Felhasználónév: Jelszó:
Beoltatod magad a H1N1 vírus elleni védőoltással?
Igen, már meg is tettem
Igen, be fogom
Nem
Még nem tudom
Szerző
Topic neve: H1N1: beoltatod magad?
népszerűbalgosFérfi
Végzetúr tehetség
175 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: H1N1: beoltatod magad?
261. hozzászólás - 2009.12.13. 03:18:54
Én a kacsákkal vagyok...

Látom erre járt a pontozó manó.
Pontszám: 8.85
irritálóCsonti_himihumiFérfi
Végzetúr mester
348 hozzászólás
Profil megtekintése
262. hozzászólás - 2009.12.14. 18:24:25
én csak azt emelném ki, amit a közelmúltban hallottam, félig láttam is:

szóval az ember bekapcsolja a TV-t, valahonnan azért szeretné tudni a híreket, mi zajlik a világban
két csatornán is (csatornát nem mondok az nem lényeges) élőben, tapasztalt (legalábbis tapasztaltnak kinéző) doktorral csináltak interjút, ki nem találnátok: a H1N1-ről

én azt találtam rendkívül érdekesnek, h elvileg ugye mind a kettő ugyan azt az alap-képzést kapta, ugyan azt tanulták, utána szakosodtak
ehhez képest a két doktor egymásnak tökéletesen ellent mondva bizonyítja, h miért kéne, illetve miért nem kéne beoltatnunk magunkat

ha ugyan azt tanulták, akkor most hogy lehet, h tökéletesen ellenkező dolgot bizonyítanak, méghozzá azon alapozva, amit tanultak

személyes ismerőseim közül kevesen, személyes doktor ismerőseim közül egy sem oltatja be magát, én sem fogok kilógni a sorból...

az pedig tökéletesen igaz, h napjaink influenza járványai miatt (mivel a H1N1 esetén is, meg a többi járvány esetén is, a szövődményekbe haltak bele az emberek) sem halnak kevesebben, mint a H1N1 miatt, annyi a különbség, h most van mögötte média

DE! mindenki maga dönti el, h mi neki a jó/jobb; sokszor már az is elég, ha az ember hisz benne, h segít!
Pontszám: 7.38
fórumozóFiremancsFérfi
Végzetúr
54 hozzászólás
Profil megtekintése
263. hozzászólás - 2009.12.15. 23:21:40
Lassan ugyan de reagálnak a tudós dokik,és végre első helyre tették a terhes nők veszéjeztetettségét!
A gyermek oltása egy éves kor után lehetséges!
A szoptatós anyák is oltassák magukat mert a gyermekek az anyatejjel szívják magukba a védettséget!
Ez szerintem régi hír ami felett elsiklott a figyelem,és még mindig a saját bajunkat figyeljük a külföldi hírek helyett!Ezalatt a halott szülők száma nő!
Pontszám: 3.70
kedvelt tagBrittaNő
Végzetúr tanonc
26 hozzászólás
Profil megtekintése
264. hozzászólás - 2009.12.18. 22:35:48
Szervusztok!

Évek óta csak minimális gyógyszert szedek be, de azt is csak fogfájásra, mert arra még nem találtam megfelelő módszert.
Azt tapasztaltam, ha összel elkezdem a saját receptjeimet használni, ugyan én is megfázok, de míg mást lever a lábáról, úgy én kevésbé érzem meg .

Természetes antibiotikum például a fokhagyma és annak az illó olaja, immunerősítő a grapefruit, a hársfa virágból készült tea.

De ha már elérte a családot a baj, akkor is van sok sok recept, amit lehet használni és egyszerű házilag elkészíteni.

pl köhögésre a fekete retek és méz / a retket ketté kell vágni a közepét kivájni és mézet rakni bele majd egy napra állni hagyni, lehetőleg valamilyen mélyebb edénybe mert levet ereszt/

Én inkább ezekben hiszek ráadásul kevesebb pénzbe is kerül.

Nem csodaszerek, hanem a természeti emberek megfigyelései, tapasztalatai által felfedezett dolgok.
Pontszám: 7.46
irritálóTrimble2Férfi
Végzetúr tehetség
149 hozzászólás
Profil megtekintése
265. hozzászólás - 2009.12.18. 23:06:53
Ugyan messze még az influenzajárvány tetőzése, pár hete még azt olvastam már el is múlt ( ... ), megosztom a tapasztalatainkat.

Az asszony beoltatta magát H1N1 ellen. Valamilyen influenzát azért összeszedett, ami több mint valószínű hogy rá is húzódott az amúgy is beteg fülére. Tegnap kifakadt mind két dobhártyája... egyébként tömi magát gyógyszerrel.

Jómagam kurkumás, gyömbéres, fahéjas forrázatot iszok némi tejjel, mézzel és néha egy kis cukrot is nyomok bele. Ezt is azért kezdtem el mert a múlt héten nagyon elkezdett folyni az orrom és fájt a fejem is kissé.
Fejleszd az oszlopod mozgalom egészséges tagja.
Pontszám: 6.30
kedvelt tagDangerous05Férfi
Végzetúr
71 hozzászólás
Profil megtekintése
266. hozzászólás - 2009.12.18. 23:12:55
A H1N1-ről annyit mondanék, hogy a mostani időjárás, és ami még várható (-10-15 fokok) nagyon kedvező a számunkra, mivel valószínűsíthető, hogy ez megállítja a járványt.
Pontszám: 6.21
mindenki kedvenceMesike 24Nő
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
267. hozzászólás - 2009.12.20. 15:49:30
Sziasztok! én még nem tudom h. beoltatom-e magam. halottam már ellene és melette szóló érveket is. De nem valószínű h. beoltatnám magam.
Pontszám: 6.67
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
268. hozzászólás - 2009.12.22. 15:04:57
A H1N1 ÁTVERÉS! OLVASSATOK UTÁNA, ÉS AZ INFÓT ADJÁTOK TOVÁBB MINNÉL TÖBB EMBERNEK!
Pontszám: 3.74
fórumozóAikoonFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
269. hozzászólás - 2009.12.22. 15:16:51
A véleményem, hogy a HINI vírus egy médiában felkapott dolog, emlékezettek vissza a madárinfluenzára meddig a hírek fő kelléke volt, aztán egyik percről a másikra abbahagyták a róla szóló híreket, ezt is csak felfúja a média, igaz hogy van és létezik, de nem olyan amitől ennyire rettegni kéne nálam a veszélyes vírus a fekete halálnál kezdődik, ami városokat irtott ki nem pedig 1-2 szerencsétlent aki ha nem ebbe másba halt volna bele, ne értsetek félre nem az, hogy kegyetlen vagyok de ez a véleményem sajnálom őket, de ez van ha kapnák egy infarktust, és elvinne senki nem mondaná be a hírekbe, hogy az a szerencsétlen ember több 100 embertársával ma meghalt egy infarktusban.

Ja és én is beoltattam magam, de csak a családom nyomására, mert a menyasszonyom cukorbeteg, és ő nagyon fél még a sima náthától is mert mint tudjuk a cukorbeteg immunrendszere majdnem = 0, és így jobbnak láttam ha védem őt.
Pontszám: 6.20
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
270. hozzászólás - 2009.12.23. 10:03:22
DE EZ ÁTVERÉS!!!!!!!! NÉZZETEK MÁR UTÁNA A KERESŐBEN!!!!!
A hozzászólást Mpsith módosította 2009.12.23. 10:03:44-kor
Pontszám: 3.51
fórumozóAikoonFérfi
Végzetúr tanonc
10 hozzászólás
Profil megtekintése
271. hozzászólás - 2009.12.23. 13:59:44 (Válasz Mpsith #270 hozzászólására.)
rakj be egy linket a cikkről, hogy hol olvastad
Pontszám: 6.17
irritálóPadziFérfi
Végzetúr tanonc
11 hozzászólás
Profil megtekintése
272. hozzászólás - 2009.12.23. 23:51:15
Én nem oltatom be magam, édesanyám sem, aki cukorbeteg mellesleg, mivel egy: a vakcina több esetben hatástalannak bizonyult, ezt több híradóban is bemondták, édesanyám pedig több a gyógyszeriparban használatos vegyi anyagra érzékeny, és egy allergiás reakció az életébe kerülhet emiatt inkább nem kockáztat, kettő: a vakcinának mellékhatásai léphetnek fel, amik legalább olyan veszélyesek tudnak lenni, mint a vírus, leszámítva a fertőzésveszélyt, és három: a sertésinfluenza ezen fajtája csak a betegek egy bizonyos részénél okoz súlyos, többségében halálos kimenetelű tüdőgyulladást, de ez a százalék rendkívül alacsony, többnyire immunológiailag gyenge, vagy az egészségével nemtörődöm emberek estek eddig áldozatul, a legtöbb ember figyel az egészségére, ez látszik is, mivel ha valódi járványról beszélnénk, akkor már minimum 100000 ember halott lenne csak itthon, ez nem egy potenciális gyilkoló vírus, csak azzá válhat, ezért próbálják nagy erőkkel kipusztítani, hogy még egyszer ne üsse fel a fejét. Mellesleg ha időben észreveszi emberünk, hogy beteg, simán megússza, egy erősebb antibiotikum le tudja győzni a vírust, amíg az nem szaporodott el teljesen, minnél tovább várunk, annál nagyobb a fertőzés mértéke, és ezzel az esély a tüdővérzést, és ezzel fulladásos halált okozó tüdőgyulladás kialakulására. Járjunk rendszeresen orvoshoz, vizsgáljuk, és vizsgáltassuk ki magunkat rendszeresen. Ennyi! És mindig jegyezzük fel, mikor ért minket hideg, hogy ebből ki tudjuk következtetni, mitől vagyunk taknyosak, megfázástól, vagy fertőzéstől... Viszont megjegyezném, akinek nincs tudomása olyan problémáról, ami komplikációkat okozhat az oltásnál, akkor azért én azt mondom, egy oltás még belefér, de azért legyünk körültekintőek, az oltóanyagot meg túl hamar dobták piacra, mivel nem teljesen megbízható, több orvos nem bízik benne, én nem vagyok a dolog ellen, csak én azt mondom, még kéne tesztelni a dolgot, nehogy még nagyobb zűrt okozzon. Vigyázzatok magatokra, és minden jót, és kellemes ünnepeket!
A hozzászólást Padzi módosította 2009.12.23. 23:53:39-kor
Pontszám: 6.60
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
273. hozzászólás - 2009.12.23. 23:58:02 (Válasz Padzi #272 hozzászólására.)
Idézet: Padzi - 2009.12.23. 23:51:15
egy erősebb antibiotikum le tudja győzni a vírust

Szép ünnepeket, de hülyeségeket ne írj már. Antibiotikum SEMMIT nem segít vírusok ellen (felülfertőzés esetén a bakteriális móka az más kérdés)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.95
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
274. hozzászólás - 2009.12.24. 16:43:08
http://www.tiszta-elet.hu/egeszseges-eletmod-erdekes-cikkek/ h1n1_vilagmeretu_atveres

Ez egy link, ami bizonyítja az állításaimat.
Pontszám: 4.00
kedvelt tagcsati777Férfi
Végzetúr mester
830 hozzászólás
Profil megtekintése
275. hozzászólás - 2009.12.25. 00:35:07 (Válasz Mpsith #274 hozzászólására.)
Gratulálok. Egy holdkóros blogja valóban rendkívül megbízható, tudományos forrás. Az én blogomon azt is megtudhatod, miért kell mosóporral fogat mosni, és hogy a Föld tulajdonképpen csak a Betelgeuse lakóinak éléskamrája, akik hamarosan meg fognak enni mindnyájunkat.
Pontszám: 6.77
népszerűtlenMpsithFérfi
Végzetúr tanonc
49 hozzászólás
Profil megtekintése
276. hozzászólás - 2009.12.25. 19:14:25
Van még több is:

http://www.youtube.com/watch?v=44ekbDCM6Nw
Pontszám: 4.56
népszerűSeligenFérfi
Végzetúr mester
379 hozzászólás
Profil megtekintése
277. hozzászólás - 2009.12.26. 15:46:26
Én ugyan oltás ellenes vagyok, de a túlzott hülyeségé is. Erősen nem mindegy, hogy metil- vagy etil-higany. Míg az előbbi mérgező, az utóbbi egy hét alatt kiürül a szervezetből. A nehézfém-allergiások ugyan az oltóanyaggal hátrányban vannak mellékhatások tekintetében, de a hülyeségallergiások itt vannak nagy hátrányban.

A bináris kódolás az oltóanyagban meg lerágott sci-fi ponyva hangulatát idézi. Nem tudom ki nézi az új "V"-t, abban egyértelműen kiderül, hogy gyönyörű nőknek álcázott gyíkok "keze" van a dologban!
Kérem őrizzék meg hidegvérüket. Ne tegyenek hirtelen mozdulatot. Én most lassan elhagyom a helyiséget.

V1: Seligen - Hullaúr
V2: Seligen - Egy apró Zöld Manó, nagy, álmos szemekkel
V4/III: Cadaver - Csak simán torony
V4/IV: Tatanka (IM Jackass) - WDP-Homokvár
Pontszám: 5.80
irritálóKószaFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
278. hozzászólás - 2009.12.31. 23:23:27
Nagyon gratulállok mindenkinek aki oltatja magát vagy pláne a gyerekét
Annál is inkább mivel a H1-N1 nevezetű kabarétréfa nem influenza hanem tüdő pestis. Sajnos nem sikerült elég erősre ezért nem éri el a kitűzött célt amiértis elindították.
A nállunknál is rosszabul táplált és egészségügyileg ellátott országokban azért így is szépen arat mint pl. Ukrajna.
A világbann van egy vallási csoportosulás akik időközönként nekirugaszkodnak lokális tömeg gyilkosság elkövetésének,mivel számukra az erkölcs és a tízparancsolat wc. papír státusban van.
A várost és országot ami sose lessz az övék, egyszer úgy foglalták el,hogy az éj leple alatt a piactéren lévő kútba pestises dögöt dobtak majd mikor mindenki meghalt dicsőségessen bevonultak és kijelentették,ők isten kiválasztott népe ezért ez az ő városuk az őőőőő szent földjük.
Még szerencse,hogy lassan elfogynak mert degeneráltak de azért még próbálkoznak.
Ha ezt a fércmunkát a megbízó látja nemlessz elégedett,a FÉNYHOZÓ ideges lessz srácok!!!!!
Pontszám: 4.35
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
279. hozzászólás - 2010.01.01. 11:49:38 (Válasz Kósza #278 hozzászólására.)
Aham... és gondolom a kis zöld emberkék segítettek nekik (az a csapat amelyiknek Elvis a vezetője) ...
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 7.34
irritálóKószaFérfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
280. hozzászólás - 2010.01.01. 13:29:35
Miért,nállatok se hullajt a fenyő ?????
Pontszám: 3.38
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: KödrelikviákAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!