Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

Dátum: 2012.04.12. 00:23:27
Én háromszor kaptam meg ugyanezt, egyszer pirosból valami kamu térkapu stimulátor is esett..
LOL.
De nem vagyok elégedetlen, játékom a szerencsekerék pörgetésére korlátozódott, jó móka.
Dátum: 2012.04.11. 09:42:28
Drakin mindig is probléma volt a játékban, annak idején naponta jött ide valaki megkérdezni.
Nem csoda, hogy nem találja..
Dátum: 2012.04.06. 23:14:28
Barlangom ajtaja nyitva áll.

Valójában a barlang sajátosságaira tekintettel - miszerint nincs ajtó rajta, vagy csak igen rikán - gyakorlatilag bármikor bejöhetsz, körülnézhetsz, az ultraimplantot a fekhelyem mellett hagyhatod.

Hogy a témához is hozzászóljak, részemről várva-várt esemény a végzet temploma, nem csak azért természetesen, mert lesz hol Másit feláldozni, hanem más okok miatt is.

Ezeket ne kérdezzétek, nem találtam még ki.

uff
maci
Dátum: 2012.04.06. 11:51:04
Tegnap mindent megígértem Yakseenak, ha a sok érdekesség (fehér akármi ital, 3 kiégett őskő) helyett, amit aznap kaptam, ma valami igazán durvát pörgetek. 0.1. af pontot szerettem volna, az már nagy táp az átlaghoz képest.
Erre ma megkaptam a 0.1 AF pontomat. Várom mikor jön betartatni az ígéretemet..

Tuti ő intézte el, hogy mosolyt csaljon az orcámra..
Dátum: 2012.04.06. 10:07:12
Vagy fizikailag megabajgatunk, és egyszerűen csak azt fogod gondolni, amit mi szeretnénk.

És még örülni is fogsz neki.
Dátum: 2012.04.06. 09:13:49
A templomban lesz áldozóoltár?

Stipi-stopi, Másit én áldozom fel.
Dátum: 2012.04.05. 18:28:12
Itt János Vitéz. Mondjad.. De röviden, dolgom van még Juliskával.

szerk: mielőtt Kóc jönne, és leoltana, hogy az Iluska, és nem Juliska, közlöm, ez Juliska , Jancsi csaja, csak elhappolom előle.
Dátum: 2012.04.05. 18:26:58
Három éve olvasod a topicot, mégis itt vagy.
Mási, hagyjál már
Dátum: 2012.04.05. 08:28:45
Nem kapnak fizetést tudtommal.

Ezek a kérdések, amelyekkel találkozol, és a hajad kihullik, valószínűleg régről bent maradtak.

Egyébiránt egyetértek veled, kvízscript jelentősen könnyíti a játéknak e sokaknak igen csak nyögvenyelős részét, bár azért hozzá kell tenni, hogy ez tipikusan az a dolog, amit ha időhiányában nem csinálsz LE kiesés, ahhoz képest ha egy script csinálja helyetted.

Szóval nem lesz ez olyan egyszerű..
Dátum: 2012.04.05. 07:33:23
Nem is adózól évek óta, miről beszélsz?
Dátum: 2012.03.31. 08:58:29
Jajj, kiket zároltak?
Dátum: 2012.03.28. 10:16:14
Lekerült rólam a segítő kéz, és semmi támadás..

Nem értem.

Tseby válts át smaragdba, és gyere már.
Dátum: 2012.03.27. 08:41:05
A segítő kéz nekem nem termel LE-t.
Pont.

Ennek ellenkezőjét bárki próbálhatja bizonyítani, nem fogja tudni.

Xena
Elég vagyok én ide hülyeségeket írni. A segítő kéz védekezéskor ad bónuszt, ha már hónapok óta harcolsz valami ellen, legalább pontosan értsd, hogy működik.

Dozer,
A KH-ból nullát hozok.

Aurri,

Értem, hogy mit nem bukok, nálunk vidéken (v3) a rabolt LE sokkal alacsonyabb, mint a városiaknál. (és a vesztett pedig még ahhoz képest is a töredéke)
A csataarány ellenére, nem bukok vészesen sokat, ha meg buknék, elköltöm az LE-t és máris nem fogok.

Egyébként általánosítani próbáljátok a segítő kéz adta előnyöket, lehet v1, és egyéb világokon durva, hogy tényleg nem lehet támadni, és nem kell figyelnie annyira a játékra a játékosnak, de v3-on ez egészen más. Itt majd mindenki full Le-vel álldogál gyakran, mert ha visznek is valamit, az pár száz LE.

szép napot.

maci
Dátum: 2012.03.26. 22:46:16
Vaze Tseby, ne őrülj meg már teljesen.

Nem reagálok a sértegetéseidre, mert nem látom értelmét, de most minden reakciómra nem kell egyből a kőbunkóval csapkodás.

Most arról van szó, hogy LE előnyt termel, merthogy ráugrott Aurri egy kezesre, és bukott 50k-t, tehát bizonyítást nyert a segítő kéz LE termelő hatása.... (?)
Dátum: 2012.03.26. 22:16:52
Magas segítségnyújtással álldogáló karikat senki nem támad, csak az, aki bizonyítani akarja, hogy számít LE-ben a kéz.

Engem x hónapja nem támadott senki, vagy ha igen, nyertem rajta összesen talán 10k-t.
Amit kéz nélkül is nyertem volna.

Szóval hagyjuk szerintem.
Dátum: 2012.03.25. 12:27:34
A segítő kéz semmiféle LE előnyt nem ad. Tuti. Száz százalék. Vagy inkább százegy.

Lehet védekezni a segítő kéz ellen, rá kell fogni a játékosra valamit, multizik, script, akármi, és letilthatjátok a francba.
Megoldódik a probléma.
Dátum: 2012.03.25. 10:45:21
üdv Pörgönc,

Alapjáraton jól érted. Bár az, hogy elítélem nem igaz, csak inkább azt mondanám, hogy ezeket a játékosokat, akik ennyit foglalkoznak a segítő kéz problémájával, nem az érdekli, hogy globálisan jót tegyenek az emberiséggel, inkább az, hogy mindenkit szépen ütögethessenek, nehogy már legyen egy gátló tényező.

Vannak durva segítő kezek nálam alacsonyabb karikon, nem zavar, ütöm őket.

Másrészt meg 10 szinttel feljebbről illenék beütni bárkit, segítő kéz, ide vagy oda

maci
Dátum: 2012.03.25. 09:16:14
Sajnos KH-ban nem vagyok otthon, bár hallottam már róla, hogy van olyan.

Büdös vagyok, tudom, de ugyanakkor pajkos kis segge.. na jó, ebbe ne menjünk bele..
Dátum: 2012.03.25. 09:05:19
3 fontos dolog van a segítő kézzel kapcsolatban:

Ha nagyon jól fejlesztett karid van, attól nem lesz jobb, hogy segítő kéz van rajta. Nem termel több LE-t, max. több ép-je marad. Ez is előny lehet, de semmivel sem dobja meg a karakterbe fektetett LE-t. Hiába írod korábban, hogy ezáltal lesz valaki jobb. Valójában dehogy.

Ha nagyon rosszul fejlesztett karid van, akkor megy így is - úgy is szétesel, mindegy a segítő kéz.

Ha nincsen rajtad segítő kéz, de látod hogy máson van, akit tudnál farmolni 10 szinttel feljebbről, és v3-hoz visszakanyarodva esetleg jó csataaránya is van, akkor kirobbantasz egy vitát a segítő kézről, hátha leszedik róla, és máris vígan ütheted.

Ez a véleményem röviden.
Dátum: 2012.03.25. 08:23:29
Nem olvastam a rokkant kártyás hasonlatot.

Van egyébként az is, általában a terepjárómmal mindig keresztbe állok a parkolóban, körülbelül három-négy helyet elfoglalok.
Persze az egyik rokkant parkolóhely, hogy legyen mire hivatkoznom.

Néha megszólnak, de kiosztok néhány atyai pofont, és odébbállnak. Főleg a nyugdíjasokat lehet ezzel megfélemlíteni.