Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
141. hozzászólás - 2010.06.21. 06:50:53
Alapvető probléma: - a 100% fertőzésre gyúrók portyából jöttek, jönnek a szinteken felfelé

Lehet, sőt biztos a VFes szakik is ki vannak húzva, de a portyából adódóan, mégis TÖ és SZÖ-ben

apróságokban másra gyúrnak, gyúrtak. Ergó, ha olyan "kompenzáció" kerül be, ami az eredeti stílussal

úgymond ellentétes megint csak a hátrányokról beszélhetünk. Meg kell nézni adott szinten egy 0ás és

egy 100os helyes kvíz válaszait. Gyanítom ha kb egyforma az csak abból adódhat hogy nagyon magas

szintűek és a 100os kénytelen a portya kiesését vadászattal pótolni. - lemarad

Ami egy másik helyre való, hogy ezzel a 300as előre válaszolhatósággal megint nem a portya fanoknak

kedveztek.

Ha olyan relikek stb jönne be amit leginkább vadászattal tudsz beszerezni akkor, amikor 100as létedre

nem dolgoznak a bonus szakik, eleve hátrányba rakod magad amíg összeszeded az összes LGY-t. Persze

jön portyából is, viszont mivel én mindkettőt alkalmazom bátran mondhatom vadászatból hosszú távon

3-4x annyi kaland jön, ha nem több, mint portyából.

Jelenleg 65szinten vagyok 5 szint még a 100%. Vannak akik 70szint alatt már elérik.

Sztem célszerűbb lenne olyat adni a 100%os kezébe, amit eddig is használt, kihasznált, az pedig egyértelműen

nem a vadihoz hanem a portyához köthető. Ezért írtam, hogy egy EH szakihoz hasonló kiegyenlítő akármi kellene

mert bárhogy csűröm csavarom, a tény az tény marad,mégpedig a 100%os karakter, kevés kívétellel szándékosan

tervezetten lett 100%, a több üthető karakter miatt. Ez lenne a kompenzáció a 100%nak, hogy +1 azaz nem 3horda

hanem 4 horda tagjait üthetné.

Elég nagy eltérés lenne egy haasonló "kompenzációval" is a játék a két stílus között, mivel soha nem lenne akkora

a vezetőkészségem, sajtolásom, stb zsakiból adódó, nem ELŐNYÖM, hanem alap szakim mint egy 0%osnak!!!

Úgy gondolom a mérleg két serpenyője így is inkább a 0% felé billenne, de lenne hosszú távú esélyem.

A fertőzés csökkentéséről pedig annyit, hogy a szintenként belefektett LE senkit nem gyengített adott szinteken

plussz mint 100%ra gyúró megkaptam Zarknodtól azt a -5% is ami a mai napig ott csücsül. Tehát egy nullára

gyúró még ott is kompenzációt kapott velem szemben.
Pontszám: 6.21
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
142. hozzászólás - 2010.06.21. 07:08:57
A jelenleg 100%osnak meglévő Lélekmérgező hatása:

Ha fertőzésed legalább 91%, megtámadnak, és LE-t rabolnak tőled, ellenfeleid állatai sebződnek annak mértékében, hogy mekkora a fertőzésed, és mennyi lélekenergiát rabolt tőled ellenfeled. A sebződést a vastag bőr csökkenti.

95%os fertőzéssel, a szemfüles játékos beütött, épp 15%ról gyógyítottam volna fel magam.

17000LE-t vitt, amihez gratula Neki, a varival belegyaktam 400at, a végén a lélekmérgező adott 770 körüli ÉP minuszt neki,

már az állatainak.

Az össz 1170 ÉP minusz, ezt jelenleg a bestiák könyvével, bárki megveheti, a sebgyógyítás szakival, bárki fejlesztheti,

egy paraprotektus-al, epik cucc, 45perc alatt és három kattintással de inkább kettővel megoldom.

HÁt ha minden portyámból ennyi jönne simán bevállalnám az állatkák gyógyítgatását pihi közben.

Ez aztán marha nagy bonus a "másik" irányt választóknak.

Ha a 17000LE helyett csak 5000Le vagy alatti LE mennyiség kerül vesztésre 200 körüli a Lélekmérgező hatása- rakás szar.

Az ára amúgy 4000LGY 10őskő ha jól emlékszem.

KB 5% alatti a játékos állományban a 100% fertőzésre gyúrók aránya. Tényleg nem számottevő.

Nem is csinálnak Nekik gyakorlatilag semmit. 80-90 szint környékén biztos a játék abbahagyása...

CSak akkor minek opció a játékban a választás lehetősége??? Ez nem irány hanem a játék elején levő később

begyűrűző zsákutca.

Lehet megfelelő kompenzáció lenne, ha másik karit indítanék és a majd két év alatt beadott őskő állományt

visszaperelném a számára, úgymond a zsákutca cserébe
A hozzászólást altair módosította 2010.06.21. 07:10:15-kor
Pontszám: 7.77
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
143. hozzászólás - 2010.06.21. 11:52:15
Magas szinten nem tudsz csak a portyából élni, ha ezt akarod akkor maradj le egy csöppet. A legfontosabb az a 4 LE termelő szakértelem lenne.
Am meg a lélekmérgező tényleg egy rakás szerencsétlenség
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.74
fórumozóPiciklon
Végzetúr mester
766 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
144. hozzászólás - 2010.06.21. 12:04:02 (Válasz Eliteninja #143 hozzászólására.)
Magas szinten portyából? Kac-kac kukac
Egyébként a 4 LE termelőt igen nyugodt szívvel megkaphatják a fertőzöttek nem lesz tőle senkinek gyerek. Akik vérgőzösen habzó szájjal ellene vannak azok gondolkodjanak el, hogy így mennyivel csökken az esély, hogy hosszú távon a játékban maradjanak. Igen Miklós, ők is fizetnek ezért az olykor őrületbe kergető adathalmazért
Tehát ennyi a lustaságuk ellenére járna.

A lélekmérgező marha vicces, ha véletlen becsúszik egy nagyobb rablás (esetlegesen -5K ÉP a dögöknek, nem szerencsétlenség, inkább mókás )

Pontszám: 7.58
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
145. hozzászólás - 2010.06.21. 12:29:49 (Válasz Piciklon #144 hozzászólására.)
Ja, csak fertőzöttként, minden csepp LE számít:D
V1:Eliteninja
Pontszám: 3.42
kedvelt tagTihaFérfi
Végzetúr mester
526 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
146. hozzászólás - 2010.06.23. 21:50:16
Adjuk meg a 100%-os fertőzötteknek a maxos (esetleg max 40-es) EH kifejlesztési lehetőséget VF melett. És akkor nem kell sírniuk a portyából nem befolyó Lé miatt.
Mivel így másnak kárt nem okoznak, túl sokat nem tudnak profitálni. Ha meg amúgy sem VF-eznek, akkor meg így jártak.

mellette kaphatnak még valami szerepjátékos apróságot. mondjuk hordagyűlöletet +10-el max fölé vihetik, állataik többet sebeznek picivel.

vagy: a másodlagos támadás, varázslat 1,5x -es szorzóval számít náluk.
Netán lehetne olyan, hogy 15% alatt is tudnak támadni. (bár leveretés miatt az lehet, hogy tápként funkcionálna.)

vagy: kapjanak egy új szakértelmet, a manaégetést. Ez ugyan az, mint a KH mana égetése. Lehet fejleszteni, és szívatni vele e népet.

vagy: 10%-os alap lélekszívást kapjanak, amit semmi nem módosít, vagyis minden esetben minimum 10% lélekszívásuk van. Nem egy nagy táp, de egy apróság, aminek lehet örülni.

(vagy ezek kombinációja)

Így meglenne az szerpjátékos kép a fertőzöttekről, hogy habzószájú, barbár állatok, akik mindenkit szétvernek, és a portya a fő tevékenységük.
A hozzászólást Tiha módosította 2010.06.23. 21:56:07-kor
Graham Treefrog - Azúr Légió
____________________________________________ Ha ettől érzed magad valakinek, nyomj egy 1-est ide:
Pontszám: 8.19
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
147. hozzászólás - 2010.06.23. 21:57:59 (Válasz Tiha #146 hozzászólására.)
Én a lopást írtam, hogy a 100%osaknál 50%-os legyen az esély. De amúgy a másodlagos is tetszik meg a többi is!
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 5.92
irritálóAlmási ViktorFérfi
Végzetúr mester
1277 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
148. hozzászólás - 2010.06.23. 23:11:13 (Válasz Tiha #146 hozzászólására.)
Így van, ilyenek kellenek, nem pedig gyógyulást segítő gömb, pfahh
Zöld Szója Logan (V1)
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,799.380#hsz384
Pontszám: 4.27
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
149. hozzászólás - 2010.06.24. 06:38:38
Mivel lépten-nyomon bekerül az a: de miért nem kerül ez neki többe?, kérdés, mint fertőzésre gyúró

olyat is elképzelhetőnek tartanék hogy: szakértelem kifejlesztés+relikvia hozzá /ezzel vmi bonus/

pl:

- ha 100% fertőzött vagy a VF mellett kifejlesztheted az EH szakértelmet + ha veszel hozzá LGY

LE-ért stb egy relikviát 50%eséllyel megduplázhatod a nyert LE mennyiséget.

- Ha fertőzöttként felviszed a sajtolásod 50szint fölé x-el + relik szintén LGY

LE akármiért, akkor 50% eséllyel duplát sajtolsz

Ezeket hasonló kiegészítőkkel Elitninja által írt 4 LE termelő szakira is ki lehetne hozni. Költsége is

van, nem is lehetne azonnal mindent beüzemelni, de mégis adna valami esélyt arra, hogy utolérjem

a 0%os bonusait. Szerintem ez korrekt lenne és a megvalósítás sem lenne bonyolult
A hozzászólást altair módosította 2010.06.24. 06:39:45-kor
Pontszám: 7.28
kedvencDdyyFérfi
Végzetúr mester
251 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
150. hozzászólás - 2010.06.26. 12:10:16
A szerepjátékosi egyensúly itt elborult. Akik az elején kezdték, azoknak volt egy választási lehetőségük, s kezdetben ez vehető volt jó és a rossz örök küzdelmének is. Tehát izgalmassá tette a dolgot. Én is arra számítottam, h a fertőzés a "gonosz" szakikat fogja megnövelni, míg a tisztaság a "jó" értékeket vagy akár pont védelmet ad a csúnya(doofensmirtzi) dolgok ellen. Hiba volt ez a hit belátom. Csak egy dolgot lehet tenni, ha választás elé kerülsz, mindig menj a jó irányába. Fertőzés(kihagyod lemaracc), kvízértékelés(kihagyod lemaracc), baráthívogatósdi (KL), baráti portya (na ez egy vicc, de ha KL).

Fertőzést nem kell magyarázni. A kvíz abszolut táp, akár akarod, akár nem menni kell, még ha falra is mászol a kérdések válaszolgatásától. A baráthívógatósdi az pedig röhej. Én informatikusként megközelítőleg annyi és olyan accot hozok létre ha akarok, amennyit nem szégyenlek, segítve ezzel akár többeket is, ámde nem teszem. Csakazértse. Tök jó hogy most ott ácsorog majd néhányszáz ötödik szintű karakter. Biztos hozott bevételt is rengeteget a dolog. Persze biztos van aki nem így tette, attól bocsi.
Nézzétek meg mi lett a portyából, illetve merre hajtott tovább egy ágacskát -> barátságos portya. Emberek, van egy keretsztori, amiben a végzetizék egymásnak ellenségei, a bpnál meg olvashatod, h találkoztok, kacarásztok és seggrepacsiztok? Ugyanmár. Nem lenne ez rossz, de a körítés egy nyáltenger, s kanyarra nem ide illik.

Egy irány van: legyen mindenki Jedi és jöjjön el a macskafogói béke!

S van még egy. Annyira be van punnyadva a világ (igazából csak a v3-at látom, szal nem biztos h szabad általánosítani), h ha valaki(k) kicsit is eltér(nek) attól, amit itt most a végzetúri erkölcsnek nevezhetünk aka tamagocsilegyélkiskomaésbefogodazarcod, akkor az má megkapja a szánalmas, a kanyaranyád, és az elmészteajóbüdösk... típusú megjegyzéseket. No ez a nem semmi egy szerepjátékban!

No és most adok belémkötési felületet játékilag: fertőzés: nem kűzdök; kvíz: csinálom, mert kell a plusz; bp: a térkép alatt toltam orrba szájba, mert abból sem volt szabad kimaradni, azóta se nem; kamuaccregelési verseny: nem érint

És bocsi a kicsit OFF-ért is.
Daltan | Az Illuminati Lovagjai

Figyelem a hozzászólás nyomokban fikciót, idézeteket és mogyorót is tartalmazhat. Ugyanitt tojás eladó.
Pontszám: 9.55
népszerűMaciFérfi
Végzetúr mester
1379 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
151. hozzászólás - 2010.06.26. 12:59:25 (Válasz Ddyy #150 hozzászólására.)
jajjdetetszett .

Legutóbb nálunk abból volt probléma, hogy minden nap többször látogatja egy szövitársam az egyik nagyobb szövi tagjait.
A szövvezetőjük szerint nem etikus. Főleg, ha manás cuccban van a védekező.

LOL.

Aztán kiderült, hogy az én erkölcseim mások, mint az övé. Például támadok lefelé. Most erre mitaszongyak?


maci

ui: az omega szép, az omega jó.

szerk: bocs, nem ide tartozik, csak fellelkesültem, hogy lehet panaszkodni.
A hozzászólást Maci módosította 2010.06.26. 13:05:19-kor
Pontszám: 8.02
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
152. hozzászólás - 2010.06.27. 05:59:59
Azt tudunk, az biztos. Lehet mást se ezt az egyet viszont remekül csináljuk
Pontszám: 7.37
fórumozóDavocskaFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
153. hozzászólás - 2010.08.31. 09:20:58
Üdv mindenkinek. Ahogy látom itt csupa profi irogat. Én most a kezdők miatt kérdezném hogy végül is a fertőzés 100% miért rossz vagy jó egy karakternek.
(meghal vagy mi?)
Pontszám: 5
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
154. hozzászólás - 2010.08.31. 09:27:57 (Válasz Davocska #153 hozzászólására.)
Itt olvashatsz a fertőzésről:

http://vegzetur.wikidot.com/fertozes
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 6.21
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
155. hozzászólás - 2010.09.01. 22:00:19
kedves olvasó, a lenti ötletelés egyáltalán nem kidolgozott, sőt, kifejezetten pontosításra, fejlesztésre szorul - illetve hát az a kérdés, hogy maga az ötlet egyáltalán továbbgondolásra érdemes-e

nekem az állt össze, hogy olyan cucc kellene az 50+ fertőzötteknek, ami
- legyen kb. akkora bónusz, mint a tisztultaké (hogy ne hulljanak ki lelkes játékosok)
- kelljen küzdeni érte kicsit
- játéktechnikailag megfeleljen
- lehetőleg illeszkedjen a sztorihoz, világhoz, PRG-hez
- figyelembe veszi, hogy a fertőzöttek főleg portyáznak
- JV-k hajlandók legyenek leprogramozni

végülis az alábbira jutottam:
a fertőzött végzeturak elől a tisztultak (és tisztulóban lévők) transzcendális projekciója sem védi meg a LE-t (mondjuk olyan elemi erővel és vadsággal törnek rájuk a fertőzöttek)
valójában fogalmam sincs, hogy kinek mennyi ez, de a számolás alapjául 50-eset véve, és feltételezve, hogy ennek megfelelő átlag 5000 LE-vel kószálnak a végzeturak, akkor ez portyánként +1000 LE-t jelent
maxolt mindenfélével 50 csp jön naponta (ugye?), amin a tisztult 5% az 2.5 csp többletnek felel meg, azaz, hm, nekem így 70. szint körül 2.5x2000, azaz 5000LE plusz
a napi 30 pp-vel a fertőzött 30k-t nyer
eh, akkor ez így nem annyira jó, illetve pontosítani kéne, hogy a feltételezett számaim mennyik is valójában, és ehhez igazítani egy szorzót a transzcend alatti rabláshoz

ez így persze még nem az igazi, mert gonosz optimalizátor fertőzöttek hamar kibökik, hogy kinek magas a TrPr, és állandóan azokat ütik majd

ezért összekötném a valaki által idézett Marcsi féle ötlettel, hogy a fertőzöttek fertőzhessenek
ha a tisztultnál nincs egy adott mennyiségű LE, azaz a fertőzött nem tudja kielégíteni LE-éhségét, akkor bosszúból valamekkora eséllyel megfertőzi
ez lehet pl. (fertőzöttség-50)/100 százalék (azaz 100-as fertőnél 1% esély)
ez persze csak akkor oldja meg a problémát (márha valós probléma, hogy a fertőzöttek tényleg összeállítanák a best of listát), ha a fertőzöttek valóban az általuk hírdetett RPG-s vonal miatt akarnak fertőzöttek lenni, és nem mindig a LE-re mennek, hanem fertőzni is szeretnének

és akár fordítva is mehetne, ha a fertőzöttől adott LE-nél többet rabolnak, akkor az valamekkora eséllyel befertőzi a tisztult (vagy 50mínuszos) rablót

hát, eddig ezért sokat nem kell tennie a fertőzöttnek az egészért
ezért esetleg kelljen kifejleszteni egy fertőzött-szakértelmet, ami a transzcendens rabláshoz kell - csak azt kell beállítani, hogy hányas max. szakértelemnél érje el a lehetséges maximális rablást (amit én alapból a szokásos 20%-nak vettem, de ugye hangolni kellhet), hogy az a fertőzés leküzdésére költött LE-vel pariban legyen
persze a szaki alacsonyabb szintje is adna már valamennyi arányosan kevesebb transzcendes rablást
Pontszám: 5.01
irritálóDmatyasFérfi
Végzetúr
63 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
156. hozzászólás - 2010.09.01. 22:56:47
Az ötlet tök jó!!!! Lenne. Van azonban kicsi bibi

1 Soha egyetlen felvetésre nem érkezett, a főszerkesztőtől visszajelzés ha jól emlékszem

2 A felvetésed nem tartalmaz állandó csp költést sem támadó sem a védekező féltől, vagy és
opcióként ősköves felvetést

Ergo nem illik a játékmenetbe, Ez a galetki társadalom sajna már eléggé elfajzott. Annyira, hogy
a fertőzés már nem is gáz, hiszen a nem fertőzötteket semmilyen hátrány nem éri a sötét oldaltól.
1% van nekem a 100%-ig . Néha majd betámadok a saját hordámba majd 75-80 szint környékén
megveszem a gömböt és kuss.
Vagy ütjük tovább a vasat. Nekem bejönne a dolog, mint sok több régebben említett is.

Reagálni kellene vmit odafentről...
Pontszám: 4.90
kedvencPottomPannaNő
Végzetúr mester
2518 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
157. hozzászólás - 2010.09.01. 23:02:24 (Válasz Dmatyas #156 hozzászólására.)
Aztán rájössz, hogy az egész nem ér egy kalap kakaót sem megveszed a fertőtlenítő gömböt és leküzdöd. Vagy szépen lassan szellemkari leszel.
Pöttöm Panna- V1-Lélekőrök Szövetsége
Pontszám: 6.39
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
158. hozzászólás - 2010.09.02. 17:54:12 (Válasz Dmatyas #156 hozzászólására.)
Miklós kijelentette, hogy ez egy fun elem. Amire persze nem baj, hogyha rámegy a karaktered...ebben a dologban nem lesz változás, erre ne számítsatok. Rágtam eleget a fülét, a végén többen is mondták már neki, még a másik oldalról is, hogy ez így nagyon nem jó, de azóta sem történt semmi. Szal vegyétek meg minél hamarabb azt a gömböt
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.47
népszerűdorongFérfi
Végzetúr mester
272 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
159. hozzászólás - 2010.09.02. 21:16:48
izé, nem gömb, vagy ilyesmi, én tisztultam mindkét világon, csak megfogott a probléma, és gondolkodtam rajta, mert egyrészt tényleg jó lenne, ha nem vesznének el játékosok, másrészt ez egy olyan pont lehetne, ahol egy picikét differenciálódhatna a csapat

részemről ez így is fun elem maradna, sőt, jókat mérgelődhetnék és cifrákat mondhatnék, amikor látom, hogy egy "rohadt" fertőzött lenyalta a védett LE-met, vagy pláne, ha befertőződtem, és következő szintlépésnél már megint figyelhetek, hogy leküzdjem ismét

való igaz, hogy az "egyéb" (mint ez) fórumokon nem olvasgat Miklós, de ezt talán valahol még írta is, hogy azt nem győzné, szóval ide nem is igen várnék visszajelzést
ezért én az ötlet további életét úgy gondolnám, hogy kicsit farigcsáljuk, aztán amikor már szalonképes, akkor kirakjuk szavazásra, hogy tetszik-e sokaknak, s ha igen, akkor a kész ötlet menne valami JV által is olvasott helyre -> így talán érdemi válasz jöhet odafentről

a sötét oldalas hátrány nincs benne, az igaz, ki lehetne találni valamit arra is, de az már valszeg igényelne bővebb plusz programozást - szerintem már az is eredmény lenne, ha kiegyenlítődne a fertőzött oldal, s ezáltal néhányan ezt az opciót viccesebbnek találva ezt az utat választanák

a csp/őskővel nem tudok mit kezdeni, de hátha nincs igazad (-:

szóval, ha használható az ötlet, és még nem fásultatok el teljesen, akkor pörögjünk rajta egy kört (esetleg szóljatok klántársaknak, hogy van itt ez az ötlet, nézzék meg - én most éppen csak 1 világon vagyok aktív, és ott is 1személyes klánban...)
Pontszám: 5.32
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
160. hozzászólás - 2010.09.02. 22:45:33 (Válasz dorong #159 hozzászólására.)
Baromira van benne hátrány. Pl amikor fennakadsz 2* annyi LE-t hagysz ott. A nekem mostani cirka 4 milla vesztettemből csak olyan 2,5 lenne...1,5 milla meg nem mindegy. Főleg, ha még kiegyensúlyozva sincs a 2 oldal...
V1:Eliteninja
Pontszám: 4.47
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője