Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rokamoka

Dátum: 2009.08.28. 13:49:42
Faust: Sajna Ricardonak van igaza, hiába van sok jó egyéni helyezett egy szövetségben, ha alacsony a szintjük. Mivel megint rengeteg gyémánt regelt, így könnyű volt összeszedni a megfelelő szintben lévő embereket.

Tényleg, ezt még meg sem említettem. Azt mondjátok, összeesküvés-elmélet, de hogyan kellene elhinnem, hogy véletlenül regisztrált minden V1-V2-es nagyöreg gyémántnak?
Dátum: 2009.08.28. 13:45:39
Nekem mondod!
Bár általában jó szokott lenni az időpont, amit elsőre tűzök ki, de azért nem semmi szervezést igényel. Ja, meglesz a 20 epik, most tartunk lassan a felénél! Kútban és HT-ban lehet, hogy nyertek, de nem adjuk könnyen magunkat.
A legalacsonyabb költségű épületek húzása, hogy épületek számában megelőzzetek, övön aluli volt, de azt a legkevésbé sem bánjuk, elvégre lélekpajzsot mi is tudnánk építeni egy óra alatt 5-6 szintet, de jót mosolyogtunk ezen az ötleten!
Dátum: 2009.08.28. 12:32:59
Na nem mondod... talán eljutottam odáig, hogy azzal kezdjem, Rád nézzek, szerinted honnan tudom, hányas szintű vagy? Óóó, topjista ejső ojdaja? Rendezd Rabolt LE vagy küldetés, esetleg győzelmek száma szerint, gyorsan megtalálsz! A többiben sajnos a másfél héttel későbbi indulásom miatt csak a mászodik ojdajra kejültem be.


*: Hogy ne legyen totál off: Az építési minimumotokat 5-en nem teljesítették, Te éppenhogy, 4-en meg 10%-ot sem nyomtak rá. Nálunk ugyanez 1-3-0. Lehet, hogy nem 1M, de mindenkit az erejéhez képest kell mérni, sajna mi nem válogathattunk sok-sok szinthuszár közül...
Ezt csak azért mondom, hogy lásd: nem eleve volt harcos és építő szerep, hanem a körülmények (amiket többek között Ti alakítottatok ki) hozták így, és nagyon jól sikerült felosztani, tökéletesen működik. Az, hogy a HT-ból adódó előnynek köszönhetően - ahogy Cápa fogalmazott - az építőitek "tervszerűen átalakulnak harcosokká", az nyilván máshol kivitelezhetetlen.

Az a baj, hogy azt hiszitek, máshol nem volt meg a közös érdek fontosabb, mint az egyéni. Nem a ló....t nem! Csak éppen nem mindenki volt tisztában vele, hogy mi a dolga, rengeteg volt a kezdő. Ahhoz képest sztem tökokés a dolog, de ezt ugyanebben a topicban pár napja veséztük ki.
Dátum: 2009.08.28. 12:28:54
Nem nyert hangszórót! Nézzük már meg a szintemet úgy, hogy 5 napja 10-es valóságformázással megyek, aztán pislantsunk a Tiedre! A nevem az aláírásomban van, Tudorka. Ha meg számokat akarunk, 1558-as a karakterszámom, a Tied?
Dátum: 2009.08.28. 12:22:40
Megjegyzem: én terjesztettem elő a 250K-s minimumot, amúgy 80K-t ütöttem epikusba... Lehet, hogy az ebbe ölt legalább 150K-nyi lötyi felmentett valamelyest az alól, hogy a 400 ezremet tovább húzzam, nem gondolod?
Dátum: 2009.08.28. 12:10:05
Az a vicc, hogy az építőinket elnyelte a föld, a harcosok építenek!
Én az elmúlt 16 órában már olyan 300K-t nyomtam be, szerintem meglesz az egy milla.

Sok sikert, de még nem fújtunk ki!
Dátum: 2009.08.28. 11:53:51
Akkor végre ugyanarról beszélünk. Nálunk is rendkívül jó a hangulat egy ideje, az epikusok összehoztak minket, de az építők sem maradnak ki. Csak nálatok ez a kezdetektől megvolt, nem az utsó 2 hétben.


*: Hogy ne tűnjek savanyúnak, mert egyébként elképesztően meg vagyok elégedve V4-gyel és az ott elért eredményekkel, nekem is hatalmas élmény volt. Az egyetlen hátulütője talán az lehet, hogy ezek után sokan nem lesznek hajlandóak a rém unalmas lassú világokon játszani. Rengetegen kinyilatkoztatták ezt, én már úgy egy hét után.
Dátum: 2009.08.28. 11:34:51
Hm, az irónia sajnos rám nem hat, engem az irónia szült!

Nos, bármennyire is olvasgatom, nem igazán látom, hol írtam multizásról. Egyszerűen arról van szó, hogy feleslegesen tagadt(at)ok valamit. Azért elszólás, mert Darksol először kifejtette, hogy ismerősökkel indult a szerverre, aztán az ellenkezőjét állította, majd még ugyanabban a hozzászólásban azt írta, hogy itt IS erős karaktert fejleszt.
De Ricardo válaszával (az editet kivéve) tökéletesen meg vagyok elégedve, eddig is erről papoltam.


McLee: köszi!


*: bocs, nem pont homlokegyenest az ellenkezőjét, hisz' Tyrantosokkal indult, ez okés. Viszont az, hogy utána kiket hívsz meg az árulkodó karakterlapok alapján, az már ismer(e)tség kérdése volt nálatok.
Dátum: 2009.08.28. 11:26:39
Idézet: Miklós - 2009.08.28. 11:14:26
De elismerem, hogy akinek 3000-4000 max. ép-je van, azon ez nem fog segíteni. Viszont az sosem volt cél, hogy 4000 ép-s karakterek 69. szintű epikust öljenek. Az egészséget ehhez mindenképpen növelni kell.



Ezzel sajnos nem tudok egyetérteni. Mármint az egészségnöveléssel teljesen, de épp megvan a 3000 ÉP, és én is éppen 69. szintű epikust csapok. Hadd ne mondjam, nálam szinte csak gyengébbek ütik még, egyáltalán nem zavartatván magukat, hogy nullára kerülnek.


*: Ja, és majdnem fele arányban nyerem a csatákat ellenük.
Dátum: 2009.08.28. 11:15:06
Idézet: Darksol - 2009.08.28. 11:10:50
itt is erős karaktert fejleszt.


Azt az "is" szócskát elszólásnak vettem.

Idézet: Darksol - 2009.08.28. 11:10:50
Miért van ez, nem tudom, de onnantól egyértelmű volt, hogy őket invitálom meg és nem azt, akinek 5 a szakértelemösszege és helyesírási hibákkal tarkított a karakterlapja....


Ez csak természetes.
Dátum: 2009.08.28. 11:08:31
Ismeretség és ismertség szavak között viszont annál inkább egy betű a különbség.

McLee: erősen igyekeztem, hogy _kinőjem magam_
Dátum: 2009.08.28. 11:06:33
No végre valaki, aki fölösben nem tagadja a dolgot, köszönöm!
Isten őrizz, hogy versenyezzünk a kockaságban, mindössze arra szerettem volna utalni, hogy mi is mindent megtettünk a sunnyogók eltakarítása érdekében.

*: De, anélkül is van értelme elkezdeni egy szervert, én semmi különösre nem számítottam, személyesen senkit nem ismertem, erre fel mindenben top50 vagyok és a szerintem/számomra legfontosabb versenyben van egy ezüstöm.
A szövit is összekapartuk annyira - a semmiből -, hogy másodikak legyünk, tehát ezt nem nevezném értelmetlennek.
Dátum: 2009.08.28. 10:57:57
Jó, tehát nem ismerted őket, de méltán ismertek v1-v2-ről. Hát kaptam egy szép paradoxont az arcomba!
Játszhatunk a szavakkal, elvégre van egy 'e' betű különbség a két szó között.
Dátum: 2009.08.28. 10:55:06
Ez remek, de úgy látom, Neked nem esett le, hogy McLee-nek szólt a második fele, szerinted miért ő válaszolt rá? Gondoltam egyértelmű, melyik rész kire vonatkozik. A sunnyogó szót pedig nem én használtam először, és senkit nem áll szándékomban ezzel a szóval illetni, kivéve azokat, akiket kirúgtunk a szövetségből. Élősködőkkel nem éppen élvezetes a játék.
Dátum: 2009.08.28. 10:51:45
Ez már az első 20 tárgynál is rendkívül idegesítő volt, hát még később!
Amikor a harmadik ugyanolyan tárgy esik, ami mellesleg senkinek nem kell, na hát az kész röhej...
Dátum: 2009.08.28. 10:47:51
Éppen erről beszélek. A végső 35-ben valaki VALAKIT biztos, hogy ismert, onnan pedig nyert ügy a dolog. Cápa is belezavarodott, amikor megpróbálta nekem beadni, hogy "véletlen" verődött össze a bagázs. No azért ne tessenek már nemtomhányezer embert hülyének nézni!
Úgyhogy nem igazán ábrándultam ki.
Ezen felül természetesen továbbra SEM vitatja senki az érdemeiteket. Szerinted mi hány embert rúgtunk ki? Az utolsó 2-3 hétben csak olyanok maradtunk, hogy onnantól nem láthattál szürke színt a taglistán, de ez önmagában nem elég. Bármilyen csapatnak óriási előnyt jelent, ha egy-két emberrel össze van szokva.
Dátum: 2009.08.28. 10:36:53
Minden harmadik szó után elalszol, amikor a pont billentyűn van a kezed?

Nagyon nehéz volt a sunnyogókat kihagyni, elvégre mind ismertétek egymást korábbról. Ez egyetlen másik szövinek a 25%-áról sem mondható el.


Mi is ott leszünk a visszavágón!
Dátum: 2009.08.27. 23:03:15
Én aztán egy szóval nem mondtam sem azt, hogy a gyémánt bivalyerős, sem azt, hogy a smaragdot megölni készülnek. Amennyire a saját szavaimból kiveszem, utóbbinak épp ellenkezőjét.

Pár oldal alatt eljutottunk a szokásos témához, azt hiszitek, azért, mert valaki nem birtokol nagy szintű karaktert, attól még nem képes felfogni, hogyan is működik a dolog. Lehet, hogy sokakra igaz, a többiekre viszont annyira nem, mintha azt mondanád, aki csak rallyzik, nem ért(het)i a Forma-1 lényegét.

Priviben válaszoltam.
Dátum: 2009.08.27. 22:20:52
Mindig ezzel a törléssel jöttök... Ha minden újítás után ennyien törölnének/töröltek volna, mint ahogy azt általában a vészmadárkák beharangozzák, legfeljebb fele ennyien játszanának VU-val. Aki pedig egy kicsivel több kihívás miatt töröl, az meg is érdemli, én kifejezetten örülnék, ha nem csak a rubinok lennének még úgy-ahogy ellenfeleim. Az újdonságok nem a törlést hivatottak elérni, hanem a nagyobb játékkedvet, márpedig ez valószínűleg azt hozná maga után.

Ha már itt tartunk:
Gyémánték a másik részről is megkapták a 33%-ot, amivel állítólag sz.rt sem érnek, mindig ezen megy a rinya. Mégis, mennyien vannak gyémántok! Az már más, hogy mennyien a topban, szerintem ez nem csak a használhatatlan, hanem a kihasználatlan bónusz miatt is van, csak rá kell nézni V4 topra, gyémánt és smaragd dögivel. Ebbe megint ne menjünk bele, mert tudom a választ álmomból felébredve is: "a gyémánt horda bónusza csak alacsony szinteken érvényesül".
Ez valamelyest igaz, ugyanakkor megvan róla a véleményem, amit inkább megtartok magamnak.


Tehát láthatjuk, hogy még ha előnyhöz is jut egy horda, a saját szemszögéből sosem lesz neki elég. Nos, nekem van zafír és smaragd karakterem is, és mindkettővel rendkívül meg vagyok elégedve, azt kell, hogy mondjam. Ezért még egyszer: szerintem nyugodtan mehet egy kis érvágás a smaragdnak, én csak jobban élvezném a kevésbé egyértelmű csatákat!


*: Javítottam.
Dátum: 2009.08.27. 21:52:45
Ezt is megrágtuk párszor, és az volt a fő indok ellene, hogy ugyan izgalmasabbá tenné a csatákat és bevállalósabbá a portyázást, ha nincs mellécsépelés, akkor is növekedik a sebződmény, ami az irreálisan elhanyagolt egészséggel és a sebgyógyításból eredő meglehetősen kevés plusszal párosulva nem éppen jól hangzik.