Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Edjskizó

Oldal: 1234
Dátum: 2013.12.02. 09:03:09
Leközelebb neveznék én is.Előre lehet tervezni és szervezni. Addig is! Arcon vastgbőrt fejleszteni + IQ.,TAU., a tolakodók leigázása érdekében..He-He!
Dátum: 2013.12.02. 07:18:49
Egyetértek, teljesen használhatatlan a szimuláció biztos információ nyerésre! Paraszt vakítás, macska mozi....stb. Nem is használom többet, csak a VT-hoz.
Dátum: 2013.12.01. 22:08:37
Igen, közben csak 49 CSP-volt..mindegy most már felét levadásztam. Köszi szépen! Vág az eszed, nem úgy az enyém.
Dátum: 2013.12.01. 21:24:06
Üdvözlet!

Eddig 4 db vadászzsákmányt nyomtam el úgy hogy nem akartam. Most véletlenül ez tervezve volt. Csak hogy nem látom a vadászatnál a fülét.
A kisebb zsákmány elindítása lehetséges csak. Erre valami logika létezik kéremszépen? Köszönöm.
Dátum: 2013.12.01. 12:07:04
Nem az őskövek miatt kérdeztem hanem az ajándékok miatt ami vele jár.
Dátum: 2013.12.01. 10:41:08
Igaz a vendégkönyvbe nem írtam semmit, de felemelő volt újra együtt lenni veletek. Köszönöm a lehetőséget. Isten áldja a VÚ közösséget!
Na meg persze természetesen a TF és HKK-st is! A JV-t meg egyenesen üldözze az isteni gondviselés!





Ui.:Az időkristályt is megáldhatná majd valaki, hogy tudjak kalandozni is általa. De ezt csak jelzés értékkel hoztam fel itt mert fentebb már felmerült másnál is ez a probléma.

Az ünnepi kedvezményes őskő megrendelés mikortól esedékes?
Dátum: 2013.11.30. 21:52:50
A +5% vadászatra, mikortól kapjuk meg és a pilonok aktiválásakor elhasznált CSP-okon is rajta lesz e?
Köszönöm választ!
Szevasztok!Ez van.Van egy ilyen őrült is közöttetek.De ne feledjétek,hogy az kiabál akinek a háza ég.Tehát arra kérlek benneteket,ha bár ez lehet,hogy nem fog többet előfordulni,hogy majd nevessetek egy jóízűt, ha még is. Köszi a válaszokat!Sziasztok! Hajrá!Szeretlek benneteket!
Szevasztok!ÖLŐ, vagyok a V5.-ről....Jelentkezzen már az a bennfentes okoska, aki elérte hogy elvegyék a segítőkezet a kristály hordával szemben.Szeretném a találkozón ezt személyesen megbeszélni vele.Csíra kis geci!Meg az is az aki ezt meg csinálta neki.Bennfentes fos!Nagyon fontos volt ezt most gyorsan megszüntetni,ez volt a legfontosabb a játékban!De az a sok szar hiba ami nap mint nap elbassza a játék és a fizető kedvet az még mindig ott van.Gratulálok!
Dátum: 2012.03.20. 22:28:19
Az állatok,regeneráció szakértelme,értelem szerűen, moralizál is óránként egyet amikor gyógyítja a sérült jószágot,nem de bár?
Dátum: 2012.01.18. 15:05:45
Nagy gáz van!A küldetéseknél,nem működik a számláló,vagy is pl a krit ütéseim 2/3 át nem számolta be!Ezt már többen is jelezték a szövetségben.Tessék kérem javítani.Mert ez így nagy kibaxás.
Dátum: 2011.11.28. 11:28:01
pozitív volt a találkozó,első áldozó voltam.egész más így gép elé ülni,és fel jönni VÚ-ra.köszönet érte.a vásárolt kavicsok megjöttek,csak a vonat jegy áráért járó nem.egyébként a belépő jegy áráért is igazán kaphatnánk őskövet.abszolute fair lenne,de hívhatnánk nagyvonalúságnak is,ha úgy jobban tetszene.Nem?....De!Annyiszor van igazam ahányszor csak akarom!...Nem?..De!
Dátum: 2011.08.31. 00:59:06
"Kastély
Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott AF pontok mennyiségét, ha nem vagy láthatatlan (60. szinttől). A kastély maximális szintje 25.

Ebből ugye rájöttök, hogy mennyi AF ponttól szabadít meg minket az event, mivel ugyan CSP-ből megy, de térkapu csatának számít??"
Dátum: 2011.01.09. 00:14:01
Vau-Vau,ugatni én is tudok,csak ezt szerettem volna kifejezni.De basszus,nem ezért jöttem ide,csak egy nyomorult kérdést tettem fel.De szarom le most már.Majd rájövök.Goodbye,csak nehogy az orrotokba essen az eső.
Dátum: 2011.01.08. 23:56:28
Ez bemart mi?na mivan felébredtél
Dátum: 2011.01.08. 23:27:12
Shutruk NahhunteNő
Végzetúr mester
334 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

* Válasz erre
* Idézet

Re: Xenó háborúk
72. hozzászólás - Ma, 00:27:58 (Válasz Edjskizó #71 hozzászólására.)
Vagy csak beállította, hogy ne lássa a közellenség státuszú trollok hozzászólásait.

DE te nagyokos,nem tiltottál le,és nem a kérdésremre válaszoltál.Troll? az meg te lehetsz mert te tudod mi az.Én a beképzelt majmokat ismerem az meg azokra illik nálam akik mellé beszélnek mint te te nagy végzetúr tehetséges egoista főemlős.Na azt mit ugatsz ha nem tudsz vagy nem akarsz segíteni.Ha meg ezek így mennek itt ahogy írtad akkor hamar koldusbotra jut a nagyszerűsétől megvakult bandaátok.Mert bazdmeg azért akárminek is bélyegeztek itt tejelek ám azoknak akik itt lefikáznak rendesen 5 fucking szervern aszt ez már nem játék ám hanem kajak meló,és még én fizetek:azt mit veszek a pénzemért,a játék dílertől.Úgyhogy ha segíteni nem akarsz vagy nem tudsz akkor ne okoskodj,mert oda nem osztottam
Dátum: 2011.01.08. 00:19:48
közellenségEdjskizóFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintéseÜzenet küldése

* Válasz erre
* Idézet
* Módosítás

Re: Xenó háborúk
43. hozzászólás - 2011.01.06. 22:44:45
Üdvözletem.Azt szeretném meg tudni,hogy a V5-re megint lesz valami különbség a megszerezhető tárgyak listájában a VF hiánya miatt?
M.A.G.A.M
Csak erre nem kaptunk választ.Biztos hülye kérdés
Dátum: 2011.01.06. 22:44:45
Üdvözletem.Azt szeretném meg tudni,hogy a V5-re megint lesz valami különbség a megszerezhető tárgyak listájában a VF hiánya miatt?
Dátum: 2010.12.27. 05:19:16
V4.Prémium tagságod 2011.02.03. 04:21:58-ig érvényes.
Dátum: 2010.07.04. 09:42:12
Üdv.
A V4.-en megmaradt ősköveket szeretném átvinni,elosztva a V1-V2-V3-ra,ha van rá mód,?
Előre is köszönöm a választ.
Oldal: 1234