Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Balor

Dátum: 2009.03.31. 14:12:18
Azert az sem mindegy abban az esetben ha valaki felfele tamad, hogy bizony 15% ep-tol utheti a celpontjait. Biztos vannak joparan, akik meg 15-20% ep kornyeken nyugodtan vadasznak, ulnek a LE-n, mert "ugysem tud senki leverni alulrol". Ebben az esetben sok-sok LE-t is lehetne szakitani.
Nem biztos, hogy teljesen mukodeskepltelen a VF erre a celra, de azert en nem mernem letesztelni.
Dátum: 2009.03.31. 13:47:52
A magasabb szint - ahogy az elottem szolo is irta - 35-45, a legmagasabb pedig az e feletti. Hidd el, ezeken a szinteken tenyleg ritka a LE, mint a feher hollo.
Dátum: 2009.03.29. 14:22:08
Koszonjuk, hogy egyben peldat is hoztal fel.
Dátum: 2009.03.29. 14:20:31
Hasonlot mondtam, de a lenyege mas volt: ha nem letezne a gyulolet szakertelem, akkor...
Nezd a masik oldalat! Milyen unalmas lenne, ha mindig elore tudnad, nyerni fogsz. Az ellenfelnek mindig van valamennyi eselye, meg ha minimalis is. Eleinte elegge felduhitett, de mostanra mar belattam, inkabb szint visz a portyakba. Bar neha meg igy is kibukok.

A rekord eddig 250+ TO kulonbseg, tobb szinttel magasabb targyak, epuletekbol +12 tam es +10 iq ide, nalam 2 allat, nala nincs, vedelem italt nem ivott, segito kezet nem kapott es lathatatlan sem volt. Minusz nelkul, sok ep-vel mentem, es kikaptam. Egeszen elenyeszo esely volt ra, de megtortent
Nem hiba, random. Alacsony a valoszinusege, hogy bekovetkezzen egy ilyen, de 100% biztonsaggal sohasem fogsz senkit legyozni.
De ne aggodj, lesz kesobb meg sokkal-sokkal cifrabb is. Majd megszokod.
Dátum: 2009.03.27. 11:55:11
Nem arrol van szo, hogy nincs utheto celpont. Arrol, hogy miert nincs.
A kifogasom az ellen van, hogy mas karanak orvendtek. Forditott helyzetben olyan lehetosegeket probalunk ajanlani, ami esetleg a masik felnek nem jut eszebe es esetleg segithet, nem padig karorvendunk.
Az alternativak amiket most irtal epito jelleguek, atgondolasra erdemesek. Az ilyeneket koszonjuk szepen!
Dátum: 2009.03.27. 10:42:28
Idézet: Varaszlo - 2009.03.27. 08:13:13
Idézet: Birka - 2009.03.26. 22:08:35
Fejlessz egészséget, sebgyógyítást, és máris "nyílik" az olló, és még bucibbra verhetnek majd


ÉS IGEN, valaki megelőzőtt, pedig én akartam ezt beidézni



Micsoda epito jellegu hozzaszolasok ezek. Kemgombozd le Almat, majd a tamadoit. A gyulolet szakertelem nelkul valoszinuleg forditott lenne a gyozelem-vereseg aranya.

Amit ti hoztok fel peldanak is csak akkor mukodhet, ha megfelelo harci tulajdonsagaitok vannak melle. Hiaba a 100-as egeszseg, ha az iq-tamadas-vedekezes trio a beka segge alatt van.
Dátum: 2009.03.27. 10:38:40
Hehe, a szakertelem tovabbra sem azert sz@r, mert a gyemantok szivnak miatta, hanem az aranytalansaga miatt. Jelenleg a gyemant horda van felhozva peldakent. MAs horda-aranyok mellett mas hordaval lehetne peldalozni.
Dátum: 2009.03.27. 10:28:19
Itt valamit csunyan benezhettem, mert en azt hittem arra nem talalsz erveket, hogy miert nem jo a rendszer.
Mostmar ertelek, az elozo ehhez kapcsolodo hozzaszolasom targytalan.
Dátum: 2009.03.26. 20:46:32
Egy fontos dolgot tartsunk szem elott! Attol fuggetlenul, hogy valakik szerint a gyemantot erintni hatranyosan a szakertelem, es van aki szerint egyaltalan nincs igy, azzal van a problema, hogy irrealisan konnyu +tamadashoz/iq-hoz jutni a szakertelem segitsegevel. Az egeszet fuggetlenul kell nezni az osszes hordatol.
Dátum: 2009.03.26. 20:40:02
Olvasd vegig a topkiot, es boven talalsz eszerveket is. Nem is kell az osszes hozzaszolason vegigmenned...
Felhaborito esemeny tortent! Egyik szovetsegi tarsam jelszavat feltortek, garazdalkodtak a karakterevel, majd a szovetsegbol valo kilepteteset kovetoen toroltek is! Kozben meg a valodi tulajdonos ismeroseinek a segitseget kerte az e-mailcim feltoresehez.
Barmilyen hasonlo vagy egyeb gyanus levelet kaptok, ne doljetek be neki! A legjobb, ha barki, aki veszelyben erzi magat, megvaltoztatja a jelszavat!
Dátum: 2009.03.26. 15:34:41
OFF:
Bocsanat, de ezt nagyon rosszul latod. Szerinted amikor 20-as volt minden alaptulajdonsag mennyi LE-t lehetett rabolni? Masreszt egyelore nem ismert, mit jelent pontosan az 5%. A tulajdonsag alapertekenek az 5%-at, vagy 5% talalati eselyt? Nagyon nem ugyanaz a ketto.
De olvasd el Miklos ezzel kapcsolatos hozzaszolasait szeptember vegerol, oktober elejerol, es ott latni fogod a "hivatalos", valos alapu szamitasokon nyugvo konkretumot ezzel kapcsolatban. Valami olyasmi volt, hogy Miklos kiszamolta a kulonbozo bonuszokat, es a gyemant horda bonusza egyaltalan nem log ki a sorbol.

Raadasul statisztikakkal is tudok szolgalni (valahol meg megvannak), amin a jatek kezdete ota nyomon kovettem eros gyemant portyasok LE-rablas altal keletkezet elonyet a masik harom horda hasonlo erossegu karaktereinek bonuszaival (mindket eshetoseget). Nagyjabol egalban voltak a hordak. Mondjuk ez kb. 25. szint ota nem igy van.

Ha mar ugyis eltertunk a tematol, akkor a "smaragd-problemahoz" is hozzafuzok egy kis aprosagot. A jatek kezdete ota sokan kozuluk hatranyban erzik magukat, mert csak egy varazslat kor van, ellenben a 3-6 kozelharcival. Azt azert ne feledjuk el, a varazslas mindig a csata elejen tortenik. Aprosag, de azert ezt sem szabad figyelmen kivul hagyni.

ON:
Nem ertek valamit. Sokan tevesen ismerik a siras/rinyalas fogalmat, vagy szandekosan feszultseget akarnak gerjeszteni ezeknek a kifejezeseknek a hasznalataval. En nem latok sirast, tobbsegeben logikai erveket latok felhozva (Simon, Kocos pl. es meg sokan masok).

Egyebirant teljesen felesleges barmilyen okfejtes ezzel a temaval kapcsolatban, mert a dontes mar megszuletett, valtozni nem fog. Ettol fuggetlenul meg hibas. Olyan, mintha a sportban a birok a versenyzok velemenyei es szavazatai alapjan dontenenek. Ugyanezt mondanam, ha masik hordat erintene aranyaiban ilyen egyensulytalanul egy fejlesztes.
Egy kis adalek:

A szintlepes utani tamadas altalaban 5 masodpercen belul szokott megtortenni, hasonloan a gyogyital fogyasztasa utanihoz.

Zaccmester, sajnalom, hogy ezt kell irnom, de ez szanalmas megnyilvanulas volt reszedrol. Illo volna elnezest kerned az alaptalan gyanusitgatasert szovetsegi tarsamtol, a modorodert pedig Miklostol es csapatatol.
Dátum: 2009.03.21. 15:26:53
10-es csapdakeszitessel valoszinuleg 20-bol 1-et fogsz csak be.
Dátum: 2009.03.20. 22:53:20
Szerintem egyszeru a keplet. Ha tp-re mesz, akkor "minimalis" szintre kell vinni a csapdakeszitest, viszont ha a LE-szerzes az elsodeleges, akkor celszeru maxolni a szakertelmet.
Dátum: 2009.03.20. 16:14:28
Jo meglatas. Viszont a szuk elmezony erre kepes. Tehat nekik nem erne meg ez a fajta kenneleztetes ebbol a szempontbol. Viszont a "Kisebbek", akik aranyaiban tobbsegben vannak nagyon jol jarnanak egy hasonlo fejlesztessel, mert akkor idovel nekik is lehetne magasabb tapasztalati szintu az allatuk. Egy a kennelt erosito fejlesztes csokkentene a "lemaradasukat".
Dátum: 2009.03.20. 16:04:32
Aki Crimsont, Nephilat es a tobbieket meg utdja verni, az meg is erdemli a LE-t. Csak peldaloztam veletek, gondolom nem nulla LE-vel pihentek.
Sok sikert a problkozoknak!:P
Igen, ez igy van, ahogy leirtad. Ezert szoktam x-tol x+y percenkentig random cserelgetni az egeszseget (nem) ado targyaimat.