Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 123456789
Szerző
Topic neve: Végzetúr találkozó
kedvencAtreusFérfi
Végzetúr mester
1962 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
141. hozzászólás - 2009.06.20. 16:20:17 (Válasz Viszok009 #139 hozzászólására.)
Na, ha azt hiszed, hogy hagynám, hogy ketten igyátok meg, hát nagyon tévedsz
"Ha bizonytalan vagy valamiben, írd szövegszerkesztőben, és ellenőriztesd le! "
http://vegzetur.wikidot.com/
El ne olvasd!
A linkre kattintva a sivatagi tűz vörösre égeti a szemedet, és holtod napjáig az elátkozott kolduló, vak glaulákkal bolyongsz oázisról oázisra!
Pontszám: 5.50
kedvelt tagBumburnyakFérfi
Végzetúr mester
555 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
142. hozzászólás - 2009.06.20. 16:50:40
Papír kvíz és ami mögötte van, tisztára mint az utóbbi évek magyar kormánya...

Választási ígéret: a helyes válszolók között őskövet osztunk szét
Választás után: kisorsolunk néhány jó megfejtő között pár őskövet
Ha nem tetszik?: előbb utóbb ugyis megunják és hazamennek.

És hogy minek örüljetek? Annak, hogy a jó megfejtőktől nem vonnak le pár őskövet és lé-t.... (Lásd megszorítások)
"Húzom a csukát, sapkát az arcba és kocc. Akkora lépteket csapatok ,h te is megfutamodsz. Idegesít mindenki mint körmöm alatt a kosz. Nevem antiszociál jobb ha nem baszakodsz!"
Pontszám: 5.29
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
143. hozzászólás - 2009.06.20. 17:26:40 (Válasz Bumburnyak #142 hozzászólására.)
nem jó a párhuzam (és eleve gusztustalan dolog politizálni ilyen helyeken - ilyet általában csak egyféle beállítottságú frusztrált ember tesz, aki nem veszi észre, hogy az elmúlt 19 év kormányai egy húron pendültek, ha választási ígéretek és azok betartásairól volt szó).

a választási ígéretek csakis a választáson kapott szavazatok maximalizálása érdekében születnek (nem azért, hogy megtartsák, hiszen akkor nem ígérnék túl 3-4-szer a költségvetési keretet, míg a kvízígéret nem azért, hogy több kvízt töltsön ki az ember - főleg, hogy nem volt második, konkurens kvíz.

egész egyszerűen vagy utólag változott a szabály, vagy eredetileg is rosszul lett megfogalmazva némely fórumon. ettől függetlenül, aki összeomlott emiatt, még mindig visszautasíthatja a nyereményét.

de vagdalkozni unintelligensen kár.
Pontszám: 4.68
kedvencAnababaNő
Végzetúr mester
484 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
144. hozzászólás - 2009.06.20. 18:16:30 (Válasz winnie #143 hozzászólására.)
egész egyszerűen vagy utólag változott a szabály

amit ugye az elmúlt pár hónapban bőven megszokhattunk volna
vagy eredetileg is rosszul lett megfogalmazva némely fórumon

tehát arra gondolsz, ami a kvízre van írva (itt van előttem, másolom): "A legtöbb találatos szelvények tulajdonosai között ősköveket osztunk szét szintjüktől függően"
ettől függetlenül, aki összeomlott emiatt, még mindig visszautasíthatja a nyereményét.

azt amit meg sem kaptunk?
de vagdalkozni unintelligensen kár.

meg az is, hogy neked nem esett még le, hogy pont az a baj, hogy nincs mit visszautasítani
az ismételt "jólszabálytmódosítunkutána" történet játszódik - és megint a mi kárunkra
tudom, megszokhattuk volna...
Pontszám: 8.82
kedvencboncaFérfi
Végzetúr tehetség
191 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
145. hozzászólás - 2009.06.20. 19:48:30 (Válasz winnie #143 hozzászólására.)
Hát, winnie...
Bár a politikával kapcsolatos hozzászólásoddal teljesen egyet kell értsek, most már teljesen biztos vagyok benne, hogy vagy bérblogger vagy, vagy Miklós közeli rokona.
Dark Mongoose - Azúr Légió
Pontszám: 9.67
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
146. hozzászólás - 2009.06.20. 20:29:22 (Válasz bonca #145 hozzászólására.)
Bonca, winnie-ről az a hír járja, hogy bot és még csak az 1.0.12-es verzió de azért alakulgat.
Winnie, szerintem Bumburnyak példája jó de tényleg kár ebbe politikát keverni.
Ja és az utólagos módosítás, igen lassan mind megszokjuk és várjuk is.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.71
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
147. hozzászólás - 2009.06.20. 21:07:28
De jó, hogy egy találkozóra sokan csak a tápért mennek, véletlen sem azért, hogy megismerkedjenek más játékostársakkal.

Én kifejezetten jól éreztem magam, mert az új emberek, akiket megismertem, mind szimpatikusak voltak (a fene belem, hogy épp ezért nehezebben szánom rá magam, ha meglátom a nevét a portyalistában, hogy kattintsak (már amennyiben le tudnám ütni).

Az összes többi + táp csak ajándék, ha nem lenne, se érdekelne. A kvízgéphez oda sem jutottam, pedig megoldhattam volna, ha nagyon akarom, de jobb volt dumálni erre-arra. A papiros kvízt ki sem töltöttem, mert arra sem volt időm (jó közben nekem feladatom is volt, de ettől még rászánhattam volna azt a 10 percet, de mégiscsak jobban esett dumálni. Kicsit zsúfoltan, de a csapatverseny nem volt rossz (tudom, 1905), sajna a zsúfoltsága az én hibám is, de talán mégiscsak jól alakult.

Pókeren szerencsére több ismerős is volt, így a játék mellett szintén lehetett dumálni.

Utána meg még egy hajnalig tartó sörözés is belefért (bár én nem ihattam alkoholt, de attól egy asztalnál az ellenséggel sem volt rossz).

Emellett volt gladiátor bemutató, ami jól sikerült, legalábbis a visszajelzések alapján sokaknak tetszett, amit én hallottam.
Gyerekeknek, fiataloknak táncgép. Ahogy a tombola közben is elnéztem. Idősebbeknek is(!) Wii játék. Aki akart kártyázott, stb...

Nem tudom menyi őskövet kellett volna szétosztani az összes nyertes között, de ha ez 1000 db volt és nyert volna mondjuk 50 ember, akkor az 20-20 őskő per koponya. Szerintem abból a 50 emberből 45 hetente elkölt ennyit vagy még jóval többet is. Szóval arra kérnék mindenkit ne mindig a negatív dolgokat nézze, mert higgyétek el, nem kevés energia 1-1 ilyen találkozót megszervezni. Aki szervezett már ilyet, az tudhatja. Sajnos mindig jöhetnek gigszerek (bekrepált számítógép), de én úgy vagyok az ilyen dolgokkal, hogy csak az nem hibázik, aki nem dolgozik.
Pontszám: 8.81
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
148. hozzászólás - 2009.06.20. 21:42:36
Szerintem is az egyik legnagyobb értéke egy ilyen találkozónak a társaság. 14 fővel vett részt szövetségünk csuda egy csapat.

A másik ami miatt Tf- Övs időben is érdemes volt felmenni a Miklóssal folytatott beszélgetés.
Sajnos kissé mostoha gyermekek voltunk, óra perc máris zavartak ki minket, holott később is kezdtünk

Márpedig nekünk játékosoknak és Miklósnak is nagy szüksége van arra, h több ember véleményét is halljuk, ne csak 1-2 hangadót.
Bár gyanítom, ha dupla annyi idő lett volna akkor is találunk témát
Pontszám: 8.17
kedvelt tagSvegerFérfi
Végzetúr tanonc
41 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
149. hozzászólás - 2009.06.21. 09:15:36
Nem értem sokan mit gondoltak a találkozón.
Lehet azt hogy eljön,megkapja a belépőt majd szép magyar lányoktól kap egy virágból készített nyakláncot,majd rózsát szórnak a lábai elé és úgy mehet be a nagyterembe.Hol már várja az ingyen kaja meg pija.
Ez volt igen csak a szabályzat tiltja hogy elmondjuk
Én elvoltam,bár társaimat nem ismertem meg egy kis hiba miatt,de beszéltem pár végzeturas társammal hol megosztottuk gondolatainkat
Ez egy találkozó,nem arról szól hogy mindenkivel külön foglalkoznak,az a dilidokinál van .
Voltak programok és lehetett választani.
Nem volt szerintem rossz,az hogy volt pár hiba egy találkozón elfogadható.
Sokan mondták hogy én eljövök... mikor lehetett jönni már nem jöttek(lehet szégyenlősek)
Akik ott voltak vettek követ és kaptak kvízmedált.Olyan nem lehet szerezni amivel hatalmas előnyt teszel szert más társaid ellen :)Ezt meg lehet érteni.
Miklós mondta hogy volt olyan aki elment árverés előtt mert azt írta hogy 140 dukátért v2-n nem kap semmit.Neki írom hogy kb 4 tárgy ez alatt ment el és asszem 2 meg el sem kelt
Elején nem voltam csak az árverésre érkeztem és úgy is volt hogy megvárom és megyek,de még a tombolán is ott maradtam
Még jó hogy a büfésnél volt szendvics,csak kevés mert sokat elvittem
Lehetett inni enni,nem volt drága sem egyszer ki lehetett bírni
Sokan voltak a szüleikkel,és láttam rajtuk hogy örömmel jöttek.
Vásáron én nem vettem semmit mert a kártyákból már kinőttem.Végzeturas bögrét akartam de nem volt már kint
Ettől függetlenül megnézegettem őket és jól éreztem magamat.

Azt mondom hogy ennél rosszabb találkozón soha ne legyek
Még árverésen is nyertem,igaz v2-n ha eladtam volna amit kell megkaptam volna a Jokert,de nem készültem hogy ilyen jó áron mennek el a tárgyak

Mellesleg nem igaz hogy v3-n egy embernek volt csak 100 dukátja,nekem pont annyi volt
Jokert sajnáltam nagyon v3-n arra pályáztam de még jó hogy kezembe volt a tárgyak listája és még a kvízmedálos tárgynál megnézem hogy nem lesz joker v3-n,erre elvittem a kvízmedált jó áron :)Hölgytől akit túllicitáltam attól elnézést kérek
A hozzászólást Sveger módosította 2009.06.21. 09:16:02-kor
Nem árulom el hogy milyen néven vagyok a játékba,mert akkor megkérnél hogy ne támadjalak.Így elkerülök egy kellemetlen beszélgetést.
Láss előre és fejleszd a karakteredet.
Pontszám: 5.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
150. hozzászólás - 2009.06.21. 11:16:09 (Válasz Craslorg #147 hozzászólására.)
Szerintem a legtobben igy gondolkoznak, csak rosszul esik az embereknek, h nem tartottak a szavuk. Nem az a 20 osko hianyzik, hanem, h ra volt irva a lapra, h kapok es nem kaptam. Szavahihetoseg. Ennyi.
Pontszám: 9.50
kedvencRiusFérfi
Végzetúr mester
253 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
151. hozzászólás - 2009.06.22. 02:57:16
Csatlakoznék az előzőekhez .
Szerintem is jó hangulatú volt a találkozó. Volt néhány szervezési hiányosság ugyan (pl. a nagyszínpad üres idejében lehetetett volna a TF, majd a Végzetúr "kérdezz és felel, vagy változtat kedve szerint a Miklós" nevű program) és lehet reklamálni a papíros kvíz miatt, de szerintem nem erről szól az egész.
Azért mentem el, hogy találkozzak régi és új arcokkal, és jól érezzem magam. Ezt köszönöm, mert tökéletesen bejött. Megismerkedtem V1-es szövetségem legfiatalabb tagjával, V2-es és V3-as szövetségemből többekkel, valamint régi ellenfelekkel, akik közül volt régi ismerős is .
Aki tápolni akart az tudott(még én is , mivel én befértem a kvízgéphez és szereztem is kvízmedált), ha mást nem akkor olcsóbb befizetést és Végzet medált. Talán nem azonos találkozón voltam sokakkal, de én jó kedvűen távoztam, bár Kócos a liciten lenyúlta előlem a V1-es Jokert. Szerintem ha tehetem, a következőt sem fogom kihagyni, pedig játékkedvem már sokat lanyhult a kezdeti időkhöz képest.
Ronda troll vagyok.
Éhes, agresszív, konok,
Mindent felfalok.

Világ 1: Rius, Világépítők
Világ 2: DeSide, Zafír
Világ 3: Drowsy Druid Abasc, Mohír
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
152. hozzászólás - 2009.06.22. 11:08:26 (Válasz Endyr #135 hozzászólására.)
Idézet: Endyr - 2009.06.19. 16:54:43
Milyen vicces lenne, ha mondjuk a lotton sok embernek lenne otose es kisorsolnanak belole parat, a tobbi meg lofaxot sem kapna

És vajon milyen lenne a lottó, ha a nyertes számokat a játékosok már a húzás előtt kikereshetnék az interneten?
Pontszám: 8.33
népszerűEndyrFérfi
Végzetúr mester
2058 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
153. hozzászólás - 2009.06.22. 11:22:17 (Válasz Timcsike #152 hozzászólására.)
Egeszen biztos vagyok benne, h akkor mindenki 500 Ft-ot nyerne, es AKKOR SEM valasztananak ki random 5 embert a nyeremenyre...
Pontszám: 5
népszerűTimcsikeNő
Végzetúr tehetség
206 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
154. hozzászólás - 2009.06.22. 11:30:09 (Válasz Endyr #153 hozzászólására.)
Hát remélhetőleg legközelebb olyan kérdéssort adnak, amit nem lehet kikeresgélni a netről.
Pl. mennyi a legtöbb kiégett őskő egy karakternél, hányas a legmagasabb idomítás szakértelem, stb.
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
155. hozzászólás - 2009.06.22. 14:07:02 (Válasz Timcsike #152 hozzászólására.)
Ismert körülmény volt, tavaly is neteztek csomóan mobilról. Nem újdonság a szervezőknek.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 7.50
népszerűKis MackóFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
156. hozzászólás - 2009.10.23. 19:15:40
üdv

A találkozón vásárolható új hkk kiegben milyen végzeturas meglepetésekre számíthatunk? Lehet már róla tudni valamit?

maci
Pontszám: 8.79
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
157. hozzászólás - 2009.10.23. 19:22:12 (Válasz Kis Mackó #156 hozzászólására.)
Hú, arra is kell majd költeni?

Zsákbamacska lesz : 100k LE, 500 dukát, 5 választott relikvia, stb.
A hozzászólást Rodriguez módosította 2009.10.23. 19:23:21-kor
Pontszám: 4.00
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
158. hozzászólás - 2009.10.23. 19:31:39
ugyan már, félrerakunk rá némi zsét, felvásároljuk az egészet, aztán titánköpennyel és atompajzszsal fogunk rohangálni, kit fog zavarni?
Pontszám: 7.86
népszerűHeyhoFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
159. hozzászólás - 2009.10.24. 13:07:05
Lesz megint élő Aukció? Tudja valaki?
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Végzetúr találkozó
160. hozzászólás - 2009.10.24. 13:26:30 (Válasz Heyho #159 hozzászólására.)
Nem tudom. Bár szerintem abból, hogy eddig mindegyik találkozón volt, lehet bizonyos következtetéseket levonni.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 7.01
Oldal: 123456789
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője