Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - CaveMaN

Dátum: 2009.01.10. 00:24:29
Sajnos ezeknél a magas szintű támadásoknál látszik leginkább az állat hiánya. Aurri se rendelkezik magas szintű támogatóval, illetve te magad is, ahogy most fejleszted a kicsit, jóval nagyobb sérülést vagy kénytelen elviselni. Lásd a délutáni 400 körülit, káoszbottal, ami gyakorlatilag a kőkardhoz képest gyenge, viszont 35. szintű állat a 6. szintű ellen. Biztos vagyok benne, hogy a magas szintű állattal simán nyertél volna.

Ezzel el is értünk ahhoz a részhez, hogy akinek nincs erős állata nagy hátrányban van. Optimális esetben mindenki túlvan 25. szintre legalább 1200 harcon, abból elég erőssé lehet elméletileg fejleszteni az állatot.
Dátum: 2009.01.09. 16:55:54
Vadászni még épp lehet, ami tény és való elég kevés.
Dátum: 2009.01.09. 15:18:15
Ez is jó ötlet is lehetne csak lennének játékosok, akik akkor végképp nem tudnának semmit se csinálni.
Dátum: 2009.01.09. 14:14:46
Nyert bárki is a korábbi bajnokok közül?
Dátum: 2009.01.09. 14:08:19
Grat Atopyssia !


(Az eredmények fele még hiányzik, pontosítok nem jelenik meg a világ eseményekben.)
Dátum: 2009.01.09. 14:00:50
Végeredményben, ha fix kategóriák lesznek, nagyjából mindenki előre fogja látni, hogy hova fog kerülni. Illetve a kiíráshoz képest követő 4-5 napban még igazíthat a karakterén. Ennyiből mindenképp jobb, annyiból rosszabb, hogy akit nem nagyon érdekel ez a fajta igazgatás, és 23-on van, nagyon kevés esélye lesz megnyerni a kategóriát, emiatt lehet, hogy nem is nevez inkább.
Dátum: 2009.01.09. 13:52:47
Hidd el gondolkodok én előre is, de mint korábban (még az elején) kifejtettem szerintem Miklós célja a könnyítés mellett főleg a portya LE-be való életet lehelés (Legfeljebb amikor jön, majd jól megcáfolja, én meg szórom a hamut a fejemre). Ezt a célt a kifejtettek miatt nem fogja tudni teljesíteni. Abban a 4 órában mindenki ugyanúgy laposkúszni fog mint eddig. A másik oldala, ami az indító hozzászólásban nem jelent meg, de a fórumban már igen, az a nagy szintkülönbség nagy sebzés, ami szintén megoldásra vár, ha meg már piszkálunk valamit, akkor ne csak bökdössük.

Értem én, hogy probléma napi 12x bemenni a térkapuba, de ahogy Miklós is írta nem kötelező, gyanítom, hogy 20-ról azért csökkent 12-re a szintje, mert "megijedtek" tőle, hogy "jajj napi 20x be akarnak menni", mert lehet és akkor az a hozzáállás, hogy kell is. (Tudom, verseny, meg ha nem megyünk be lemaradunk stb.stb.)
Dátum: 2009.01.09. 13:36:21
Mondjuk őszintén szólva, azzal hogy te 23-on neveztél, nyugodtan beleveheted a sorba a 25. szintet is Ami nyilván nem vigasztal téged, de minket sem 25-ön.

Előző szabályokkal kapcsolatosan egyetértek teljes mértékben. Nekem nincs olyan információm, hogy a tegnap meghirdetett változott volna. Végeredményben, ez van. A következőre tudunk rendesen készülni, örüljünk annak.
Dátum: 2009.01.09. 13:25:14
Nem az erős karaktereknek a játék még kényelmesebbé tétele a téma célja szvsz.
Dátum: 2009.01.09. 13:21:18
Persze, az Azúr, Elit, Tökéletes, Végzeturak mesterei, ha nem üzennek hadat senkinek, akkor nincsenek háborúban.
Dátum: 2009.01.09. 13:09:31
Az a gond, hogy a gyors visszaregenerálás a háborút borítaná meg egyből. Felvetésed szerint a vesztett ÉP 80%-át (lehet finomítani, szinte mindegy) 4 szintes támadás esetén az alacsonyabb szintű visszanyerné, ennek háborúban az lenne az eredménye, hogy csak 4 szintel fentebbről ütnék, de akkor 1 órán belül végigvernék 20-an, szép lassan csökkenne csak az ÉP-je. Szóval jó az ötlet, de nem eléggé.

Igen, laposkúszok sajnos, bár volt egy idő amikor nem csináltam (2-3 hete), mondjuk akkor se nagyon bántott senki, nem tudom miért kezdtem laposkúszni, biztos rámjött a divatőrület

Én valahogy a leveretés "intézményét" szüntetném meg, értelmes szintig fejlesztené mindenki a projekciót és azzal védené az LE-t, vinne egy kis izgalmat a vadászatba és nem mindneki a hozzá képest "piciket" ütné.
Dátum: 2009.01.09. 12:52:47
Eddig mindig 2 órakor volt eredmény

Egyébként is, te ne izgulj Én rád fogadtam és tuti megnyerem a fogadást Magamra sokat nem mernék feltenni.
Dátum: 2009.01.09. 12:49:19
Nem az optimalizátorságra gondolok És kikérem magamnak Én egy darab excel táblát se vezetek, se V1-en, se V2-n

Amennyiben cél, adódik a kérdés hogyan? Lord Shalacknak hogy adjunk nagyobb játékélményt, vagy a már jobblétre szenderült Skygornnak, vagy bárkinek aki nem rabszolgaként az LE diff negatív végén tanyázik? Saját szintjükön lévők is elverik őket, olyanok akik semmit nem optimalizáltak, vagy exceleztek, napi 3x 20 percet játszanak, csak nem buktak annyi LE-t, ergo annyival erősebbek, mint te meg én velük szemben. Ehhez még jobban fel kéne forgatni a játékrendszert.

Ariel: ez a változtatás nem azt a célt szolgálná, hogy még jobban rá tudj ülni a szerzett LE-re.
Dátum: 2009.01.09. 12:27:23
Ezzel egyetértek, de lényegében, ha ez az ötletet nem az LE védésére használnák, akkor mindenkinek (Eardog ötletével kiegészülve) érdemesebb lenne saját szintjén portyázni. Az elméletileg csökkentené az 5 szintet lenyúló támadások mennyiségét.

Végeredményben arról szól az egész, hogy ne laposkúszásban játszon mindenki, aki nem szedett össze legalább +100k LE különbséget. (Sőt jelenleg a vadászatot én is laposkúszásban csinálom... shame)

Nyilván a szinten belül is vannak erősek és gyengék is, arra tippem sincs, hogyan lehetne a "minden szempontból gyenge" karakterek számára 100%-osan élvezhetővé tenni a játékot. Egyáltalán az cél-e?
Dátum: 2009.01.09. 11:54:19
Igaza van Jerikónak, Ariel ugyanezt írta le. Jó az ötlet, jó az elképzelés, sajnos nem érné el a célt amire hivatott lenne. Case closed
Dátum: 2009.01.09. 11:38:00
Na ez az, ami tuti nem cél

Szerencsére ezzel a leírással megadtad a kegyelmdöfést az egész ötletnek.

Lehet zárni a témát.
Dátum: 2009.01.09. 09:43:25
Jelenleg az élbolyban a térkapu 6-10 szint környékén van, ez várható később mindenhol. Cirka 1-2 hónapon belül nagyon sokaknak meglesz a 6 állatos küldetés is. Ha innen vizsgálod akkor ez előremutató módosítás, ha mindenképp kötjük az ebet a karóhoz, hogy most legyen értelme minden játékos számára,....

Másrészről, ahogy Miklós az első hozzászólásban említette, magasabb szinten vezetné be, így hasra aztmondanám 20+, de lehet hogy később, ott meg elég hamar van a térkapu meg a 6 állat is. Ezen felül, ha a játékosok 95% ugysem használná (és mondjuk te sem), akkor nekik nem fog fájni, ha a maradék 5% (mint én) a saját kényelme miatt meg választja.
Az, főleg ha két hét múlva valamelyik átrakja egy másik sarokba....
Utálok "leugatni" egy szövetségi társat De ha holnapután az Nistelrooy átigazol az Arsenálhoz, Carrick meg a Nottinghambe, akkor már igencsak rossz kérdés lesz. Én mondjuk ilyenkor "már szerepel" az adatbázisbannal szoktam visszadobni, hogy kérdezhess újat helyette
Dátum: 2009.01.09. 09:16:50
Ezért mondom én, hogy legyen választható úgymond a nyers lóerős dolog, azzal a kitétellel amit a 10. hozzászólás második felében írtam.

Azaz ha én használom a nyers LE-t mert az nekem kényelmes, Mortimer meg vigyáz az LE-re mint tyúkanyó a csibékre, viszont leportyáz tőlem 1,5k LE-t, akkor beállítástól függetlenül a szerzett LE 100%-ban legyen nyers. Különben értelmetlennél válik az egész -> senki nem fogja választani -> egy csomó fejlesztői munka megy a kukába.


.