Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Crimson

Dátum: 2009.01.17. 02:49:19
Az a "topportyázók egy része" konkrétan egy darab. Esetleg talán Xéna, de ebben nem vagyok biztos. A top ötben van két portyázó az én szövetségemből is, egyikük itt is megnyilvánult, és nem igazán hatotta meg őket a változás, ahogy nézem volt egy-két gyenge körük, de most már ugyanúgy szakítanak mint korábban. Persze, ők is csalók:)
A változásról pedig lehetett előre tudni, jó hogy nem visszaszámlálás kell a bevezetéséhez.
Dátum: 2009.01.17. 02:38:37
Előtte mindig levélben kell érdeklődni, hogy a célpont farmkarakter-e. Én is mindig így szoktam
Dátum: 2009.01.17. 02:24:27
"Ha teljesen egy kalap alá venném őket akkor nem írtam volna külön, de elég nagy az átfedés ahhoz, hogy ne kelljen túlságosan hangsúlyozni a különbségeket."
Vagyis nem az összes portyázó csaló, csak a többség, ez azért megnyugtató. Milyen lesz, amikor majd általánosítani kezdesz?

"Ami a felszólalást illeti, a "top"-ból igenis írtak itt néhányan védve a csak portyázásból fejlődőket,"
Mármint visszautasítva azt, hogy csalók lennének. De ha arra célzol, hogy a "néhány" a változtatás ellen tette le a voksát, akkor sajnos nem mondasz igazat. Eardog és még ki alkotja azt a "néhány" top portyázó? Csak nem Xena? A világ 1-ről (lássuk be, ott vannak a nehézsúlyúak) ki volt benne abban a "néhányban"?

"De a többség valóban nem szólalt fel a hallgatást viszont nem feltétlen vehetjük elfogadásnak"

Nagyon érdekes, hogy a változtatást helyeslő, és ide beíró fél tucat top portyázó véleménye nem jelent számodra semmit, az egyetlen ellenző megszólalása alapján viszont ordasat általánosítasz:) A hallgatók többsége nevében valóban nem tudok nyilatkozni, de a két világon lévő két szövetségemben fellelhető 6 top portyázó a kezdeti zavar után garantáltan tojik a változtatásra. És ahogy látom, például a Lélekszipolyozók sem estek kétségbe...

"a rabszolgázós állapot fenntartására máris több megoldás született, vagyis jó néhányan lehetnek akik továbbra sem hajlandóak letérni a "törvénytelen" útról."
Általánosítás. Már megint. Többen jelezték, hogy helyes a változtatás, mint ahányan ellenezték. Miért nem az ő oldalukról általánosítasz?

Nem is folytatom, ez reménytelennek tűnik:)
Dátum: 2009.01.17. 00:48:39
Pszt, tudod mennyi pénzbe került ezt elintézni?;-)
Dátum: 2009.01.17. 00:33:17
"Ez nem áll minden szint visszamaradott karakter tulajára nem akarok álltalánosítani, de egyre inkább az az érzésem, hogy az LE dif. élboly ill. azok számár akiket csak és kizárólag a rabszolgafarm éltetett csak az lenne az elfogadható... ha kizárólag a "portyázó" karakterek részére maga a Beholder tenne be farmolható botokat.... hát nem köszi de inkább tanuljon meg mindenki csalás nélkül játszani."

Vagyis általánosítasz, és mégiscsak csalónak állítod be az LE diff élbolyt:)
De azért közben ugye egy kicsit sem zavar, hogy az "LE diff élboly" nem szólalt fel a változtatás ellen, sőt többen elégedettségüket fejezték ki, rosszabb esetben közömbösen fogadták?
Dátum: 2009.01.16. 17:55:56
Hát melyik játékra fizettél be? Nem találom a játékszabályokban, hogy az üzemeltetők kötelesek rabszolgákkal ellátni a portyázókat:)
Dátum: 2009.01.16. 12:07:17
Eardog:
Csak hogy tisztázzuk, a következőt írtad:

"- utoljára...azok akik már most 2Millió LE pluszba vannak, soha a büdös életbe nem fogjuk tudni beérni őket, így ezek az emberkék továbbra is a toplista élén maradnak, és nem lehet őket soha a büdös életbe beérni....köszi beho, ezt jól kitaláltátok...mennyit fizettek ezek a topókarik nektek, hogy egyből bevezessétek ezeketet a döntéseket?"

Vagyis nem a vadászatból élőkre, hanem a top portyázókra céloztál, ha jól értettem. Vagy ha mégis az előbbiekre, akkor nem értem a panaszt, hiszen LE szerzéssel, eddig sem lehetett volna utolérni a vadászokat.

"azt azért te se mond, hogy V1-en PP listából szereztél 1,2 M LE-t, mert akkor tökön szúrom magam"

Volt egy kábé másfél-kéthetes hetes periódus, amikor a toplista végét böngésztem, de egyrészt azok a karakterek állandóan szét voltak csapva, másrészt ennyi időm nekem nincs a játékra. Persze időnként így is elém került néhány esélyes farmkarakter, akiket hosszú ideig fejtem, vagyis Mortimer kolléga értelmezése szerint sokszoros csaló vagyok.
Illetve azért használom a toplistát, csak egészen máshogy, nem a farmkarakterek keresgélésére:)
Dátum: 2009.01.16. 11:11:20
Gondoltam, reagálok a bullshitgyűjtemény jelesebb darabjaira, de inkább kitöröltem a hozzászólást, és azt hiszem, ez mindenkinek így jó:)

Csak két apróság.
Eardog:
"„mennyit fizettek ezek a topókarik nektek, hogy egyből bevezessétek ezeketet a döntéseket?”
Sokat. El sem hinnéd. Éppen most utaltam át egy nagyobb összeget, amiben korábban megegyeztünk Miklóssal. Nekem ugyanis rengeteg pénzt megér, hogy engem szopassanak. De komolyan.
Ja, és menj ki sétálni a hegyekbe, jót fog tenni:)

Mortimer:
Érdemes lenne leszoknod arról, hogy a portyázókat automatikusan a csalókkal azonosítod. Elhiszem, hogy ez komoly nehézségekbe ütközik, de hidd el, attól még nem lesznek csalók, hogy te sokszor elmondod. Ha nagyon sokszor, akkor sem. Szomorú, de ez van:)

A szabályváltoztatásról:
Nem sírni köll, hanem alkalmazkodni, azzal együtt, hogy ami itt játékfejlesztés címén zajlik, az néha már-már a bohózat határát súrolja. Először kéne egy nagyjából kész, alaposan tesztelt játék, ugye.
Szerencsére én elsősorban portyalistából választom a célpontokat, ott meg igen ritkán jelennek meg a szétcsapott farmkarakterek. Le kell mondanom néhány páciensről, de majd jönnek újabbak, szebbek, jobbak:) Tegnap este volt néhány koppanásom, de átalakítottam a vendégkört, és a ma reggeli portyák ismét elég jól hoztak. Nem köll rögtön befosni.
Dátum: 2009.01.15. 07:28:43
Második kísérlet.

Meg lehetne oldani, hogy a szövetségünkben (vilá2, Plezúr) ne 11 helyet foglaljunk el 10-en?
Köszönöm.
Dátum: 2009.01.15. 07:27:12
(Törölve, rossz helyre írtam.)
Dátum: 2009.01.14. 22:25:29
LOL, ez a legjobb:D
Tegyük hozzá, a kedves levélíró annak a szövetségnek a tagja, amelyik a következőképpen hirdeti magát:

"Úgy tűnik, hogy véletlenül bár, de ez a jó társaság csak érett tagokat vonzott eddig."

No comment:)
Dátum: 2009.01.14. 16:48:21
Ez a nemzedék már kis túlzással az EU-ban és túlzás nélkül televízión nevelkedett, illik tudni 13-14 évesen. Azon is csodálkoznék, ha az általános iskolai ének-zene órán nem esne szó róla, hogy Beethoven kilencese = Örömóda = uniós himnusz.
Ugyanígy, egy kicsit is normális iskolában történelem- vagy irodalomórán Trója kapcsán biztosan megemlítik Schliemannt, én is onnan tudom, bár már ölég rég volt:D

Én nem pontozok,lusta vagyok hozzá:)
Dátum: 2009.01.14. 11:19:25
Basszus, nagyon megöregedhettem, ha Schliemann meg az Örömóda már speciális tudásnak számít:)

A gyermekszületéses kérdéshez meg nem kell tudás, csak logika.

Egy-két kérdésnél azért én is kis híján tökön szúrtam magam.
Dátum: 2009.01.14. 09:53:36
De remélem, csak külön felkérésre, különben kezdek megijedni:)
Köszönjük, inkább nem élnénk vele.
Dátum: 2009.01.14. 00:06:58
Nos, megnyertük az első csapást a citadellából, a Mitsubishi szövetség jóvoltából. Nem árultak zsákbamacskát, kiírták a szövetségi oldalukra, hogy mi várható - igaz, már a hadüzenetünk után, sebtében, először még a Békeidők Hírmondóitól kölcsönzött sorokkal, de kiírták. Kár, hogy a békecsarnokot nem tudták odakoppintani, így egy kicsit sántít a dolog:) Korábban talán már említettem, nekem semmi bajom nincs a citadellával, egyszerűen egy eszköz a játékban, amit fel lehet használni elrettentésül. Mindenki a rendelkezésére álló eszközökkel küzd, és ez így van jól. Szükség esetén mi is használnák... már ha lenne olyanunk:) Mivel a szövetségünk csupán három főt számlál, a csapás nem igazán zavar, elbírjuk azt a néhány százalékot, meg aztán úgy hallottuk, a Mitsubishi a közeljövőben nagylelkűen szponzorálja az építkezéseinket, legközelebb úgy két nap múlva, cirka 25-30K lóerővel.
A Citadellarács("ez nem önvédelem, hanem önkontroll, és csak az lebeg a szemünk előtt, hogy mindenkinek hű de jó legyen") nevű izéről futólag csak annyit, milyen mókás lenne, ha mi meg gyorsan beléptünk volna
Lényeg a lényeg, a Mitsubishi gyalázkodó/vádaskodó/fenyegető levelek ill. posztok sorával elnyerte jóindulatunkat, és a szövetségeink között régóta fennálló baráti viszony valószínűleg garantálja, hogy a csapás rajtunk is maradjon. Vagyis másnak nem jut. Vagy ha mégis, mi mindent meg fogunk tenni a visszaszerzéséért:)
Dátum: 2009.01.13. 11:57:41
Csak szőrmentén kapcsolódik ide, de ez a Dutch srác nem kommunikáció szakra jár véletlenül?
Amikor legutóbb hallottunk róla, éppen egy másik szövetség nevében folytatott béketárgyalásokat, majd a levélváltás közben fű alatt szövetséget is váltott, és egyszerűen belesz*rt az egészbe. A szövetsége tagjait előtte biztosította, hogy a kapituláció fejében mi nem bontjuk fel a békét x ideig... kár, hogy mi erről nem tudtunk. Miután eltűnt, a szövetség kapitulált, mi pedig rutinból bontottuk a békét. Aztán jött tőlük a (jogosan) felháborodott levél, hogy nem ebben egyeztünk meg.
Dutchnak levélben köszöntem meg korrekt viselkedését:)
Dátum: 2009.01.12. 21:19:36
Igazából még most is azon gondolkodom, hogy vajon hogy jött ki nekem ez a szám:D
Dátum: 2009.01.12. 21:04:52
Amikor véget ért a háború, akkor is hármas szintű volt a csarnokotok? Biztosan nem csak első? Mert úgy kijönne a 11 nap...
Csak rád akarta verni a multizást:D