Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - kitmatko

Oldal: 12345
Dátum: 2009.11.04. 21:28:27
A változás igényét Kóc vetette fel, MÉG MIELŐTT ÚJRA HOZZÁNK KERÜLT VOLNA A TORONY. Végig arról ment a duma, hogy biztos ügyeskedni akarunk a változtatással. Minden szövetség védte a már megszerzett kis eredményeit, ezért maradt minden a régiben. Akkor a szövetségen belül én is a változtatás melletti oldalra helyezkedtem, de dögöljek meg ha még egyszer megteszem. A sok korlátolt nem érdemli meg.

A mostani ötletekről meg annyit, hogy egy játékost vagy azok egy csoportját csak azért büntetni, mert jól játszik az etikátlan és .....(ide csupa csúnya szó jutott eszembe). Akkor én meg követelem, hogy Galmuszk csak buzogányban és vakító fénnyel támadhasson.
Dátum: 2009.11.02. 10:15:53
Igazán nem értelek titeket. Van néhány karakter, aki erősebb nálatok és megver. Na és akkor mi van. Ti meg támadtok ugyanúgy lefelé, mert nincs KH.

A sírást pedig Ricardotól vártam volna legkevésbé néhány száz LE miatt, aki karakterenként 20-30k-t visz el a kivégzésével!
Dátum: 2009.10.22. 12:56:41
A havi számítás buktatóját én ott látom, hogy ha valaki több irányban fejleszt, mert szeretne sok dologban sikeres lenni, az akár lehet mindenki számára ismert és elismert karakter, de nem lesz egy "híres", mert nem egy dologra áll rá.
Dátum: 2009.10.21. 15:37:34
Szerintem meg kivégzéskor is vesszen ÉP-t a győztes az elszívott LE arányában.
Dátum: 2009.10.21. 15:19:27
Én meg vagyok győződve, hogy az előző bajnokin kizárólag a magasabb szerencsém miatt nyertem. Volt olyan varázscsatám, amit -30 IQ és smaragd bónusz ellen nyertem. Volt +63 szerencsém az ellenfélhez. Azóta kicsit elhanyagoltam az építést, de hát nincs mit.
Dátum: 2009.10.08. 14:44:05
A nagy kutak azért jöttek létre, mert a tagok a saját LE-jükből építettek, nem is keveset. Önmagában a szorgalmuk és áldozatuk miatt büntetni őket nem lenne etikus, azért ne essünk át a ló túloldalára.
Dátum: 2009.10.07. 16:17:59
A lehetőséget kellene meglátni! Lehet, hogy a változtatás alapján (mindegy kinek az ötlete alapján valósul meg) néhány hónap eltelik, míg odaérhettek a toronyépítéshez a prioritásokat figyelembe véve, de a jelenlegi rendszerrel SOHA nem értek oda. A lehetőség MOST adott. Fél év múlva, nem biztos, hogy az lesz, ezért kell hallatni a hangotokat!
Dátum: 2009.10.07. 14:34:18
Világosan látszik, hogy itt már nem lényeges a megváltoztatás. Kóc és Ariel ötletén kívül volt 1-2 felvetés, azokra szinte senki nem reagált. Mindig oda kanyarodik vissza a téma a Légió biztos, a háttérben a saját pecsenyéjét sütögeti. Rég nem arról beszélünk, hogy lenne jobb a rendszer, hanem néhányan arról akarják meggyőzni a játékosokat, hogy a Légió minden rossznak a forrása.

Emiatt a mentalitás miatt ilyen kevés hozzászólásaim száma. Inkább nem is idegesítem magam a korlátolt embereken.
Dátum: 2009.10.06. 20:59:18
Csakhogy Kóc az elején leírta, hogy a JV áldását adta a változtatásra csak annyit kért, hogy tárgyaljuk ki itt.

(Amikor a Beho fejlesztett magától, osztottuk őket, hogy mi és miért nem volt jó. Most gyakorlatilag a kezünkbe adták a fejlesztés/változtatás irányának megszabását. HA nem tudunk nagyjából egységes álláspontra jutni, az lesz konklúzió, hogy felesleges legközelebb kikérni a véleményünket, úgyis csak fanyalogni tudunk! Gondolhatják: Eszi, nem eszi, nem kap mást. )
Dátum: 2009.10.06. 20:18:12
Én azt hiányolom, hogy azok a szövetségek/egyének, akik ebből előnyt kovácsolhatnának, nem igazán tolonganak itt a véleményükkel. Nem azt várom, hogy konkrétan ezért az ötletért rajongjanak, hanem azért tényért, hogy van akarat a változtatásra!
Dátum: 2009.09.12. 22:10:04
Már többen jelezték, de ha sokszor mondjuk talán meg is hallják:

Legközelebb a tárgyak esése ne legyen ennyire nagy szórású!!!!!!!!!
Volt akinek 62 csata igen, volt akinek 200 feletti sem volt elég a relikviák begyűjtéséhez.
Dátum: 2009.09.12. 18:15:48
V1: Kitmatko

Felhasznált LE: 16.500

Legyőzött manók:

Látondi Zan / halálúr 23 db
Alzanni Mátka / szirén 20 db
Rabi Vastitán / csontváz 20 db
Táncos Vozálk / zombi 19 db
Zanti Rumivác / élőholt 26 db
Viskóti Dán / hulla 21 db
Moróki Thils / lidérc 22 db
Rozsliszk Szintur / kriptafatty 14 db
Összesen 165 db


+6-ot kaptam mindenre 1464-es TÖ mellett. Nem látok nagy eltérést másokéhoz képest.
Dátum: 2008.12.18. 16:44:50
Hello Mindenkinek!

Eltérés van a karakterem adataiban ha külön helyen nézem őket.

Karakterlapon: Összes építés: 131.220

A szövetség menüben a részletes statisztikáknál:
Karakter neve Szint Tulajdonság-
összeg Szavazat Belépés ideje Utoljára online Összes építés

Kitmatko 22 381 1 2008. Dec. 15. • 119.9k LE


Akárhogy is nézem az 10k eltérés. Kétszer váltottam szövit, de az első váltásnál nem vettem észre ilyen különbséget.

Tudja valaki az okát?

Kitmatko
Oldal: 12345