Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.10.15. 15:54:26
A harag itala?

Ezt azért majd valahogy ki lehet deríteni, vagy olyan lesz mint a hordagyülőlet?
Dátum: 2009.10.14. 13:44:50
Ezen szempontok alapján érezhető, hogy a támadási hatósugarat kell változtatni. Lehet úgy kellene megoldani, hogy a KH tagjainak szintjét megnövelnénk, a játékoskarakterek pedig nem támadhatnának alacsonyabb szintű KH tagot.
Dátum: 2009.10.14. 13:23:35
Igen ám, de mivel Miklós közölte, hogy erre nincs lehetőség (nem is értem, hogy akkor egyáltalán minek szerepel a KH a legendában), ezért el kell gondolkodni valamilyen másik megoldáson. Erre mondtam én azt, hogy erősíteni kell őket.
Dátum: 2009.10.14. 11:15:55
Akik közvetelnül a KH-ból tápolók után jönnek azok érthető módon maguk is szeretnének a KH-ból tápolni. Viszont akármennyiszer bővítenénk a KH-t mindig lennének olyanok, akik közvetlenül az utolsó KH-ból tápoló társaság után jönnnémek, tehát a kiterjesztés nem jó megoldás. Pedig én is annak örülnék a legjobban, ha 60. szinttől lehetne mindenkinek harcolni velük. (Azt hiszem a legenda is itt említi meg, hogy harcolni indulok ellenük.)

Szerintem a jó megoldás az lenne, ha erősítve lenne a KH. Szintjükhöz képest nevetséges klánbónuszokkal rendelkeznek. Ha szerepelnének a top listában, akkor a vesztett LE diffjük alapján a játék 50 legnagyobb farmkarakteréből kb 35-öt KH-s lenne. Ez az amin el kellene gondolkodni. Amég alacsonyabb szinteken vért kell azért is izzadni, hogy 0 lés portyákkal megtöltse az ember a kínzókamrát (ez rám nem feltétlenül igaz a kristálygömb miatt) addig azt látja az ember, hogy a topnak beraktak egy farmklánt.

Szerintem mindenképpen növelni kellene a szintjüket (a top1 játékos a KH elvonulásakor érje be szintben a legmagasabb szintű kristályt) és a TÖ-jüket is drasztikusan. Ha a top is vért izzadna a KH-val (mint ahogyan az a legendában fel van tüntetve) akkor senki sem kívánná magának a kiterjesztést.
Dátum: 2009.10.13. 12:58:26
Szerintem a prémiumot vásárló játékosok igen nagy százaléka zafír csillagot és/vagy rubin triászt fog szerezni elsők között.
Dátum: 2009.10.10. 12:56:01
Én lélekenergiát igen sokat lopok, az belefér a játékstílusomba, de más pénztárcájából nem szeretném kivenni az ősköveket. Lehet, hogy 60-100as lopással felezhetném a játékra szánt pénzeket, de sajnos azt csak más kárára tudnám megtenni. (pont elég az a minimális lopás, ami a küldetéshez kellett annó.)
Dátum: 2009.10.10. 09:11:42
Miért van mindig negatívban a KH kútja? Így nem lehet hadat üzenni nekik ...
Dátum: 2009.10.10. 07:57:39
"A szublimáció olyan halmazállapot-változás, amikor a szilárd halmazállapotú anyag gázzá fejlődik melegítés hatására anélkül, hogy közben folyékony állapotot venne fel."

Mivel a víz cseppfolyós halmazállapotú, ezért nem hiszem, hogy tudna szublimálni. Szerintem jó a kérdés.
Dátum: 2009.10.09. 09:37:00
Azért nem olvadnak össze a szövetségek, mert senkit nem akarunk kirúgni. Nálunk kb 10 hely van, de a szóba jöhető szövetségek, akikkel érdemes lenne valamiről is beszélni 15-20 taggal rendelkeznek. Az épületbónuszok szinte semmilyen motivációval nem bírnak toborzás terén, csak a társaság számít.
Dátum: 2009.10.08. 22:09:15
Teljesen felesleges már szájat tépni a gyorsításról, többször le lett már írva több jó megoldás is. Ami szerintem működne:

50 őskő vagy 50 csp minden egyes gyorsítás. (aki már megvette, az valamelyikkel kiválthatná a 200 csp-jét/gyorsítás)
Az elementáris fúzió ha megvetted a gyorsítást és kimaxoltad (57) a szakértelmet onnantól (de minimum 50.) szintenként eggyel nőne (teljesen ingyen) amég el nem éri a maximumot. Aki akarja az lé-ből előbb kimaxolhatja.

Ennyi.
Dátum: 2009.10.08. 21:20:33
Hogy Te is átlásd. Ha Otoaak megvette az összes gyorsítást én meg csak az egyiket, akkor a maradék 400 csp-t én elkölthettem IQ növelésére, ami miatt a portyában én lövöm agyon őt, nem ő engem. Emiatt rabolhatok 10-20k LE-t, tehát gyengült.
Dátum: 2009.10.08. 17:26:44
Idézet: LoWs - 2009.10.08. 16:36:00
Kevesebb CSP==>lassabb fejlődés viszont, ugyan annyi LÉ/TP arány mellett===>kivonulás az üthető távolságból===> talán, picivel békésebb élet.


Miért gondolja azt mindki, hogy a játékosok békés életre vágynak? Ez egy harci játék, amibe azért regisztráltam, hogy harcolhassak a többi játékossal. Ha valaki agyonver folyamatosan, akkor nem menekülök el előle, feladva a harcot, hanem kiokoskodom hogyan győzhetném le.
Dátum: 2009.10.07. 22:12:44
Én 68. szintről 72. szintre ütve 41 tp-t kaptam. 69. szintre ütve meg 36 tp-t. Nem tudom pontosan hogy számol a rendszer, de ezek alapján már 63. szint környékén is meg lehet csinálni szinguláris nélkül. (7 szintet felfelé ütve.)
Dátum: 2009.10.07. 14:54:43
Nem lehetne megoldani, hogy az epikus tárgyak közül az adott szettben ugyanolyanból maximum kettő essen? Kiütöttünk 2 gyógyító gyűrűt, majd most 3 tél nyakláncát egymás után a 60-as szettből, ahol sokkal erősebbek is vannak.
Dátum: 2009.10.07. 12:51:52
Addig nem lehet egyenlő feltételeket biztosítani, amíg a HT birtoklása csupán építő verseny. Az építésben ugyanis a menakonstukció és a több lé bevétel miatt a magasabb szintű karakterek sokkal erősebbek, mint alacsonyabb szintű társaik.

Ha mindenképpen meg szeretnénk reformálni a torony működését, akkor mindenképpen be kellene rakni egy olyan mechanizmust, ami vagy felszorozza az alacsonyabb tag építését, vagy leosztja a magasabb szintű tag építését. Ha meg tudjuk oldani, hogy minden karakternek a karakteréhez mérten ugyanakkora erőforrás feláldozás legyen a HT birtoklása, akkor tudunk csak versenyhelyzetet teremteni.
Dátum: 2009.10.07. 10:16:40
Idézet: Ariel - 2009.10.01. 18:08:29
Csak az eddig építőket kell megkérdezni, hogy belemennek-e egy ilyen rendszerbe. Nem kell előről kezdeni a tornyokat, szép lassan kidurran mindegyik. Cserébe meglesz a 30 nap bónusz a vadászatra, és utána várhatóan már nem fognak ilyen magas tornyok épülni havonta.


Szerintem ez tápolná az azúr légiót.
Dátum: 2009.10.06. 12:04:36
Ne kamuzz már Winnie. Szoktam figyelni az életerőpont változásodat mikor vadászol és Te cserélgeted az egyik legtöbbet a játékban az ÉP-t adó tárgyakat meg a simákat.
Dátum: 2009.10.05. 08:21:38
Elértem a 100% fertőzést, de igazábból semmi értesítést nem kaptam erről. Igazán jöhetett volna legalább az eseményekbe egy levél, ami a pofámba böfögi, hogy ez most mivel jár.
Dátum: 2009.10.04. 17:39:14
Az inkább csak 2 szint, amivel azt érném el, hogy agyonverne a KH. Így, ha okosan csinálom, tudok egyet-kettőt ütni minimális lélekenergiáért, de cserébe nem kapok támadást.
Dátum: 2009.10.04. 17:00:36
Csak azért látsz, mert Nálatok van a KH és ezért minden pillanatotokat lesik az erősebb karakterek. (pl: Rockatansky és Marcsa) Én rengeteg üres portyát látok a saját klánom támadáslistájában. (Az én esetem kivétel, ez Te ist tudod.)