Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345678910
Szerző
Topic neve: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
161. hozzászólás - 2010.09.03. 06:55:36
Nálam érdekes lenne mikor mit dob, hiszen smaragd vagyok

Természetesen brut IQ-TAU-krit vari+ bonus kereskedelemmel rohangálok 19szinttel
feljebbi varázslattal. Tehát építő jellege lehetne így a dolognak, mivel még ma elérem
a 100%ot.
Igazából még 1-2 szintet hagyok hátha itt az ősszel a saját hordámat a gyémántok
mellett le tudom rabolgatni, aztán ha karira Miklósunk nem tesz vmit tuti én is gömböt
veszek és pár hónap alatt beleunok a játékba.
SAjna nemcsak a fertőzés téma ami gatyára ment, megy a portya is ott kullog mögötte
és a játék pár hónapja csupán kattintgatós kis kertbirodalommá degradálódott.
A küldiken kívül semmi.
Event is elmaradt, tavaly legalább volt egy Zarknod a nyáron, ami élénkített elég látványosan.

Amúgy hajrá! Találjunk ki vmit, aztán megint tudunk szapulni JV-t a nem odafigyelésért
A hozzászólást altair módosította 2010.09.03. 06:56:44-kor
Pontszám: 5.47
népszerűaltairFérfi
Végzetúr
87 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
162. hozzászólás - 2010.09.08. 08:14:21
Nem emlékszem, hogy olvastam-e erről de gondoltam megosztom.
Szerencsésen beértem a 100% fertőbe
Minden gut, a terveknek megfelelően alakult, eddig.
Aztán próbáltam az átokpiramist, mivel a 20% az 20% még barátok között is!
Láss csodát, nem tudok átkozni:
Nem átkozhatod meg a karaktert, mert ugyanabban a hordában vagytok.

Na de kérem! Ha már fertőzött vagyok és 2x többet visznek ha visznek akkor
legalább már hadd átkozzak valamivel! Akár relikviával vagy bármivel!

Nem lenne fair???
A hozzászólást altair módosította 2010.09.08. 08:14:35-kor
Pontszám: 7.35
kedvelt tagLoWsFérfi
Végzetúr mester
485 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
163. hozzászólás - 2010.09.12. 13:53:58
Fertőzötteknek szerintem csak egy dolgot kéne adni:
Minden, azaz minden LE védő effektek figyelmenkívül hagyni nálluk. (Természetesen 15% alá ők sem támadhatnának.)
Vizont nem lenne elelnük TrPr, Le szívás védelem, kreatív korlát és gyémánt bónusz.
A kreatívot úgyis a alacsonyszitű egymást csapkodók ellen találták ki. Ha a saját hordádat ütöd úgysem tud visszacsapni. Magasabb szintem meg majdnem akkora a random mint 1-5ig.
Esetleg még az EH mellé a VF-et is kefejlethetnék. Ezzel megmaradna a szerepjátékos rész is (sőt!), de a karakterek sem feltétlenül gyengülnének el 20-30 szint alatt.
Ide járok trollkodni!

V1 Kötél Általi Halál
V2 Eltörlő
Törölve: V3 Hopeless
Pontszám: 8.11
fórumozóSnakeyFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
164. hozzászólás - 2010.09.23. 16:16:47
Miert van az ha valaki legyozi a fertozest az 5 percenkent is tudja utni az epikust mert annak idejen en amikor legyoztem akkor en nem kaptam ilyen opciot:(
Pontszám: 3.53
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
165. hozzászólás - 2010.09.23. 16:21:17 (Válasz Snakey #164 hozzászólására.)
Idézet: Snakey - 2010.09.23. 16:16:47
Miert van az ha valaki legyozi a fertozest az 5 percenkent is tudja utni az epikust mert annak idejen en amikor legyoztem akkor en nem kaptam ilyen opciot:(


Az egyik +5-ot az epikus specre rakta. Gondolom.
Pontszám: 6.86
fórumozóSnakeyFérfi
Végzetúr
70 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
166. hozzászólás - 2010.09.23. 16:35:22
Arra nem lehet tenni, es az akkor se hozzna le a10 percet 5re??? Ertetlenul allok a kerdes elott meg most is:(
Pontszám: 3.53
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
167. hozzászólás - 2011.03.14. 15:21:09
Most hogy egy ideje fertőzött vagyok és azon kívül, hogy néha legyalázom a hordatársaim, csak azt látom, mekkora hátrányban vagyok a megtisztultakkal szemben (tudom én választottam...), elkezdtem agyalni, miféle dolgokkal lehetne löketet adni az alapvetően ötletes, de hosszútávon lehetetlenül gyengusz fertőzötteknek.
Pár kósza ötlet (még ha hazbeszélés is):

- EH-ba számítson be a fertőzés portyabónusza. Azaz hordatársak ellen +50% LE. (szerintem ez alapnak kellene lennie, de úgy látom ezzel nem kalkulált senki)

- Háborgó örület II: Azonos nevű AF skill kreatív affinitásra. Hangulatilag is jobban illik a az eredeti névhez és a fertőzéshez és ez legalább kombó a teljesen portyakonepciós fertőzéssel. Lehetne akár kizáró a két szaki (VAGY/VAGY), de ha mindkettőt kifejlesztik, az is csak két +5 pontos szakit jelent a 0%-osokkal szemben.


- Átokszórás II: 2. szintet csak fertőzöttek fejleszthetik ki. Ha te támadsz és kivégzel (esetleg más poén feltétel), akkor is életbe lép az azonos nevű AF szaki ( ). Továbbá: lehet átkozni (piramissal) hordatársat is.

- Azonos hordatársat CSAK fertőzött üthet - mindig minden körülmények között, így event alatt is (Kufárok csatája..). Máris nőne kicsit a jelentősége a fertőzésnek.

- Végül, de nem utolsó sorban: Relikviák feltételeit fertőzötteknek nem kell teljesíteni! (ez lehetne AF skill vagy a kalandtárgy is, de akár alapból is tudhatnák a fertőzöttek, szerepjátékos szempontból megérvelhető) - ez jelenelg két cumót érint: stázisbubi és alkalmazkodás tekercse: azaz 100. szinten kaphatna minden fertőzött +5 skillt, kicsit csökkentené az egyre mélyülő szakadékot. Másrészt lenne egy új VF-LV taktika az eddigi nonszensz "leveretem magam 500x, hogy láthatlanvadászhassak" módszer helyett.

Edit: Örülök, hogy ennyire tetszenek az ölteteim Ha a 0%-osoknak javasoltam volna hasonlókat gyanítom már 9,99-en állna a rating.
Gy.k.: Ez egy ötletbörze volt, amiből ha 1-2 megvalósul az már jó. Ahhoz képest ami most van (háborgó örület, mérgező karom, saját hordatársak ütése kontra +5 to all).
A hozzászólást Aurri módosította 2011.03.14. 16:39:58-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.83
népszerűFreezFérfi
Végzetúr mester
680 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
168. hozzászólás - 2011.03.14. 16:12:36 (Válasz Snakey #164 hozzászólására.)
Legelőször 68-as szinten lehet rakni a +5-öt az epikus specializációra, (tudom mert most raktam rá). (Turbózni nem lehet!)
Ha hamarabb érted el az egészséges állapotot meg kell várnod ezt a szintet.
Sőt a tudás könyvével akár 4 percenként is lehet támadni hasonló felállásban.
Ha kérdésed van a Végzetúrral kapcsolatban: vegzetur.wikidot.com
Azért mert nem tudod egy kérdésre a választ attól még lehet jó.
"Alacsonyabb szinten meg nem tilos szintet lepni, csak nem optimális"
by Birka
Pontszám: 8.28
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
169. hozzászólás - 2011.04.27. 20:59:28
Most értem a gyógyult állapotot és nem tudom, hogy azonnal használhatom a +5 TT bónuszt a szakikra vagy meg kell várnom a 68. szintet?
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 4.33
népszerűHelion1988Férfi
Végzetúr mester
482 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
170. hozzászólás - 2011.04.27. 21:14:54 (Válasz Peacemaker #169 hozzászólására.)
Használhatod.
Helion V3 -» Ω « szövetség
Pontszám: 8.56
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
171. hozzászólás - 2011.04.27. 21:15:31 (Válasz Peacemaker #169 hozzászólására.)
Használhatod turbóval, 68. szinttől kezdve 10 szintenként 1-1-et turbó nélkül is felnövelhetsz +5-tel.
Pontszám: 8.26
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
172. hozzászólás - 2011.04.27. 21:47:49
Turbóztam a kreatív affinitást és a sajtolást is, de nem adott egyikre sem bónuszt. :S
Lehet velem van a gond.
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 4.33
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
173. hozzászólás - 2011.04.28. 05:44:16 (Válasz Peacemaker #172 hozzászólására.)
A turbo annyival növelheti maximum, ahányas az értéke, azaz, ha 55-re akarod turbózni, az alapértéket 28-ra fel kell tornásznod, bár gondolom a kreafod 50-es, ha azt turbózod teljesen gyógyultként, az 5%-ot hozzá kéne adnia, ha nem adta, akkor bug, írj emailt nekik.
Pontszám: 8.26
fórumozóPeacemakerFérfi
Végzetúr
86 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
174. hozzászólás - 2011.04.28. 14:36:54
Köszönöm segítséget! Ez a volt a probléma. Nagyon régen volt, hogy a szakik után olvastam a VUwikin és az egyik alap szabály eléggé elfelejtettem.

Még egyszer KÖSZ!!!
V3-Peacemaker Abydos Gate
Örökre a szívembe zárva 30-on Túliak!

GoGoGo Mindenki!!!
Pontszám: 4.33
fórumozóViszok009Férfi
Végzetúr mester
3922 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
175. hozzászólás - 2011.04.28. 14:49:03
Csak annyi a szépséghiba, hogy ez nem az a topik...itt a 100%-os fertőzötteken van a hangsúly.
» Tulok «

- Nem kell több kincsesláda, távozz tőlem SáTáN!!!
Pontszám: 4.86
kedvencGalvanelemFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
176. hozzászólás - 2011.05.14. 12:48:26 (Válasz Aurri #167 hozzászólására.)
Csak egy kiegészítést írnék. Szerintem igen nagy, ha nem a legnagyobb hátrány abból adódik, hogy a VF-es nem ferőzöttek szintenként akár 10%-kal is többet tudnak vadászni, és térkapuzni. Esetleg szintén AF képességgel ezt le lehetne redukálni 5%-ra. Mondjuk pl 5 AFp fejlesztés legyen egyenértékű 2,5 VF-fel.

Cserébe a nem fertőzötteknek legyen szintén AFp-ből adódó bónusz, hogy 25%-kal többet rabolhassanak.

Ugyan ez olyan fejlesztés lehet, ami elodázza a fejlesztést*, de talán ennyi még belefér.

* ez szintlépés akart lenni, de még álmos voltam.
A hozzászólást Galvanelem módosította 2011.05.14. 16:21:37-kor
Pontszám: 7.80
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
177. hozzászólás - 2011.05.14. 16:15:33
Jogos, a -5 VF a legnagyobb hátrány, de akkor még nem beszéltünk spectulról, transzplantról, kreafról, sajtról, stb.. . Szerintem pár dolog kellene a fenti ötletek közül, hogy ne legyen tengermély szakadék mondjuk 100. szint után a fertőzöttek és nem fertőzöttek között.

Ha pl fertőzött is vehetne alkalmazkodás tekerecsét, akkor az pont megoldaná ezt a problémát, 1 (azaz egy) szakit feltolhatna 5-el, igaz el kellene gondolkodni mi legyen az az egy, bár jó eséllyel VF nyerne.

Háborgó őrület szép kezdeményezés, hogy legallább a speki hátrányt le lehet dolgozni, de miért pont azt? Ha lehetne választani speki is kreatív között (válaszút), legalább szélesednének a lehetőségek. A fertőzöttek többsége eleve a több portyacélpont miatt portyára fog rámenni amennyire csak teheti, hogy legalább minimálisan előnyt kovácsoljon a fertőzöttségéből.

Az hogy EH-nál kapja meg a fertőzött a saját hordát támadva +50% bónuszát (ami szerintem alapból jogos elvárás, mint a gyémántoknál is a 33%), máris szintén adna némi pluszt löketet, nem csak fertőzésnek de az EH-nak is!
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.00
kedvencGalvanelemFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
178. hozzászólás - 2011.05.14. 16:41:26
Mindent nem akartam beleírni, mert ez tűnt a kirívó hátránynak. Az aktív mezőnyben vagyok - 70. szint, ahogy Te is - úgy gondoltam, hogy a többi hátrányt talán portyából tudjuk kompenzálni, de nem tudhatjuk, hogy mi lesz a 100. szint fölött, hogy mennyi aktív játékos lesz, lesz-e KH, akiktől lehet rabolni, szóval szerintem a kedvezményt adó bónuszok megadását majd azokra a szintekre kellene időzíteni -nyilván nem úgy értem, hogy akkor, amikor odaérek, hanem jól átgondoltan, a tendenciát figyelembe véve mondjuk mostantól! (vagy legalábbis mihamarabb.)

Azt viszont nem tudtam, bár korábban is írtad, hogy saját hordatárs elleni csatánál csak akkor számít a +50%, ha EH-n vagyok.
Pontszám: 7.80
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
179. hozzászólás - 2011.05.14. 18:12:51
Ilyet nem írtam.
Azt írtam, hogy NEM számít a fertőzésbónusz (+50% saját hordatárs ellen), ha kattan az EH. És ezen lenne jó változtatni.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.25
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Fertőzöttek esélyei és lehetőségeik hosszútávon.
180. hozzászólás - 2011.05.14. 20:15:27
Magas szinten maga a VF jelenti az öngyilkosságot, nem pedig az, ha valaki fertőzött. Ahol az EH segítségével 500+ LE/TP érhető el könnyedén, plusz küldetésekből 30-40K LE szedhető össze 40 TP-ért, ott a vadászat már csak mellékszereplő.
Az persze más kérdés, hogy létezni fog-e még a játék, mire erre eddig elérnek a VF-es karik

Visszatérve a fertőzésre, az energiamester AF képesség a rablásbónuszt adó tárgyakat is beleszámolja az EH-val szerezhető LE értékébe, egyszerűen ebbe bele kellene venni a fertőzés bónuszát is, vagy egy új AF képességet kitalálni neki.
A hozzászólást Ariel módosította 2011.05.14. 20:20:12-kor
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.62
Oldal: 12345678910
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!