Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
741. hozzászólás - 2016.05.02. 14:46:23 (Válasz Don Firenze #738 hozzászólására.)
Korábbi bajnokság fordulójában a számok, az excel tábla egyértelműen azt mutatta, hogy a Hullaszag Rt. összejátszik a Hullaszag R.t Akadémiával. Ennek ellenére nemhogy vádaskodni nem kezdtünk, még csak meg sem említettük a dolgot. Magunk közt megbeszéltük és ennyiben maradtunk.
Nekünk egyrészt nincs szükségünk ilyen módszerekre, másrészt nem dőlünk a kardunkba, ha épp veszítünk. Ez ugyanis egy játék, amit mi játszani szeretnénk. Nem megy vérre részünkről és semmiképp nem fogunk sem tisztességtelen, sem morálisan megkérdőjelezhető módszerekkel élni, valamint eddig sem tettük ezt. Akinek kétségei vannak kérdezze meg a másik két szövetséget akár.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 8.03
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
742. hozzászólás - 2016.05.02. 14:56:18 (Válasz Kvnoemi #741 hozzászólására.)
Kérlek szépen mutasd meg az a hetet, exelben és képekben. Ha már ekkora a szád, mert én azt a hetet is beteszem ide.

Az benne a szép, hogy Leó mondta, semmi levél, semmi megbeszélés nem lesz. Én mondtam, hogy sunyi dögök vagytok, és nem adnék nektek semmit.
Erre Leónak lett igaza, mert senki nem segített nektek...Nos kérem tisztelt bíróság és hallgatóság. Így történt, s gratulálok, volt rá kb 1 órád, hogy kitaláld mivel vágj vissza
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 5.75
kedvencAllmighty ThorFérfi
Végzetúr poronty
6 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
743. hozzászólás - 2016.05.02. 15:25:03
Leonard helyében én inkább egy pálinkát itatnék veled, majd megpaskolnám a buksidat és megkapnád a kényszerzubbonyt.
V3- Thor the God of Thunder
V6- Allmighty Thor
Tisztánlátás végett:
V3 Fallen_Lord (deleted) - Viharlovagok
V3 Nightcrawler (sold out) - Illuminati Lovagjai
Pontszám: 7.50
népszerűlekvárosbuktaNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
744. hozzászólás - 2016.05.02. 15:27:42
Eddig sem játszottunk össze velük ezek utáns sem fogunk! Amikor össze sorsolnak minket majd az árral szembennel majd kiderül ki a jobb!!!! Nem vagyok én rossz taktikus!!! 1 a galaxist is elvertem! Köszönöm!
---
Pontszám: 9.33
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
745. hozzászólás - 2016.05.02. 15:59:50 (Válasz Offsboy #739 hozzászólására.)
Idézet: Offsboy - 2016.05.02. 14:15:00
"Egyedül" - Ez pontosan mit jelent egy háborúban? Ha én egyedül nekimegyek valakinek, azt úgy hívják verekedés, ha fegyverrel, gyilkosság-párbaj. Ha a haverokkal megyek a szomszéd lakótelep bandája ellen, akkor bandaháború, csoportos garázdaság? Ez fair dolog, egészen addig míg nem szólok egy másik bandának, hogy gyertek segíteni? Hogy a német birodalom a II. világháborúban kezdjen el hisztitni, mert az oroszok beálltak ellenük, és leveleket küldözgetni Angliának meg Lengyelországnak, hogy így könnyű?

Offs, ez oltári, még mindig vörös a fejem a röhögéstől


Don, minden eddigi v6-tól függetlenül csak annyit szeretnék neked javasolni, hogy ne gyere v1-re játszani! Nem tudom melyik világon hogy megy, de v1-en vannak akik LE-ért adják-veszik a bajnoki címet és nem lehet ellene mit tenni.
"Összesorsoltak minket szb-ben? Nekünk LE kell a kútba, nektek +1 szint TF-re? Semmi probléma, egy háborús azonnali kapituláció és minden sínen van, tiétek a mezőink és az együttműködésünk!"
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.28
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
746. hozzászólás - 2016.05.02. 16:02:35 (Válasz Quellon #745 hozzászólására.)
Nekem tetszik Offs érvelése. Sőt én még több ilyen szürkezónás dolgot pakolnék az egészbe. Lenne vagy 4-5 ilyen erőforrás, és éppen kinek melyik éri meg jobban lehetne bizniszelni
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.49
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
747. hozzászólás - 2016.05.02. 16:07:35 (Válasz LanMaffia #746 hozzászólására.)
Én meg szétválasztanám a háborút és a bajnokságot. A bajnokság nem adna tápot, mert a háborúban ugye mindent szabad a győzelemért és a háború nem is tiszta dolog sosem. A bajnokságoknak meg tisztának kéne lenni szerintem. De ami tápot ad és minél többet vagy ritkábbat, annál inkább csábítja az embereket a csalásra, visszaélésre, kiskapu keresésre.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.28
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
748. hozzászólás - 2016.05.09. 12:04:23
3/2

Nagy gratula az Akadémiának, hogy így helyre rakta az ászt. Mint látható, ha nincsenek segítői az ásznak akkor az összes komoly szövetség után kullognak.
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.92
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
749. hozzászólás - 2016.05.10. 01:41:07 (Válasz Don Firenze #748 hozzászólására.)
Gratula az Akadémiának!

Már megint nagy a szád padawan! Az igaz, hogy fölénybe vagytok most, (de meddig?) nem gondolod, hogy akkor sem kéne alaptalanul ilyeneket kijelenteni? Várd ki a végét padawan. Csak rá kell nézni az összetettre. Az nevet, aki utoljára nevet. Ti vagytok az egyik komoly szövetség, padawan? Elég komolyak lehettek, ha 5 Ász elleni összecsapásból 1-et tudtatok mindösszesen megnyerni és azt is úgy, hogy épp az Akadémiátok is benne volt abban a kvartettben. Én a helyedben felvenném a nagyi papucsát és beülnék a sarokba Star Wars-t nézni és csendben megvárnám, hogy elkészüljön a pite, amit a szerencsétlen nagyi mezítláb az unokájának sütöget.

Ahogy én láttam, nem rakott itt helyre senki, senkit sem, főleg nem az Akadémiátok!
Az Ászoktól ilyen defenzív játékot én még életemben nem láttam. Az egész héten 1db mező volt, a C6-os, amit megtámadtak a kezdő nap ütött mezőikhez képest. Ez nem jellemző rájuk és nem is harcoltak érzésem szerint egyáltalán. Az ütésszámuk minimum 1000-1500-al elmaradt az állandóan megszokottaktól.

Padawan, az Akadémiás barátaid nem közölték, hogy egy hátratett kézzel összebilincselt csapatot sikerült megverniük? Ettől még az érdem az Akadémiátoké, ezt nem vitatja senki! Szóval inkább azt mondanám, hogy nyertek egy könnyű ellenfél ellen. Nekünk is nagyon laza volt ez az Ászok elleni hét, 3., 4. helyen végzünk ellenük rendszerint, ahogyan ti is!!!! De most 2.-ok lettünk az Akadémia mögött, ami meglepő volt számunkra is. Szerintem készülnek valamire az Ászok, talán a Bu eventre, vagy csak taktikai jellegű lépésnek szánták, őket ismervén ezt is el tudom képzelni róluk. Két sorsolás még hátra van, bármi lehet.

Kétség nem fér hozzá, hogy az utóbbi 5 hónapban szb-n legjobb csapat a V6-on az Árral Szemben szövetség! Aki mást állít az mossa meg a szemét, mert nem lát a csipától, ami az almás pite evés, utáni mély álomból a szemében maradt.
Pontszám: 8.15
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
750. hozzászólás - 2016.05.10. 05:12:19
Nekem nagyon bejön ahogy itt oltogatjátok egymást ezzel az szb-vel már jó ideje, öröm olvasni, csak így tovább!
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 9.45
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
751. hozzászólás - 2016.05.10. 07:46:46 (Válasz L6A6C6I #749 hozzászólására.)
Egy egyszerű gratula is megtette volna, de mivel elég szép sorokat írtál le, pár gondolatot azért megosztanék veled.
Bajnokok soha sem hivatkoznak más körülményekre, hanem elismerik hogy ez van, jobb volt az ellen.
Max kicsit kiakadhatnak a fair play szelleme miatt, de soraid valóban aranyba mártott alapkövek mellyel az ász dicsőséges emlékművét meg lehet támasztani.
Ehhez küldök egy kis földet, mert ha esetleg nem sikerül megalapozni az előbb jelzett emlékművet, akkor legalább eltudjátok magatok ásni, s nem kell mástól kölcsönkérnetek erre a remek eseményre.
A győzelem, mint előző héten kifejtették itt páran, akkor is győzelem, ha föld az éggel eggyé válik, s Yoda nagymamája barackos sütiket süt Han Solo állandóan lábatlankodó gyermekének.
Sok sikert, jó játékot!
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.00
népszerűlekvárosbuktaNő
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
752. hozzászólás - 2016.05.10. 08:55:52
Szerintem jók voltunk! Még úgy is megnyertük, hogy az Ász- folyamatosan szubplazmázta az egész csapatot!!!! Igen tudjuk a tavaszi fesztivál miatt..... hihető pfff...... ennyit érnek
---
Pontszám: 7.22
népszerűJulienFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
753. hozzászólás - 2016.05.10. 09:26:32
L6A6C6I nem csak az Ászt vertük meg hanem elsők lettünk, gyér kifogás, hogy egy hátratett kézzel összebilincselt csapatot sikerült legyőznünk, senki nem mondta nekik hogy adják fell. Akki bajnok akkar lenni az nem adja meg magát! Az hogy kevesett ütöttek azt meg az ő bajuk, eleinte tartalékoltak hogy a végén tudjanek sokat ütni csak úgy lemaradtak mint a borra való, így a taktikájuk meg végül nem jött be. Lehet eddig ők voltak a legjobbak, de idővel minden változik, náluk is lesz jobb, és lehet a HSZ től is lesz jobb. Ez pedig megfelelő ok hogy ne laposodjon el a Vu. ha elvesztesz egy csatát ne okot keres a vereségre hanem küzdeni kell hogy újra te légy a legjobb!!!
Pontszám: 7.83
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
754. hozzászólás - 2016.05.10. 09:52:24
Ekkora buli az SZB, hogy ilyen kaliberű szájkarate vonzata van?!
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 8.31
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
755. hozzászólás - 2016.05.10. 11:57:41 (Válasz Alendaar #754 hozzászólására.)
Nem, a szájkarate ekkora buli, az SZB csak alkalmat ad rá

Illetve az SZB tényleg jó buli, ha nem azt nézed, megéri-e teperni a győzelemért, hanem azt, hogy jobb legyél mindenkinél..
A hozzászólást Azazel módosította 2016.05.10. 12:00:28-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.35
kedvencBüyükFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
756. hozzászólás - 2016.05.10. 18:12:12 (Válasz Azazel #755 hozzászólására.)
Már ugye azt akartad mondani,hogy jobb legyél mindenkinél akit érdekel,és hajlandó a karakterét az szb taktikának alárendelni?
Pontszám: 8.85
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
757. hozzászólás - 2016.05.10. 19:17:42 (Válasz Büyük #756 hozzászólására.)
Szerintem, mivel az SZB.-ről volt szó, egyértelmű hogy igen.

Mit kell olyan nagyon alárendelni? Hogy melyik mezőkön égesd a pp.-t, ha már úgyis égeted? Nem mindegy? Portya helyett úgyis mindenki ott üt, akkor akár üthet úgy is, hogy segíti vele a többit.

Odaírtam, hogy " HA". Ha meg nem, akkor csak nyűg. Ízlés dolga.
A hozzászólást Azazel módosította 2016.05.10. 19:19:01-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.90
kedvencPug CrydeébőlFérfi
Végzetúr
75 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
758. hozzászólás - 2016.05.10. 20:32:06
Az SZB szerintem kiválóan alkalmas arra, hogy összetartóvá kovácsoljon egy csapatot. Az külön öröm, ha nem csak simán ütögetünk, hanem küzdeni kell a bajnoki címért, mint nekünk általában az ÁSZ ellen. Kár, hogy a V6on talán 3-4 szövetség van, aki komolyan veszi. Talán most a Galaxis is egy kicsit aktívabb lesz. SZemély szerint én valahogy jobban jutalmaznáz az SZB győzelmet, hogy más szövetségek is jobban motíváltabbak legyenek. El tudnék képzelni olyat, mint a templomnál, hogy a bajnok mindig kap +1et a tulajdonságaira. Azt hiszem, ez kellően megdobná az SZB jelentőségét. Az meg, hogy ki milyen taktikával győz, vagy nem győz a szövetség, vagy annak vezetőjének döntése. Nem tilos a szövetkezés sem másokkal, maximum az gyomorforgató, ha állítják, hogy nem szövetkeznek, de a számok merőben mást mutatnak. SZóval, ezt az SZB dolgot valahogy jól meg kellene reformálni..
V6 ,Pug Crydéből, Hullaszag Rt.
V5, Feketebotos Mark'yhennon, Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.96
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
759. hozzászólás - 2016.05.10. 21:06:15 (Válasz Don Firenze #751 hozzászólására.)
Ezt éppen te mondod, hogy elég lett volna csak a gratuláció, Padawan?
Ha nem tévedek TE vagy az aki minden héten rosszindulatú megjegyzéseket tesz a másik fél degradálása érdekében, mind ezt, totál feleslegesen. Bocsi, de már felháborító amit művelsz néha. Olyan szinten süt rólad az önkény és a nagyképűség, mint mikor a feketeszén vörösen izzik!

Állítom, a V6 nagy része is unja már, hogy a Hullaszag és az Akadémiájuk úgy viselkedik, mintha ők lennének a császárok azon a szerveren. Pedig ez nem így van!!!

Amennyire én tudom az Ászok az egyik legtisztességesebb és legokosabb társaság. Ha valakiknek, hát nekik inkább odaadnám ezt a címet.
Padawan, te miért fricskázod őket állandóan? Nem az a bajod véletlenül, hogy esélyed nem lenne hozzájuk bekerülni? Mert, max. ennyi amit felróhatnál nekik, mást nemigen.

Nem beszélve arról, hogy milyen kiváló karaktereik vannak, csak meg kell nézni egy-két karakterüket, akkor nyilvánvalóvá válik, hogy ők rángatják a drót végét, (már amikor akarják)! Ti meg táncoltok rá, mint a déli napsütésben öngyulladó szalmabábok! Aztán mentőövként tűzoltáshoz százfelé rohangálva a közeli patak vizét keresitek.
Olyan tudása és taktika érzéke van az Ászok egy-két játékosának ami nektek összességében nincs. De van még pár ilyen személy más szövetségekben is azon a szerveren. Én visszább vennék magamból Padawan ha a helyedben lennék. Látod? Most is ők az okosabbak és az intelligensebbek, hisz egyetlen játékosuk sem szólt ehhez hozzá, mert jól tudják, hogy hallgatni arany!

Biztos forrásból tudom. Ebben a hónapban nem is akartak szb-t nyerni az Ászok és lezserebben veszik, kivételt képez a Hullaszag elleni találkozó. De azt már úgy tudom behúzták.

Továbbá, van aki azt sem fogta fel amit az előző hsz-ben írtam, csak égett a vágytól, hogy belekotnyeleskedjen, mint apuci tányérjába a kisgyermek. Igaz, Julien?

Azt hiszem elmondtam mindent amit akartam. Szép és nyugodt álmot kívánok nektek!

Ui: Pug Crydeéből legalább értelmesnek tűnik, Pl. vehetnél róla Padawan.
Pontszám: 8.47
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
760. hozzászólás - 2016.05.10. 21:12:44 (Válasz Pug Crydeéből #758 hozzászólására.)
Idézet: Quellon - 2016.05.02. 16:07:35
Én meg szétválasztanám a háborút és a bajnokságot. A bajnokság nem adna tápot, mert a háborúban ugye mindent szabad a győzelemért és a háború nem is tiszta dolog sosem. A bajnokságoknak meg tisztának kéne lenni szerintem. De ami tápot ad és minél többet vagy ritkábbat, annál inkább csábítja az embereket a csalásra, visszaélésre, kiskapu keresésre.


Idézet: Quellon - 2016.05.02. 15:59:50
Nem tudom melyik világon hogy megy, de v1-en vannak akik LE-ért adják-veszik a bajnoki címet és nem lehet ellene mit tenni.
"Összesorsoltak minket szb-ben? Nekünk LE kell a kútba, nektek +1 szint TF-re? Semmi probléma, egy háborús azonnali kapituláció és minden sínen van, tiétek a mezőink és az együttműködésünk!"


Szerintem nem kell több táp a szb-be.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.15
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!