Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.11.29. 09:52:18
Konkrétan rajtam szokás szerint rajtam volt a 100-as betűmérettel a Sanyi felirat Én meg tudtam ki Damage (sőt még Crimsont is láttam )
Dátum: 2009.11.27. 16:31:12
Höhö, szóban is kifejthetné a kedves illető a véleményét, ha már homár
Dátum: 2009.11.27. 13:36:57
Idézet: Prisma - 2009.11.27. 13:33:12
Idézet: CaveMaN - 2009.11.27. 13:29:41
Nem pontosan ugyanaz a hatása.


Erre írhatnám azt, hogy de igen. Íme egy hosszabb, és konstruktívabb válasz:
A maxos VF, ha minden mást hatást elhagyunk, pontosan duplázza a LE/TP arányt. Ugyanez igaz a spektrálisra is. Az már ízlés dolga, hogy ki melyiket fejleszti ki előbb. A többi hasonló szakértelemnél a pontos mérték nem feltétlenül egyezik, de ugyanúgy a LE/TP arányt javítják, mint a VF, és a spektrális.


ha minden mást hatást elhagyunk


Tehát a többi hatás az nincs is, akkor a "de igen"-edről végeredményben te is tudod, hogy orbitális butaság
Dátum: 2009.11.27. 13:29:41
Nem pontosan ugyanaz a hatása.
Dátum: 2009.11.27. 13:01:27
Leírom lassan, hogy értsd a példát: (Tegyük fel, hogy)

Megdöntöm Einstein relativítás elméletét. Utána lesuttyózlak téged mert Én megdöntöttem, Te meg nem. Ugathatsz rám, hogy suttyó vagyok, de attól még Én csináltam és joggal van (lenne) rá nagy arcom.

Az egésznek az eredménye az lenne, hogy Én lennék A suttyó, Aki megdöntötte a relativításelméletet, te meg csak egy suttyó lennél a többi közül.

Talán érthető...
Dátum: 2009.11.27. 12:20:46
Visszakaptak

Meg ne sértselek, de ez a "visszaadástól" Makó-Jeruzsálemi távolságra van. Mondhatod, hogy nagy arcuk van, de letettek valamit az asztalra (tetszik vagy sem), amire lehet. Erre csak úgy tudsz visszavágni, hogy leteszel valamit, amire neked még nagyobb arcod lehet, fikázással fel sem érsz odáig...
Dátum: 2009.11.27. 11:06:11
Ez mekkora oltári hülyeség ebben a formában...

Tehát: beoltatod magad, kialakul a védettséged (eddig rendben vagyunk?), aztán eljő a járvány és mindenki elkapja, tegyük fel, te is (eddig is rendben vagyunk?), mindenki más fekszik két hetet ágyban mondjuk 40 fokos lázzal, neked lesz 38 fok fél napig, aztán meggyógyulsz (még mindig nem sikerült elveszíteni a fonalat remélem). Történet vége.

Ki a búbánattól szedted te (és még sokan mások) azt a hülyeséget, hogy az alatt az idő alatt nem lehetsz fertőző, amíg átmegy rajtad a rendes vírus is? Egyáltalán ilyen abszolút képtelenség hogyan jut bárkinek az eszébe?

Amit észre kell venni, az a kettő között a lefolyásbeli különbség, lehet, hogy meg sem fertőzödsz, de ha mégis, gyakorlatilag meg sem fogod érezni. Erről szól az oltás.

A környezet részére reagálva: a te környezetednek mi a jobb, ha 2-3 hétig szórod magadból a vírusokat, vagy csak fél napig? (ami fél napot egyébként egy védendő személytől távol tölteni jelentősen könnyebb, mint mondjuk 2 hetet /főleg, ha neki kell ápolnia téged/)
Dátum: 2009.11.27. 09:28:24
Az nem forog kockán Maximum nem lesz magamagadról lapod Oda a későbbi zsíros biznic
Dátum: 2009.11.26. 12:21:42
Tisztán látszik, hogy csak én vagyok helikopter
Dátum: 2009.11.26. 12:12:45
Idézet: Almási Viktor - 2009.11.24. 20:13:14
Ha magas szinten valakinél találsz LE-t 15% figyelése nélkül, az a karakter hamarosan törölni fog, a gazdája már nem foglalkozik vele.


Ez milyen igaz
Dátum: 2009.11.25. 15:45:14
Pedig a VF miatt egyre jobban "kell" ragaszkodni hozzá Mert ha és amennyiben beér egy maxos VF-es karakter szintben, olyan szinten lesz erősebb, hogy na.
Dátum: 2009.11.25. 10:33:37
Idézet: Jeriko - 2009.11.24. 16:14:09
VF-et, szingularitást, manakonstrukciót egy az egyben kivenném (de talán transzplantációt, ultraspecializációt is).


Nem talán, hanem egyértelműen. Azon kívül, hogy felgyorsítják a fejlődést nincs semmi szerepük.
Dátum: 2009.11.23. 16:33:53
Praktikusan az, hogy vannak/lennének fontosabb oltások elég gyatra érv egy másik ellen. (A jelen infulenzától elvonatkoztatva is)
Dátum: 2009.11.22. 17:16:14
Oké, a rablások mikor és hogyanjának mi a pék köze van a VF-hez?
Dátum: 2009.11.21. 10:22:27
Nézzétek, mi az elején azért kezdtünk pókolni, mert marhára untuk, hogy azokkal akik felettünk voltak (akkor még csak) 2 szinttel és lefelé ütögettek semmit nem lehetett kezdeni. Elég hatásos lett, most gyakorlatilag alig van pók akit magasabb szintről piszkálnának. Gondolom a vf-esek egy részének is szempont, hogy a lemaradással csökkenti a felülről jövő nyomást, nem 20 tonnával fogják préselni, hanem kevesebbel. Nyilván fokozatos ez a csökkenés, ezzel együtt pedig a karakter átmegy egy jó irányú metamorfózison. Megerősödik, kényelmesebb és jobb lesz vele a játék. Ezt utána azzal tönkretenni, hogy újra "rohan" előre szintben a karakter eléggé értelmetlen dolog. (Főleg, ha beleszámolom, azt is, hogy az erősödés miatt a portyákból, a VF-el "elveszített" TP egy részét vissza is pótolja egy idő után)
Dátum: 2009.11.21. 10:15:20
Eh, mindegy. Tessék gondolkodni, csak célozgatok Úgyis nemsokára megint törlök
Dátum: 2009.11.21. 10:12:38
78-80. szintnél szakad szét a mezőny. Úgy néz ki mégis elég jól meg fogja védeni őket, legkésőbb 1-2 hónap múlva (legalábbis az ott élenlevőket)
Dátum: 2009.11.21. 10:00:37
Ugyan, addig nem fogja senki elfelejteni a VF-et amig +6/+8 szintről szétcsapják. Ebben igazából semmi meglepő nincs. A + szinttel (ezzel együtt erősebb felszereléssel stb) a korábban indult játékosokat jutalmazza a rendszer, amihez igazából csak jó időben kellett regisztrálni. Ezzel együtt néhány! játékosnak sikerült pár hét regisztráció hátránnyal felküzdenie magát az élvonalba, hogy ez kinek mennyire jön be, az már más kérdés. (Szintén más kérdés, de végeredményben valahol a magasabb szintről agyonvert játékosok problémakörébe tartozik a pókok első generációjának létrejötte is).

Ettől függetlenül, amíg a VF-est a másik VF-es sok szintről magasabbról konstansul palacsintává passzírozza, nem fogja elfelejteni a szakértemet. Ahogy a magasabb szintű sem, mert neki meg esze ágában sincs a top ütőtávjába kerülni.
Dátum: 2009.11.19. 15:22:52
Nézd meg jobban a 3. pontot
Dátum: 2009.11.19. 14:17:16
Az oké, hogy a pókokat jobban erősíti, de a pókok még mindig nagyon kicsi hányada az összes játékosnak.