Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - L6A6C6I

Oldal: 1
Dátum: 2016.05.15. 13:23:33
Idézet: Lelkes999 - 2016.05.15. 11:38:43
Ugy gondolom a felsoroltakból egyiket sem tettem...
Valóban így gondolod?
Idézet: Lelkes999 - 2016.05.15. 08:19:27
(Nem eldugtuk őket egy képzelt név mögé, vagy egy másik szövibe)


Szerintem nem voltál elég következetes.

Ebből a zárójeles szövegből én arra következtetnék, hogy őket azzal vádolod beépített embereik lennének. Vagy rosszul értelmezem? Van alapja ezeknek a vádaknak? Ha igen? Honnan és kitől származik? Esetleg csak szintén a ti képzeletetek szüleménye ez? Vagy ismételten valami hasonló fenséges cukormázról lenne szó mint ahogyan Red esetében? Merthogy a gyártott hozzászólásaitokat olvasván, cáfolni és bizonyítani sem voltatok hajlandóak amit ő sérelmezett.

De ugyan ez a vád, a szövetségi társad Dzsohar 8:11-es hozzászólásában is fellelhető kicsit részletesebben.
Dátum: 2016.05.11. 23:45:40
Szerintem, a társad helyett neked kéne nyilatkozni minden forduló lezártakor és rendben is lennének a dolgok
Dátum: 2016.05.11. 19:59:04
Az lehet, elég álmosan írtam a sorokat


Próbálkozni lehet, de nem kell szabadkoznod, cáfolni úgy sem tudod.

Idézet: mist - 2016.05.11. 07:19:30
A kötözködés és gyalázkodás nagymestere cím mellé - úgy látom - az önellentmondás mestere címre is hajtasz


Ettől nagyobb igazságot nem is lehetett volna mondani
Dátum: 2016.05.10. 22:30:04
Persze, jogos. Tudjuk hogy Leo jó taktikus de Don hülyeségei miatt a amblokk az egész csapatot így minősítik, holott nem érdemelnék meg.
Dátum: 2016.05.10. 21:06:15
Ezt éppen te mondod, hogy elég lett volna csak a gratuláció, Padawan?
Ha nem tévedek TE vagy az aki minden héten rosszindulatú megjegyzéseket tesz a másik fél degradálása érdekében, mind ezt, totál feleslegesen. Bocsi, de már felháborító amit művelsz néha. Olyan szinten süt rólad az önkény és a nagyképűség, mint mikor a feketeszén vörösen izzik!

Állítom, a V6 nagy része is unja már, hogy a Hullaszag és az Akadémiájuk úgy viselkedik, mintha ők lennének a császárok azon a szerveren. Pedig ez nem így van!!!

Amennyire én tudom az Ászok az egyik legtisztességesebb és legokosabb társaság. Ha valakiknek, hát nekik inkább odaadnám ezt a címet.
Padawan, te miért fricskázod őket állandóan? Nem az a bajod véletlenül, hogy esélyed nem lenne hozzájuk bekerülni? Mert, max. ennyi amit felróhatnál nekik, mást nemigen.

Nem beszélve arról, hogy milyen kiváló karaktereik vannak, csak meg kell nézni egy-két karakterüket, akkor nyilvánvalóvá válik, hogy ők rángatják a drót végét, (már amikor akarják)! Ti meg táncoltok rá, mint a déli napsütésben öngyulladó szalmabábok! Aztán mentőövként tűzoltáshoz százfelé rohangálva a közeli patak vizét keresitek.
Olyan tudása és taktika érzéke van az Ászok egy-két játékosának ami nektek összességében nincs. De van még pár ilyen személy más szövetségekben is azon a szerveren. Én visszább vennék magamból Padawan ha a helyedben lennék. Látod? Most is ők az okosabbak és az intelligensebbek, hisz egyetlen játékosuk sem szólt ehhez hozzá, mert jól tudják, hogy hallgatni arany!

Biztos forrásból tudom. Ebben a hónapban nem is akartak szb-t nyerni az Ászok és lezserebben veszik, kivételt képez a Hullaszag elleni találkozó. De azt már úgy tudom behúzták.

Továbbá, van aki azt sem fogta fel amit az előző hsz-ben írtam, csak égett a vágytól, hogy belekotnyeleskedjen, mint apuci tányérjába a kisgyermek. Igaz, Julien?

Azt hiszem elmondtam mindent amit akartam. Szép és nyugodt álmot kívánok nektek!

Ui: Pug Crydeéből legalább értelmesnek tűnik, Pl. vehetnél róla Padawan.
Dátum: 2016.05.10. 01:41:07
Gratula az Akadémiának!

Már megint nagy a szád padawan! Az igaz, hogy fölénybe vagytok most, (de meddig?) nem gondolod, hogy akkor sem kéne alaptalanul ilyeneket kijelenteni? Várd ki a végét padawan. Csak rá kell nézni az összetettre. Az nevet, aki utoljára nevet. Ti vagytok az egyik komoly szövetség, padawan? Elég komolyak lehettek, ha 5 Ász elleni összecsapásból 1-et tudtatok mindösszesen megnyerni és azt is úgy, hogy épp az Akadémiátok is benne volt abban a kvartettben. Én a helyedben felvenném a nagyi papucsát és beülnék a sarokba Star Wars-t nézni és csendben megvárnám, hogy elkészüljön a pite, amit a szerencsétlen nagyi mezítláb az unokájának sütöget.

Ahogy én láttam, nem rakott itt helyre senki, senkit sem, főleg nem az Akadémiátok!
Az Ászoktól ilyen defenzív játékot én még életemben nem láttam. Az egész héten 1db mező volt, a C6-os, amit megtámadtak a kezdő nap ütött mezőikhez képest. Ez nem jellemző rájuk és nem is harcoltak érzésem szerint egyáltalán. Az ütésszámuk minimum 1000-1500-al elmaradt az állandóan megszokottaktól.

Padawan, az Akadémiás barátaid nem közölték, hogy egy hátratett kézzel összebilincselt csapatot sikerült megverniük? Ettől még az érdem az Akadémiátoké, ezt nem vitatja senki! Szóval inkább azt mondanám, hogy nyertek egy könnyű ellenfél ellen. Nekünk is nagyon laza volt ez az Ászok elleni hét, 3., 4. helyen végzünk ellenük rendszerint, ahogyan ti is!!!! De most 2.-ok lettünk az Akadémia mögött, ami meglepő volt számunkra is. Szerintem készülnek valamire az Ászok, talán a Bu eventre, vagy csak taktikai jellegű lépésnek szánták, őket ismervén ezt is el tudom képzelni róluk. Két sorsolás még hátra van, bármi lehet.

Kétség nem fér hozzá, hogy az utóbbi 5 hónapban szb-n legjobb csapat a V6-on az Árral Szemben szövetség! Aki mást állít az mossa meg a szemét, mert nem lát a csipától, ami az almás pite evés, utáni mély álomból a szemében maradt.
Dátum: 2015.07.26. 10:04:24
A hordák háborújának már 4 nappal ezelőtt vége lett, de a lélekkufárnál a Háborús csomagot még mindig meg lehet venni! Nem kellett volna már kivenni onnan?
Dátum: 2014.03.16. 12:05:49
Sziasztok!
Én sem kaptam meg a világ 2-őn megnyert bajnoki után a jutalom medált és a bónuszokat sem.
Ahogy látom vagyunk többen is, gondolom akkor a többiek sem kapták meg.
Dátum: 2013.09.17. 11:21:58
Idézet: Kocos - 2013.09.17. 11:04:31
5 osko / 15 platinara emlekszem.



340 dukátot vásároltam, az 17kattintás, az az 85 őskő. Platinába akkor az 17X15=255 platina.
Igen, így határozottan kb. annyi platinát kaptam, mintha platinában vásároltam volna a dukátot.

Na mindegy, részemről ezt le is zárom, bár kitolás akkor is, mivel nem minden dolgot vehetek meg a napi ajánlatoknál platináért.
Dátum: 2013.09.17. 10:21:45
Tudás fája épület nálunk nincs.

Igen ki tudnám számolni, ha meg mondod, mennyi őskőbe került a 20 dukát, ugyan is arra nem emlékszem.
Dátum: 2013.09.17. 10:04:13
Egy játékos vagyok a sok közül, aki most észlelte csak, a visszaállítást, a dukátos hibával kapcsolatban. Nem akarok vergődni, valahol hibásnak érzem magam. Az hogy platinát kaptam vissza őskő helyett még ezt is elfogadom, viszont ezzel egy másik szabályt sértettem meg, ez már nem számít? Ugyan is a platina oldalon, fehéren feketén le van írva, idézem!

"(Platina csak korlátozott mértékben áll rendelkezésre, ezért egyszerre legfeljebb csak 100 platinád lehet.)"

Jelenleg van 300 platinám, ez így nem szabálytalan?

Magyarán mondva, a játékos ha szabályt szeg, akkor bünti jár, de ha a játék fejlesztés teszi ugyan ezt a saját maguk által felállított szabályaikkal, az helyénvaló! Vagy, hogy van ez?

Vajon mi lesz a következő lépés, pár nap múlva lecsípik a 200 platinát is, az ősköveket meg nem térítik vissza? Ezek után ez is megeshetne, mondván, hogy szabályt szegtem.

Tisztelt játékvezetés, igazságos ez?
Dátum: 2012.01.27. 10:56:21
Ezt a hibát tapasztalom én is, eddig gond nélkül lehetett kihívásozni, ma pedig már nem lehet és szintén ezt a hiba üzenetet írja ki nekem is.
Dátum: 2012.01.27. 10:35:53
Üdv.
Érdeklődnék, hogy miért nem lehet jelen pillanatban aV2-őn kihívást kezdeményezni?
Mióta elkezdődött a kufár event, azóta gond nélkül lehetett, most pedig ezt írja ki "Nem támadhatod a karaktert, mert nem nevezett be a "kufárok csatája" eseménybe!"
Valaki mondja már meg, hogy eddig volt rossz a rendszer, vagy valószínűleg most rossz?
Dátum: 2011.08.12. 11:19:28
Persze ezt én is tudom, minden klappol hogy előjöhessen, de akkor sem tud, tudnak.
Dátum: 2011.08.12. 10:51:12
Sziasztok!

Meg tudja nekem valaki mondani, hogy a katakombába küldött karakterek mért nem tudnak előbújni ha akarnak, az az hogy tudnak előjönni, mert csak a szöviből való kilépéssel tudták megszüntetni a katakomba tartózkodását. Ez így van megcsinálva, vagy valami hiba?
Dátum: 2011.05.22. 22:03:26
Üdvözletem, kedves Miklós.

Legtöbb teljesített küldetés: Házisárkány (104 db), ez mi?
Hol van leírva, hogy a szövetségi v4-en csak az alap küldik számítanak?
Vilmoskörtével156 küldetést teljesítettem és mégsem nyertem, hogy van ez?
Rettentően dühös vagyok, és ez szerintem nem fer.
Hát mondhatom elég nagy szívás, éljel nappal küzdöttem, hogy a küdi kategóriát nyerjek és a végén így pofára esni.
Ráadásul, sokat fizettem ezért, de ezen túl nem költök egy petákot se.
Szeretném ha ezt korrigálnátok, vagy valami megoldást találnátok rá mert ez felháborító!

Üdv: V2 BLACKDEMON
Oldal: 1