Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
421. hozzászólás - 2013.09.17. 06:52:31
Háááát, ez nálam eléggé a lopás/csalás/lehúzás kategória!!!
Még akkor is, ha programhibát használt ki vki - valószínűleg párszor én is, mert addig szoktam kattintgatni rá, amíg ki nem szürkül, illetve amíg észre nem vettema fórumon, hogy gebasz van.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.82
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
422. hozzászólás - 2013.09.17. 07:16:25 (Válasz Alendaar #421 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2013.09.17. 06:52:31
Még akkor is, ha programhibát használt ki vki

Pláne, ha nem is feltétlen járt ez ezzel a szándékkal. A téma felvető Zollee szövitársam, és visszanéztem, 5:08-kor jelezték nálunk a szövifórumban, hogy ez a helyzet; és nem sokkal utána jelezve lett ÜSZ-re, 7:35kor tettem be fórumra, hogy szóltam, hogy direkt van-e ez így? Mivel még aznap reggel hallottam, hogy már előző nap a vadászzsákmányból is be lehetett vásárolni, lehettek akik joggal gondolták, hogy ez direkt így van. De ha nem is; a fórumon kibeszéltük, és valószínűleg Zollee ezért is nem írt ÜSZ-re, mivel BIZTOS volt benne, hogy tudnak róla az illetékesek.
Bezzeg ha mindenki írt volna, akkor nyilván az lett volna a gondja az ÜSZ-nek, hogy mindenki feleslegesen szétterheli ugyanazzal a levelével (bár mondjuk választ is a CRTL C-V alapján kaptuk, gondolom nem esett volna túl jól még ezt 600x elküldeni).

Minden logikát nélkülöző, teljesen igazságtalan, filléreskedő megoldás volt ez, olyan, ami nem méltó a Beholder eddigi presztízséhez.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.71
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
423. hozzászólás - 2013.09.17. 09:50:36
Nem leszek nepszeru (mar latom is ahogy csattognak a lepontozasok a hatamon), de egyetertek a Beholder megoldasaval. Aki nem jelezte ugyfelszolgalaton, az nyilvan ugy gondolta, hogy majd o szepen megussza, megtartja szepen az extra dukatokat. Ha valami akkor EZ a nem korrekt eljaras, EZ a sunyisag.

Es voltakepp az illeto nem is veszitett semmit, hiszen havonta fixen elojon ez a tetel, majd akkor szepen elkolti a most platinava transzformalt oskoveit ugyanugy dukatra es a vegen ugyanott fog tartani, mint most szeretett volna, csak jogosulatlan elonyszerzes nelkul.

A jovore nezve pedig azt javaslom, hogy amennyiben valaki jogtalan elonyhoz jut, azt jelezze az ugyfelszolgalaton, vagy viselje a kovetkezmenyeket emelt fovel.

Kiegeszites: ujra elolvastam, es egy gondolat van ami talan kifogasolhato, de ez nem derul ki szamomra egyertelmuen. En ugy ertelmeztem, hogy akik pluszban vasaroltak, azok levont 20 dukatonkent a tetel arat kaptak vissza platinaban, nem pedig annyi plantinat, amennyi oskovet koltottek. Ezt aki erintett legyen kedves megerositeni, vagy cafolni.

Tovabbi kiegeszites: Visszakerestem, hogy mit irtam a szovi forumon az eset reggelen (5:52-kor valaki annyit irt, hogy a napi ajanlat bugos):
2013.09.11. 07:16:18
En azt is elarulom, hogy barhanyszor megveheto.
Termeszetesen ezt ne hasznaljatok ki, mert valoszinuleg bunti fog jarni erte.
Ugyfelszolgalaton jeleztem.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.09.17. 10:15:36-kor
Pontszám: 7.69
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
424. hozzászólás - 2013.09.17. 09:52:58 (Válasz Truth80 #419 hozzászólására.)
Idézet: Truth80 - 2013.09.16. 20:12:13
Én csak azért értesültem a hibáról mert olvasom a fórumot. A játékosok többsége tudtommal nem.


A jatekosok tobbsege szerintem rendelkezik jol mukodo szemmel, es lathatja, hogy az ajanlat megvetele utan a gomb ujra menyomhato. Nem hiszem, hogy ehhez forumot kene olvasni.

Kiegeszites:
Idézet: Alendaar - 2013.09.17. 06:52:31
... addig szoktam kattintgatni rá, amíg ki nem szürkül, ...


Ugyan kerlek! Minden napi ajanlat egyszer veheto meg, de ez neked nem tunt fel, es kattingatsz ra 50-et mert majd biztos kiszurkul? Ezt rohoges nelkul le tudtad irni?
A hozzászólást Kocos módosította 2013.09.17. 10:00:07-kor
Pontszám: 8.64
kedvencTruth80Férfi
Végzetúr mester
1247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
425. hozzászólás - 2013.09.17. 09:56:32 (Válasz Kocos #423 hozzászólására.)
Szerintem meg Neked nincs igazad, meghozza nagyon nem. En is tobbszor kattintottam a gombra mert azt hittem eloszor mellenyomtam vagy valami ilyesmi, a buszon zotykolodve mobilrol. Mar el is feledkeztem az egeszrol mikor a forumon olvastam hogy mi tortent es meg en kerdeztem ra az USZ-nel, hogy tenyleg igy van-e (mivel nem voltam biztos benne), majd megkoszontek es visszairtak a platinat - en abbol vettem.

Ha nem irjak a forumon vagy ha nem olvasom a forumon nem veszem eszre - ergo csalo vagyok az onhibamon kivul.

A minimum hogy mindenkinek visszairjak. A MINIMUM.

Lepontozas miatt ne aggodj, nekem velemenyem van, nem kattintgatok
A hozzászólást Truth80 módosította 2013.09.17. 09:58:30-kor
Beherit V3 - Kocsma bogarak

Végzetúr wiki - millió hasznos infoval
http://vegzetur.wikidot.com

Egy nagyon jó javaslatrendszer a varázslói mágiára:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,180.5300#hsz5307
Pontszám: 6.85
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
426. hozzászólás - 2013.09.17. 09:57:53 (Válasz Viszok009 #420 hozzászólására.)
Idézet: Viszok009 - 2013.09.16. 21:44:12
Elég komoly, hogy azt látják, hogy ki szedett ki többet kőért, de azt már nem tudják, hogy az mennyi kő volt...lol...


Sehol nem olvastam olyat, hogy ne tudnak pontosan ki mit es mennyiert vett. Miert gondolod, hogy igy van?

Apropó: Zolibá írt, bár sztem megint elég félreérthetően...


Ki az a Zoliba?
Pontszám: 8.06
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
427. hozzászólás - 2013.09.17. 10:04:13
Egy játékos vagyok a sok közül, aki most észlelte csak, a visszaállítást, a dukátos hibával kapcsolatban. Nem akarok vergődni, valahol hibásnak érzem magam. Az hogy platinát kaptam vissza őskő helyett még ezt is elfogadom, viszont ezzel egy másik szabályt sértettem meg, ez már nem számít? Ugyan is a platina oldalon, fehéren feketén le van írva, idézem!

"(Platina csak korlátozott mértékben áll rendelkezésre, ezért egyszerre legfeljebb csak 100 platinád lehet.)"

Jelenleg van 300 platinám, ez így nem szabálytalan?

Magyarán mondva, a játékos ha szabályt szeg, akkor bünti jár, de ha a játék fejlesztés teszi ugyan ezt a saját maguk által felállított szabályaikkal, az helyénvaló! Vagy, hogy van ez?

Vajon mi lesz a következő lépés, pár nap múlva lecsípik a 200 platinát is, az ősköveket meg nem térítik vissza? Ezek után ez is megeshetne, mondván, hogy szabályt szegtem.

Tisztelt játékvezetés, igazságos ez?
Pontszám: 6.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
428. hozzászólás - 2013.09.17. 10:11:04 (Válasz L6A6C6I #427 hozzászólására.)
Idézet: L6A6C6I - 2013.09.17. 10:04:13
Jelenleg van 300 platinám, ez így nem szabálytalan?


A szabaly arra vonatkozik, hogy amikor veszel platinat nem mehetsz 100 fole. Ha tudas fabol kapsz, akkor is mehetsz 100 fole.

Megirnad kerlek, hogy hogyan kaptad vissza a platinat? Annyit amennyi oskovet koltottel, vagy annyit amennyibe platinaban kerult volna a dukat? Koszi.
Pontszám: 8.55
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
429. hozzászólás - 2013.09.17. 10:21:45
Tudás fája épület nálunk nincs.

Igen ki tudnám számolni, ha meg mondod, mennyi őskőbe került a 20 dukát, ugyan is arra nem emlékszem.
Pontszám: 5
kedvencZoltiFérfi
Végzetúr
90 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
430. hozzászólás - 2013.09.17. 10:38:54 (Válasz Kocos #424 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2013.09.17. 06:52:31
... addig szoktam kattintgatni rá, amíg ki nem szürkül, ...


Ugyan kerlek! Minden napi ajanlat egyszer veheto meg, de ez neked nem tunt fel, es kattingatsz ra 50-et mert majd biztos kiszurkul? Ezt rohoges nelkul le tudtad irni?

Akkor némi magyarázat:
4 karakterrel játszom, 2 böngészővel. Naponta sokszor lépek ki-be mindegyikhez, minden alkalommal a napi rutinokat végigzongorázom.
Comprende?
Biztosan volt olyan karim, akinél többször nyomtam rá (x<10), de szerintem olyan is, akinél nem vettem át...

mod: Alendaar voltam
A hozzászólást Zolti módosította 2013.09.17. 11:14:57-kor
Pontszám: 7.52
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
431. hozzászólás - 2013.09.17. 11:03:38 (Válasz Zolti #430 hozzászólására.)
Vedd ki a felesleges idezet lezarast kerlek..
Pontszám: 8.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
432. hozzászólás - 2013.09.17. 11:04:31 (Válasz L6A6C6I #429 hozzászólására.)
5 osko / 15 platinara emlekszem.
Pontszám: 8.06
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
433. hozzászólás - 2013.09.17. 11:21:58 (Válasz Kocos #432 hozzászólására.)
Idézet: Kocos - 2013.09.17. 11:04:31
5 osko / 15 platinara emlekszem.



340 dukátot vásároltam, az 17kattintás, az az 85 őskő. Platinába akkor az 17X15=255 platina.
Igen, így határozottan kb. annyi platinát kaptam, mintha platinában vásároltam volna a dukátot.

Na mindegy, részemről ezt le is zárom, bár kitolás akkor is, mivel nem minden dolgot vehetek meg a napi ajánlatoknál platináért.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
434. hozzászólás - 2013.09.17. 13:20:09 (Válasz L6A6C6I #433 hozzászólására.)
Azért 17X klikkelni egy olyan dologra, ami csak 1x lehetséges normál módon, az nem gyanús neked?

Én a büntetést nagyon ésszerűnek és user barátnak tartom, amit kiszortak érte. Más játékokban normál esetben egy ilyen egyértelmű trükközési probálkozásért teljes levonás + némi extra kizárás járt volna...
Pontszám: 6.80
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
435. hozzászólás - 2013.09.17. 15:13:44 (Válasz Kocos #426 hozzászólására.)
Akkor Pista...nem tudom, honnan jött a Zoli...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.54
népszerűLanmandragoranFérfi
Végzetúr mester
5171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
436. hozzászólás - 2013.09.17. 18:49:32
Én elég régen regisztráltam, de akkor emlékeim szerint még volt egy olyan pontja a szabályzatnak, hogy aki észrevesz egy programhibát, de nem jelzi, hanem tudatosan kihasználja és ezzel jogosulatlan előnyhöz jut másokkal szemben, az akár X napi bannolásra, végleges kizárásra is számíthat, őskő visszatérítés nélkül. Az persze elég ingoványos talaj, hogy hol a határ a véletlen kattintás és a tudatos visszaélés között. Ha mostanában nem csak napi egyszer, estefelé érnék rá belépni minden karakteremhez, szinte biztos vagyok benne, hogy én is úgy jártam volna mint Alendaar, ha nem is minden belépésnél, de 2-3x biztos átvettem volna mindenhol, meglepődve hogy még nem vettem át korábban. Viszont akik akkora tételben vásároltak, hogy a dukátok levonása már szemet szúrt nekik, ott már nem gondolom hogy beszélhetünk véletlenről. Annyira pedig nem új a fejlesztés, hogy az "azt hittem korlátlanul megvehető" kifogás hihető legyen.
v1 - standby
v2 - Al'LanMandragoran, Vörös Sherwood
v3 - Shaidar Haran, » Ω «
v5 - Biorobot, Tébolyult Mágusok
Pontszám: 8.81
kedvencZooleeeFérfi
Végzetúr tehetség
231 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
437. hozzászólás - 2013.09.18. 04:32:31
Nos kb. egy hét alatt szedem össze azt a dukátmennyiséget, amit "jogtalan előnyszerzés" címén vettem, úgy gondolom ez sem nagyobb kihágás, mint aki vett 20 vadászzsákmányt, sőt én így annyi őskővel rövidültem meg, mint aki ott ennyit nyert (ha úgy nézzük ő megtakarított 40-et, én buktam 40-et, így már 80 a difi), ez igazságos? Főleg úgy hogy mióta játszom szerintem jóval 100 ezer fölött költöttem a játékra!
V2 Solmyr as Samud
Pontszám: 7.15
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
438. hozzászólás - 2013.09.18. 05:50:40 (Válasz Zooleee #437 hozzászólására.)
Igazságos! Kihasználtátok többször is a programhibát!
Minden duma hogy nem vettem észe hogy már megvettem, meg beragadt az enter gomb csak mellébeszélés...
Pont az ilyen esetek miatt van a szabályzatban az ami!
Nem kéne megmagyarázni...
A dukáttal igazságtalan elönyhöz jutottatok másokkal szemben az AH-ban, míg a vadászzsákmány csak egy kényelmi funkció hogy ne kelljen órákig vadászni. Azt máskor is meg lehetett venni a kufárnál, míg a dukátot soha! Nem véletlenül!
Pontszám: 5.82
népszerűArchibald CunninghamFérfi
Végzetúr mester
882 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
439. hozzászólás - 2013.09.18. 06:05:09
Az azért, fura (ha jól értem az alapproblémát), hogy azoknak akik szintén lebuktak, de szóltak: "héló nem írtátok vissza az ősköveimet, bár levontátok a dukátot!" Nos nekik az ÜSz visszaírta az őskövet, azoknak meg akik későn szóltak nem. Szóval az egyenlően mért büntetés ábrándja megdőlni látszik, mivel mind a két fél lebukott csak az egyik nyavalygott a visszaírásért a másik meg természetesnek vette... Igazán szép történet a maga nemében.

*mod. jav
A hozzászólást Archibald Cunningham módosította 2013.09.18. 06:06:00-kor
V1
Pontszám: 8.60
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
440. hozzászólás - 2013.09.18. 09:37:15 (Válasz ADZSI76 #438 hozzászólására.)
Nem kell az igazság bajnokát játszanod!
Voltak ennél sokkal nagyobb bugolások, "hibás tervezés" kihasználása is megtorlatlanul...
Nem az a pár őskő hiányzik a 4.000-ből, csak a beho szó nélküli retorziója háborít föl - gondolom a többséget ez bosszantja.
Egy ku..va szó nincs erről sehol!!!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.18
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője