Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234567
Szerző
Topic neve: Hordák Harca
népszerűMiklós
Adminisztrátor
3609 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
121. hozzászólás - 2015.07.07. 15:25:16
Menet közben sajnos nem tudjuk a szabályokat megváltoztatni

Elismerem hogy nem teljesen a játékoson múlik, hogy meg tudja-e a maxos medált szerezni, épp ezért lett a hordák harcából szövi bajnokság, ahol az eredményre sokkal nagyobb a befolyás, épp ezért lesz helyette új esemény. Ezek a medálok majd az új eseményben is megszerezhetők lesznek, és remélhetőleg ott nagyobb lesz a befolyásod arra, hogy milyet kapsz.
Pontszám: 7.71
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
122. hozzászólás - 2015.07.08. 09:43:26 (Válasz Miklós #121 hozzászólására.)
Szerintem ez a napi csata korlátozás 65 (?)-től PP büntetés nagy hülyeség. Korábbi HH-kon nem voltam, ennek mi értelme? Van? Nem lehetne kivenni?
Miért baj, ha egyik nap nem csinálok semmit - mert mondjuk nyaralunk a családdal és nem érek rá - másnap meg tolnék pár száz csatát?
És az is fura számomra, hogy a horda fétis 100 horda trófea, amit ha csak csatából akarunk szerezni, akkor 2000 vadászat és portya. 21 nap alatt fele CSP j9n, ha nem tartalékoltunk még 1000-et, akkor viszontlátás, arról nem is beszélve, hogy a napi 65(?) csatalimitet 21-el szorozva sem jön ki a 2000, tehát csak PP"büntetéssel" lehet eleget ütni. És akkor ez még csak 1 jutalom relikvia. Oké vegyem is a trófeákat, meg ne is akarjak mindent egyszerre, de akkor is szerintem a határszámok nem jók.
Lehet hogy ezeket már lefociztátok nem is egyszer korábban, de nélkülem és ha mégsem, akkor szeretném, ha nem sikkadna el csendben a dolog. Ha ez az event már nem is lesz bolygatva, akkor is következőre vagy másikakra útmutató.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 9.04
kedvencSyaboFérfi
Végzetúr mester
793 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
123. hozzászólás - 2015.07.08. 09:59:31
A részletekbe nem mennék bele, de a napi hordaeredményt befolyásolta jelentősen az, hogy valaki egy nap pl.: 800 csatát lenyomott, aztán jóvilág...

Ezzel próbáltuk/próbálták egyenletesebben elosztani a csatákat, hogy szövetségi szinten is legyen értelme a csatának...

Átolvastam amit írtam.... hagyjuk... piszok meleg van,. gondolkodni sem tudok
A hozzászólást Syabo módosította 2015.07.08. 10:00:11-kor
Ne hidd, hogy jobb lesz, csak más lesz....
Pontszám: 8.00
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
124. hozzászólás - 2015.07.08. 11:03:40 (Válasz Syabo #123 hozzászólására.)
de a napi hordaeredményt befolyásolta jelentősen az, hogy valaki egy nap pl.: 800 csatát lenyomott

Igen, emiatt. Mondjuk az egész hipotetikus, mert az elejétől kezdve bent van a korlátozás. Szerintem is értelmetlen, mert ha egy nap 1000 csatát lenyomva elfoglalom a térkép nagy részét, onnantól meg a sok csata miatt a hordám nehezebben tudja mozdítani a százalékokat, tehát hosszútávon nem jártam jobban. Arra viszont nagyon jó a 65ös limit, hogy minden nap figyelnem kell nehogy túllépjem és szórjam ki a pp-t az ablakon.

szerk: de nem baj, szerencsére ez az utolsó ilyen event.
A hozzászólást Offsboy módosította 2015.07.08. 11:04:04-kor
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 8.03
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
125. hozzászólás - 2015.07.26. 10:04:24
A hordák háborújának már 4 nappal ezelőtt vége lett, de a lélekkufárnál a Háborús csomagot még mindig meg lehet venni! Nem kellett volna már kivenni onnan?
Pontszám: 6.11
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
126. hozzászólás - 2015.07.26. 10:43:49 (Válasz L6A6C6I #125 hozzászólására.)
Az utóbbi 3-4 ládavásárlós eventnél ~5-7 nappal tovább hagyták a vásárlást. Az első 2-nél még írtam, azóta már nem. Nem tudom igazából eldönteni, hogy elfelejtik, úgy csinálnak mintha elfelejtenék és várják a plusz bevételt vagy szándékosan megy tovább. Ha szándékos, akkor előre közölni kéne, hogy mikor meddig vagy végleg lefixálni, hogy a láda/csomag vásárlós eventeknél a vásárlás mennyivel tart tovább. Hogy aki veszi számolhasson vele.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 8.08
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Hordák Harca
127. hozzászólás - 2015.07.26. 14:25:45 (Válasz Miklós #121 hozzászólására.)
Így, hogy az új eventet kb fél évvwl később indítjátok, legalább van esély arra, hogy nem lesz tele buggal
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 7.54
Oldal: 1234567
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője