Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HoGo

Oldal: 123456
Idézet: Rafkós - 2010.01.02. 05:27:35
A portyából biztos lét szaki azért szerintem mindenkinek jó lenne. Pókoknak a 0lés csaták miatt, másoknak is ugyanezért, és ez egy lét adó szaki, nem le/tp javító, mint a vf, szembeállítani vele, tehát választhatóvá tenni meg szerintem már bőven késő. Egyik mindenképp jobban megéri, mint a másik, valószínűleg ebben a vf nyerne, a portyában azért a legtöbbek számára most is elérhető a lé, ha erre ráébrednek, már inkább vf + rendes portya fog menni. Talán kb annyi lét adhatna, mint a térkapu, de a rendes portya tp-vel.

Szerintem adjon inkább fixen a játék szint x 1000 LE-t minden nap első belépéskor. Az is mindenkinek jó lenne. Vagy mégsem?
Apropó, minden LE-t adó szaki LE/TP javító.

Idézet: Rafkós - 2010.01.02. 05:27:35
Annyit, mint egy vadászat, a legrosszabb csaták is hoznak átlagban. Lére is, le/tp arányra is.

Nem tudom melyik szerveren játszol, de elárulhatnád. Regisztrálok oda is! Lehet, hogy ott csak KH van és senki más?

Idézet: Rafkós - 2010.01.02. 05:27:35
Lefelé támadás határát talán tényleg kellene csökkenteni, de úgy, hogy ez ne érintsen magas szinten sem hátrányosan senkit. Ott hagyni kéne úgy, ahogy van, ahogy a KH is ott elérhető, ezt is hasonlóan lehetne belőni. Pontos értéket inkább olyan javasoljon, akit érint, de ezt talán a legtöbben elfogadnák.

Akármilyen határ csökkentése előnytelenül fogja érinteni a portyázókat (nem csak a pókokat). Hogy miért? Mert ott éri meg támadni az alacsony TP miatt.
Dátum: 2010.01.02. 16:04:47
Idézet: Ariel - 2010.01.02. 15:56:22
Miklós, ha az probléma, hogy valaki spektrálissal előrerohanva 10 szint előnyre tesz szert és elveri a többieket, akkor az miért nem gond, ha valaki pókként több száz TÖ előnyre tesz szert, és hónapokon át ugyan abban a kategóriában veri szét a népet?

Nem értem, hogy lehet spektrálissal rohanni?
Aki tudatosan VFezik nem fizet érte semilyen romlást. Nagyon nem fogja zavarni, hogy hosszabb ideig kap ugyanolyan mennyiségű LE-t vadászatból, térkapuból, stb. mert neki az a célja, hogy minél több átutazót verjen laposra.
Arról nem is beszélve, hogy a VF-es nem áll le, "csak" fele olyan gyorsan fejlődik. Tehát előbb utóbb magasabb szinten is ott lesznek és (szerintem) ők lesznek azok, akiknek nem laposodik a játék, tovább fognak játszani, mert folyamatosan végig tudják csapkodni a mezőnyt és lesz sikerélményük.
Bármilyen szánalmas egyesek szerint, az emberek többségének az ad sikerélményt, ha valamiért megküzd és aztán győz. Hogy legyőztem egy erősebbet? Besegített a véletlen, még egyszer valópszinűleg nem fordul elő. Legyőztem egy gyengébbet? Jobb voltam, nyertem! Mielőtt jönne az, hogy abban élem ki magam, hogy a leggyengébbeket elverem: akitől nem viszek LE-t, oda nem megyek vissza. Minek is tenném? TP-ért?
Dátum: 2010.01.01. 11:49:38
Aham... és gondolom a kis zöld emberkék segítettek nekik (az a csapat amelyiknek Elvis a vezetője) ...
Idézet: Byzon - 2009.12.31. 11:16:56
Arra kéne figyelmeztetni az újoncokat, hogy ők már ne fejlesszék ki, mert öngyilkosság. Úgy 3 évig minimum...


Jaja, első bejelentkezéskor folytatni kellene a segítőnek a mondókáját:
- fejleszd a tanulás a 18-as szintre
- építsd a spektrális manipulációt a 30-as szintre
- most jöhet a tudatturbó
- mindig annyit építs a tudatturbóból, hogy két szint ára alacsonyabb legyen mindet a spektrális manipulációé
- a fórumot nem kell olvasnod, itt majd mindent elmondok ami fontos
....

Nehogymá dönteni kelljen az újjoncnak, még a végén elrontja a karakterét és lemarad. Legalább a 40-es szintig fogni kell a kezét! Habár még 10 alatt valószinűleg megunná a többség...
Teljesen egyetértek: kivéve a sajtolást számítását. Sokkal több időt vesz el, ha csak nem csinálod őskőből az egészet.

Még két ok:
- gyógyítás
- idomítás
Akkor mitől leszel szerinted "job" játékos? Magasabb szint? Ebben az esetben sosem leszel jó, mert a top10-et nem éred utol, ha csak abba nem hagyják a játékot!
Feltéve, hogy magasabb szinten nem találkozik további pókokkal akik úgy elverik mint a poros szőnyeget.
Dátum: 2009.12.30. 10:21:03
Persze, csak a hozzászólásod többi részének nem volt értelme .
Dátum: 2009.12.30. 09:53:07
A "bárkit beengednek" és a 35 fős szövetségnek semmi köze egymáshoz.
Bármilyen furcsa, az átlagembernek könnyebb felsorolni 5 ismerős nevét mint 35-ét.
Dátum: 2009.12.30. 09:51:31
Elég lenne, ha aszerint hatna ahogy most a vadászat alatti EP/VP regenerálás beállítása van.
Dátum: 2009.12.30. 09:49:34
Persze, amint mindenkit kirugdostál a szövetségből és egyedül maradtál .
Dátum: 2009.12.30. 09:02:10
Nem önkéntes mentor rendszer kell hanem fórumadmin aki az ilyen hozzászólást törli és a tulajdonosát min. 3 nap bannal jutalmazza.

Ha elkezded játszani a játékot van ott egy "mentor" aki az első lépéseket elmagyarázza. Utánna elég olvasni és tanulni.
Persze egyszerűbb benézni a fórumra reg után és 10 perc múlva hülyeséget kérdezni az első meglátott topicban.

Ha mégis van fórumadmin akkor legyen olyan kedves és az én offolós üzenetemet is törölje a kedves avatáréval együtt.
Dátum: 2009.12.30. 05:47:32
Szerintem nem kényelemről beszélünk ebben az esetben, mert azt a LE-t másra is tudod használni!
Dátum: 2009.12.29. 21:30:51
A szintedtől függ, de 50-es szintig bőven elég szerintem.
Dátum: 2009.12.28. 09:01:35
Na ne csináljátok már! Az elején MINDEN nyersanyag a spemába megy és csak ami marad a következő tanulás vagy spema szint fejlesztése után az megy a szövetséghez. Pont elég ahhoz, hogy a szerencse szinten maradjon. Magasabb spektránál lassan közbeszól a turbó, majd egyértelműen csapda és sajtolás. Ezek után jöhet a VF.
De hogy csak szerencse fejlesztése... Ilyet max. a szövetség vezére mesél be a kedves építő kariknak .
Dátum: 2009.12.22. 22:12:40
A lélekkutat próbáltad már tölteni?
Ha viszont szövetségi társakra gondoltál akkor szerintem most nyertél egy díjmentes és adómentes ellenőrzést.
Dátum: 2009.12.02. 14:48:48
Mivel nagyon az agyára megy a többségnek a rossz kvízkérdések tömkelege (nem kérdeztem végig mindenkit, de a hozzászólásokból elég egyértelmű) nem lehetne bevezetni egy utólagos felülbírálást?
Persze lehet jelenteni az adott kvízkérdést itt a fórumon, de visszajelzés hiányában olyan érzésem van, hogy csak falrahányt borsó.

Egy egyszerű "Rossz kérdés" gombra gondoltam minden megjelenő kérdésnél, melyet megnyomva megjelenne egy lista, ahol ki lehetne választani a miértet.
Ezek után már csak figyelni kellene, melyik kérdés kap gyanúsan sok "Rossz kérdés" szavazatot, akár személy, akár program által és egyszerűen törölni a listából.
Például amennyiben egy kérdés egy hét alatt gyanúsan sok visszajelzést kap és csaknem mindenhol ugyanaz az az ok, akkor az elég egyértelműen nem felel meg a követelményeknek.

Persze biztos van egy pár kedves játékostárs, aki a lehetőséget kihasználva lepontozna minden kérdést ami nem fekszik neki, de szerintem elhanyagolható lenne a többséghez képest.
Dátum: 2009.11.30. 23:30:02
Annyit nem ér az, hogy 1 nappal korábban meg legyen a küldi, hogy utánna folyamatosan kapjam az adagot a szingu miatt . VF párti vagyok - de ezzel nem szeretnék itt egy OFF szálat indítani.
Ha a 40 TP-s küldetés tényleg annyira gáz, akkor majd kombinálom a felejtés küldetéssel a szingut .
Dátum: 2009.11.30. 23:23:22
Köszi a GYORS segítséget, erről valahogy lemaradtam:

Mind a kapott lélekenergia, mind a kapott tapasztalati pont függ attól, hogy hány támadás érte az adott játékost az elmúlt 3 óra folyamán.


Tehát még egy szintet várnom kell, hogy meglegyen ez a küldetés, most 19 TP a max.
Oldal: 123456