Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ricardo

Hát ez botrány! Remélem ennek nem fog bedőlni senki, nem úgy mint a múltkori ősköves csalónak.
Dátum: 2009.03.16. 10:58:29
Jelenleg 8-9 (tehát az IMP nagyjai vezetnek), pár óra múlva rakok fel újabb eredményt.
Dátum: 2009.03.16. 10:53:26
Akkor megnyugtathatlak, hogy nem lesz panasz áradat. Egyfelől az nem a mi módszerünk, másfelől pedig így érdekesebb a háború. Annó ha jól emlékszem a mi fejünkből pattant ki a zsoldososdi, vicces volt reggelt azt látni, hogy visszanyalt a fagylalt.
Dátum: 2009.03.16. 10:45:14
Hm. Mire gondolsz?
Dátum: 2009.03.15. 16:18:21
Mikor ájult vagyok nem mozog a morálom. Abban a pillanatban, mikor elájul a dög nem zavarna, ha esne morálja, de így nem sok értelme van. Vigasztalni sem lehet, akkor csökkenni miért csökken? Illetve gyógyítani miért nem lehet? Általában az ájultat szokták ápolni.
Dátum: 2009.03.15. 14:15:10
Az állat miért veszít a moráljából, miközben ájult? Ennek sincs semmi értelme, ezt is lehetne módosítani.
Dátum: 2009.03.15. 12:59:59
uhh ... van értelme úgy a játéknak?!
Dátum: 2009.03.15. 09:42:12
Alakul ez a kvízolimpia, hkk-val már nem találkoztam. Ugyanakkor még mindig ismernem kellene az összes kiadott fantasy novellát, azok íróját és ami a legfontosabb mindenkinek ismernem kellene az írói álnevét.

Bár én nagy foci rajongó vagyok, a mikor alakult ez meg ez a csapatos kérdések is kicsit erősek, azon viszont már komolyan gondolkozom, hogy a kérdések miatt neki állok csillagászatot tanulni.
Dátum: 2009.03.14. 18:58:08
Annyit nem lehetne még megcsinálni, hogy egyszerre ne csak egy állatot lehessen idomítani/gyógyítani? Nem lenne túl nagy táp (esetleg kössük a képességeket bizonyos szintjeihez az idomításnak és a sebgyógyításnak) viszont sok időt lehetne vele spórolni.
Dátum: 2009.03.11. 17:07:17
Ma egész nap suliban voltam, nem volt időm a karakterre nézni. Állatok közül mindenki kennelben volt, ezért ideális célponttá váltam (illetve jöttek a napi rajongók is, akik szadizmusukat élték ki a kamrával ), kaptam is 4 darab támadást 6 szinttel magasabbról, mind 1000 feletti sebzéssel. Mégis most hogy leültem játszani megvan a fele hp-m (1500 körül), ami kb mindenre elég amit szeretnék csinálni. Ennek egyetlen titka van, egészség növelő holmikat veszek fel.

Azért van az a nyamvadt képesség, hogy növeljük, nem holmi különféle trükkökkel meg sírásokkal gyógyuljunk. És ne mondja nekem senki, hogy ez nagy veszteség egy közepes karakternek (egészséget fejleszteni), hiszen lehet egy hétre meggyengül, de utána képes lesz minden erőforrást felhasználni (térkapu pont, pp) így visszaerősödik a szintjéhez képest, csak még játékélménye is lesz.
Dátum: 2009.03.10. 13:52:38
No igen, de az állatreform miatt lehet szükségem lesz a sebgyógyításra (ami már most is ki van fejlesztve), viszont gyógyulni nem szeretnék miatta (mindig). Én mit csináljak? Vagy megszívom, vagy folyamatosan 5 szinttel kisebb fegyverrel kell rohangálnom?
Dátum: 2009.03.09. 18:00:24
Olyan módon igen nagy réteg fog szívni ezzel a módosítással, hogy aki most volt a sajtolj ki legalább 20. szintű lényt küldetésen, az gyorsan kipréselte a 70+os állatát, lévén szerdától úgy sem ér egy fabatkát sem. Aki a reform után ér a küldetéshez örül, ha egy 30-asat ki tud majd facsarni. Ezt az LE különbséget soha senki nem fogja a játék folyamán visszakapni.
Dátum: 2009.03.09. 15:22:59
A reform után elég sűrűn kell majd az állatok morálját Lé-ből növelni (gondolom), így azt szeretném megtudni, hogy az a funkció is meg lesz reformálva, vagy továbbra is annyit kell majd az állatra költenem amennyim éppen van?
Dátum: 2009.03.08. 09:50:23
Érdekes dolog ez a horda kérdés. A Tökéletes Gyémánt szövetség azért (is) tudott nagyon gyorsan betelni erős játékosokkal, mert sokkal több gyémánt karakter van a V1-en, mint bármelyik másik hordából. Ebből rengeteg hasznotok van és volt Jerikó, akkor nem igazán volt panasz arra, hogy sok a gyémánt. Csak azért mert ez a szakértelem most nem a gyémántoknak kedvez még nem kell rajta változtatni. Emlékszem sokan panaszkodtunk smaragdként, hogy miért csak kritikus ütés van, miért nincs kritikus varázslat ütés ezen sem lett módosítva, ki kellett várni az akadémiát (ami a smaragdok igen nagy százalékának továbbra is elérhetetlen). De ott van a szívósság is, ami hátrányosan érinti a smaragdot pl a rubin hordával vagy a zafírral szemben, mégsem lett módosítva, a mai napig mindenki csak 1x tud varázsolni, de 6x ütni.

De hogy a topic eredeti témájához is hozzászóljak. Ez egy PvP alapú játék, sokan azért regisztráltak mert élvezték ennek a játéknak a hangulatát. Szinte az összes újítás a portyázás, a háborúzás ellen szólt ezidáig, mára eljutottunk oda, hogy portyázni csak állat morál javítás miatt megyünk, háborúzni meg azért, mert a 30. szint alatti karakterek gyengék az epikushoz és kell nekik is vmi hobbi. Szerintetek ez normális? Mindenki nevelgeti a végzetúr nevű tevét, van akinek már 48. szintű (ezzel nem Aranyalmát vagy Sharpát szeretném megsérteni, mindig örömmel nézem/kémgömbözöm a fejlődésüket), és igazából csak vadászatra gyúr. A legtöbb onlájn játékot azért hagyják abba az emberek, mert egysíkúvá válik, nos a végzetúr is kezd nagyon egysíkú lenni, a belépek/vadászok/lé költés/morál javítás/pihenés kombóval ...
Dátum: 2009.03.07. 10:09:43
Jó topic.

2. Egyszerre elindítom a homokórákat, mikor a 7 perces lepereg a 11 percesben még 4 percnyi homok marad. Ekkor megkezdem a reggeli elkészítését, majd mikor lepergett a 4 perc újra indítom a 11 percet.
Dátum: 2009.03.06. 12:45:45
Ez a topic is csúnyán meghalt. Amíg az első pár viadalon még mindenki izgult, most már rezignált nyugodtsággal vesszük tudomásul, hogy a random újra győzedelmeskedett.
Dátum: 2009.03.06. 11:32:44
A pp semmiképpen ne lehessen dukát forrás. Könyörgöm üssük már egymást! Lassan mindenki eljut arra a szintre, hogy ebben az igen durván PvP játékban csak vadászni akar.

Mivel Miklós említette, hogy aki nyert licitet az utána bizonyos ideig nem licitálhat, ezért szerintem nem baj, ha esetleg egy-két extrém portyázó dukátot tud generálni csp-vel.
Dátum: 2009.03.04. 20:25:49
Ez egy érdekes felvetés. Lehet tényleg nem is kellene morál? Ha az állatok elnyelése miatt érdemes lesz bizonyos szintenként cserélni a dögöt, akkor lehet tényleg csak egy felesleges tényező, ami miatt minden nap kötelező megnyernem a napi 15 portyámat, minden nap a gép elé kell ülnöm több órára. Én szinte mindig csak azért támadok 4-5 szinttel lefelé, hogy az állat örüljön.
A v3-n nincs karakterem, arról nem tudok véleményt mondani. A másik két világon azonban nem büntetném meg a ki-be lépkedőket, nekem tetszett például a Tyrant taktikája is. Aki új klánba lép annak úgy is töltenie kell a kúton. Aki a régi klánjába lép vissza, az esetleg töltsön kötelezően 30k LE-t (ha alapból kevesebbet kellene) és ez az összeg naponta csökkenjen 1k-val.

Ennél jobban szerintem felesleges ezt lekorlátozni, igenis lehessen trükközni.
Akkor elfogadom.

Sajnos lassan lehetetlen olyan kérdést feltenni, ami nem triviális (1+1), de nem is speciális.