Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darksol

Dátum: 2010.12.22. 23:29:15
Idézet: Aderrick - 2010.12.22. 22:11:48
A 2 új Pratchett is eredményez egy kódot pl.


Pratchett zseniális, bármelyiket szívesen megvenném pontoktól függetlenül is. Ebből a szempontból nagy kár, hogy az összes magyarul megjelent megvan már. Akiknek nincs, azoknak viszont feltétlenül ajánlom. IKCS-nak is azért ilyen kifinomult a stílusa, mert a csiszolt angol humoron edzette...
Dátum: 2010.12.22. 21:55:06
A Munchkin szerintem is nagyon jó, de társaság is kell hozzá, a TF-es könyvek meg inkább TF-eseket érdekelnek. Hozzáteszem a Shadowrun is elég speciális érdeklődési kör kedvence. Lehet szerencsésebb lett volna Miklóséknak inkább őskővásárláshoz kötni a kódokat (pl. minden 200 kavics után járna egy), az legalább direkt kapcsolódik a játékhoz + ilyenkor Karácsony környékén még a zsebpénzből élő kartársak is szívesebben vettek volna belőle...
Dátum: 2010.12.15. 23:18:25
Apropó béta-teszt! 2 (!) Beho találkozóval ezelőtt lehetett jelentkezni tesztelőnek, én ki is töltöttem a lapot. Azokat eltároltátok, vagy a kerek fedeles irattárba kerültek?
Mert én pl. azóta is szeretnék tesztelni..
Dátum: 2010.12.12. 21:51:05
Nem tudom. Olyan viszont biztosan van, hogy: "affenébe ez a dolog itten bugos volt/nem volt jól kiszámolva/nem így akartuk" és menet közben picit buherálok rajta. Erre ugyanis számos példát láttam...
Dátum: 2010.12.12. 21:41:58
Persze, biztosan van olyan, aki az elmúlt 25 napban nem vadászott...

mod: az újraszámolás is biztosan fenekestől felfordít mindent, hiszen nyilván sokan szereztek az utóbbi 3 napban térképes jutalmat, meg varázsvesszőt, nem beszélve azokról a tömegekről, akik most tolták ki a térképkeresés nevű übersz*r szakértelmet....ugyan már
Dátum: 2010.12.12. 21:27:43
Miért van az, hogy 200 feletti különbséget napok alatt el lehet tüntetni két csapat között? Csak nekem van olyan érzésem, hogy menet közben történt némi oddsmódosítás a találatokra? Mert máskülönben nehezen tudom elképzelni....
Dátum: 2010.12.06. 19:06:23
Idézet: Tiha - 2010.12.06. 13:31:16

....tudom, kemény dolog, de ez egy kemény játék...


December 03. 22:18 Darksol Graham Treefrog Te nyerted a csatát.
A jutalmad 28789 lélekenergia és 77 TP. Csata leírása

Bizony az. Kőkemény.
Idézet: Dop1150 - 2010.11.30. 16:27:35
Az Illuminatisok is jól megcsinálták.
Elismerésem.


Lol! Ezek szerint ingyen reklámot csináltunk az Illuminatinak. Éreztem, hogy ez lesz, ezek a titkos földalatti mozgalmak egy idő után beférkőznek az ember szövetségébe, aztán átveszik a hatalmat...
Dátum: 2010.11.20. 15:32:23
Nem olyan, mert a dukátot a játékban szerzed a lóvét meg az üzemben/irodában/szinesfémtelepen (ki-hogyan.. ) Ha lóvéért tudsz venni tápot, akkor az már nem játék. És nem is izgalmas...
Dátum: 2010.11.20. 15:13:37
Ha ilyen vágyad van, javaslom keress meg olyan illetőket, akik "karakter átadó" felirattal játszanak. Bár a játékvezetés tiltja a karakterek eladását, de gyanítom, hogy ezek az illetők is barátságosabbak lesznek, ha egy-két kékhasúval a zsebedben ülsz le velük megbeszélni az "átadás" feltételeit...

mod: átvétel után törlöd az eredeti karid, átnevezed az újat a régire és máris megvan az erős és gyors upgrade, pont ahogyan szeretted volna
Dátum: 2010.11.20. 13:34:39
Szerintem úgy értette, hogy ilyen"Citadella-egyezmény" szerű szövetségek közötti szövetséget hoztak létre...
Dátum: 2010.11.12. 10:50:41
A lényeg nem ez, hanem az, hogy ha valami el lett ****va, akkor azt nem hagyják úgy, hanem reparálják.
Dátum: 2010.11.12. 10:48:51
LOL. Én nem buta TV reklámra gondoltam, hanem meghirdetett szerződési ajánlatra.

Amúgy természetesen bepöttyöztem az igent én is, amikor regeltem (nem mintha egyébként pereskednék ilyen pitiánerségért ) de ettől függetlenül leírhatom, ha valami nem tetszik, nem?
Dátum: 2010.11.12. 10:32:38
Idézet: Jeriko - 2010.11.12. 01:27:55

"Kicsit úgy érzem a dolgot, mintha valakinek a bank tévedésből utalt volna egymillió forintot, és mivel az illető elköltötte, a bank nem kéri vissza, mert mégiscsak ő tévedett


Itt írtál egy kapitális badarságot, amitől kezdve a többi érvednek sincs értelme. A bank bizony kőkeményen visszakéri a pénzt, ha kamat képződött rajta, akkor avval együtt, mert ezt jogalap nélküli gazdagodásnak hívják. Ezt leszámítva is sánta a hasonlat. Maradva a példánál én inkább úgy látom ezt, hogy a bank meghirdette, hogy ha 3 Millió felett kezelsz náluk pénzt, akkor extra kamatot fizet neked, majd amikor vérrel, verítékkel összeszeded és beviszed, hogy lekösd, akkor közlik, hogy tőled nem fogadják el, arra hivatkozva, hogy a napokban alakítják át az üzletpolitikájukat.

A különbség annyi, hogy ott akár beperelheted őket a szerződési ajánlathoz kötöttség miatt, itt meg befoghatod a szádat, ha nem tetszik...
Dátum: 2010.11.12. 10:19:39
Igen, azt én is gondolom. Kivételesen talán a legtöbb hsz-t adó accounttal kivételt tehetnének, gondolom technikailag nem lehetetlen kivitelezni...
Dátum: 2010.11.11. 23:28:20
Idézet: Ariel - 2010.11.11. 22:51:07
És ezt mégis hogy valósítod meg az inspirátor esetén? Csak a megszerzés időpontja ismert, amiből nem tudod kiszámolni, hogy ki mennyi csp-hez jutott vele.


Pl. V1-en két kariról van szó. Mentések rendszeresen vannak, simán vissza lehet számolni csp-re is, de lehetne időkorlátos is, mint a féléves aukciós bérlet.
Dátum: 2010.11.11. 23:18:08
Idézet: DeDoom - 2010.11.11. 23:11:21
csak arra jo hogy ne 3 játékos legyen akinek hozzám képest franko elönye legyen, hanem 15. ettöl én nem fogom magam jobban érezni, söt...


Még mindig nem tiszta. Azért könyörgöm, azt ismerd már fel, hogy a valaha volt legtáposabb aukciós tárgyról beszélünk, amit csak élő aukción és csak horror áron lehet megvenni. Hadd adjon már valami "frankóságot" cserébe ahhoz képest, akinek egyáltalán nincs. Az, hogy pl 1 év, vagy 5000 csp, vagy mittudomén mi után kifúj pont azt szolgálná, hogy az előnyszerzés ne menjen a végtelenségig. (ráadásul a később Inspirátort szerzőket is egy szintre hozná a korábbiakkal)

Idézet: DeDoom - 2010.11.11. 23:11:21
ráadásul felteszem minden egyes változás után minden dolognak 2-3 féle müködését tárolni és zszámolni bszinüleg elég kompliklát lehet


Ez meg már tényleg ne legyen szempont számítógépi program esetében. Nem kódex másolásról van szó...
Dátum: 2010.11.11. 22:32:34
Warfoki: nem tudom, tőlem 10-es ment, sőt én kötelezővé tenném mindenkinek az elolvasását!

DeDoom: nem, nem csak az a három megoldás van, itt egy negyedik, teljesen ismert és működőképes is:

Idézet: Aurri - 2010.11.09. 23:27:29
Visszamenőleg tápot elvenni nem etikus. Ellenben megfosztani azokat akik nem élhettek még vele, sem az! A megoldás nagyon egyszerű és Miklós is ismeri mert az 2. ismételhető küldi nerfnél használta (amikor bevezette, hogy 150 külditől rotálni kell őket a full jutalomhoz). Azaz vette az adott tápot leginkább kihasználó játékos eredményeit és azt mondta, ezt még mindenki elérheti, de utána nerf van! Ez tökéletes megoldás volt és korrekt minden fél felé. Ezt az utat kellen erőltetni és máris más lenne a szájíz! / kerülendő ellenpélda ugyanitt - első ismételhető küldi nerf: néhányan még 3 dukátot kaptak akár 50 kvíz megválaszolásáért, a túlnyomó többség meg nem, pedig totál egyszerű lett volna bevezetni hogy pl az első 10-20 (itt is csak ellenőrizi kellett volna a küldilista elejét) ismételhető küldi 3 dukátot ad, utána 1-et. /


Csak akarni kellene...
Dátum: 2010.11.11. 22:09:55
Télleg Koc (vagy Morz ) mi van a "régi karid" fórumaccountjával? Némasági fogadalmat tett az új srác, vagy egyszerűen ilyen kevés szavú?
Dátum: 2010.11.11. 21:55:25
Attól tartok, hogy alaposan félreértelmezted az általad idézett írást. Tiha arra célzott(magyar-magyar fordítás) hogy ha simán, egyszerűen kivonják a forgalomból, vagy teljesen megváltoztatják (VF mentesítik) holnaptól az Inspirátort, akkor akik eddig eredeti formájában használták, azok behozhatatlan előnyre tettek szert.
És nem attól lesznek tápolva, hogy nerfelték a cuccukat, hanem attól a jópár hónaptól LETTEK, amíg nerfmentesen használták. Nem olyan nehéz ezt megérteni.