hiába próbálok továbbra is a + jelre kattintani.

Így ez még mindig nagyon gáz, jobb volt az előző 60-as V4-es módszere.
Dátum: 2014.04.29. 10:16:40
Egyetértek! Most kezdtem volna szétosztani a pontokat, de ennyi időt nem fogok elszúrni a pontosztással. Aztán lehet, hogy csak bug az egész és később javítva lesz, mert csak a tulajdonság pontokat nem lehet egyben elosztani, a szakértelemnél megmaradt a lehetőség.
Dátum: 2014.04.28. 10:24:17
Idézet: Marcsa - 2014.04.27. 17:06:50
A 2014. évi eseménytervezet szerint: Hordák harca 2014. május 5. – május 26.

Várható, hogy ez az időszak marad vagy esetleg változik?



Ez egy jó kérdés. Azt sem ártana tudni, hogy lesz-e eseménypont gyűjtés az event előtt, és az indul május 5.-én, vagy az már az event első napja.
Dátum: 2014.04.24. 22:34:15
Jó ötletnek tűnik, csak azt nem tudom, hogy hova tudnátok beszúrni az idei eseményekbe.

A landragóron kívül mindegyik event PP igényes. Idén pedig 2 event között max 3 hét van, de néha csak 2 hét. 1 hét összegyűjteni 300 PP-t, ha maxon szeretném elkezdeni az eseményt. Ezért nagyon kevés támadást engedhetnének meg az emberek egy ilyen szövetségi bajnokságon, vagy olyan szövetségek fognak nyerni, akiknek a tagjai nem eventeznek.

Esetlegesen megoldható lenne, hogy ezek a csaták nem PP-t használnának, hanem egy új erőforrást a szövetségi pontokat (SZP), így izgalmas lenne, és olyanok is élvezhetnék akik szeretik az eventeket maximálisan kihasználni.
Dátum: 2014.04.14. 22:53:59
Szerintem csak elfelejtették átírni a jutalom leírását. Legalábbis nekem, mikor átvettem a díjat minden rendben volt, és a V4 infóban leírtak alapján kaptam az őskövet is.
Egy kis reform, mindenképpen ráférne az epikütésre.

Például meglehetne oldani a gyorsítást, alacsonyabb szintűek bevonását, hogy nem egyenként hanem csapatként küzdenénk az epikus ellen.

Megbeszélt időpontban az összes bejelentkezett karakter részt venne a csatában.

Innen 2 módszer is elképzelhető:

1.) Az epikus és az állatai kiválasztanak a támadó csapatból 1-1 célpontot, arra támadnak addig ameddig ÉP-vel bírja, utána új célpontot néznek maguknak. Amennyiben jól emlékszem, valahogy így volt az ősök városában is, de ha tévedek nézzétek el, nagyon rég volt.

2.) Az epikus sebzése osztódna a résztvevők között (egyenletesen vagy szint szerint).
Dátum: 2014.04.02. 15:07:26
Nálam V4-nél jött elő ez a hiba most.

Áthidaló megoldást alkalmaztam.

Beléptem V5-re, szerencsére oda bejutottam (az eddigi megfigyeléseim alapján amikor V4-röl vagy V5-röl kiléptem akkor a másik szerverről is automatikusan kilépet, ezért reménykedtem, hogy ez fordítva is igaz). Utána átírtam a linket világ5 helyet, világ4-re, és máris bent voltam a V4-en.

Gyorsan el is költöttem a nálam lévő LE-t, mert olyan alapon nem merek vadászni, hogy legközelebb is beenged ezzel a módszerrel.
Dátum: 2014.03.31. 00:11:06
Igen. V3-V4-V5. Mindenhol ez a helyzet.
Erre a problémára talán megoldás lehetne, egy új AF képesség vagy egy új szakértelem.

Hasonlóra gondoltam mint az EH, csak ez a lopásra hatna.

PL. "Ha portyában győzöl, és a kapott kiégett őskő kevesebb lenne egy adott mennyiségnél (sikeres lopás esetén!), akkor azt a mennyiséget mindenképp megkapod. Ez a mennyiség függ a szakértelmedtől és az ellenfél szintjétől."
Dátum: 2014.03.10. 21:00:17
Idézet: DOMAKUTYA - 2014.03.10. 19:24:09

Szerinted attól leszek VIP, ha megveszem ezt a tagságot mennyiért is, hetente még 10-20 őskőért????



Van igazság az általad leírtakban, de azt hiszem az elkerülte a figyelmed, hogy ezen már változtattak. A jelenlegi ígéret szerint, egyszeri 200 ősköves költsége lesz a VIP tagságnak.
Dátum: 2014.02.21. 12:35:08
Ez így biztos jó?:

"120db-ért a Xenó fétis (Ha még nincs fétised!)"

Nem kötekedni szeretnék, hiszen nagyon sok hasznos információhoz jutottam eddig is a wikidotról, és csak köszönettel tartózom azoknak akik időt szakítanak a szerkesztésre!

Viszont jó lenne tudni a jutalom kiválasztása előtt, hogy csak azok hozhatnak létre a kitinből fétist, akinek még nincs semmilyen fétise, vagy ha a templomos/piramisos fétis már megvan, de felhasználom egy állathoz, akkor választhatóvá lesz a xenó fétis is a kitinből.
Dátum: 2014.02.17. 10:46:58
Szerdára volt kiírva, így szerdára készültem.

Persze, hogy így nincs maxon se a PP, se a CSP. Az állatokat meg 48 órára kenneleztem, mert a pontgyűjtés miatt a napi egy vadászatnál nem igazán lett volna rájuk szükség.
Dátum: 2014.02.15. 23:12:21
Nem nagyon tudok semmi újat írni, csak ismételni amit már sokan leírtak. Egyszeri 100 őskőves kényelmi funkciónak megvenném, így viszont semmit nem fogok rákölteni.
Dátum: 2014.02.09. 11:12:52
Van esély CSP-s csatáknál az ősdrágakövek használatára?
Abban igazad van, hogy egy magas szintű kari elég hamar össze tudja gyűjteni akár a 300 templomkristályt is, de azért nézzük meg pl. egy 31. szintű karinál:

Van 3 hetente egy 5*5-ös temploma, mivel akkor még nem lehet sem transzdestrukció szakértelme, sem templomkristály AF képessége, szerez 10 templomkristályt + 3-at amennyiben van Indiana ostora (ehhez is maxos kereskedelem és az alku ezüst lánca szükséges, vagy ennek a különböző variációja).

A feladatoknál szerezhet 4 darabot.

Epik kaland nincs.

A napi ajánlatnál vehet 13 darabot havonta.

A szerencsekereket azért nem írom, mert ott egyáltalán nem biztos, hogy sikerül pont azt forgatnod.

Így havi 2 szintlépést számolva, egy hónap alatt 34 darab szerezhető, ha mindent végigcsinál az itt szereplő listából.
Az "események"-nél jelezhetné a csatlós szintlépését is a rendszer, illetve az sem lenne rossz, ha a karakterlapon is feltüntethetné az aktív csatlóst az állatok alatt (vagy az állatok felett ) .
Dátum: 2014.01.29. 18:28:55
Hamár új épületek kerültek szóba, akkor én is leírom az ötletem. Sokszor futok bele olyan célpontokba, akik -15% ÉP alatt vannak, így néha körülményes a portya. Ezért egy ilyen épületre gondoltam:

Gyógyító portyatorony

- Az elkészült épületnél beírhatsz egy karakter (mint a portyázásnál), aki toronyszint * 500 ÉP-t gyógyul és rögtön elhasználsz egy PP-t és megtámadód.
- Csak abban az esetben tudod használni, ha a célpont éppen nem vadászik (azért ne szúrjunk ki azokkal akik 15% ÉP alatt vadásznak).
- Csak akkor jön létre a gyógyítás, ha a karakter támadható állapotba kerül a gyógyítás következtében. Így nem lehet visszaélni a gyógyítással.
- Maximum napi annyi támadást indíthatsz így, amennyi a torony szintje.
A 200 templomkristályos árral, már sokkal szimpatikusabb a fejlesztés.

Az pedig, hogy a térkapunál is lehet találni eledelt és kristályt nagyon nagyvonalú. Köszönjük.

Egyetlen kérdésem lenne. Ez nem valósult meg?:

- a Feladatok végső jutalmában 60. szinttől van 5 csatlóseledel


Direkt megvártam a szintlépéssel, hogy legyen csatlósom, de a következő szinten sem találom a jutalmak között.
Nem szeretnék negatív lenni, de az alacsony szintű karaktereket a 300 templomkristályos fétisár, jobban ellehetetleníti, mint az AF igény az etetésnél. Egy 20-30. szintű kari talán 60. szintre össze is gyűjt majd annyi templomkristályt.
Idézet: Miklós - 2013.11.27. 16:05:40


A felzabálandó állatoknál viszont csakis az a TP számít, amit NEM kiképzéssel szereztél. Mivel jelenleg még nem tartjuk nyilván, hogy melyik TP-t hogy szerezted, ezért sajnos náluk csak az a TP fog tudni számítani, amit attól kezdve gyűjtenek, hogy ezt nyilvántartjuk. Mondjuk zabáltatni bárkit lehet, normál sajtolásnak fog számítani, tehát veszíteni nem vesztesz semmit, de a TP tápolás csak a fejlesztés elkészülte után, az ehhez kapcsolódó AF képesség megszerzésével fog indulni, előre sajnos nem tudsz gyűjteni rá.



Lehet, hogy én értelmezem félre, de ebből azt szűrőm le, hogy csatlósa bárkinek lehet, csak a csatlós etetéséhez szükséges az AF képesség.
Oldal: 12345678