Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Dátum: 2009.11.19. 00:05:27
Idézet: Byzon - 2009.11.18. 23:57:24
Mivel erről Miklós szavazást nyitott és az Azúr Légió nem használja ezt a szakit, így úgyis be lesz korlátozva. Ha tetszik ez 500 másik játékosnak, ha nem. Akik vf-el mentek jól tették, örökérvényű előnyük lesz, akik meg nem, azok rápacsáltak. Erről ennyit.


De jó, hogy nem én és nem is Darksol írta le a lényeget.
Dátum: 2009.11.18. 23:54:37
Idézet: Kisgyík - 2009.11.18. 23:46:46
Mint ahogy már jól megbüntettük a kivégzést fejlesztőket is, akik szintén nem keveset áldoztak erre a szakira későbbi előnyöket remélve.


Kifejlesztettem. Magasabbra, mint amekkora a VF lehet. Szívja az ember a fogát a korlátozásnál (hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem), de ha nem korlátozták volna, akkor most naponta lennének 200k feletti rablásaim. Szükség volt rá.

Idézet: Kisgyík - 2009.11.18. 23:46:46
A következő javaslatom az lenne, hogy ezután büntessük meg azokat is, akik a kreatív affinitást kifejlesztették


Ez a másik. Kár, hogy alacsony a Miklós által emlegetett határ, szerintem lehetne egy kicsit tágabb, de azért rá lehet fogni, hogy szükség volt rá.

Mindamellett a VF később került be a játékba és nem is mindenki számára elérhető, még a korábban említett szakértelmek 4. szinttől mindenkinek.
Dátum: 2009.11.18. 23:29:26
36. szintű csapdakészítés próba



Hogyan tudnám ilyen magasra fejleszteni?!
Dátum: 2009.11.18. 23:08:55
A VF azért lett kitalálva (szerintem), hogy a szintek leggyengébbjei ezt kifejlesztve "bukhassanak" egy szintet és a következő generációnál már ők is relatíve erős karakterként harcolhassanak. De az mikor a legerősebb karakterek direkt "buknak meg", hogy az összes veresenyt megnyerhessék a fiatalabbak között, nos az szerintem nonszensz. 1000-2000-es regszámmal látok nálam 6-7 szinttel alacsonyabb karaktereket, akik minden bizonnyal azért fejlesztették ki a vf-et, mert nem akartak kihívásokat. Belép, kattingat, fixen nyer, megvolt a napi rutin.

Próféta javaslata nagyon jó. A VF-fet visszavinné arra a szintre, amire (szerintem) ki lett találva. Ha tévednék és az lett volna a fejlesztés lényege, hogy aki hajlandó megállni egy szinten az verhetetlenné válik, akkor visszavonok mindent.

Egyébként a VF-et még azzal lehetne büntetni (igen, kell büntetni, mert nincs hátránya csak előnye), ha a karakterek kapnának valami jutalmat bizonyos szinteket elérve. Mert hogy azért VF-ezik mindenki, mert úgy sem történik semmi magasabb szinteken.
Dátum: 2009.11.18. 21:50:43
A vésztartalékra azt értettem, hogy már tudom mit veszek, ha az inspirátort elviszed.
Dátum: 2009.11.18. 20:23:36
Sejtem. (Szerencsére van vésztartalék, ha tényleg nem lenne esélyem.)
Dátum: 2009.11.18. 19:45:07
Idézet: Yasmina - 2009.11.18. 19:36:41
A jelenlegi rendszer igen is jó, nem kell piszkálni. Mindenki döntse el mit akar, lassan fejlődni vagy rohanni előre? Mindegyiknek megvan a maga előnye The choice is yours


Ha valaki 30-40. szint környékén (vagy előbb, nem tudom hol válik általánossá a VF) úgy dönt, hogy ő nem szeretne VF-fel játszani, akkor neki marad valami élvezet a játékban most? A napi pár óra vadászat nem az. (Az nem választási lehetőség, hogy vagy ez vagy a halál.)

Kundi:

Rengetegen csak a bajnokik miatt fejlesztették ki. Egyértelműen maradjon, ahogy van. Ezzel bárki szerezhet bajnokit, ha jól játszik mellé.


Aki most fejleszti ki a VF-et annak valami esélye bajnokit nyerni? Kb annyi, mint 5-ös lottót.
Dátum: 2009.11.18. 19:33:25
Jah. Úgy tűnik ezt a végzetúr nevű játékot én képzelem el teljesen máshogy, mint a normális játékosok. (Lehet nem véletlen a 100% fertőzöttség sem.)
Dátum: 2009.11.18. 19:26:59
Mivel én szinte csak magasabb szintű karaktereket ütök (sokszor akár 6-8 szinttel magasabbakat) és általában 100% támadhatóságon (vadásznak pár órát előtte) ezért én portyából pótolom szerintem a tp mennyiséget. Mindamellett azzal is kitö*ölhetném a seggem, ha 1 vagy 2 szinttel magasabb lennék és annyit látnék a KH-ból, hogy 3 szinttel magasabbról 1-2% ép-n lerabolnak, hogy azt később a legmagasabb szintűeknek adhassák.

A KH nem ennek a topicnak a témája, de alapvetően ugyanaz a baj vele, mint a VF-fel. Miért kell azt büntetni, aki normális tempóban akar játszani? Vagy rohannom kell vagy helyben topognom ahhoz, hogy felvehessem a többi karakterrel a versenyt? Miért?
Dátum: 2009.11.18. 19:11:32
Én nem használok VF-et, nem igazán férek oda KH-hoz. Abban az ütemben szeretném ezt a játékot játszani, ahogyan az az elején ki lett találva. Emiatt én kapom a legkevesebb tápot? Hát ez milyen már?
Dátum: 2009.11.18. 19:05:14
Idézet: PottomPanna - 2009.11.18. 18:37:57
már várom Ricardo kristálygömbjét mikor butitják le...


No no .. Én nem várom.

Idézet: PottomPanna - 2009.11.18. 18:37:57
Az persze nem gond, hogy a top a KH-n szedte meg magát, mert ne mondja senki sem, ha ott "igazi" játékosok lennének, azokból is ennyit vernének ki.


De, ez is gond, csak ezzel nem hajlandó Miklós foglalkozni.
Dátum: 2009.11.18. 17:18:04
Ha a most nyertes szövetséget (Jíhááááááááááá ) naponta 35 szintnyi citadellacsapással bombázták volna a követők amint a most nyertes szövetség átvette a HT-t, akkor még ma is tartana a 4. szerver.

Az hogy nincs szervezett ellenfél, az nem a győztes a hibája.

(Ettől függetlenül én is támogatnék egy átfogóbb szivatási rendszert.)

Szerk: Rettenet: Igen.
Dátum: 2009.11.18. 17:15:20
Nekem az a problémám a VF-fel, mint külső szemlélőnek (amég Draglov nem ''szakad a nyakamba" addig csak nézelődök), hogy ha valaki élvezni akarja a játékot 20-70. szint között annak kötelező kifejlesztenie, ergó direkt lassítania magát. A bevezetésekor úgy volt, hogy ez a szakértelem egy taktikai elem lesz a játékban, nem egy kötelező rossz.

Módosítási javaslatra annyi ötletem van, hogy ha valaki magasabb szintről támad egy VF-fel rendelkező játékost akkor a VF-jeik arányában kapjon valami bónuszt. (Így lehetne kompenzálni, hogy ha valaki másik taktikán, később regelve is el tud húzni egy VF-s mellett szintben, akkor igenis le tudja győzni azt a VF-fel szaladgáló karaktert.)
Dátum: 2009.11.18. 16:43:59
Az inspirátor jó, tetszik. Kár hogy a dukát mennyiséget nem lehet kémkedni, akkor tudnám, hogy versenyben tudok-e lenni Cyronnal.

(Lehet azért átnézek az epikus ölő klánunkba 50-60 dukátért.)
Dátum: 2009.11.16. 00:12:36
Az is megissza a kristálygyógyitalt aki 0 LÉ-t rabol pár szinttel lejjebb a portyázások során. (Az hogy a magas szintű epikus cuccok nagyrésze csak 10 dukátot ér annyira szar, némelyik viszont brutál erős az másik topic témája.)
Dátum: 2009.11.15. 23:46:45
Ez 1000 LE / portya. Az napi 10-20k LE. (Ha minden csatádat megnyered akkor mégtöbb.) Kérdezd már meg a 65-75. szint között levő karaktereket, kinek van meg ez az aránya. (A sebzés nem extrém magas, ennyit 10 szinttel alattad is összeszedhet az ember egy portyázás során.)

Szerk: Jah, és megint nem lehet nekik hadüzenetet küldeni. Túrja már fel a JV a KH kútját 1-1.5 milló körülre, mert ez már nonszensz. A top klánokat külön megtámadja a KH, hogy tudjanak belőle tápolni, más meg ha akar sem tud a fazék közelébe férkőzni!
Dátum: 2009.11.15. 20:39:43
A lélekszívó mancsnál + 5 % lélekenergia mit jelent? Lélekszívás vagy többet rabolhatok? Ha többet rabolhatok akkor ez mégis mennyit ér? Az egy karaktertől rabolható 25%-os maxot tolja ki 30%-ra, vagy 5%-kal növeli, azaz 26,25%-ra visz fel? Ez is átlagolódik, mint a többi tárgy; szóval ha csak az egyiken van a négyből akkor negyed akkora a hatásfoka, vagy ha mind a négyre teszek akkor 20%-kal növelem a bevételemet, ami így akár elérheti a 45%-ot is?

Jó lenne ha az ilyen tárgyak kapnának némi magyarázó szöveget, mert nem szeretnék feleslegesen pénzt kidobni az ablakon.
Dátum: 2009.11.15. 18:23:06
Abból meg ugye védelmi pénzt kell fizetni a behajtóknak.
Dátum: 2009.11.15. 17:19:36
És ha egy kimaxolt klánnak megéri teljesen új klánt újra felrántania csak a HT miatt, akkor azonnal bebizonyosodik, hogy ez a módosítás rossz.
Dátum: 2009.11.15. 14:52:12
Én azt nem értem, hogy miért kell egy másik termékét (HKK) megvásárolnom a cégnek ahhoz, hogy a Végzetúr nevű fizetős játékban minden erőforráshoz és kényelmi funkcióhoz hozzáférjek.