Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Doktordikhed

Oldal: 1234
Dátum: 2010.11.12. 15:27:57
Úgy látom neked nem elég, hogy ezzel a már lezajlott nerfel a játékosok egy elég széles rétegének nem maradt más lehetősége, hogy felvegye a versenyt a PÓK karakterekkel, mint hogy szétveresse magát és így élvezhesse a láthatatlan sajtolást.
Ha féltékeny vagy arra, hogy más csinálja, akkor tessék láss neki te is, előtted a lehetőség, hogy bucira veresd a karidat és használhasd te is, ha viszont nem csinálod, akkor maradj inkább csendben.
Dátum: 2010.10.06. 14:36:56
Jerikó, te könnyen nyüszítesz a top szintedről, szerintem ildomosabb lenne befogni a szádat, mint a másik stratégiáját fikázni állandóan.
Dátum: 2010.10.06. 14:34:31
Nos Te Birka veled kezdem a nyírást, mert úgy látom , hogy hiába rágják a szádba tápot, kérődző állat létedre nem érted a mai napig, hogy miről van szó
Szeretném, ha meg is értenéd, amit leírok, tehát nagyon lassan olvasd, hogy felfogd.

Ha azok a karakterek, akik eddig a láthatatlan sajtoláson tápoltak, hogy utolérjék a PÓK karaktereket, most átváltanak megerősödve EH-ra ( Eddig is szarrá tudtak verni sok PÓK-t, ha akartak ) most keményen elkezdenek portyázni, szerinted lesz esély az alattuk lévő karaktereknek kitörési esélye?
De ezt hagyjuk is, mert te csak magadat imádod, mert te állítólag olyan nagy kos vagy, valamint a PÓK-ok gyöngye, de szerintem, ha ez a sok "békés fűevő" elszabadul, maxos EH-val, akkor te nagyon halott karakter leszel és előbb utóbb te fogsz itt ríni és nem én.

A következő.: Offsboy nagyon jól látja azokat a dolgokat, amik most fognak következni, de még Ő sem látuja be teljesen, hogy milyen rétegeket képes ez a dolog megmozgatni, sőt szerintem még Miklósék sem, mert ebből lehet akár szerverenként is lázadás, ami azt jelenti, hogy mindenki töm mindenkit.
Különben ezt már kezdem is szervezni jelentkezni a Kenezimi néven lehet az egyes világon, vagy a crazy.13@citromail.hu-n lehet, nyugi minden levélre válaszolok, nem úgy, mint az adminok.

BlackSheep77Hun észrevételére, válaszul.: Akik ennyire akarták és támogatták ezt a nerfet, azok megérdemlik a tömést, akár még szövetségi szinten is.
Sőt azt is hozzátenném, hogy én már tegnap is egész nap úgy álltam, ahogy elmondtam, tehát a leggyengébb ruciban zseblámpával és erre fogok ösztönözni minden karaktert, és az sem érdekel, he ez akár 1 teljes évembe is kerül.

Ezt a hozzászólásom, most elmentem, hogy el tudjátok olvasni, mert a kis kedvencemnek Monának külön válaszolok.
Dátum: 2010.09.20. 19:19:57
De nem végezhette ki, hiszen maradt 240 ÉP-je.
Ez a közös IP cím egy kicsit bajos dolog.
Az én családomban például csak egy gép van, de a húgom is erről játszik + még most a szomszédom is, mert tönkrement a gépe és belátható időn belül nem lesz rá kerete, hogy kicserélje, vagy megcsináltassa.
Ráadásul ők egy szövetségben is vannak.
Kérdem akkor én, hogy mi legyen az Ő karaktereikkel?
Töröljenek talán?
Vagy én töröljem a karaktereimet?
Megjegyzem nekem az egyes és kettes világon is van 1-1 karakterem.
Az ő jelszavukat nem tudom, nem is kértem tőlük soha és nem is érdekel, de amikor itt van mindenki nálam, akkor kis idő eltéréssel lépünk fel a játékra.
Ilyenkor mi van?
Zárolni szerintem akkor kell a karaktereket, amikor nyilvánvalóvá válik a csalásuk.
Értem ez alatt azt, hogy csak építésre használják az egyik karaktert, vagy azzal méri fel, hogy a fő karakterének milyen esélye van egy bizonyos csatában stb...stb...
Ebből azt akartam kihozni, hogy egy közös IP cím, még nem lehet mindent megdöntő bizonyíték.
Gondolom vannak, vagy lehet olyan programokat kifejleszteni, amik ezeket nyomon tudják követni és szabálysétés estén a megfelelő retorziókat alkalmazni lehet.
Hát igen, némely vita eléggé eldurvult és sem szívesen venném, ha ebben a topicban is ez történne.
Nem szívesen látnám én sem , hogy a gyerekeim ilyen fórumot olvasnak.
Erre is ki lehetne találni valamilyen büntit. Például, hogy a hozzászólását törölnék és két hétig nem írhatna a nagy fórumra.
Idézet: Darksol - 2010.05.09. 16:24:35
Azok is nyugodtan írhatnának, akik ellenzik és nemre szavaztak, kiváncsi volnék az érveikre. (az nem érv, hogy "nekem is vaj van a fülem mögött, inkább lapítani kellene" meg az sem, hogy "én a játékvezető által kreált fantom fórumreg vagyok, ide kellett böknöm statisztikai okokból" )


Ezzel megint csak egyet kell értenem, hiszen végül is ezért lett életre híva ez a topic.
Ezek szerint akik nemmel szavaztak és lusták leírni, hogy miért, azoknak tényleg vaj van a fülük mögött.
De hát némely fórum trolloktól mit várjon el egy normális ember?
Máskülönben meg teljesen egyetértek a zárolások és azok okainak közzétételével.
Így legalább mindenki pontosan tudná, hogy ki és hogy miért is került zárolásra, sőt még azt is kivitelezhetőnek tartanám, hogy itt a nagy fórumon, vagy a főoldalon ki lehetne írni szégyenfalra, így szolgálva elrettentésül a csalásra készülőknek.
Idézet: Craslorg - 2010.05.09. 15:57:40
Én ellenzem. Hogy miért?
1. Mert ezzel velem kapcsolatban is lehet pletykálni
2. cirip és még páran pontosan tudják, hogy nekem elleneznem kell!



Mi a baj Craslorg, talán tele a bugyi, hogy kiderül rólad valami?
Mit is mondhatnék én itt a nagy emberek között?
Megvan! Örülök, hogy az Aljas Csőcselékhez tartozom és büszke vagyok az alábbi jelmondatra, amely a szövetségünk főoldalán díszeleg.

Szövetségünk CSAK ÉS KIZÁRÓLAG akkor sújt citadella-csapással más szövetségeket, amennyiben.... úri kedve úgy tartja.

Ha már van miért ne használnánk?
Dátum: 2009.12.05. 13:22:30
Jó lenne, ha az entitás ellen nyert csaták után és kapnának morált a harcoló állatok...
Dátum: 2009.11.22. 17:47:08
Hát, ha kompenzálják a vf nélkülieket, ideje törölnöm. Mi lesz, ha mindenki elkezd hisztizni, aki a hátam mögött van és őket is kompenzálják?

Kompenzációnak ott van, hogy gyorsabban lépnek szintet, nagyobb szörnyekre vadásznak, előbb jutnak hozzá jó cuccokhoz.

Jó ahogy van...
Dátum: 2009.11.16. 21:50:49
Hehe, most látom, tényleg lehet. Lemaradtam. Ritkán nézek be az egyéb italok közé.
Dátum: 2009.11.16. 21:41:19
Konkrétan az nem tetszik a kalandokban, hogy csak kristálypontért lehet írni. A fejlesztési stratégiám miatt a küldetésekkel egyelőre le vagyok maradva. Még hosszú út vezet odáig, míg kristálypontjaim lesznek. Ennek ellenére top karakter vagyok a szintemen (47. szint), elég kitartó játékosnak számítok, mégis kimaradok a kalandírásból.

Lehet, hogy ez egyedi eset, de zavaró, hogy jön egy érdekes fejlesztés, de az izgalmasabbik felét nem élvezhetem...
Dátum: 2009.09.28. 12:23:18
Nem lehetne csökkenteni a szimuláció költségét? Ugyanis néha hasznos, de sokszor teljesen megbízhatatlan. Vagy a hatékonyságán kellene javítani...
Dátum: 2009.09.25. 21:36:40
Már azt hittem történik valami, de 20-as sebgyógyítás kell hozzá? Pff... Az egyik legfeleslegesebb szaki.
Dátum: 2009.09.13. 14:05:32
Idézet: Petking5 - 2009.09.11. 22:59:56
Szedj össze legalább 8k lé-t és ess neki egy sokkal nagyob tulajdonság összegünek.


Hiába. v3-on, ha negatív a győzelem-vereség arányod, nem tudsz annyi le-t veszíteni. Nekem 30k-val sem sikerült...
Dátum: 2009.09.10. 21:34:25
"Annyit írtak, hogy nem lesz bukta, de táp sem lesz.
Ennyit elég tudni ahhoz, hogy az ember nyugodt szívvel belevágjon."

Hát, ha neked ennyi elég Én próbálok átgondoltan játszani.

V4-en is úgy emlékszem, valami olyasmit ígértek, hogy a nyertesek karakterei különleges rangot kapnak. Ezzel szemben mindenkinek csak egy karaktere kapott egy medált...

Amúgy meg olvass rendesen. Nem kell, hogy megmondják, mennyi jutalmat kapsz. Elég lett volna, hogy tulajdonságbónuszt, és akkor még nem lehet mindent pontosan kiszámolni.

Több szempontból is érdemes lett volna, úgy talán nem tűnt volna annyira unalmasnak az esemény, és talán nem hagyta volna abba annyi ember (pl. én is 3-ból 2 világon).
Dátum: 2009.09.10. 20:36:32
Idézet: Bodnaar - 2009.09.10. 12:37:48
itt komoly matekozás folyik a háttérben a fanatikusok körében, és hervasztó ennyire kiszámíthatatlanul játszani.


épp a matekozók kibillentése a cél. épp ezért, aki matekozik és biztosra megy, annak nem kell résztvennie. számomra valahol hihetetlen, hogy valaki azt kéri, hogy legyen minden kiszámítható. akkor minek játszani?


"Érdekes. Akkor nem érdemes ésszel játszani? Szerintem, akkor a játékosok háromnegyede törölhet, aki átgondoltan fejleszti a karakterét, időt szán a játékra, és maradhatnak azok, akik néha benéznek, meg játszogatnak, ők biztos örülnek ennek is."

Az Ébredéses eseményben részt vettem volna, ha tudom, hogy ilyen jellegű jutalom jár - mert átgondoltan belefogva sokat nyertem volna vele - de ismerve a korábbi újdonságokat, nagyon benne volt, hogy csak bukik vele az ember, így nem kezdtem el. Végülis az nyert vele, aki tudott belső infot szerezni, vagy az, akinek szerencséje volt és épp ebbe fogott bele.

Szerintem, elég lett volna, ha megemlítik, hogy milyen jellegű jutalom várható, akkor már át lehet gondolni, hogy érdemes-e elkezdeni, de nem lehet kimatekozni pontosan mindent, és nem válik ennyire véletlenszerűvé a játék.

Nem arról van szó, hogy mindent pontosan kiszámítson az ember, csak jó lenne, ha lehetne ésszel játszani, nem csak vakon.
Dátum: 2009.09.06. 15:02:00
Nem lehet valami alternatívát kitalálni a lélekenergia elveszítős küldetésekre?

Akinek sok a veresége, annak lehetetlen megcsinálni őket. Képtelen vagyok 20 le-nél többet veszíteni, pedig 100-at kéne.
Oldal: 1234