Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
kedvencBpetya75Férfi
Végzetúr mester
2303 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
761. hozzászólás - 2016.05.10. 21:52:40 (Válasz L6A6C6I #759 hozzászólására.)
Szerintem Leo nagyon jó taktikus. Még a Cseresznyével is győzni tudott egyszer, pedig mi nem nagyon bírjuk a fegyelmet

Szóval kár itt dobálózni a nagy szavakkal a tudásról meg a taktikai érzékről. Don kicsit túlpörög a témában, ez tény. Ettől függetlenül jól nyomják az SZB-t. Ez is tény. És az ÁSZ is... Baszki! Annyi tényt mondok, ahányat csak akarok! Nem? DE!
Pontszám: 9.29
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
762. hozzászólás - 2016.05.10. 21:58:13 (Válasz L6A6C6I #759 hozzászólására.)
Annyit szeretnék közölni magam nevében mindenképp és úgy gondolom ez általános véleménye a szövetségnek is, ha utólag mást tapasztalok vagy kérdőre vonnak érte, egyet nem értésüket fejezik ki, akkor elnézést kérek.

Szóval ezzel nem értek egyet:
Idézet: L6A6C6I - 2016.05.10. 21:06:15
Olyan tudása és taktika érzéke van az Ászok egy-két játékosának ami nektek [Hullaszag Rt-nek] összességében nincs.

A Hullaszag Rt tagjai közt is legalább egy (de nem kizárt, hogy több, nem tudom hány stratégával dolgoznak) olyan stratéga van aki bármely más szövetséggel szemben sikerre vezetheti a sajátjait egyenlő körülmények közt.
Én - és szerintem az ÁSZ - nem haragszom a Hullaszag Rt-re és nem tartjuk őket kollektív "bűnösnek", én - és szerintem az ÁSZ - Don Firenze, alias k(Rém) mögött álló személyben csalódtam és rá haragszom, őt tartom az ellenségeskedés hangadójának és a tűz újraszítójának, ami elemészti a szövetségek közti törékeny békét nem először, amin a szövetségek vezetői sokat dolgoztak. És ez amit itt csinál, csak a jéghegy csúcsa ahhoz képest amilyen dolgokat írt a játékban sokaknak és legfőképp Kvnoemi, alias Ludmillának, akit sokan ismernek különböző világon, nem kell bemutatnom mikor, hol és hogyan jeleskedett a játékban és milyen ember. Már több mint fél éve vagy még több ideje állja a sarat és nem csak az ellenfelei árával szemben, hanem a társaival szemben is, mert nem könnyű egy csomó tesztoszteronnal töltött fickót minél jobban lehűteni és visszafogni amikor a préda folyton előttük illeg-billeg és ingerli őket.

Én/mi/ tisztelem/jük/ a jó ellenfeleket és kedveljük az odafigyelést igénylő elmés küzdelmeket, csak a becsmérlő leveleket és páváskodást toleráljuk nehezen, időnként sehogy. Ez pedig Don Firenze/k(Rém) sajátja és jellemzője, a többiektől nem tapasztaltam. Csak azt nem értjük hogy tudja magát elfogadtatni és elkerülni azt, hogy kirúgják, ha már a viselkedésén nem tud/akar változtatni fél év távlatában sem és ezzel folyamatosan rossz légkörben tartja szánt szándékkal két meghatározó szövetség játékosait és ellenségeskedéssé degradálja az egészséges rivalizálást és küzdelmet.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
763. hozzászólás - 2016.05.10. 22:30:04
Persze, jogos. Tudjuk hogy Leo jó taktikus de Don hülyeségei miatt a amblokk az egész csapatot így minősítik, holott nem érdemelnék meg.
Pontszám: 7.93
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
764. hozzászólás - 2016.05.11. 06:36:58 (Válasz Quellon #762 hozzászólására.)
L6A6C6I-nak és Neked is írom, hogy tud. Robbanok a mentalitásom ilyen, hogy azonnal reagálok sokszor nem a legszebb hangnemben, s nyugodtan tedd ki a levelet. Vállalom a felelősséget, és azóta is azt gondolom amit írtam. A számok, a tábla engem igazol, így egy kicsit a saját hangnememben hőbörögtem, az is engem igazol és nem Pintér urat.
Hann jó látja, bár nem kellene megmondania ki vagyok vu-n, mert a hsz-k alján oda van írva no de visszakanyarodva, amikor Hann írta a taktikát akkor remek volt, nem volt semmi piszkos munka. A szövetségének a másik taktikusa, hogy is mondjam...Elég sok mindent megtesz a győzelemért, ami remek dolog, csak az is egy dolog, hogy reagálom le. El kell ismernem, hogy amit csináltok az rendben van , de kérlek a fair play-t ne említsétek meg. Többet.
S persze jól látod, van egy agy a szövetségünkben aki, a szerver legrosszabb taktikájával is nyerni tud. A szövetségben mindenki tudja mi a dolga, s ezt mindennap megvalósítja.
@L6A6C6I
Nos a nagy mestert megidézve, mert nem úgy tűnik, hogy az Ásznak lennél a katonája, jobbára csak egy lízingelt bértollnokot látok, aki az árnyalatokat és a mit miért összefüggéseit nem látja... No de... Nem gond ez, de akkor nem írnék ilyen magasztos hülyeséget:
"Olyan tudása és taktika érzéke van az Ászok egy-két játékosának ami nektek összességében nincs."
A többit is idézhetném és egyenként cáfolhatnám meg,de nem teszem, elfogadom a véleményedet, még ha nem is értek egyet vele, és az igazsághoz semmi köze nincs, persze nyomokban tartalmaz helytálló megállapítást...Abban egyetértünk viszont, hogy a személyem eléggé megosztó,de nem lehetünk egyformák. Nem de ?
További kellemes Napot, jó játékot!

Egy kérdés még.

Ha akkora ász az Ász,akkor miért zakózott valójában az Akadémiától ? Válasz egyszerűbb, mint gondolnátok.Szóval a megoldás:
Mert jobbak voltak az Ásznál is.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.00
közkedveltmistFérfi
Végzetúr mester
270 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
765. hozzászólás - 2016.05.11. 07:19:30 (Válasz Don Firenze #764 hozzászólására.)
A kötözködés és gyalázkodás nagymestere cím mellé - úgy látom - az önellentmondás mestere címre is hajtasz
Pontszám: 9.03
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
766. hozzászólás - 2016.05.11. 07:20:40 (Válasz mist #765 hozzászólására.)
Az lehet, elég álmosan írtam a sorokat De, ha valami nem pontos vállalom, és kötöm az ebet a karóhoz.
Update:
Vagy rosszul értelemezed a soraimat
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.05.11. 07:28:46-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.00
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
767. hozzászólás - 2016.05.11. 19:59:04 (Válasz Don Firenze #766 hozzászólására.)
Az lehet, elég álmosan írtam a sorokat


Próbálkozni lehet, de nem kell szabadkoznod, cáfolni úgy sem tudod.

Idézet: mist - 2016.05.11. 07:19:30
A kötözködés és gyalázkodás nagymestere cím mellé - úgy látom - az önellentmondás mestere címre is hajtasz


Ettől nagyobb igazságot nem is lehetett volna mondani
Pontszám: 8.64
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
768. hozzászólás - 2016.05.11. 21:06:22
Don, egyet értek Quellon Tegnap, 21:58:13-as hozzászólásában leírtakkal, még ha nem is mindenben, de hasonló véleményt alkotnék én is.

Viszont, pár részletre válaszolnék neked.
Idézet: Don Firenze - 2016.05.11. 06:36:58
A számok, a tábla engem igazol,


Milyen számok és tábla? Az exelre gondolsz? Azokat még bizonyítéknak sem fogadnák el sehol, jobban tennéd ha nem ítélkeznél alaptalanul. Mi tudjuk, az igazat és kész, tisztán játszottunk. Eleve a szeretett vezetőnk Ludmilla, sem tolerálja, hogy bárkivel összefogjunk más, mások ellen. Jól is van ez így, mert így tisztességes. Mellesleg megjegyzem neked, én pl. exel nélkül teljesen fejből nyomom az egész szb taktikát és így sem vertetek meg. Mi lenne ha segítséget is használnék?

no de visszakanyarodva, amikor Hann írta a taktikát akkor remek volt, nem volt semmi piszkos munka.

mist-nek van igaza, mert ez is olyan ellentmondásos mint sok más amivel érvelni próbálnál.
Nem is olyan régen még éppen Han-t gyaláztátok ugyanilyen vádakkal, most pedig egy másik taktikusunkat. Előbb-utóbb csak eljutunk odáig, ha minden taktikusunk haza küld titeket szépen lassan és csendben. De mennyi időnek is kellene eltelnie, hogy azt mond le a kalappal? Na lássuk csak! 3 hónap Han esetében, hogy más lett a véleményed. Mivel még öt taktikusunk van rajta kívül, az talán 1.25 év? Jé, megy ez nekem exel nélkül is.

@L6A6C6I
Nos a nagy mestert megidézve, mert nem úgy tűnik, hogy az Ásznak lennél a katonája, jobbára csak egy lízingelt bértollnokot látok, aki az árnyalatokat és a mit miért összefüggéseit nem látja...


Olvasd el kérlek figyelmesen a hozzászólásait, mert tisztán érthetően látszik, hogy nem Ász katona.

Egy kérdés még.

Ha akkora ász az Ász,akkor miért zakózott valójában az Akadémiától ? Válasz egyszerűbb, mint gondolnátok.Szóval a megoldás:
Mert jobbak voltak az Ásznál is.


Nyilvánvaló, nyertek és gratula az Akadémiátoknak így utólag is!
L6A6C6I már tegnap leírta, hogy ezt a kiírást nem vesszük komolyan, mert más cél vezéreli a társaságot. Ezt csak megerősíteni tudom. Az Ász nem zakózott, csak ott volt és játszott. Akit komolyabban veszünk mindenkor az a Hullaszag szövetsége és senki más!!! Most viszont kivívták ők is maguknak ezt a figyelmet, bár leginkább miattad van ez is, de mindegy.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 7.80
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
769. hozzászólás - 2016.05.11. 22:49:59
Tisztelt Ellenfelek, játszótársak!

Bár jómagam nem nagyon írkálok ide, most beköszönök

Úgy gondolom így illik, ha már ennyiszer szerepelek a beszélgetésekben. ( nyíltan vagy burkoltan)
Jól esik, hogy vannak akik jó taktikusank tartanak. Az pedig, hogy van aki nem, arra ösztönöz, hogy még jobb legyek. Sokat tanulatam tőletek. Wenndach, Hannibál, Redlips, Tapsi stb...
Többetekkel gyakran beszélgetünk a mai napig. Tudásomat probálom mindíg feljeszteni, majd tovább adom azt az ifjaknak. Büszke vagyok tanítványaimra az Akadémiában kik mára komoly ellenfelei lettek minden szövetségnek...a miénknek is
Aki ismer tudja, hogy igazat szólok. Az Akademia a saját útját járja az szb-ben. Arra vannak ösztönözte, hogy a legjobbak legyenek. Ha az út rajtunk keresztül vezeti őket a csúcsra akkor is...

Kedves Ellenfelek!
Szükségnük van rátok. Legyetek egyre többen, próbaljatok minél nagyobb ellenállást tanúsítani. Ne csak ellenünk, mindenki ellen. Hisz nem az a cél, hogy mi ne nyerjünk hanem hogy ti nyertetek.
Hiszen ez egy klassz kis játék. Összehozza a csapatot, javitja a fóruméletet (ahogy K(rém) is ) és élményt nyújt sokunknak.

Elhangzott, hogy nem gratulálunk az ellenfélnek. Ez nem igy van. Ezeddig sose felejtettem el gratulálni a győzteseknek és igy lesz ez ezután is...

További jó játékot mindannyiunknak!

Üdv: Lelketlen Leonárd ( A Hullaszag R.T vezetője)
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.05.11. 22:56:51-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.86
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
770. hozzászólás - 2016.05.11. 23:45:40 (Válasz Lelkes999 #769 hozzászólására.)
Szerintem, a társad helyett neked kéne nyilatkozni minden forduló lezártakor és rendben is lennének a dolgok
Pontszám: 8.53
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
771. hozzászólás - 2016.05.11. 23:51:31 (Válasz L6A6C6I #770 hozzászólására.)
Zseniális ötlet, csak támogatni tudom!
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 8.30
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
772. hozzászólás - 2016.05.12. 07:32:04 (Válasz Neo26 #768 hozzászólására.)
Remek dolog amit leírtál, de mint oly sokszor, elsiklottál pár dolog fölött amire nem mutattok rá...Felesleges.
Azt, hogy elismerek valamit, és vállalom a felelősséget mindenért az soha nem jelenti azt, hogy ellentmondásba keveredek.Átolvasva elég következetes voltam.Mindig. Egyedül Téged nem ismertelek el, mert a Dagobah bolygó legmélyebb mocsarába sem lehet találni olyan tisztátlan játékost, mint Te vagy.Még ha Naponta háromszor fürdik Yoda láb és fül vízében még akkor sem...Ugyebár...
S ezt a fair play szellemében írom, s tudod mire jó az exel ? Nos, mivel sokat töröd a fejed a táblán rájöhettél már, hogy % -ok vannak. Nos kérlek, ezáltal az is kiderül, ki támadott melyik mezőt, hol, és kb milyen erővel. Szóval, bármikor betudom tenni, és kedves matekhoz értő végzeturak és hölgyek átszámolhatják.
Nekem nem az a bajom, hogy legyőztetek, mert azt hiszed ez jelenti nálam a gondot. Korántsem. Azzal van bajom, hogy a tisztesség piedesztáljára emelitek magatokat,majd Doctor of Philosophy címeket osztogattok egymás vállát veregetve. Majd amikor valaki megírja azt, ahogy ő látja az egészet, akkor bértollnokot fogadtok, hogy ezt az előbb említett eseménysort megerősítse az emberekben. Remek, és ehhez gratula, nekem nem jutott volna ilyen eszembe...
S még valami, elég sokat fikáztátok az akadémiát, de mondja már meg valaki, hogy egy szövetségnek a b csapata, hogyan képes elverni a server legjobbjait ? Nincs arról szó esetleg, hogy valamit tudnak vagy tudunk amit Ti nem ?
Kellemes Napot és éljen az szb.
A hozzászólást Don Firenze módosította 2016.05.12. 07:33:45-kor
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.54
közkedveltbarbarabeeFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
773. hozzászólás - 2016.05.12. 11:59:21 (Válasz Don Firenze #772 hozzászólására.)
Nem akartam belefolyni ebbe az agymenésbe, de mivel engem is ocsárolsz, kénytelen vagyok. Én voltam az a taktikus, aki azon az ominózus héten a Hullaszag Rt. ellen megalkotta a szövim (ÁSZ) stratégiáját. Én is Excel tábla nélkül tolom, ettől függetlenül jól emlékszem minden részletre, és egész egyszerűen fel nem foghatom, hogy olvashatod ki a tábládból azt, hogy összefogtunk ellenetek. Azért, mert a 2. és a 3. napon nekünk kedvezett a szerencse? A 4. nap olyan pechjünk volt, hogy mikor megláttam délben, hogy mind a 10 mezőre, ahová ütöttünk, ti kb. fél %-kal többet ütöttetek, majdnem leestem a székről. Mintha láttátok volna, mit ütünk. Láttátok? Nem. Csak aznap oltári szerencsétek volt vagy jobb volt a taktikátok, ezáltal a biztosnak tűnő vezetésből egy nap alatt majdnem vesztésre álltunk.
Biztos lehetsz benne, ha összefogunk másik csapattal, nem ilyen épphogy, alig-alig nyerünk, hatalamas versenyben, hanem porba döngölősen, szétalázósan megverünk.
Te meg ahelyett, hogy ezen örlődsz és túráztatod magad már 2 hete, inkább áldozz föl a szabadidődből napi +1 órát, és próbálj meg taktikát írni, aztán meglátjuk, mennyire megy a matek, meg az Excel.
V6 - Brutális Vadállat (Árral Szemben)
Pontszám: 9.47
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
774. hozzászólás - 2016.05.12. 15:08:03
Komolyan mondom haver,neked valami nagyon az agyadra megy... Rendesen itt osztod az észt meg ócsárolod az egész szövetségemet (ÁSZ) ahelyett,hogy inkább illemórára járnál vagy megpróbálnál kicsit javítani a nyamvadék karaktereden... Kezd kicsit sok lenni belőled és csak sajnálni tudlak amiért te ezt nem veszed észre. Kicsit szállj már magadba azt foglalkozz a saját dolgoddal meg írogass kis excel táblázatokat a szobád sarkában ami hátha lefoglal egy kicsit...

UI.: Én sem akartam ebbe belefolyni,mert semmi közöm nincs az SZB-hez,nem vagyok taktikus és nagyon nehezen vettem rá magam erre az "odacsapunk ahova kiírják" dologra, de tény,hogy sok jó taktikusunk van aki mindenféle egyezkedés alapján a fairplay szellemében órákat töltenek azzal,hogy megszervezzék az hetet. Úgyhogy majd ha ez neked is menni fog haver,akkor lehet itt osztani az észt,addig meg csak kuksolj és próbálj meg tanulni...
Megyek
Pontszám: 7.89
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
775. hozzászólás - 2016.05.12. 15:43:01 (Válasz Megyek #774 hozzászólására.)
Kedves megyek az előzőkre nem válaszolok, de feltenném a kérdést, hogy mi köze a karakteremhez a fórumhoz?
Szóval remek a stílus meg minden, igazi ászos jellemre vall, ám tipikusan a vak ló esete a betonfallal.
Tudom, hogy fáj ez a roppant nagy zakó az akadémiától, mert utolsónak lenni egy olyan remek előző hét után...Kiábrándító.
Ám.
Tegyük tisztábba a dolgokat, mert az az érzésem sokszor, hogy liberális tinikkel beszélek az atomfizikáról.
Tessék kérem méltósággal viselni azt, hogy a szövetségetek olyan emberekből áll akik nehezen tudják kezelni a vereséget, és emiatt a győzelmet úgy hajszolják, mint kóbor kutya a nyulat.
Tessék észrevenni, hogy amit hangoztattok csak szavak, amiknek a valódi jelentése miattatok tűnik el.
Szóval tessék kapaszkodni, s egyszer nem hisztizve döngetni a melletek, hogy Ti vagytok a legjobbak.

Kellemes délutánt
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.80
kedvencMegyekFérfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
776. hozzászólás - 2016.05.12. 15:57:41
Na,hát pont az ilyen hsz-eidre írtam azt amit De mindegy,nincs nekem energiám az olyanokra,akik fel sem fogják amit írnak nekik,de támadnak meg magyaráznak egyből. És te haver,pont ilyen vagy...
Megyek
Pontszám: 7.70
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
777. hozzászólás - 2016.05.12. 16:04:25 (Válasz Don Firenze #775 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2016.05.12. 15:43:01
Tessék kérem méltósággal viselni azt, hogy a szövetségetek olyan emberekből áll akik nehezen tudják kezelni a vereséget, és emiatt a győzelmet úgy hajszolják, mint kóbor kutya a nyulat.
Tessék észrevenni, hogy amit hangoztattok csak szavak, amiknek a valódi jelentése miattatok tűnik el.
Szóval tessék kapaszkodni, s egyszer nem hisztizve döngetni a melletek, hogy Ti vagytok a legjobbak.

Ez olyan mintha magadról beszélnél magadnak a tükör előtt
Ha nyertek hosszan gratuláltok magatoknak itt a nyilvánosság előtt, ha nem nyertek, félremagyaráztok és/vagy jössz hozzánk és becsmérelsz minket meg a felmenőink. Mi meg akkor járunk ide, amikor már addig húzgálod a bajszunk, hogy nem tudunk csendben tűrni tovább.

Javaslom, hogy mindkét oldal (ÁSZ tagjai és szimpatizánsaik, Hullák és szimpatizánsaik) teljesen fejezze be ezt a cirkuszt.
De ez azt is jelenti Don, hogy vezesd a statisztikádat a belső fórumotokon vagy excelben vagy ahol akarod, de ne itt fölényeskedve aztán meg mi vagyunk a g...k, ha csak megmukkanunk és ha mégegyszer bármelyikőnknek olyan levelet írsz ami nyomdafestéket nem tűr, akkor ÜFSZ-en elérjük, hogy minden karid zárolva legyen, ne csak a korábbiak.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.95
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
778. hozzászólás - 2016.05.12. 23:15:12 (Válasz Don Firenze #772 hozzászólására.)
Don, éppen te beszélsz itt nekem tisztátlanságról, aki multizásba keveredik?
Így érthető, hogy miért fáj neked ha valakiket a tisztesség jelzővel illetnek meg!
A következetességedről meg csak annyit hogy most sem vetted észre mekkora fejest ugrottál a mély-vízbe, leginkább azt látom később jössz rá hogy nem tudsz úszni. Olyankor pedig elkezdesz eszementen kapálózni de hiába minden próbálkozásod. Dobjak egy úszógumit? Dobnék én szívesen, csak attól félek, hogy a kezedben lévő késsel még azt is átszúrnád a nagy kapálózás közben.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 7.60
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
779. hozzászólás - 2016.05.13. 07:16:41 (Válasz Neo26 #778 hozzászólására.)
Drága Redlips, és Hann.

Szerinted mennyire érdekel engem az, ha zárolnak ? Véleményt nyilvánítok, és ha kell olyan formában teszem, hogy érzed érezzétek, hogy súlya van. Azt is írtam, hogy vállalom a felelősséget minden szavamért, s nem bánom meg, mert igazam van.
Erről ennyit.
Redlips.
Figyelj kérlek, nem tudom kinek kell a gumicsont, műanyag kacsa, de azért menjünk végig egy másik történeti síkon.
Én már elég rég vállaltam, hogy multiztam, bár a multizás annyit takart, hogy két szövetséget segítettem függetlenül. S nem farm karakterekkel haladtam előre, mint egyesek. Annak idején ezt hozta a sors, s ha ezt hozta tettem a dolgom. Megkaptam érte a büntetést.
No de menjünk tovább, Redlips...
Nem is tudom ki volt az ember, jah igen Te aki mindenáron át szeretett volna jönni hozzánk. Leoval elég sok levelet váltottatok, s ezt a beszélgetést Te kezdeményezted. Tetted volna azért, hogy kémkedj és megfigyelj minket, majd hazamenj örömmel, hogy tanultál valami.Újat.
Szóval a gondok ott kezdődnek, hogy az ász a server legjobbjainak, legjobbja arra adja a fejét, hogy a rivális szövetségbe áttegye a székhelyét,s mint kakukkfióka a fészekben belülről gyengítsen minket.
Szóval, ha tisztességről és gerincről beszélünk,akkor Neked abban az esetben sem lenne...ha a helyi tescoban fél áron árulnák, s Neked lenne egy 90 % kuponfüzeted amit csak erre használhatnál fel. Tudom vennél nekem egy úszógumit aminek nagyon örülnék, mert bevallom, nekem olyanom nincs.
S itt visszakanyarodnék az alapvető értékekhez.
Nem érdekel egy kicsit sem, hogy megbántottam valakit tőletek, vagy hogy kellemetlenül érzitek magatokat.Az sem érdekel, mit gondoltok rólam, mert sokadlagos. Ez van, nagy fiúk lányok vagytok, feltudjátok dolgozni.
Csak tegyük rendbe a dolgokat, kezeljük helyén az eseményeket, s nem lesz itt kérem semmi gond.

Kellemes Napot mindenkinek

ui:
Redlips, amúgy ha beadtad volna a jelentkezésedet, azért utasítottam volna el mert nincsen óriás csecsemő egyenruhánk, sem egész napos dajka felügyelet
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.29
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
780. hozzászólás - 2016.05.14. 02:19:03 (Válasz Don Firenze #779 hozzászólására.)
Kedves Don, bort iszol és vizet prédikálsz. Úgy látom, hogy az igazság elferdítésének és a magyarázkodásnak, valamint a rágalmazásnak a nagymesteri címére is hajtasz. Tőlem csillagos 5-öst kapsz ez tuti. Bár leginkább 1-es érdemelnél, de lásd kivel van dolgod.

Szerinted mennyire érdekel engem az, ha zárolnak ? Véleményt nyilvánítok, és ha kell olyan formában teszem, hogy érzed érezzétek, hogy súlya van. Azt is írtam, hogy vállalom a felelősséget minden szavamért, s nem bánom meg, mert igazam van.
Erről ennyit.
Én már elég rég vállaltam, hogy multiztam, bár a multizás annyit takart, hogy két szövetséget segítettem függetlenül. S nem farm karakterekkel haladtam előre, mint egyesek. Annak idején ezt hozta a sors, s ha ezt hozta tettem a dolgom. Megkaptam érte a büntetést.

Ha nem kérdezed akkor is tudom, hogy semennyire sem érdekel ez téged.
Nekem nem kell megmagyaráznod. Ha nem követnél el bűnt, akkor nem lenne szükség magyarázkodásra és büntetéssel sem terheltek volna.

No de menjünk tovább, Redlips...

Á, ezt ismerem, ilyenkor szoktál más irányból támadni, mert az előző próbálkozásaid kudarcot vallottak és következetlenek voltak. Most is kapálódzol csak nem veszed észre. De ezt már tegnap is leírtam, így csak ismételni tudom magam.

Nem is tudom ki volt az ember, jah igen Te aki mindenáron át szeretett volna jönni hozzánk. Leoval elég sok levelet váltottatok, s ezt a beszélgetést Te kezdeményezted.


Na de, Don? Mindketten tudjuk, hogy ez így ebben a formában nem igaz! De ezt szerintem Leó is tudja. Bizonyítani tudom, ha gondolod! De akár te is rácáfolhatsz erre az állításodra. Csak rajtad áll!
Először is, annyit elmondanék a tisztelt hallgatóságnak is, hogy a végzeturat a megnyitásának napjától játszom, az az majdnem 8 éve és ez idő alatt nem zároltak soha, valamint én még nem váltottam egyszer sem szövetséget, egyetlen karakteremmel sem. Így nincsenek beilleszkedési problémáim sem. Volt hogy töröltem karaktert és újrakezdtem, esetleg más szervert választottam.

Don, pontokba szedek neked pár variációt.

1.)Leóval privát üzenetet váltottam, amiről ha tudsz, az nem szép dolog, hisz privát beszélgetést folytattam. Ne érts félre Don, de annyi eszed nincs, hogy ilyennel ne gyere ki rágalmazni, mert a társaidat is magaddal rántod és belekevered őket is a hazudozásaiddal.

2.) Amennyiben Leó megosztotta a fórumotokon a jelentkezési kérelmemet, akkor húzd be ide nekünk és ítéljék meg a többiek, hogyan is történt valójában az a felvételi kérelem. De egyébként mindjárt elmondom neked.

3.) Ha csak Leó neked mondta el, akkor vagy te hazudsz, vagy mindketten hazudtok, amit kétlek, de valószínűleg már nem is tudjátok akkor bizonyítani sem. Én igen, mert megvannak azok az üzenetváltások még 3 hónap távlatából is.

Szóval, olvasd az én verziómat.

Igen az első szb győzelmünk Feb 8 után volt az Ász szöviben egy problémánk, amivel nem tudtam azonosulni és a távozás gondolata felmerült bennem. Ekkor ráírtam Leóra is a Hullaszag vezetőjére és volt Ász tagra, hogy 3 kiemelt szövetség van ahova szívesen átmennék, ők lennének az egyik. Abban az üziben megkérdeztem tőle, hogy fogadnának-e? De ezt ugyan így elküldtem az általam másik két kiszemelt szövetségen is 1-1 főnek. Majd Leó a válaszában, örült(jaj de jó, legalább lenne még egy taktikusuk stb.... úgymond "lobbizott" azért, hogy őket válasszam, elmondta "de leginkább csak negatív dolgokat közölt" a másik két szövetségről is az általa tapasztaltakból. "Mivel tudjuk róla, hogy végigjárt egy párat mielőtt megalapították a jelenlegi társaival a Hullaszagot." Erre az én válaszom az volt, hogy megvárom a többi szöviből is a visszajelzéseket és kell egy kis idő a döntésem meghozatalához.
Közben kaptam egy tömör kedves kis szerelmes levelet! Íme.

Küldő:
(k)Rém
Üzenet címe:
!
Dátum:2016.02.09. 21:51:18
Ma, 17:38:53
Nem tudod még de nagyon jó barátok leszünk.

Azt hiszem Beléd szeretem!

Választ erre nem küldtem.
Igaz Don? Biztos emlékszel még. "Ugyan így meg tudom nektek mutatni a Leó-s levelezést"
Nos, engem ez eléggé elrettentett. Ekkor azonnal eldöntöttem, hogy a Hullaszag kilőve a listáról és 1 hétig inaktivitásba vonultam. Majd Leo további válaszait már csak visszatérésem után olvastam, válaszul pedig csak annyit közöltem. Nem döntöttem még (ez terelés volt elismerem) és végül maradtam az Ásznál (Persze, itt már nem voltam őszinte Leóval, ezért húztam az időt és tereltem, mert nem akartam Dont áztatni előtte, viszont hazudozni sem voltam ezért hajlandó.

Érdekesen különbözik az amit Don állít, ettől. Az a mindenáron szó, leginkább az ami nem passzol nálam. Nem ítéllek el Don, csak épp nem tudok azonosulni veled, szerettem volna ha megérthettelek volna, de sajnos nem tudok veled beszélni normális ember módjára, egyszerűen nem találom a közös nevezőt. Csak azt nem tudom, hogy mikor változott az irántam érzett szereteted gyűlöletté, mikor tegnapelőttig 1 szót sem váltottunk. Most nyugodtan kövezzenek meg a társaim, annyit elmondok neked, hogy amikor az egész szövetségünk már téged szapult azért amilyen vagy, én még akkor is kiálltam melletted a fórumunkon, egészen két héttel ezelőttig amikor az utolsó összecsapása volt a két gárdának.

Tetted volna azért, hogy kémkedj és megfigyelj minket, majd hazamenj örömmel, hogy tanultál valami.Újat.
Szóval a gondok ott kezdődnek, hogy az ász a server legjobbjainak, legjobbja arra adja a fejét, hogy a rivális szövetségbe áttegye a székhelyét,s mint kakukkfióka a fészekben belülről gyengítsen minket.
Szóval, ha tisztességről és gerincről beszélünk,akkor Neked abban az esetben sem lenne...ha a helyi tescoban fél áron árulnák, s Neked lenne egy 90 % kuponfüzeted amit csak erre használhatnál fel.


Don, mivel ezt elve feltételes módban kezdted, így a te képzeleted szüleménye aminek alapja sincsen. Nincs mit mondanom erre.

Zárásként, azért hogy ezt a fejezetet senki ne felejtse el, ez az eddigi elért eredmény amikor a két csapat közül az egyik a másik fél előtt végzett.

Árral Szemben 4:1 Hullaszag Rt.

Csak tegyük rendbe a dolgokat, kezeljük helyén az eseményeket, s nem lesz itt kérem semmi gond.


Mire idáig eljutottam kicsit felment a pumpa, de itt valami megváltozott és inkább jót mosolyogtam az egészen.
Rendben van és ezt halál komolyan mondom!!! Benne vagy? De akkor nincs több pocskondiázás és hasonló hsz egy-egy összecsapás után. Én nem azt kérem, hogy ne szólj egy szót sem, csak tiszteld a másik felet, akár győz, akár veszít. Nos, bele is kezdek és lenne egy remek ötletem, kicsit talán még szórakoztató és vicces is lehet, de nem kell megsértődnöd. Megpróbálok korrekten fogalmazni, ha bántónak érzed, akkor írd le mi volt az ami nem tetszett.

Úgy vettem ki a szavaidból, hogy Star Wars fan lehetsz. Így van? Én pl. szeretem, de az új része szerintem az eddigi legrosszabb epizód.
Szóval, mivel eléggé elvakult és hataloméhes vagy, ráadásul agresszív és nehezen emészted a vereséget ezért neked(nektek) jobban passzolna a sötét oldal szerepe és ti lehetnétek a V6 Galaktikus Birodalma, mi pedig eljátsszuk a Lázadók szerepét. De akár cserélhetünk is, nekem mindegy.
Mától új alapokra helyeznénk ezt az egészet. Csak korrekt játék!!! Egyébként semmi értelme az egésznek. Íme az ajánlat.

Galaktikus Birodalom (Hulla)0:0 Lázadók (Ász)

Jó lesz így?

Ui: Próbálj meg kérlek higgadtan reagálni. Tisztában vagyok vele, hogy az elején én sem voltam teljesen az, ettől függetlenül ez lenne a kérésem.
Sokat gondolkodtam azon, hogy válaszoljak vagy sem, mert a társaimnak is megígértem tegnap, hogy nem folytatom, de teszek egy utolsó kísérletet, ha ez sem vezet eredményre, akkor feladtam és írhatsz bármit engem az sem érdekel, egyszerűen levegőnek nézem.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 7.90
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!