Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maci

ugyanez jutott nekem is eszembe..

Jó lenne, rájárhatnánk a jó szövegírók nyakára pm-ban, hogy csináljanak még!
Dátum: 2009.10.30. 12:51:49
teljesen igazad van, közösségi életet én sem feltéleztem a végzeturakról. Ha kalandot írok, olyat fogok mindenféleképpen , ami nem ellentétes a megalkotott világgal..
Ha jól értelmeztem, van a hordám központi tábora, aztán kész..
Persze, hogy azon belül ki-mit képzel el megint más kérdés..
Dátum: 2009.10.30. 00:10:30
A "Fogd a lányt és fuss"
kaland írójának gratulálok! Nagyon szórakoztató, jól megírt kaland, öröm volt részt venni benne

Még több ilyet!

üdv
maci
Dátum: 2009.10.29. 17:09:19
nem erről beszélünk, hanem kaland végén a teljesítésért.
Dátum: 2009.10.24. 14:45:48
hercegnőnek nincs is..
(hátha beveszik;) )

Sanyi, te is megvagy még?
Dátum: 2009.10.23. 19:31:39
ugyan már, félrerakunk rá némi zsét, felvásároljuk az egészet, aztán titánköpennyel és atompajzszsal fogunk rohangálni, kit fog zavarni?
Dátum: 2009.10.21. 09:17:53
üdv

Felvetődött bennem egy gondolat. Bár Baratynak némi belenyúlást igényel a programba, de azért rákérdezek, mi a véleményetek.

A bajnoki érmet elvileg be lehet dobni 25 dukátért aukción. Egy embert ismerek, aki már megtette
Nem megérős a dolog, hiszen a játék egyik célja(már ha van ilyen) az, hogy bajnokit nyerjél, legalább egyszer.
Mi lenne, ha be lehetne dobni a bajnoki által adott előnyt, azaz a bónuszokat, de a medál megmaradna?
Természetesen nem 25 dukátért, hanem jóval kevesebbért.

üdv
maci
Dátum: 2009.10.10. 14:07:32
üdv

A citadella egyezmény elleni védekező mozgalom (melynek lényege, ha közösen egyezmény keretében lőnek csapást, visszalövünk csapatban) ötlete az enyém volt, nem Hercegnőé.

Sy Web megbuktatásáról nem volt szó, egyszerűen több aktivitást vártunk tőle bizonyos dolgokban, amit némi harccal kívántunk elérni.

Dorina klánból való kikerülése idején, 23 szavazat volt a kirúgása mellett, alig néhány a bentmaradása mellett. Mindez úgy, hogy a sok szavazattal rendelkezők NEM szavaztak.
Tehát az, hogy Hercegnő buktatta meg, nem igaz. Közös döntés volt. A fórumunkon érvek-ellenérvek hangzottak el, a vége ez lett.
Az, hogy Ő a legerősebb karakter a szerveren, nem kizáró ok, ha nem tartja be a belső szabályzatunkat.
Sőt, talán ez bizonyítja azt, hogy nincs kivétel. Az ő kirúgása előtt is szabadultunk meg nem egy tagunktól, akik hasonló okok miatt kerültek ki.

A játékban technikailag megoldható "dolgok" egy része egyszerűen szabálytalan, egy része morálisan megkérdőjelezhető, harmadrészt pedig szabályos.

Hogy a citadella alkalmazása melyikbe tartozik, mindenki maga döntse el.

Ha v1-ről van tapasztalatotok a citadella egyezménnyel kapcsolatban jól tudjátok, hogy a top szövik csinálták. Mint itt v3-on is.
Miért ők? Ők látják csak, mennyire etikátlan a használata, és egy zsákutca a játék fejlesztésének tekintetében? Úgy gondolom nem. V1-en is rájöttek a top szövik, hogy ezzel így tudnak ellenük védekezni a farm szövik, nem lesz ez jó, fenyítsük már be őket az egyezménnyel...
Érdekes módon a Mohír nincs benne az egyezményben, és nem azért, mert nem tartjuk a kapcsolatot ilyen vagy olyan formában a benne levő tagokkal, esetleg nem bírjuk őket.
Egész egyszerűen azért, mert elfogadtuk, ha mi lefarmoljuk a kicsiket, akik mondjuk úgy kis eséllyel tudnak védekezni, megtehessék, hogy citadellázzanak.
Nem értem, hogy várhatjuk el a gyengébb szövetségektől, hogy hagyják magukat farmoltatni, akár kéthetente.. Lőjenek csak vissza, majd maximum mi is lövünk, és kijön, megérte-e vagy sem.

Adott két szövi. Az egyik a Terminátor, a másik a Kis Nyuszik. Sejthető, ki fog nyerni;). A Terminátornak van egy 5. citadellája, a Kis nyusziknak szintén. A háború 3 napig tart, ellövöldözték a csapásokat, elvileg ezzel egálban vannak, aztán nyernek a terminátorok, és rabolnak néhány ezer LE-t, nyertek.
Hol itt a baj?
De az, hogy megkérem x szövit(aki ráadásul nem is tagja az egyezménynek), lécci lőjetek már rájuk,hmm...
Ráadásul a nagy szöviknek nagyon kényelmes az egyezmény, hiszen hol foglalkoznak ők azzal, hogy mi lesz az esetleges válasz?
Konkrétan, amit háborút tudtunk vállalni, vállaltunk ellenük. Tettük ezt azért, mert naponta lőttek ránk citadellával, miközben nem mi voltunk az agresszorok a háborúban. Természetesen egy ilyen egyezmény tagjaként vállalni kell bizonyos formában a felelősséget, esetleg azt, hogy visszakapják a törődést.
Legközelebb, ha megtámadtok minket bajnoki előtt két nappal, lehet hogy a kisebb szövik ebben a formában nem állnak majd mellettetek.

Bocsánat Birka, ritkán szoktam személyeskedni, de te nem az a típusú embernek látszol, aki a játékot az élvezete miatt játszod, pontosabban fogalmazva, nem a játék élvezete miatt vagy itt Ha mégis, talán túl komolyan veszed.
Tisztában vagyok azzal is, hogy szíveden viseled a játék fejlődését, és minden bizonnyal Baraty sok változtatást csinált a javaslatodra, de mindez ellenére nem sikerült mégsem túl szimpatikus képet kialakítani magadról. Hogy ez annak a szövetségnek köszönhető, ahova tartozol, vagy a fórumbeli megnyilvánulásaidnak, megint más kérdés..

Szívesen folytatok veled, vagy bárkivel eszmecserét, bár nem szándékoztam v3-al túl sokat foglalkozni (főleg itt fórumon), de sajnos háborogni kezdett picit a gyomrom a hozzászólásokat elolvasva, erre reagálni kellett..
Dátum: 2009.10.08. 21:29:13
Rius!

Most láttalak a tv 2-őn a Vágó Pityuval! Nem tudom miért, de nagyon megörültem

remélem nyertél valamit..

üdv
maci
ne terjeszd itten a sátánista gondolataidat.. .

Fogadjunk, hogy halálra unod magad a játék nélkül, azért lebzselsz itt
A teljesség kedvéért beszéltem Goold barátunk szövivezetőjével, aki bocsánatot kért, abszolút jó arc
Dátum: 2009.10.01. 21:14:21
ezt én is kösz, ha nem olvasom Mortimer hozzászólását, átfutok rajta, de tényleg jó..
Dátum: 2009.09.12. 23:59:16
üdv

A portyagömbből és gyorsításból származó plusz egy mínusz nélküli portya nem müxik.

Már a harmadiknál -10-el számol..

üdv
maci

szerk: csatában nem írja, csak támadáskor, lehet csak kiírási hiba.
Dátum: 2009.09.12. 22:58:46
üdv

Én hiányolom a "legjobb manóölő" plecsnimet picit, de hát ez van, nem mindenkinek lehet jó

Köszönet az eseményért, nem optimalizátorként öröm volt részt venni benne .

Köszönet azon játékosoknak, akik rendszeres látogatásukkal felvidították kicsiny manófalvánk lógó orrú lakóit.

Gratulálok a top-nak, öröm volt a verseny.

üdv
maci
Dátum: 2009.09.01. 23:28:10
Awenhai

Ott rontották el a játékosok, hogy versenyezni kezdtek?
Szerintem már tavaly szeptember óta ezt csinálják..

Ha lehetővé teszi a játékvezetés, hogy korlátok nélkül lehessen a játékban ezen a megmérettetésen részt venni, akkor ne csodálkozzanak már, hogy részt is veszünk.

maci
V3 Mészáros (31) szimpatikus, barátságos elfajzott mutáns galetki 30 őskövet ajánl fel annak, aki megtámadja és döntetlent hoz vele össze

üdv

maci
Dátum: 2009.08.30. 11:41:15
V3 Mészáros (31) szimpatikus, barátságos elfajzott mutáns galetki 30 őskövet ajánl fel annak, aki megtámadja és döntetlent hoz vele össze

üdv

maci
Dátum: 2009.08.17. 18:33:14
Hejhó!

Mim van
Dátum: 2009.08.16. 23:16:59
Üdv

Örömmel jelentem be, hogy a rengeteg manógyilok meghozta az eredményt!

A manók abbéli félelmükben, hogy a következő falujukat is lerombolom, megtettek a kormányzójuknak Manófalván! Fehér zászlót lobogtatva jelentek meg, amikor is következő bejelentett telephelyükre érkeztem.

Ennek következményeként Manófalván csak én írthatok manókat (nagy a bűnözési ráta, úgyhogy teljesen legálisan fejezhetem le nagyrészüket).

Természetesen ettől függetlenül minden látogatót szeretettel várunk, folklór műsorral és egy forró bögre kétes eredetű kakaóval (honnan van ezeknek ilyesmije?)...

Távozáskor minden kedves érdeklődő zanzásított manófejet kap ajándékba!

Amennyiben meglátogatnád barátságos, szerény kis manó közösségünket (értsd a szemük sem áll jól, tolvaj, szutykos mancsú banda) kérlek hagyj üzenetet az egyházban Sameed névre.

üdv és kitartást

maci
Dátum: 2009.08.15. 16:29:43
üdv

Majdnem kizártnak tartom, hogy akár a belefektetett energiát visszakapjuk. Már miért is kapnánk? Senki nem mondta, hogy ennyire komolyan vegyük
Aki így indult neki, szerintem csalódni fog.

Részemről én manófajgyűlölő vagyok , nekem az is elégtétel, hogy két falunyi kis pajtást kiírtottam.. hrggh..