Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: nyers lélekenergia
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
21. hozzászólás - 2009.01.09. 10:50:14 (Válasz Rupert #20 hozzászólására.)
Idézet: Rupert - 2009.01.09. 10:46:04
Szerintem ez a nyers LE-s újítás is csak az erős portya karaktereknek lenne jó. Akik pedig a szenvedő alanyai ezeknek a karaktereknek csak még rosszabb helyzetben lennének.
Az meg hogy csak forogna körbe az LE nem teljesen igaz. Szerintem inkább kialakulna 1 piramisjáték amiben a nagyobb, erős karakterek mégjobban elhúznának a többitől (nem szintben).

Én spec. elszenveden a 27-30-as szintű karakterek támadásait. LE-t sose viszenek TP nem sok jár mégis mindig leütnek. Fél hp-m leviszik 1 portyával. Szinte lehetetlenné teszik a térkapu használatot és a portyázást. Gondolom olyan meggondolásból támadnak, hogy úgyis van pp hát elhasználja, sose lehet tudni. Ezzel az újítással a támadások száma mégjobban megnőne. Lehet azoknak jó lenne akik az olyanokat ütik mint én, de nekünk biztos nem.


Sztem amit én írtam 1-gyel feljebb az segít, mert lehet hogy a nagyok nem ütnek annyit lefelé, ha tudják, hogy 4 óráig elvehetik az összes addig szerzett LE 15 %-át....bár mondjuk az is igaz, hogy ott nincs nagyon LE szerzés...viszont így, hogy mindenki tudja, hogy 4 órán át lehet a másiknál LE, ezért mindenki hagy magánál LE-t, és próbál ő is támadni, hogy tudjon szerezni, tehát elvileg a lánvreakció végén, mindenkinél lesz LE, és újta megéri majd portyázgatni, és ráadásul minél kisebb szintkülönbséggel, sőt, inkább felfelé támadni....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5.33
kedvencRupertFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
22. hozzászólás - 2009.01.09. 11:02:50 (Válasz Eardog #21 hozzászólására.)
Elolvastam. Nem rossz ötlet, viszont még annyit lehetne hogy ha szinteden támadsz akkor 4 óráig nem tudod elkölteni és minden további szint amivel lefele támadsz +1 óra, esetleg felfele ugyanez -1 óra/szint. Tehát ha 3 szinttel lefele támadsz akkor 4+3 óráig nem költheted el. Szerintem muszáj valamit csinálni a lefele támadásokkal, mert elveszik a játékélményt másoktól. Sokan vannak akik abba akarják hagyni ezek miatt, és legtöbbjük már sok pénzt is beleölt a játékba(őskő).
Pontszám: 8.83
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
23. hozzászólás - 2009.01.09. 11:09:40 (Válasz Rupert #22 hozzászólására.)
Idézet: Rupert - 2009.01.09. 11:02:50
Elolvastam. Nem rossz ötlet, viszont még annyit lehetne hogy ha szinteden támadsz akkor 4 óráig nem tudod elkölteni és minden további szint amivel lefele támadsz +1 óra, esetleg felfele ugyanez -1 óra/szint. Tehát ha 3 szinttel lefele támadsz akkor 4+3 óráig nem költheted el. Szerintem muszáj valamit csinálni a lefele támadásokkal, mert elveszik a játékélményt másoktól. Sokan vannak akik abba akarják hagyni ezek miatt, és legtöbbjük már sok pénzt is beleölt a játékba(őskő).


Nekem teszik, de lehet hogy már sokallják a fentiket:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
24. hozzászólás - 2009.01.09. 11:10:14
A térkapuzás és a sajtolás gyorsítására tényleg szükség van és ez jó ötletnek is tűnik. Sokan attól félnek, hogy nem tudják majd megvédeni a LE-t, szerintem alaptalanul. Bizonyos értelemben könnyebb is lesz megvédeni mint most. Ne feledjük el, hogy ez csak magas szinten kerülne bevezetésre. Most sokan úgy költik el a LE-t hogy a maradékot beépítik a szövetségbe. Azt viszont már kevesen számolják ki, hogy mennyi a veszteségük, ha az építés szaki megléte mellett ezt nem tudatturbóval teszik. 10-es építés mellett ha az illető nem turbózza az építést, a beépített LE mennyiség fele már el is veszett. Sokan csak azt figyelik, hogy ne tudjanak tőlük rabolni, holott a tudatturbó kihagyása miatt sokkal nagyobb a LE kiesés. Most a sok sajtolás, vadászat, építés, portya sok időt és optimalizálást igényel, nem is beszélve a vp-ról amit a tudatturbó elvisz. Ha bekerülne ez a változtatás, sokkal egyszerűbbé válna minden:
1. Térkapu pontok gyors elköltése
2. Epikus szörnyön ájultra veretés
3. Állatok kisajtolása
4. 15% alatt maradni az epikus szörny segítségével 4 órán át.
5. Elkölteni a LE-t
6. A nem elkölthetővel portyázni menni, vagy tudatturbóval beépíteni
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
25. hozzászólás - 2009.01.09. 11:13:17 (Válasz BaalCain #19 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2009.01.09. 10:45:50
Háátt...

ÉS mi van azokkal akik nagy intervallumba tudnak belépni, munka előtt és után? Az beszerzi a Lét és attól kezdve mindenki rajta élősködhet egész nap, mert elkölteni nem tudja?

Ami biztos, hha azt akarjuk elő segíteni, h 1-2 belépés elég legyen az eredményes játékhoz, akkor az ilyen óránként csinálhatsz valamit át kellene alakítani.

De pont az aki nem tud belépni óránként jó nagyot fog szívni,ha a lopható és nem elkölthető Lét tud szerezni csak.

Magát az alapfelvetést,h egyszerre leléphető legyen a térkapupont ill a kisajtolás ne csak óránként lehessen nagyon jónak tartom.


Hát igen, van benne valami, de azért talán mindenki tudja úgy időzíteni legalább 1 nap egyszer a dolgot, hogy 4 óra múlva vissza tudjon térni, délután hazajön melóból, elintézi a dolgokat és este visszanéz, vagy este intézkedik, reggel jön vissza elkölteni a zsét....de talán jobb lenne a helyzet mint most....vagy a 4 órát kéne csökkenteni 2-3ra....nem tudom, még ezt jobban át kell gondolni....

Amúgy sztem is az óránkénti dolgokat törölni kéne, az összeset, és minden helyére bevezetni a pontokat, mint a térkapunál is van...tehát lennének állatsajtoló pontok, stb......
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
26. hozzászólás - 2009.01.09. 11:19:56
Gondolom másik Szövetségeknél is van egy topik, mint nálunk a "zsákmányállat", ahova be szoktuk írni a jelentősebb LE-vel rendelkező áldozatunkat!

Ez a fejlesztés tényleg csak a topkaraktereknek előny, középről az így rabolt LE-t el is viszik tőled, ha kapsz egy összehangolt támadássorozatot! Én most sem tudok játszani, folyamatosan agyonütnek, Le-t pedig csak véletlenül visznek tőlem. Ha pedig ez történik, tényleg sűrűbben ütnek!
Mi lesz itt, ha e mellett még a legfontosabb erőforrásomat is nekik adod, Miklós? Egyetlen esélyem (nem csak nekem, nagyon sok játékosnak), hogy vigyázok a LE-mre, de még így is egyre nő a szakadék köztem és a topok közt. (mondom mindezt úgy, hogy folyamatosan prémiumos vagyok)

Ha nem személyes példámat nézem, azt kell mondanom, hogy jó ötlet, de ehhez tényleg az kell, hogy 27. szinten egy karakter hasonló eséllyel szálljon szembe egy őt támadó 30-assal, mint egy 24-es, akit ő támad!
A hozzászólást Rolik módosította 2009.01.09. 11:24:39-kor
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
27. hozzászólás - 2009.01.09. 11:25:24 (Válasz Rolik #26 hozzászólására.)
Idézet: Rolik - 2009.01.09. 11:19:56
Gondolom másik Szövetségeknél is van egy topik, mint nálunk a "zsákmányállat", ahova be szoktuk írni a jelentősebb LE-vel rendelkező áldozatunkat!

Ez a fejlesztés tényleg csak a topkaraktereknek előny, középről az így rabolt LE-t el is viszik tőled, ha kapsz egy összehangolt támadássorozatot! Én most sem tudok játszani, folyamatosan agyonütnek, Le-t pedig csak véletlenül visznek tőlem. Ha pedig ez történik, tényleg sűrűbben ütnek!
Mi lesz itt, ha e mellett még a legfontosabb erőforrásomat is nekik adod, Miklós? Egyetlen esélyem (nem csak nekem, nagyon sok játékosnak), hogy vigyázok a LE-mre, de még így is egyre nő a szakadék köztem és a topok közt. (mondom mindezt úgy, hogy folyamatosan prémiumos vagyok)




Én fordítva is látom a helyzetet...valaki a szöviből bepróbálkozott egy 1-2 szinttel magasabb ellenfélnél, és elverte, szerzett egy csomó LE-t, és lehet hogy az ÉP-je is lent van...akkor felkínálja tálcán a többieknek, és a kisebbek is, mint a hiéna ráugorhatnak, lehet 10-20 Ép-t kell róla leverni, és kivégződik, akkor már 1-2 gyengébb emberke is nagyobb Lére tehet szert! Így is lehet nézni sztem:)

Amúgy ha ezt a megoldást vegyítenénk az általam javasolt "lassítsuk le a tárgyak erősödési léptékét, és ami van azokat is csökkentsük", akkor jó lehet újra minden.

Ha nem személyes példámat nézem, azt kell mondanom, hogy jó ötlet, de ehhez tényleg az kell, hogy 27. szinten egy karakter hasonló eséllyel szálljon szembe egy őt támadó 30-assal, mint amikor ő támad egy 24-est!
A hozzászólást Eardog módosította 2009.01.09. 11:38:25-kor
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt taggtadlFérfi
Végzetúr tanonc
50 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
28. hozzászólás - 2009.01.09. 11:29:06
Én most nem fogok érvelni, vitázni, hanem megmondom: ha ezt bevezetitek, én abbahagyom a játékot. A karakterem középszerű. Portyázni nem szeretek, sosem tetszett ez a része a játéknak. (100 portyapontom van mióta bevezették.) Lehet, hogy az LE forogna, de nézzétek messziről, az alacsonyabb szintekről áramolna felfelé. Bocsánat, ne beszéljünk szintekről. Az iszonyat kigyúrt ütőgépek felé áramolna a szimplán csak szórakozni akarók felől. Akik számára ezután még kevesebb szórakozást nyújtana a game.
Pontszám: 8.80
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
29. hozzászólás - 2009.01.09. 11:32:32 (Válasz Rolik #26 hozzászólására.)
Idézet: Rolik - 2009.01.09. 11:19:56
Gondolom másik Szövetségeknél is van egy topik, mint nálunk a "zsákmányállat", ahova be szoktuk írni a jelentősebb LE-vel rendelkező áldozatunkat!

Ez a fejlesztés tényleg csak a topkaraktereknek előny, középről az így rabolt LE-t el is viszik tőled, ha kapsz egy összehangolt támadássorozatot! Én most sem tudok játszani, folyamatosan agyonütnek, Le-t pedig csak véletlenül visznek tőlem. Ha pedig ez történik, tényleg sűrűbben ütnek!
Mi lesz itt, ha e mellett még a legfontosabb erőforrásomat is nekik adod, Miklós? Egyetlen esélyem (nem csak nekem, nagyon sok játékosnak), hogy vigyázok a LE-mre, de még így is egyre nő a szakadék köztem és a topok közt. (mondom mindezt úgy, hogy folyamatosan prémiumos vagyok)

Ha nem személyes példámat nézem, azt kell mondanom, hogy jó ötlet, de ehhez tényleg az kell, hogy 27. szinten egy karakter hasonló eséllyel szálljon szembe egy őt támadó 30-assal, mint egy 24-es, akit ő támad!
ha abbahagyod a prémiumot, és bebújsz a katakombába, akkor a top elhúz fölűled.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 4.25
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
30. hozzászólás - 2009.01.09. 11:32:58
bocsi, az előbb a qoute-on belülre írtam

Én fordítva is látom a helyzetet...valaki a szöviből bepróbálkozott egy 1-2 szinttel magasabb ellenfélnél, és elverte, szerzett egy csomó LE-t, és lehet hogy az ÉP-je is lent van...akkor felkínálja tálcán a többieknek, és a kisebbek is, mint a hiéna ráugorhatnak, lehet 10-20 Ép-t kell róla leverni, és kivégződik, akkor már 1-2 gyengébb emberke is nagyobb Lére tehet szert! Így is lehet nézni sztem:)

Amúgy ha ezt a megoldást vegyítenénk az általam javasolt "lassítsuk le a tárgyak erősödési léptékét, és ami van azokat is csökkentsük", akkor jó lehet újra minden.

Ha nem személyes példámat nézem, azt kell mondanom, hogy jó ötlet, de ehhez tényleg az kell, hogy 27. szinten egy karakter hasonló eséllyel szálljon szembe egy őt támadó 30-assal, mint amikor ő támad egy 24-est!
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
31. hozzászólás - 2009.01.09. 11:35:32 (Válasz Eardog #30 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2009.01.09. 11:32:58
bocsi, az előbb a qoute-on belülre írtam

Én fordítva is látom a helyzetet...valaki a szöviből bepróbálkozott egy 1-2 szinttel magasabb ellenfélnél, és elverte, szerzett egy csomó LE-t, és lehet hogy az ÉP-je is lent van...akkor felkínálja tálcán a többieknek, és a kisebbek is, mint a hiéna ráugorhatnak, lehet 10-20 Ép-t kell róla leverni, és kivégződik, akkor már 1-2 gyengébb emberke is nagyobb Lére tehet szert! Így is lehet nézni sztem:)

Amúgy ha ezt a megoldást vegyítenénk az általam javasolt "lassítsuk le a tárgyak erősödési léptékét, és ami van azokat is csökkentsük", akkor jó lehet újra minden.

Ha nem személyes példámat nézem, azt kell mondanom, hogy jó ötlet, de ehhez tényleg az kell, hogy 27. szinten egy karakter hasonló eséllyel szálljon szembe egy őt támadó 30-assal, mint amikor ő támad egy 24-est!

A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
32. hozzászólás - 2009.01.09. 11:37:41
Azért én most már látom mindkét olda helyzetét, mert a kicsiknek az a baja, hogy 5-6 szinttel feljebbről mindig leverik őket, a nagyoknak meg az, hogy még 5-6 szinttel lejebb is alig találnak valakit, akit ütni lehet, LE pedig sosincs...ez pont azért van, mert mindenki félti az LE-t, mertúgyis a nagyok elveszik tőle....de talán így nem mernek annyira támadni, ha elvehetik tőlük az Le-t még 4 órán át...meg ha túl kicsit támadnak, akkor sokkal többet le is vehetnek tőlük...

Amúgy a baj, hogy a toplistások, magas szinten alig vannak, ezért mindnki maradjon le, ne vadászzon, és akkor elhúznak a toposok, és mindjárt vagy 1000 játékos között találja magát, és nem 100....

Lehet hogy be kéne vezetni valami korlátot is, hogy hiába szerez valaki sok TP-t, ne lépjen szintet, mert egyedül marad??? Pl, megnézi a gép, ha vannak a felette lévő szinten minimum 200-an, akkor átengedi a szitre, ha nincs, akkor csak a TP túlcsordul, vagyis elvész, és addig nem lép szintet, amíg nincs sok ellenfél..
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
33. hozzászólás - 2009.01.09. 11:38:00 (Válasz Ariel #24 hozzászólására.)
Na ez az, ami tuti nem cél

Szerencsére ezzel a leírással megadtad a kegyelmdöfést az egész ötletnek.

Lehet zárni a témát.
A hozzászólást CaveMaN módosította 2009.01.09. 11:38:51-kor
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 8.33
kedvelt tagRolikFérfi
Végzetúr
91 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
34. hozzászólás - 2009.01.09. 11:38:04 (Válasz Eardog #27 hozzászólására.)
Bocs, de idézni nem merek!
Nem tudom, szintben Te melyik zónában vagy, de itt nálunk, 27-28-on az a nagy helyzet, hogy 100 alatti sebzést okozol szemben a nagyobbak 5-6-700 sebzésével. (27. szint 120-as támadás, 124-es védelem) Hiába az erőérték, ha el sem tudod találni! Itt bukik az elméleted pl. nálam!
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
35. hozzászólás - 2009.01.09. 11:38:59
Sir Ny....köszi, ezt eddig nem is vettem észre ..biztos a napszemcsi miatt
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűtlenSir NyFérfi
Végzetúr mester
846 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
36. hozzászólás - 2009.01.09. 11:47:04 (Válasz Eardog #32 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2009.01.09. 11:37:41


Lehet hogy be kéne vezetni valami korlátot is, hogy hiába szerez valaki sok TP-t, ne lépjen szintet, mert egyedül marad??? Pl, megnézi a gép, ha vannak a felette lévő szinten minimum 200-an, akkor átengedi a szitre, ha nincs, akkor csak a TP túlcsordul, vagyis elvész, és addig nem lép szintet, amíg nincs sok ellenfél..


lol. ha nem léphet senki tovább, akkor nem is lesznek soha annyian. pont fordítva kéne, ha kevesen vannak, akkor engedi át, ésha sokan, akkor nem.
A békéért háborúzni olyan, mint a szüzességért szeretkezni!
Pontszám: 7.50
népszerűJerikoFérfi
Végzetúr mester
1646 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
37. hozzászólás - 2009.01.09. 11:47:57
Először egy javaslat, amely visszamenőleg kompatibilissá teszi a rendszert:
- Ha eltelt egy óra az utolsó bemenetel, sajtolás stb. óta, akkor ne "nyers" lélekenergia legyen, hanem a "hagyományos, rendes", tehát aki kivárja az időt, annak gyakorlatilag nincs változás a játékban, minden ugyanolyan, mint eddig. Ezzel máris elértük, hogy hátrányt nem szenved senki.

Aztán egy kérdés: max. életerőben vagyok, van 6 térkapu pontom. Bemegyek 6-szor térkapuba, kisajtolok mindent, aztán ha van még életerőm, benézek az epikus szörnyhöz, ami nullára ver (vagy haverommal megbeszélem, hogy nulla LE-ver laposra veretem magam nála). Simán kivárom a 4 órát (átlag karakter 3 óra 36 perc alatt gyógyul nulláról 15%-ra), (ha kell, közben benézek még egyszer epikushoz), és a végén elköltöm a rengeteg LE-t. Jól látom, hogy esélye se volt senkinek, hogy LE-t szerezzen tőlem?

Ráadásul magasabb szintről nem is 15% a támadhatóság, hanem 20,25,30 stb., ami bőven belefér 4 órába.

Sokat könnyítene a játékon egy ilyen módosítás, egyúttal viszont nagyon megkönnyítené az LE védését - amivel elsősorban az erősebb játékosok járnának jól.
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
38. hozzászólás - 2009.01.09. 11:48:36 (Válasz Sir Ny #36 hozzászólására.)
Idézet: Sir Ny - 2009.01.09. 11:47:04
Idézet: Eardog - 2009.01.09. 11:37:41


Lehet hogy be kéne vezetni valami korlátot is, hogy hiába szerez valaki sok TP-t, ne lépjen szintet, mert egyedül marad??? Pl, megnézi a gép, ha vannak a felette lévő szinten minimum 200-an, akkor átengedi a szitre, ha nincs, akkor csak a TP túlcsordul, vagyis elvész, és addig nem lép szintet, amíg nincs sok ellenfél..


lol. ha nem léphet senki tovább, akkor nem is lesznek soha annyian. pont fordítva kéne, ha kevesen vannak, akkor engedi át, ésha sokan, akkor nem.


Hát ja... Ezt benéztem...ma nem vok formában:)...no, de mindegy:)
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
39. hozzászólás - 2009.01.09. 11:50:49 (Válasz Jeriko #37 hozzászólására.)
Idézet: Jeriko - 2009.01.09. 11:47:57
Először egy javaslat, amely visszamenőleg kompatibilissá teszi a rendszert:
- Ha eltelt egy óra az utolsó bemenetel, sajtolás stb. óta, akkor ne "nyers" lélekenergia legyen, hanem a "hagyományos, rendes", tehát aki kivárja az időt, annak gyakorlatilag nincs változás a játékban, minden ugyanolyan, mint eddig. Ezzel máris elértük, hogy hátrányt nem szenved senki.

Aztán egy kérdés: max. életerőben vagyok, van 6 térkapu pontom. Bemegyek 6-szor térkapuba, kisajtolok mindent, aztán ha van még életerőm, benézek az epikus szörnyhöz, ami nullára ver (vagy haverommal megbeszélem, hogy nulla LE-ver laposra veretem magam nála). Simán kivárom a 4 órát (átlag karakter 3 óra 36 perc alatt gyógyul nulláról 15%-ra), (ha kell, közben benézek még egyszer epikushoz), és a végén elköltöm a rengeteg LE-t. Jól látom, hogy esélye se volt senkinek, hogy LE-t szerezzen tőlem?

Ráadásul magasabb szintről nem is 15% a támadhatóság, hanem 20,25,30 stb., ami bőven belefér 4 órába.

Sokat könnyítene a játékon egy ilyen módosítás, egyúttal viszont nagyon megkönnyítené az LE védését - amivel elsősorban az erősebb játékosok járnának jól.


De még mindig nehezebb úgy megvédeni, mint most, hogy egyből el is költöd....most is beájulhatsz egész napra is....
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 5
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: nyers lélekenergia
40. hozzászólás - 2009.01.09. 11:54:19 (Válasz Eardog #39 hozzászólására.)
Igaza van Jerikónak, Ariel ugyanezt írta le. Jó az ötlet, jó az elképzelés, sajnos nem érné el a célt amire hivatott lenne. Case closed
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
Oldal: 1234567
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője