Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
101. hozzászólás - 2010.01.03. 17:04:07 (Válasz Maximuss #99 hozzászólására.)
Sorry, de en nem erzem annyira a bejovo LE-t, amirol beszelsz. Szeptember ota nem tudtam azonos szinut tamadni....
Pontszám: 7.85
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
102. hozzászólás - 2010.01.03. 17:07:18 (Válasz Coronita #101 hozzászólására.)
Eliteninja: 2,5% TÖ és 2,5%-kal kevesebb szakértelmek fejlesztése. Azért ez nem egy hatalmas összeg.

szerk.: ezt fedezni tudja az általad említett +10% LE vadászatra relikvia.
A hozzászólást Maximuss módosította 2010.01.03. 17:08:29-kor
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 5.00
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
103. hozzászólás - 2010.01.03. 17:12:34 (Válasz Maximuss #102 hozzászólására.)
ha az eltérést nézzük akkor +5% a vadira. Ennyi amit kapnánk. Ha meg szerinted fedezni lehet ezeket akkor miért baj, ha mi azt szeretnénk, hogy a 4 szakit lehessen amx fölé vinni 5-el? Azt már had döntsük el légyszi, hogy mit szeretnénk a kettő közül. Szerintem amúgy is értelmesebb ez, igazságosabb is, mint instantban +10%. Azokat a szakikat maxra kell vinni, és nem hinném, hogy mindenkinek alapból maxon van
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.55
kedvelt tagMaximussFérfi
Végzetúr tehetség
171 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
104. hozzászólás - 2010.01.03. 17:15:55 (Válasz Eliteninja #103 hozzászólására.)
Tehát a 4 szakit max fölé akarod vinni. Meg támadhatsz saját hordádra, jóval több LE-t rabolhatsz. Akkor a +5 minden tulajdonságra, amiért érdemes küzdeni a fertőzés ellen? Vagy szimplán kényelmi szempont?

Néha elgondolkodom azon, mi lenne, ha nem akarnának a játékosok mindent megváltoztatni a játékban. Miklósék megcsinálták a játékot, fejlesztik is azt. A fejlesztések valakiknek tetszenek, valakiknek nem. Ettől még mi vagyunk a játékosok és Miklósék a fejlesztők.
V1: MaximuSS - Azúr Légió
Pontszám: 4.63
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
105. hozzászólás - 2010.01.03. 17:21:50 (Válasz Maximuss #104 hozzászólására.)
Olvass kérlek

4 szaki AMIÉRT FIZETÜNK. Megveszünk egy relikviát, csak aztért, hogy ne menjen tönkre a karink. Szerintem ez korrekt dolog. Nektek még ugyanúgy megmarad a többi szaki max fölé vitele, stb.

Másrészt a portyáról: ott a hátrány, hogy többet rabolhatnak tőlünk és mivel bónuszt kaptunk a rablásra nyilván nem 0 LE-vel fogunk ott ácsorogni. Valamint a saját horda támadása nem olyan übertáp, mint ahogyan te azt gondolod.
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.03
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
106. hozzászólás - 2010.01.03. 17:23:31
Pont ezert irom, hogy magas szintre kene betenni, ameddigre mar a lekuzdott regesreg jol jart!

(Az azonos szintuektol rabolt LE-mrol szivesen lemondok Maximuss javara! Nem leszel vele elorebb! )
Pontszám: 6.14
népszerűModeratorFérfi
Végzetúr mester
287 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
107. hozzászólás - 2010.01.03. 17:32:18 (Válasz Coronita #94 hozzászólására.)
Ertem en, de nem tudom elfogadni azt, h van 2 valasztas, dontesz valami alapjan (tap/szerepjatek/barmi), majd kesobb a dontesed vegeredmenyet latva a jatekot akarjatok megreformalni.
Miert valasztottad a fertozottseget (szerintem tudom a valaszt, ott van az egyik klantarsad profiljaban)?
El kell tudni fogadni azt, h mig a masik honapokon keresztul odafigyelt arra, h megszabaduljon a fertozestol, aldozott ra, ezert valamit kap (JUTALOM). Ekozben a fertozottek nem foglalkoztak a fertozessel, es bizony ez negativ hatassal van a karakterre nezve (mikozben elonnyel is jar!)(BUNTETES).
Itt ismet van lehetoseged donteni:
-elfogadod azt, h vannak hatranyai a dolognak, es kitartasz az elso dontesed mellett, tovabbra is fertozott maradsz (szerepjatek/tap/barmi alapjan).
-nem fogadod el, es Te is elkezdesz kuzdeni a fertozes ellen, mint azt tettek mindazok, akiknek a tapjara vagytok most.

Igen, nyitott vegu a jatek (barmikor befejezheted ), ezert sosem keso valtoztatnod. Az pedig, h nem tudod tamadni a 100%os fertozottseg mellett a sajat hordadat (hany szintre lefele nezed jelenleg a celpontokat?), az ugygondolom, h egy masik topic temaja lenne, amivel sajnos mar kezdeni nemsoksemmit lehet, ez mar igy marad, max egy vegzetur 2.0ban lesz normalis pvp rendszer. Addig is teszteljunk tovabb!
Welcome to the Real World!


A jatek nyilt vegu, barmikor befejezheted!
Pontszám: 7.21
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
108. hozzászólás - 2010.01.03. 18:25:00
Visszaolvastam. Már előtte is. Ettől függetlenül ugyan az maradt a véleményem, de legyen.
Legyen egy olyan relikvia, amitől a kedves fertőzöttek megkapják a gyógyultak összes előnyét.
DE:
1. Egyúttal bukják el az összes "saját" előnyüket.
2. Fizessenek ki érte annyit mint a gyógyultak. Nem az eredeti összeget! Az a szintjükön nevetséges. Hanem az előnyt, amit az összeg alacsony szinten történő elköltésével kaptak!

Még így is hátrányban lennének a gyógyultak azzal, hogy minden egyes szintlépéskor lesni kellett, hogy vajon meg lesz-e az elég LE ahhoz, hogy 24 órán belül megküzdjek a fertőzés ellen!
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 6.88
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
109. hozzászólás - 2010.01.03. 18:30:35 (Válasz HoGo #108 hozzászólására.)
Csak a 4 szaki miatt morgunk még mindig, semmi más miatt, az már nem érdekel, hogy még mindig jobban jártok, mert a többi szakit fel tudjátok vinni a max fölé turbóval, de a termelő szakik hiánya miatt a kigyógyultak hatalmas előnyre tesznek szert még akkor is, ha "nagy" szenvedés volt rákölteni(mellesleg nem egy embertől hallottam aki kigyógyult, hogy nem olyan brutális csak az első 10 szinten...)
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.56
kedvencHertzFérfi
Végzetúr tanonc
18 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
110. hozzászólás - 2010.01.03. 21:36:08
A szakinövelő relikviát nem tartom jó ötletnek, két okból sem.

1. Nem igazságos a fertőzést leküzdőkkel szemben. A gyógyulásnak a legnagyobb jutalma a LE termelő szakik +5-ös turbózhatósága. Ha ezt megvehetik a fertőzöttek is ,akkor elvész a jutalom. Az pedig, hogy megmarad csak a gyógyultak kiváltsága a +5 manakonstrukció, építés, stb elhagyagolható előny a karakterfejlesztés szempontjából. Nem ezért figyeltem oda minden szintlépéskor, és áldoztam több százezer LE-t a fertőzés leküzdésére.

2, Nem kellene összekeverni a fertőzöttek ,és a gyógyultak jutalmait. Ha bekerülne a szakinövelő relikvia, akkor a gyógyultak is jogosan követelhetnének olyan relikviát, amivel a saját hordatársaikra is támadhatnak.


Véleményem szerint a legjobb megoldás az lenne, ha az akciós házban már meglévő Ősi gyógyital mindenki számára elérhetővé vállna, modjuk lélekgyémántért. Mivel 68.szint fölött szintenként 2%-kal csökkenthető a fertőzés ,ezért 25.szint alatt le lehet küzdeni. Egy nyitott végű játéknál a 25 szint nem akkora érvágás, ami teljesen tönkre tenné a karaktert.
Akinek sok a 25 szint, annak pedig egy nagyon drága + ősköves relikviát is be lehetne tenni ,ami szintén 50%-ra mérsékli a fertőzést, de szintenként 3%-kal engedi csökkenteni. Így már 17 szint alatt leküzdhető.
Pontszám: 6.29
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
111. hozzászólás - 2010.01.03. 21:37:47 (Válasz Hertz #110 hozzászólására.)
Kösz, hogy elolvastad a nyitó HSZ-t. Sokat segítettél a probléma megoldosában az előbbi hozzászólásoddal.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.51
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
112. hozzászólás - 2010.01.04. 12:04:52 (Válasz Hertz #110 hozzászólására.)
Igen ez az a megoldas, ami ugy tunik Miklosnak is szimpatikus. Sajnos. Ezzel ugyanis teljesen el lesz lehetetlenitve a fertozottseg. Az osszes karakter, aki picit komolyan veszi a jatekot el kezd kuzdeni ellene, vagyis egyetlen ut es egyenkarakterek lesznek a jatekban. Mar korabban leirtam valahol, hogy ez az a pont lesz ami a TF-en, az volt, amikor az Elenios hivo megszerezhette a vampirizaciot....pffff

De, akkor legyen ez, csak legyen mar vmi! Mert naprol napra szivunk....honapok ota huzodik a tortenet ... es ugy tunik minden fontosabb ennel....
Pontszám: 6.18
fórumozóMaster36Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
113. hozzászólás - 2010.04.26. 08:24:48
Sziasztok!Azt szeretném megtudni hogy ha megszabadulok a fertőzéstől vagyis lecsökkentem 0%-ra akkor a következő szintlépéskor kellesz még harcolni ellene vagy nem?
By:Master36
Pontszám: 4.75
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
114. hozzászólás - 2010.05.22. 21:43:48
Nem kellesz.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 8.71
fórumozóMaster36Férfi
Végzetúr tanonc
12 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
115. hozzászólás - 2010.06.16. 10:12:52
Oké!!Kössz a segítséget Barbey!!
By:Master36
Pontszám: 4
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
116. hozzászólás - 2010.06.18. 06:18:28
Üdvözletem!

Némi fenntartással végigolvastam ezt a forumot.

Jelenleg 65szinten pötyögök, a 100% fertőzés még 5szint.

Ha lenne esetleg vki aki 100%os és tudna némi tanáccsal, egyébbel segíteni a továbbiakra

nézve, azt megköszönném!!!!
Pontszám: 7.47
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
117. hozzászólás - 2010.06.18. 11:03:47 (Válasz altair #116 hozzászólására.)
Kezdj el láthatatlanul vadászni, csak láthatatlanul, mert idővel úgyis kiszopsz, habár ki van egyensúlyozva a két oldal, mégis el fogsz tűnni:D
V1:Eliteninja
Pontszám: 7.22
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
118. hozzászólás - 2010.06.18. 13:38:36
Valahol megértem, hogy kell egy kis kompenzáció hosszú távon a fertőzötteknek. De ezt lehetne símán szinthez is kötni. Hiszen 68. szintre lehet valaki legkorábban gyógyult, vagy totál fertőzött..
Legyen 100. szinten valami kompenzáció a fertőzötteknek. De valami, amiért meg kell dolgozni!

Mert a fertőzés lekűzdése nem csak annyi, hogy bedobom azt a 650K LÉ-t valahova! Figyelni kellett a szintlépésre, 24 órán belül összehozni a LÉ-t, nem elfelejteni stb stb.
Nekem nem egyszer volt, az, hogy elvadásztam minden CSP-m, és a végén léptem szintet. Tök el is felejtettem a fertőzést. Aztán, mikor látom a sárga feliratot, akkor elkezdtem kapkodni. Nem egyszer el kelladnom tárgyakat, meg szörnyet sajtolni. (persze ez az én hülyeségem, de akkor is meg kellett érte KŰZDENI)
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 6.10
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
119. hozzászólás - 2010.06.18. 14:13:05 (Válasz Tiha #118 hozzászólására.)
Végre valaki...a küzdést már egyszer megbeszéltük. Mellesleg Miklós annó azzal kompenzált, hogy adott egy relikviát ami kb semmire nem jó. Max arra, hogy egyszer-kétszer okozott kellemetlenséget. Azóta inkább feltoltam a transzcendálist én is, mivel minden csepp LE számít. Annó sem azért sírtunk, hogy legyen nekünk könnyű és csak jöjjön a galamb, hanem legyen kompenzáció, legyen nehezebb, de legalább az esély meglegyen...de nincs rabolni, cöh, magas szinten elég nehéz.
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.81
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
120. hozzászólás - 2010.06.18. 14:51:14
Nekem még nincs 100 as fertőm, de egy kis bónuszt eltudnék képzelni, ami a lopás formájában jelenne meg...mondjuk a 100% os fertőzőtteknek 50% esély lenne kavics lopásra 100 as szint felett... Mert ez 30% elég kevéske...
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.13
Oldal: 12345678910
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője