Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
61. hozzászólás - 2009.12.25. 15:22:09
engem nem érdekel, hogy miként küzdenek a fertőzés ellen

inkább az, hogy jutalomként kaptam már fertőzéscsökkenést, amit nincs értelme használnom... tehát ha az jutalom, akkor miért ne lehetne megválasztani, hogy csökkentse, vagy növelje a fertőmet a félreértések elkerülése végett a zarknodos díjazásról írtam...

szabadon választhatja meg mindenki az útját - még ha a pontszámaim alapján idegenkednek sokan az egyiktől - miért is ne lehetne mindkét irányba hasonló sebességgel eljutni?

Krob
A hozzászólást Nagy02 módosította 2009.12.25. 15:22:31-kor
Pontszám: 8.28
irritálóBottom30Férfi
Végzetúr tehetség
227 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
62. hozzászólás - 2009.12.25. 15:43:11
Ha belegondolsz, akkor Zarknodnak az érdeke (szerepjátékos szempontból), hogy a fertőzés csökkenjen a végzeturak között.
Akkor jutalmul miért kellett volna adni fertőzésnövekedést?
Ne játéktechnikai szempontból nézd, hanem éld bele magad.
Pontszám: 6.26
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
63. hozzászólás - 2009.12.25. 17:12:13 (Válasz Bottom30 #62 hozzászólására.)
Szerepjátékos szempontokat nézve az is ellentmondás, hogy 100%-os fertőzöttként (is) a végzeturak mellett és az ELLENSÉG ellen küzdesz a legenda szerint. Sőt az is, hogy a fertőzöttséget leküzdött végzeturak még mindig portyáznak, holott csak egy átok miatt csapkodtuk/csapkodjuk egymást a sztori szerint.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 8.07
népszerűCofeeFérfi
Végzetúr tehetség
214 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
64. hozzászólás - 2009.12.25. 17:28:36
Meg az is, hogy az 5% fertőzés alatt lévők nem kaptak jutalmul fertőzéscsökkentést Zarknodtól.
AzZaZeL - Domini Mortis
Pontszám: 6.93
kedvencOffsboyFérfi
Végzetúr mester
4654 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
65. hozzászólás - 2009.12.25. 19:15:14 (Válasz winnie #60 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.12.25. 12:09:07
Idézet: Offsboy - 2009.12.25. 10:14:35
a jelenlegi rendszerben úgyse tudom az életbe se elkölteni a dukátjaimat


azért hurrognak le, mert már mindenki tudott volna vásárolni, aki vette a kezdetektől a dukátokat.


Megint annyira okos vagy Winnie, nézd már meg a reg számom... (V1-Offsboy)
Én speciel később regisztráltam, mint ahogy elindult az AH.
Mini event menetrend - https://goo.gl/0W5E6l
Pontszám: 4.28
irritálóEbegab92Férfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
66. hozzászólás - 2009.12.26. 22:40:09 (Válasz Let. #3 hozzászólására.)
Ez csak akkor igaz,ha egyenletesen halad.Ha mondjuk 1-2-szer kihagyja,akkor már többe kerül.Ill.a Zarknod ébredésében lehetett még előnyre szert tenni.
Ebegab92-VILAG1-en (gyémánt horda)Kovales kötés tagokat keres!
Pontszám: 4.54
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
67. hozzászólás - 2009.12.28. 09:27:43
"A másik tárgy a fertőzést 50%-ra csökkentő relikvia lenne, amit megfejelnénk azzal, hogy szintenként nem 2, hanem 3%-kal csökkenthető a fertőzés. így aki a másik utat választja, macerásan ugyan, de idővel válthatna."

Kedves Miklos!

Ez mikorra varhato?
Pontszám: 5.88
népszerűYakseeFérfi
Végzetúr mester
778 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
68. hozzászólás - 2009.12.28. 20:02:09 (Válasz Coronita #67 hozzászólására.)
Nem tudom erről volt-e szó, de V3 aukción van 1 relikvia, ami 50%-ra állítja be a fertőzést:

Ősi gyógyital
Típus: Egyszeri hatás
Hatás: Fertőzésed 50% lesz (akkor is, ha már 100% volt)
Pontszám: 6.89
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
69. hozzászólás - 2009.12.28. 22:54:25 (Válasz Yaksee #68 hozzászólására.)
Valószínűleg lélekgyémántért lesz vásárolható egy ugyanilyen.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.32
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
70. hozzászólás - 2009.12.30. 17:13:25
Szerintem a fertőzöttek számára is lehetővé kellene tenni a max. +5 szintre fejlesztés lehetőségét, a turbózás lehetősége nélkül. Így is hátrányban lesznek a megtisztultakhoz képest de ez egy idő után már inkább csak kellemetlenséget jelentene semmint valós lemaradást. A 2 fontos létermelő szakival meg csak 10 szintig lennének hátrányban(spektrális, sajtolás).

Én ezt egy olyan relikviával kötném össze amit 69-es szintre kéne betenni 600k LE-ért csak 100% fertőzött veheti és minden további szintel (ha később éri el a 100%-ot) 15k-val nő az ára .

Ezzel szerintem megszűnne minden vita. A fertőzöttek hátránya minimálisra csökkenne nem kapnák ingyen a tápot van egyedi relikvia csak fertőzötteknek és a stratégiában a különbséget a turbó vs. saját horda elleni portya jelentené. Azt meg mindenki el tudja dönteni már, hogy melyiket szeretné. Az 50% fertőzésre állító relikvia meg működhetne a megtisztultakra is, aki csak a táp miatt küzdött a fertőzés ellen annak legyen lehetősége 100-ra kerülni.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.52
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
71. hozzászólás - 2009.12.30. 17:40:58 (Válasz Otoaak #70 hozzászólására.)
Ha jól értem akkor 10 szintenként feljebb tolhatnánk egy szakit. 4 szakiról van szó(sajt, spekt, transz, ultra). Ez 40 szint, nem pedig 10. Nem azért, ment a sírás, mert nem vihetunk konstansban max fölé szakikat, hanem azért, mert a LE termelő és olcsobbító szakik miatt egyre nagyobb hátrányba fogunk kerülni. Kicsit kiegészíteném az ötletedet. Én úgy gondolnám, hogy aki megveszi ezt a relikviát az a LE termelő és olcsóbbító szakikat a max fölé turbózhatja 5-el. Ez így reális lenne, mert a gyógyultak még így is megkapnák a tápjukat, hogy 10 szintenként 5-öt a max fölé növelhetnek, viszont így meg nem maradunk le, de megvan a büntetés is, ha úgy tetszik(ugye a dupla rablás tőlünk).
V1:Eliteninja
Pontszám: 5.52
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
72. hozzászólás - 2009.12.30. 17:49:29 (Válasz Eliteninja #71 hozzászólására.)
Bocs de amit te írsz az nektek rosszabb, a fertőzést leküzdők sem tudnak azonnal mindent max. +5-re fejleszteni csak 10 szintenként egyet, 40 szint alatt meg minden fontosat kifejleszthetnek a fertőzöttek is. A turbózás egy idő után teljesen elveszíti majd a jelentőségét mert minden max. +5-lesz. Ha csak turbót kapnak a fertőzöttek akkor meg mindíg csak 1 szakijuk lehet max. +5-ön.

A fertőzötteknek a turbó miatt lesz 30 szint hátránya amikor a fertőzést leküzdők 2 fontos szakit használhatnak egyszerre de ennyi hátrány szerintem belefér, a fertőzés leküzdéséig a küzdők is hátrányban voltak.
A hozzászólást Otoaak módosította 2009.12.30. 22:10:41-kor
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.07
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
73. hozzászólás - 2009.12.30. 17:54:00
Ezzel az a baj, hogy a többség se nem 0, se nem 100%-os 68. szintre. Azaz aki mondjuk 15%-os 75. szinten, mert sokszor elfelejtette, az hátrányba kerül azokkal szemben, akik semmit nem költöttek rá. Ami elég vicces.
A hozzászólást Mortimer módosította 2009.12.30. 17:54:23-kor
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 4.16
fórumozóEliteninjaFérfi
Végzetúr mester
957 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
74. hozzászólás - 2009.12.30. 18:00:17 (Válasz Otoaak #72 hozzászólására.)
Nem tudom, hogy lehetne kiszámolni, de így a 30 szint alatt meg hatalmas hátrányba kerülünk. Ti közben is tudjátok 5el fölé turbózni a szakikat, mi viszont akkor csak 10 szintenként kapnánk 1et amit kötelezően kell kiválasztani(ha nem akarsz törölni)30 szinten keresztül.
V1:Eliteninja
Pontszám: 6.68
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
75. hozzászólás - 2009.12.30. 22:09:56 (Válasz Eliteninja #74 hozzászólására.)
Idézet: Eliteninja - 2009.12.30. 18:00:17
Nem tudom, hogy lehetne kiszámolni, de így a 30 szint alatt meg hatalmas hátrányba kerülünk. Ti közben is tudjátok 5el fölé turbózni a szakikat, mi viszont akkor csak 10 szintenként kapnánk 1et amit kötelezően kell kiválasztani(ha nem akarsz törölni)30 szinten keresztül.


Nem olyan nehéz kiszámolni. Jelenleg a fertőzés:

A Fertőzés teljes mértékben uralja elmédet! A téboly miatt még saját hordatársaidra is rátámadhatsz (kivéve szövetségi társaidat), és 50%-kal több lélekenergiát zsákmányolsz.

A fertőzés leküzdése meg:

Gratulálunk, sikeresen megszabadultál az Ellenség fertőzésétől! A gyógyulás pillanatában minden tulajdonságod megnőtt 5-el. Nagyobb kontrollod lett elméd fölött: a tudatturbóval maximum 5-el a szakértelemszint felé is viheted egy szakértelmedet. Fertőzött társaidtól győzelem esetén annyival több LE-t szerzel, ahány százalékos a fertőzöttségük. Ráadásul 68. szinten egy, 78. szinten kettő, 88. szinten három stb. szakértelmed maximuma megnő 5-tel, hogy turbóznod se kelljen őket! (De ezeket értelemszerűen tovább turbózni már nem fogod tudni.)


Vagyis a jelenlegi állapotok szerint a végtelenségig egyre nagyobb hátrányban vagy, az én javaslatommal ez lecsökkenne kb. 30-40 szintre (a fertőzés leküzdése 50 szint, és ugyan úgy hátrányokkal jár).

Már bocs de ilyenkor nagyon erősen olyan érzése van az embernek, hogy csak az ingyen táp kell és ezért volt büdös a fertőzés ellen küzdeni. Ja ha kell 30-40 szint és még fejleszteni is kell hozzá akkor már nem is jó ? Hát akkor legyen elég annyi amennyi most is van, vagyis semmi. Ha nincs ingyen egyedi relikvia se kell ?
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.83
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
76. hozzászólás - 2009.12.30. 22:19:22 (Válasz Mortimer #73 hozzászólására.)
Aki csúszott a dologgal az eddig is hátrányban volt függetlenül attól, hogy küzdött e vagy sem. Én is 70-es szinten végeztem és zarknod sem adott semmit mert 64-es szintű voltam, nem mindig jár jól az ember akár, hogy is igyekszik. A leküzdése a fertőzésnek így is erősebb marad mint a 100% fertőzöttség. (mivel a 100%-ot könnyebb megcsinálni).
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.07
népszerűDarahNő
Végzetúr mester
2208 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
77. hozzászólás - 2009.12.31. 07:27:09 (Válasz Otoaak #76 hozzászólására.)
Nem mindegy, hogy mekkora az a hátrány.
Zarknod 5 %-a, vagy esetleg 50 %-os fertőzöttséggel ér el valaki arra a szintre, ahol vele szemben már mindkét bónusz érvényesül.

Miért nem lehet az 50 %-ra relik 50 szintet relik, amit 68-as szint alatt nem lehet használni?
A hozzászólást Darah módosította 2009.12.31. 07:29:33-kor
(v1-lmf-Gaia) kalaposinas

For the játékélmény!
Pontszám: 7.20
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
78. hozzászólás - 2010.01.02. 22:51:46
"Szerintem a fertőzöttek számára is lehetővé kellene tenni a max. +5 szintre fejlesztés lehetőségét, a turbózás lehetősége nélkül. Így is hátrányban lesznek a megtisztultakhoz képest de ez egy idő után már inkább csak kellemetlenséget jelentene semmint valós lemaradást. A 2 fontos létermelő szakival meg csak 10 szintig lennének hátrányban(spektrális, sajtolás)."

Yworl otlete is szimpatikus, csak tortenjen mar vmi!!!! Honapok ota huzodik a dolog es nehany embernek (igaz kisebbsegnek) sokkal-sokkal fontosabb lenne, mint a pl. bajnoki elejet varialni...
Pontszám: 8.63
fórumozóHoGoFérfi
Végzetúr tehetség
109 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
79. hozzászólás - 2010.01.03. 05:02:02
Valaki elmagyarázná miért is kell plusz előny a fertőzötteknek?

A lehetőségek tudtában bevállalták (lustaságból vagy szűkmarkúságból), hogy nem gyógyugylnak. Annak ellenére, hogy az egész legenda, a végzetúr egész története arról szól, hogy emberek, meg kell gyógyulnunk, mert elvesztettük az eszünket!

Mi ez most ha nem "elrontotottam, de fizessen már érte más" érvelés?
Nem érdekel a pontozás!
Ne csináld már, erre most miért kellett egyet adni ...
Pontszám: 4.77
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
80. hozzászólás - 2010.01.03. 10:17:14 (Válasz HoGo #79 hozzászólására.)
Nem.

Olvass picit vissza legyszives!
Pontszám: 6.32
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője