Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HoGo

Oldal: 123456
Dátum: 2010.01.19. 10:07:28
Lehet, hogy te folyamatosan a gép előtt tudsz ülni (én is!), de más ezt nem teheti meg - attól a játék még tetszhet neki. Személy szerint ellenzek minden olyan dolgot ami még jobban ide kötné az ember, ha lépést akar tartani. Pld. ezért sem tetszik Mortimer ötlete az óránkénti párbajjal. Ezzel megint csak a gép elé ültetnéd az embereket. Mi van ha a háború éjjel kezdődik? Ha valaki nyerni akar, akkor éjszakázzon csak azért, hogy tudjon taktikázni?

Mind1, garantáltan nem 1-2 emberről van szó, hanem szerintem logikusan a többség az, akinek van élete a számítógépen kívül is és nincs a székhez ragadva.
Ha neked több időd van, tessék: legyél pók és figyeld a portyalistát fél szemmel 24 órában naponta. Senki nem akadályoz meg benne.
Dátum: 2010.01.06. 12:42:59
Nem éppen hiba, de lehetséges gond:

a top szövik lassan ott tartanak, hogy a HT-n kívül maxolva lesz az összes épület. Namármost van egy pár tag, akinek még nincs meg a téglás küldi ...
Van erre valamilyen megoldás? Azon kívül, hogy szövetséget váltok, mert az büntetve van.
Ispotály: pillanatok alatt fel lesz építve és max 1-2 tagnak segít majd ebben a küldetésben.
Dátum: 2010.01.04. 17:43:08
Bocs, de nem értem mire célzol.
Dátum: 2010.01.04. 14:22:11
Máshol is elviszik, ez egy játék, győzzön a jobbik. Mivel ez itt nem a reklám helye, nem fogok felsorolni.
Arra, hogy ne vigyék el, ott a transzcendális. Persze erősíteni kellene mert a jelenlegi hatása nevetséges.

Ami azt illeti, főleg azzal érveltem, hogy a játék világában nem állja meg a helyét a dolog. Legalábbis én a gyér fantáziámmal nem találtam rá magyarázatot.
Hát igen, egy apróságról viszont elfeledkeztem... Láthatatlanság előtt nem lehet portyázni...
Dátum: 2010.01.03. 20:21:31
Ugyanarról beszélünk .
Hoppá, na ezt viszont nem tudtam, köszi az ötleteket. Holnap kipróbálom a láthatatlan vadászást . Ha bevállik, valóban így folytatom!
Dátum: 2010.01.03. 18:54:13
1. 50-es spektrális és 30-as sajtolás. Erre van a turbó. Te érvelsz maxolás ellen? Az előző hozzászólásomban a transzplantációról beszéltem. Az egyedüli okot a fél milla lére abban látom, hogy valaki összeszedi, turbó átvált a transzplantációra és elkölti. Viszont transzplantáción az a 25 szint nem olyan sok.
2. Csak annyi a gondom a szintemen támadással, hogy több TP-t kapok érte. Simán támadok felfelé is, ha látom értelmét.
3. Még mindig nem tudom, hogy mire is kellhet a fél milla LE...
Bocsi, kimaradt egy fontos szó: természetesen az egy szinten belül nyerhető LE-re gondoltam, amit valóban megdupláz.

Ezt viszont nem értem: miért is kellene láthatatlanul vadásznom? Fele olyan gyorsan haladjak minden előny nélkül? Ilyen erővel csinálhatom azt, hogy naponta 1 CSP-t vadászok le, a többit hagyom veszni.
Viszont milyen izgalmas lenne! Vajon ma mennyit dob?

Hogyhogy miért portyázom? Úgy csinálom, hogy lehetőség szerint ne rontsa az arányt. Ennyi.
Visszaolvastam. Már előtte is. Ettől függetlenül ugyan az maradt a véleményem, de legyen.
Legyen egy olyan relikvia, amitől a kedves fertőzöttek megkapják a gyógyultak összes előnyét.
DE:
1. Egyúttal bukják el az összes "saját" előnyüket.
2. Fizessenek ki érte annyit mint a gyógyultak. Nem az eredeti összeget! Az a szintjükön nevetséges. Hanem az előnyt, amit az összeg alacsony szinten történő elköltésével kaptak!

Még így is hátrányban lennének a gyógyultak azzal, hogy minden egyes szintlépéskor lesni kellett, hogy vajon meg lesz-e az elég LE ahhoz, hogy 24 órán belül megküzdjek a fertőzés ellen!
Dátum: 2010.01.03. 18:08:23
Idézet: S0laris - 2010.01.03. 13:57:08
Fogalmad sincs milyen érzés az, amikor fél milla LE-n csücsülsz és még van 10 másodperc a 15%-ig.

Igazad van, nincs. De csak azért, mert nem értem, miért is kellene féll milla LE-n csücsülni. Mi az ami ennyibe kerül, hogy nem lehet közben elkölteni? Ja hogy a transzplantáción spórolsz? Így jártál.
Persze, védjük a gyengébbeket, de az ami itt megy az már túlzás.

Arról nem is beszélve, hogy ha jól tudom nem is 15% százalékról van szó. Lefele támadva felkúszhat 40-50-ig! Mi a fene! Lassan már csak 90% felett lehet majd támadni. Már bocs, de mi ez ha nem az aktív játékosok büntetéste?!
Bocsi, igazad van, úgy látszik fogalmam sincs miről van itt szó, mert a hozzászólásodból alig sikerült megértenem valamit.
Dátum: 2010.01.03. 05:42:55
A Zarknodos event aktív résztvevői meg téphetnék a hajukat, mert feleslegesen fektettek bele annyi energiát, bárki megveheti ugyanazt a cuccot.
Dátum: 2010.01.03. 05:13:04
Idézet: Nagypityu - 2010.01.02. 23:15:45
1. citadellával csak olyan szövetséget lehessen megütni, akinek van citadellája (minimálisan egyenlő esélyek)

Akkor viszont lenne egy atombiztos védelem ellene. Nem fejlesztem ki, tehát nem is tudok támadni. A következő mi lesz, ha nem veszek fegyvert portyában sem támadhatnának?

Idézet: Nagypityu - 2010.01.02. 23:15:45
3. legyen valamilyen JACKPOT rendszer, ami megjutalmazza a háborúban legaktívabbat (legtöbb csatát kezdeményező karakter, egyenlőség esetén osztozás) mindkét (támadó és védő) szövetségből, ez lehet a háborúban összesen kiosztott (összes karakter által adott és kapott) sebzés 1%-a LE-ben. Nem túl sok, de lelkesítő lehet a 0LE-s harcok bevállalására

Tetszik az ötlet! Most ha segíteni akarok a szövetségemnek nyerni, nincs mese, be kell nyelnem egy csomó TP-t. A jó játékosok nem úgy fognak háborúzni, hogy maguknál tartanak egy heti vadászott LE-t. Így lenne egy kis szövetségen belüli verseny, hogy ki vállal be többet, az nyeri a jackpot-ot.
Persze kellene védelem az egyszemélyes szövetségek ellen, ne egy újabb táp legyen belőle.

Idézet: Nagypityu - 2010.01.02. 23:15:45
4. lehetne egy háborús panel a szövetségben, ahol az összes aktuális háborúból kigyűjtve szerepelnének azok a karakterek, akiket az illető megtámadhat (megfelelő szintű, 15% feletti, nem katakombás)

Van ilyen. Portyázásnál meg tudod adni egy szövetség nevét és csak a tagjaira szűrni.
Dátum: 2010.01.03. 05:04:38
Idézet: Birka - 2010.01.02. 21:19:48
Az instant gyógyító hatások növelése csökkenti a portyacélpontok számát...

Ha megkérlek oktatnád tudatlan kollégádat, hogy miért is? Ugyanis épp az ellenkezőjére számítanék. Logikusan: ha van életpontja, tudom ütni.
Valaki elmagyarázná miért is kell plusz előny a fertőzötteknek?

A lehetőségek tudtában bevállalták (lustaságból vagy szűkmarkúságból), hogy nem gyógyugylnak. Annak ellenére, hogy az egész legenda, a végzetúr egész története arról szól, hogy emberek, meg kell gyógyulnunk, mert elvesztettük az eszünket!

Mi ez most ha nem "elrontotottam, de fizessen már érte más" érvelés?
Dátum: 2010.01.03. 04:53:25
Ez itt a HIBABEJELENTÉS!

Miért nincs moderátor, aki az összes hasonló hozzászólást (ezzel együtt) kivágja a francba?
Dátum: 2010.01.03. 04:50:20
Biztos velem van a baj, de látok benne rációt. Legalább egy kicsit gyengítve lenne a legdurvább nyilvános exploit a játékban - a 15% EP alatti vadászat. Főleg ha természetesen az ájultság ideje alatt nem lehet semmit csinálni (vadászni sem).
Ugyanmár, hol van abba a logika, hogy odamegyek egy 10x erősebb végzetúrhoz, hogy légyszives verjél már félholtra, mert vadászni akarok (és nem az örök vadászmezőkön).
Vagy másképp: találkozok egy gyengébb végzetúrral, laposra verem, kivégzem, elszívom minden (v3 - jó vicc) lélekenergiáját ő meg mit csinál? Neeeem, nem hal meg, mért tenné? Azonnal elmegy vadászni, én meg 2,5 óráig csak bámulom mint a hülyegyerek, mert attól függetlenül, hogy 10 sebből vérzik, valamiért nem tudom bántani! De más se, aki találkozik vele ilyen állapontban!

Megoldás? Nem kell semmi plusz lötty, a gyógyital OK, viszont amint megiszom, legyek azonnal ütéshatér felett!

Mielőtt még nekem estek: nem a pókok táborát bővítem, hanem aktívan használom ezt az exploitot. Miért? Hülye lennék nem úgy vadászni, hogy nem tud senki bántani.


Mód: az ilyen idétlen reklámok miatt nem kaphatna a kedves user figyelmeztetést?
Köszi, boldogulok . Nekem a v3 jobban bejön, a satnya portyák ellenére.
Egy VF-esnek a VF ugyanazt jelenti mint a spektrális: megduplázza az 1 TP-ért kapott lét.

Nem zavar, hogy piszmogok a küldetésekkel és fele olyan gyorsan haladok. Nekem nem az a lényeg .
Dátum: 2010.01.02. 18:33:17
Ja, és ha a klón nyer, akkor is "lemásolt" karakter kapja meg a medált és a lét, merthogy tulajdonképpen ő nyert .
Vagy B: a nyertes klón maradjon a játékban, fejlődjön és napi szinten verje laposra a papáját.
Oldal: 123456