Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Szövetségi bajnokság
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
781. hozzászólás - 2016.05.14. 10:14:09
Előző leveledre csak ennyit reagálok, hogy: az ász bohóca vagy, s igen ezt írtam.Neked

De miért is ?

Tudod mi az irónia, a vitriol?
Vagy ha nem teszek hangulatjelet a végére akkor nem is fogod fel, miről is írok ? Remélem amíg felkapod az értelmező szótáradat és megkeresed ezen szavak valódi jelentését, addigra világossá válik, mit miért írtam Neked.

Folytassuk.

Tudom mit írtál,ám nem az én tisztem eldönteni, hogy nyilvánosságra kerüljön, mert ez két ember beszélgetése, amit véleményeztem. S akkor is azt mondtam, hogy örülnék, de nekünk nem tennél jót, plusz egy túltolt egóval rendelkező ember csak ártana. Egy elég oda a személyemben.

Lépjünk tovább!

Redlips az én pontjaim a következőek:
1, Teljesen el vagy rugaszkodva a valóságtól, és nem tudod miről beszélsz.
2, Csipkeborkor vessző
No körülbelül ennyire komoly amit írsz, így megtenném a második pontot nagy téttel.
Szóval ennyiben is maradhatunk.

Összegzés:

A /gy/ász taktikusa hetet havat összehord, és reménykedik, hogy a sok mondat közül elveszik a lényeg.
A lényeg pedig az.

Nem tudtatok eddig soha sem tisztességgel nyerni, és mikor nagyobb falat akad a torkodon, vagy a torkotokon akkor minden lehetséges helyen próbáljátok az ellenkezőjét bizonyítani...Mit is ? Azt ,hogy Ti vagytok a legjobbak. Közben teli vagytok olyan karakterekkel amik egyedül semmit sem értek volna el...Ugye bukirálynője...is.

Végezetül.
Köszönöm, hogy védtél, de nem kellett volna. Magasról teszek mindenki véleményére, de az ösztönző kritikát, mindig elfogadtam. Elfogadom.

Kellemes hétvégét!
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 6.43
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
782. hozzászólás - 2016.05.14. 10:31:14 (Válasz Neo26 #780 hozzászólására.)
Tisztelt Redlips !

Jelentkezési kérelmedet a szövetségünkbe úgy kezeltem ahogy minden jelentkező kérelmét...

Beirtam a fórumba, hogy lehetséges csatlakozol hozzánk aminke én akkor nagyon örültem volna, hisz egy jó taktikussal bővült volna a csapat. Ezt is megosztottam a fórumon...
Majd megkérdeztem, hogy van - e valakinek ellenvetése.
Természetesen magán jellegű dolgokat nem osztottam meg senkivel se a Hullaszagban se máshol. Valószínű ez nem lep meg, hisz elég régen folytatunk beszélgetést több témáról...

Remélem te is úgy ítéled, hogy ez elfogadható eljárás egy olyan esetben ha valaki megkérdezi, hogy lenne e helye nálunk ?

Üdv: Leonárd
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.05.14. 10:43:47-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.29
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
783. hozzászólás - 2016.05.14. 10:44:29
Hihetetlenek vagytok.Sosem voltam sorozatfan, de ez nagyon tetszik...mindig nagyon várom az újabb részeket, az új szereplőket

(És azt a napot, amikor sikerül rávennem a szövetségemet, hogy mindkét társaságnak lehetőséget adjunk a hátunk bámulására a második, harmadik helyről.... )
A hozzászólást Azazel módosította 2016.05.14. 10:47:56-kor
Báró Samedi
Pontszám: 8.74
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
784. hozzászólás - 2016.05.14. 12:35:55 (Válasz Azazel #783 hozzászólására.)
Igazi szappanopera Pál

Szerintem rá tudod venni őket. Emlékszel en is rá tudtam

K(rém) csak tud valamit, ha eléri, hogy mindenki komolyan vegye az szb - t ( poén...tudjátok )
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.05.14. 12:42:09-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.29
népszerűAzazelFérfi
Végzetúr mester
3147 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
785. hozzászólás - 2016.05.14. 12:44:58 (Válasz Lelkes999 #784 hozzászólására.)
Ez már egy másik társaság Leo...de vannak bíztató jelek
Báró Samedi
Pontszám: 8.90
közkedveltNeo26Férfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
786. hozzászólás - 2016.05.14. 14:21:44 (Válasz Lelkes999 #782 hozzászólására.)
A kérdésedre a válaszom, igen Leó! Nyilván én is ezt tettem volna fordított esetben.
Amint azt te is láthattad, pontokba szedtem pár lehetőséget és még meg is védtelek némelyikben.

Nyilván akkor ismered annak a felvételi kérelemnek a körülményeit, hiszen te részese voltál és Don meg is említette. Idézem!
Idézet: Don Firenze - 2016.05.13. 07:16:41

No de menjünk tovább, Redlips...
Nem is tudom ki volt az ember, jah igen Te aki mindenáron át szeretett volna jönni hozzánk. Leoval elég sok levelet váltottatok, s ezt a beszélgetést Te kezdeményezted. Tetted volna azért, hogy kémkedj és megfigyelj minket, majd hazamenj örömmel, hogy tanultál valami.Újat.


Mivel főként a "mindenáron" kijelentése az ami egyértelműen elferdített, így nyilván támadható is és megítélhetően megkérdőjelezhető a én és a te becsületed is.
Én elhiszem, hogy tetszik neked ez a komikum amit Don olykor-olykor az összecsapásaik közötti időszakában itt bohóckodik.
Arra lennék kíváncsi, hogy akkor szerinted ez az kijelentése mennyire fedi a valóságot?
Egyet értesz vele, ha már téged is belekevert a mondókájába? Vagy valóságtól kissé elrugaszkodva helytelennek ítélnéd meg? Ha igen, akkor miért nem reagálsz/reagáltál rá? Tulajdonképpen a hallgatás is egyfajta beleegyezés. Én nem is szeretném ezt feszegetni tovább, de még nem válaszoltál.
Részemről ennyi amit neked el akartam mondani.... ha már reagáltál. A többit ha gondolod folytassuk priviben, mert ennek így nem sok értelmét látom.

Don, valamit azért mondanék ígérem rövid leszek és ezzel be is fejeztem ezt. Most! Egyenlőre.
Elismerem neked, hogy az Ász bohóca vagyok ha úgy akarom!
De te a V6 szerver és a Galaktikus birodalom bohóca címét már akkor elnyerted amikor megszűntél Jedi-nek lenni.
Végül idéznék neked egy részletet Federico Fellini-től egyik idézetéből. Erre!

"Szép, minden, ami előírásos, fenséges és kötelező. A csillogó flitteres ruhát öltött tökéletességnek ez a megtestesülése ingerli lázadásra a pojácát. Vonzza a csillogás, de a példakép elérhetetlen. Ezért a földre veti magát, becsinál, ordít, lázad, megbotránkoztat. Az ész gőgös kultusza csap össze az ösztönnel ... "

Nos, Don kezdjük akkor tiszta lappal?

Idézet: Lelkes999 - 2016.05.14. 12:35:55


K(rém) csak tud valamit, ha eléri, hogy mindenki komolyan vegye az szb - t ( poén...tudjátok )


Igen, én tudom és értelek nagyjából..... Igazad van, csak néha messzire megy amire semmi szükség nem lenne.

Őszintén mondom, hogy nagyon rég volt az hogy itt a nagy fórumon késztetést érezzek a felszólaláshoz, de Don kihozta belőlem is. Néha idegesít, de egyébként jókat mulatok ezen az egészen. Ettől függetlenül megkérdőjelezhetetlen, az amit elért vele, már amennyiben valóban ez a célja. A stílusán lenne éppen csiszolni való és akár gyémántként ragyoghatna.
Tulajdonképpen egyre többen fenik rátok a fogaikat, ez nyilvánvaló most is.
V6-Redlips (Árral Szemben)
Pontszám: 7.56
kedvencDoomlord113447Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
787. hozzászólás - 2016.05.14. 19:13:41 (Válasz Don Firenze #772 hozzászólására.)
Idézet: Don Firenze - 2016.05.12. 07:32:04

S ezt a fair play szellemében írom, s tudod mire jó az exel ? Nos, mivel sokat töröd a fejed a táblán rájöhettél már, hogy % -ok vannak. Nos kérlek, ezáltal az is kiderül, ki támadott melyik mezőt, hol, és kb milyen erővel. Szóval, bármikor betudom tenni, és kedves matekhoz értő végzeturak és hölgyek átszámolhatják.


Nem akartam beleszólni, nem is tettem idáig, és Ludmilla is megkért, hogy ne tegyük, azonban Te, (k)Rémes felhúzod az agyamat, ahogy mindenki másnak, tehát áthágva minden önuralmat és szövetségi fegyelmet, mégis írok.

Amikor legyőztetek minket az Akadémiával, akkor én voltam a taktikus. Ha akkor nem is beszéltetek össze (ami felettébb gyanús, ugyanis nekem is van Excel {így írják helyesen} táblám), a párosítás akkor sem volt etikus a VU részéről. Még Te is megírod, hogy az utolső napon a kistesót kellett támadni, hogy nehogy beelőzzön. Az, hogy amikor a Nagytesó támadta a 6. sort akkor szisztematikusan támadta az 5.-et az Akadémia, csak egy dolog, amit csak most teszek szóvá először és utoljára.

Hogy minket vörös tetveknek hívsz Pm-ben és hogy itt azt írod, hogy Idézet: Don Firenze - 2016.05.12. 15:43:01
Tegyük tisztábba a dolgokat, mert az az érzésem sokszor, hogy liberális tinikkel beszélek az atomfizikáról.

az csak Téged minősít. Én azt hittem ez politikamentes játék. Nekem más értékrendem van, és kérlek, ne ítélj, hogy ne ítéltess!
sasas az ÁSZ-ból
Pontszám: 7.50
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
788. hozzászólás - 2016.05.14. 21:28:42
Duplázott a rendszer
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.05.14. 21:42:33-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.03
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
789. hozzászólás - 2016.05.14. 21:31:01
Redlips, megbeszéljük privátban mint eddig is. Amit leírtam pontosan fedi a valóságot, viszont nincs jogom senki véleményét felülbírálni. Eddig se tettem, maximum megvédtem a Hullaszag R.T-t vagy önmagamat. Ezt is csak akkor ha biztos voltam az igazamban.
K(rém) -met szépen megkértem, hogy ne írjon több levelet. Ha jól tudom ez igy is történt és arra is kértem, hogy ne írjon olyat a fórumra amit a nyomdafestek sem bir el. Ebben az ügyben van még mit javulnia...
Annak viszont örülök, hogy ha több csapat veszi komolyan az szb-t. Szerintem igy érdekesebb.

Sasas, én irtam a taktikát abban a bizonyos körben. Rátok utaztam ahogy Ti is ránk ( tőletek tartottam a legjobban) Más szövetségekkel nem egyeztettem. Jól sikerült a taktika, majdnem minden bejött. Közben pedig a suhancok kihasználták, hogy mi egymással vagyunk elfoglalva. Ha jol emlékszem nem is tamadtak titeket sem, minket se nagyon. Természetesen mi győzelemre játsszunk ezért sem meglepő, hogy betámadtuk őket is. Ebben az szb fordulóban még komolyabban vettük őket...
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.05.14. 23:24:25-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.53
kedvencDoomlord113447Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
790. hozzászólás - 2016.05.15. 07:14:56
Nagyon rossz taktikát csináltam azon a héten, mert ahelyett, hogy már az elején Benneteket támadtunk volna, kivárásra játszottam és inkább az Antikörpert piszkálgattam. Ezzel sikeresen magunkra uszítottam Őket is és a 3. napon már minden mezőnket támadta valamelyik szövetség. Érdekes volt látni, ahogy nőttek a százalékok a mezőkön, az egyiken a Hullaszagé, a másikon az Akadémiáé. Azt az ígéretet kaptuk, hogy nem lesz összebeszélés, a területek felosztásán mégis úgy tűnt. Persze ez lehetett véletlen is, mi nem is vádaskodtunk, bár születtek kívülálló kommentek, amik a forduló tisztaságát kérdőjelezték meg. Egyet azonban el lehet ismerni: nem egészséges az, amikor egy tőről fakadó 2 szövetség ugyanabban a fordulóban játszik a legfőbb rivális ellen!

Mindegy, csúnyán kikaptunk, de befogtuk a szánkat, nem vádaskodtunk, készültünk a visszavágóra. Ezzel szemben a Ti Rémes barátotok mindenféle gúnyos videókat, képeket szerkesztett az Ászok porba alázására (a képen utalva az Ő nyilvánvaló és a mi feltételezett politikai világnézetére). Amikor viszont sikerült visszavágni meg lettünk vádolva, hogy összefogtunk a többi szövetséggel és még Te is azt írtad Lelkes, hogy Rémes elég meggyőző érvekkel támasztotta alá ezt a feltételezést. Nem tudom mit tud bizonyítani egy Excel tábla, sokszor a saját ütéseinket is elég rávezetni (mindig van pár félreütés), nemhogy a többi szövetség stratégiáját igazolni rajta. Tőlünk is született a forduló végén egy megjegyzés, amivel sem én sem a szövetség többsége nem értett egyet, azonban ez elég ártatlannak tűnt kRém megjegyzéseihez képest. Én már nagyon szeretnék pontot tenni ennek a vitának végére, sőt el se kezdtem volna! Ezért is nem folytam bele idáig, azonban most már nekem is teli van a hócipőm, olvasva a képtelenebbnél képtelenebb állításokat.
sasas az ÁSZ-ból
Pontszám: 9
fórumozóDzsoharFérfi
Végzetúr tanonc
48 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
791. hozzászólás - 2016.05.15. 08:11:44
Én sem terveztem hozzászólni, de mégis írok pár sort:
Állandóan előkerül, hogy mi fölényben vagyunk, mert van akadémiánk. Pl a mai bejegyzés is:

" Egyet azonban el lehet ismerni: nem egészséges az, amikor egy tőről fakadó 2 szövetség ugyanabban a fordulóban játszik a legfőbb rivális ellen! "

De szerintem ez a becsületes rész, hogy saját nevünkön bejegyezve haladnak az ifjoncok az úton.
Gyakorolnak, hogy mielőbb csatlakozhassanak hozzánk.
De pl az Ászoknak nincs akadémiája?
Valószínűleg nincs , hanem van helyette esetleg pár szövi, ahol elvannak helyezve a megfelelő tagok a megfelelő célra .Csak épp a szövik, így nem beazonosíthatóak az Ász felé.
Melyik a becsületesebb az ő vagy mi eljárásunk?
Nem állítom hogy, így van csak mint lehetőség felhozom ezt.
Természetesen részükről egy válasz létezik erre, hogy alaptalan rágalom illetve bizonyítsd.

Mert ezekkel a beírásaikkal (akadémia erre akadémia arra ), erősítik a pártatlan olvasókban is a mi bűnös voltunk.
De az ártatlanság vélelme nekünk is megjár.
Nagyon szeretjük az akadémián levő társainkat, de semmiféle gusztustalan összeesküvésben nem veszünk részt velük.
Örülünk a sikereiknek és ennyi.
Mindenkinek további jó játékot!
Pontszám: 7.26
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
792. hozzászólás - 2016.05.15. 08:19:27 (Válasz Doomlord113447 #790 hozzászólására.)
A fura az, hogy végül tőletek többen vádoltak meg minket csalással itt nyiltan a fórumon. En mar hármat számoltam...
Igy viszont akárhogy is nézem csak a megfogalamazásban vagytok tisztábbak K (rém) - nél... Én pedig azt a politikust sem választanám meg aki szépen fogalmazza meg, hogy a vetélytársa csaló, nem csak azt aki fennhangon, iróniával.
En megírtam nektek válaszban sok leveletek egyikére,hogy megvizsgáljuk a dolgot ( nem minden levél volt kedves) Majd szankcionáltuk a durvább dolgokat lehetőségünk szerint...
A problémád az akadémiával kapcsolatban nekem furcsa. Azt gondolom felvállalni az ifjakat, majd ket hónap alatt kétszer megmérkőzni velük tisztességel a legtisztább. (Nem eldugtuk őket egy képzelt név mögé, vagy egy másik szövibe)
Csak ők tudják megmondani mennyire nem bántuk velük kesztyűs kézzel ebben a honaban, hisz már látjuk az erejüket...
Mindettől függetlenül lehet most ők lesznek a bajnokok. Ha igy lesz az első leszek aki gratulál nekik, ahogy tettem azt veletek is minden hónapban amikor nyertetek... ( egyszer tán én is megélem ugyanezt )
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.05.15. 09:37:40-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.94
kedvencDoomlord113447Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
793. hozzászólás - 2016.05.15. 11:15:23 (Válasz Dzsohar #791 hozzászólására.)
Idézet: Dzsohar - 2016.05.15. 08:11:44
Én sem terveztem hozzászólni, de mégis írok pár sort:
Állandóan előkerül, hogy mi fölényben vagyunk, mert van akadémiánk. Pl a mai bejegyzés is:

" Egyet azonban el lehet ismerni: nem egészséges az, amikor egy tőről fakadó 2 szövetség ugyanabban a fordulóban játszik a legfőbb rivális ellen! "

De szerintem ez a becsületes rész, hogy saját nevünkön bejegyezve haladnak az ifjoncok az úton.
Gyakorolnak, hogy mielőbb csatlakozhassanak hozzánk.
De pl az Ászoknak nincs akadémiája?
Valószínűleg nincs , hanem van helyette esetleg pár szövi, ahol elvannak helyezve a megfelelő tagok a megfelelő célra .Csak épp a szövik, így nem beazonosíthatóak az Ász felé.
Melyik a becsületesebb az ő vagy mi eljárásunk?
Nem állítom hogy, így van csak mint lehetőség felhozom ezt.
Természetesen részükről egy válasz létezik erre, hogy alaptalan rágalom illetve bizonyítsd.


Megint egy burkolt célzás arra, hogy mi csalunk! Nevetséges, amit írsz, de ilyen marhaságról nem akarok vitát nyitni!

Idézet: Lelkes999 - 2016.05.15. 08:19:27
A fura az, hogy végül tőletek többen vádoltak meg minket csalással itt nyiltan a fórumon. En mar hármat számoltam...
Igy viszont akárhogy is nézem csak a megfogalamazásban vagytok tisztábbak K (rém) - nél... Én pedig azt a politikust sem választanám meg aki szépen fogalmazza meg, hogy a vetélytársa csaló, nem csak azt aki fennhangon, iróniával.
En megírtam nektek válaszban sok leveletek egyikére,hogy megvizsgáljuk a dolgot ( nem minden levél volt kedves) Majd szankcionáltuk a durvább dolgokat lehetőségünk szerint...
7


Többet gondolRam Rólad, Lelketlen-Lelkes! Ki fikázta az Ászokat? Kinél merüli fel először a csalás gondolata? Ti játszottatok ellenünk a kistesóval és megvertetek. Mi nem reklamáltunk, pedig a körülmények arra utaltak, hogy még ha nem is beszéltetek össze, akkor is ugyanaz volt a cél: az ÁSZ-t leverni. Nyilván nem estek egymásnak a 2. napon! Ez már eleve kizáró ok lehet, hogy összetegyenek!
Nem is értem, hogy miről beszéltek! A csalás lehetősége Nálatok életszerű, nálunk nem, és ahogy L6A6C6I is írta a GalŐrzőktől, itt nem volt csalás, összebeszélés!
Ti vádaskodtok ész nélkül, mi nem merjük kimondani a nyilvánvalót, aztán Te számolod, hogy ki hányszor vádolt alaptalanul? Én most se azt mondom, hogy összebeszéltetek, hanem azt, hogy ez nem fairplay! Hencegni, gúnyolni, alázni meg igazán nem kéne!
sasas az ÁSZ-ból
Pontszám: 7.69
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
794. hozzászólás - 2016.05.15. 11:38:43 (Válasz Doomlord113447 #793 hozzászólására.)
Ugy gondolom a felsoroltakból egyiket sem tettem...
Gondolom emlékszel, hogy én toboroztalak téged és egész csapatodat az ÁSZ- hoz , mert féltünk, hogy kihal a szövetség. Örülök, hogy nem igy történt. Örülök, hogy erősek és egységesek vagytok.
Kívánom, hogy jó csatákat vivjunk ezek utan is!
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.05.15. 11:40:20-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.36
népszerűL6A6C6IFérfi
Végzetúr tanonc
16 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
795. hozzászólás - 2016.05.15. 13:23:33 (Válasz Lelkes999 #794 hozzászólására.)
Idézet: Lelkes999 - 2016.05.15. 11:38:43
Ugy gondolom a felsoroltakból egyiket sem tettem...
Valóban így gondolod?
Idézet: Lelkes999 - 2016.05.15. 08:19:27
(Nem eldugtuk őket egy képzelt név mögé, vagy egy másik szövibe)


Szerintem nem voltál elég következetes.

Ebből a zárójeles szövegből én arra következtetnék, hogy őket azzal vádolod beépített embereik lennének. Vagy rosszul értelmezem? Van alapja ezeknek a vádaknak? Ha igen? Honnan és kitől származik? Esetleg csak szintén a ti képzeletetek szüleménye ez? Vagy ismételten valami hasonló fenséges cukormázról lenne szó mint ahogyan Red esetében? Merthogy a gyártott hozzászólásaitokat olvasván, cáfolni és bizonyítani sem voltatok hajlandóak amit ő sérelmezett.

De ugyan ez a vád, a szövetségi társad Dzsohar 8:11-es hozzászólásában is fellelhető kicsit részletesebben.
Pontszám: 7.24
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
796. hozzászólás - 2016.05.15. 14:52:01 (Válasz L6A6C6I #795 hozzászólására.)
Olvasd újra amit írtam, ahelyett hogy kevernéd a trutymót !!!

Pon most kaptam levelet a szövetséged vezetőjétől. Mivel magán levél nem osztanám meg, de gondolom hamarosan te is kapsz egyet. Szerintem fogadd meg !!
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 7.33
kedvencDoomlord113447Férfi
Végzetúr tanonc
14 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
797. hozzászólás - 2016.05.15. 15:09:49
Igen, emlékszek mindenre Lelkes, még arra is, hogy nevet változtattál, meg minden egyébre. Mi köze ennek a mostani vitához?

Igaza volt Ludmillának, tényleg kár vitázni Veletek! Tőled, Lelkes egy kicsit többet vártam, de mindegy!

Ti még mindig abból indultok ki, hogy mi csaltunk. Így nincs értelme vitázni. Valamiről vitázni csak úgy lehet, hogy az ember felsorol érveket, meghallgatja az ellenérveket és következtet. Ha a következtetést elfogadjuk alapként és ebből indulunk ki, akkor a másik fél hiába jártatja a pofáját! Ha én azt írom, hogy nem etikus, hogy a két Hulla egy fordulóban játszik az ÁSZ ellen, mert felmerülhet a szövetkezés, akkor ne az legyen már a válasz, hogy még mindig jobb nyíltan csinálni, mint suttyomban! Akármit írunk, Ti mindig abból indultok ki, hogy nekünk beépített embereink vannak máshol, vádolva ezzel minket és még 2 másik szövit.
sasas az ÁSZ-ból
Pontszám: 7.62
népszerűEmlordFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
798. hozzászólás - 2016.05.15. 15:15:54
Miért fáj az nektek, hogy mi sikeresebbek vagyunk kezdők letünkre? Kedves Ász tag..

Lord az Akadémiából
---
Pontszám: 6.67
fórumozóDon FirenzeFérfi
Végzetúr mester
587 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
799. hozzászólás - 2016.05.15. 16:22:02 (Válasz L6A6C6I #795 hozzászólására.)
Fényőrök mondjuk, Sztekko és társai akik volt ászosak voltak, de kiléptek. S átmentek,mert volt valami balhé,a nagy story szerint.
Szóval, ez így lehet egy Akadémia is, csak, hogy is mondjam...más névvel. S volt már Fényőrök, Ász hetünk, ahol mindketten minket támadtak, ha jól emlékszem
A múlt egy szellem, a jövő egy álom. Mindenünk, amink van, az csak a “most”. – Bill Cosby

V6:> / (k)Rém /

+

"Apáink sorsát bőrömbe égetve hordom, cipelem, terhem nehéz.
Szikra eső mossa tisztára a lelkem,
itt aki hazug a tűzben gyorsan elég."
Pontszám: 7.23
népszerűLelkes999Férfi
Végzetúr tehetség
177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Szövetségi bajnokság
800. hozzászólás - 2016.05.15. 17:01:29 (Válasz Doomlord113447 #797 hozzászólására.)
Arra próbáltam utalni, hogy váltottunk akkor is már pár levelet csatlakozásotok apropóján. Mindig minden ugy volt, ahogy mondtam. ( Ahogy most is ) Ha jól tudom én voltam az aki újra indította az szb taktikát az Ász-ban. Akkor még nem tudtam megoldani, hogy mindneki komolyan vegye, kevés volt az aktivitás, ezért távoztam békével....
Tiszta szívből örülök, hogy azóta nálam erősebb, tapasztaltabb karakterek meg tudták oldani ezt a problémát es egységesen az szb mellett vagytok...

Ui : Nemrég kaptam az infót, hogy a Galaxis is komolyan veszi újra az szb-t. Az üzenet nélkül is érezzük a különbséget es nagyon örülünk neki
Pál, már csak rátok várunk
A hozzászólást Lelkes999 módosította 2016.05.15. 17:04:50-kor
Lelketlen Leonárd (V6) Hullaszag R.T

Jégszívű Leonárd (V5) Holt Költők Társasága
Pontszám: 6.78
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!