Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Dátum: 2009.06.09. 16:28:48
Idézet: Grid - 2009.06.09. 16:08:14
Idézet: pityu - 2009.06.09. 15:57:02
Az jobb háború, ha a gyengébb szövetség tagjai mind kint vannak, várják a nagy pofonokat, és az erősebb csak ledózerólja?


Ha az erősebb a támadó akkor igazad van, de ne kérd számon a dózerolást ha te állsz a bulldozer elé

A félreértések elkerülése végett, esetünkben nem én vagyok a bulldozer. Pityu eddig 5:0-ra ver


Jogos.

Úgy értettem különben, ha nálunk senki sem katakombázik, akkor valószínűleg végigdózeroltok rajtunk, vagy legalábbis nagyon máshogy festene az állás...


Bocsi!

Lehet nevezni ezt taktikának, kiskapu kihasználásának, pofátlanságnak, nem éppen etikusnak, de mi úgy láttuk, így tudunk nyerni, és mivel Titeket még nem győztünk le, és semmi nem tiltja, megléptük.

Már csak az AL maradt, utána olyan kiskaput kell keresnünk, hogy őket is megverhessük.
Dátum: 2009.06.09. 16:22:58
a tornyos dologhoz egy elképzelés:

Meg kéne határozni, hogy hány torony van (erősség szerint, a gyengébb szövetségnek több tornya lenne), amit egymás után "le kell dönteni", amihez a védő eliminálása szükséges. A második torny mondju adhatna 2% bónuszt minden tulajdonságra, a 3. 4%-ot, stb.

Aki a tornyba bekerül, annak max ÉP-je és VP-je lesz, de nem regenerálódik egyik sem. Fél órán belül kapni kell 4 támadást, ha leütik 1-re az ÉP-jét, akkor 1 pont a támadónak, ha nem, akkor a védőnek. Ha nem kapott négyet fél óra belül, megint max-ba kerül VP/ÉP ügyileg. Aki 4 órát a tornyba tud maradni, az hoz egy pontot a csapatnak. Az győz akinek több pontja lesz.

Ezen kívül még limitálni kéne vhogy, hogy egy ember ne üthessen túl sokat. A tornyba mindenki csak egyszer állhat be védőnek. Ezen kívül a háborúban maradhatna az oránkénti ütés, hogy nehezítsük a toronyok ostromát.

Vége akkor lenne, ha vki ledönti a másik összes tornyát, vagy egyik fél minden tagja kivédekezte és/vagy elbukta egy torony harcát.

Valami ilyesmi, kezdetnek talán jó.
Dátum: 2009.06.09. 15:57:02
Az jobb háború, ha a gyengébb szövetség tagjai mind kint vannak, várják a nagy pofonokat, és az erősebb csak ledózerólja?
Dátum: 2009.06.09. 15:46:54
Sokszor ki lett már fejezve az is, hogy rossz a háború rendszere, de nem hallgattak meg minket ebben a témában se...

Valóban nem az, de így van esélyünk, ezt kell csinálnunk, mert pl. Crimson az ütőtávjában oda-vissza ver mindenkit. Tehát nem fogunk úgy neki menni senkinek, hogy lehetőséget adjunk a győzelemre. Jelenleg pedig a szövetségünk nagy része, elhasználta a katakomba lehetőségét (amit egyébként Ti is kihasználhattok), ergo 2 hétig nem mehetnek majd vissza, egy hét múlva lehet revansot venni.

- esetleg háborúban lehetne csökkenteni az üthetőség szinthatárát
- esetleg egy karakter ugyanazon másikat, csak 3 óránként üthesse, de mások számára legyen 1 órán belül elérhető ahogy most
- esetleg legyenek háborús csoportok mondjuk 5-ösél (mondjuk szint szerint), a két szövetség csoportjai egymással vívjanak körbe párviadalokat 3 győzelemig, a háború kimenetelébe a csoportgyőzelmek számítsanak bele, az nyer, aki több csoportot megynyer.


hirtelen ezek jutottak eszembe
Dátum: 2009.06.09. 13:46:28
De van vér... csak ész is. Tudjuk, hogy így van csak esélyünk.
Dátum: 2009.06.09. 06:04:01
Visszatértek!
Dátum: 2009.06.05. 17:55:38
Nekem ez az első behos játékom, de eddig úgy vettem észre, hogy amit fórumra írtak, hogy ez és ez várható, abból az is lett... hiába támasztotta alá több ember, hogy mi lenne jobb, és hogyan, akkor is maradt az eredeti elképzelés... nem akarok túl pesszimistának tűnni, de ez már ténynek tűnik számomra. Az alapötlet tetszik amúgy, de félek meg fog bukni, mint a kvíz... Amiből néha már annyira elegem van... de ezt már kifejtették elöttem igen jól.

Szóval szerintem mindenki most vegye elő a tollat, ceruzát, és írjuk a történeteket, mert augusztusra annyi pontunk lesz, hogy soha nem fogjuk tudni elkölteni őket.
Dátum: 2009.06.04. 17:01:38
Nekem van egy elképzelésem, de lehet nagyon mellélövök. Szerintem turpisság van a dologban. Ha sok az ősköved, akkor csökken a találati %-od. (folyamatosan vásárosz, minek találni is még egy csomót, hogy még több köved legyen, ritkábban veszed...) Ha viszont kevés az ősköved, akkor nő a találati %-od, hogy gyűljön a sok kiégett, és sarkalljon a vásárlásra, mert ha vásárolsz, sok fog igazivá változni...

Már tesztelés alatt van az elképzelésem, levittem a köveim 100 alá, azóta észrevehetően többet találok... ma olyan 160 CSP-ből találtam vagy 5-öt 0-s szakival, természetesen a küldi még nem aktív.
Egyik variációval sem tudok tökéletesen egyet érteni, maradt a Miklós vagyok, mert az állásra kíváncsi vagyok.
Dátum: 2009.06.02. 13:00:13
Idézet: Mortimer - 2009.06.02. 12:37:24


(Persze ha ezek a magasabb szintűek nem erősebbek náluk, akkor az egész értelmetlen, csak táp lesz nekik.)


Egyenlő erősségüekre gondoltam, ne az legyen, hogy 10-ból 9-szer simán verik, legyenek kemény csaták, és mivel csak 1 szintre lefelé tudnának ütni a kristályok is, ezért nem tudnák lealázni az 5-6 szinttel alacsonyabbakat.
Dátum: 2009.06.02. 12:28:01
Idézet: pityu - 2009.05.28. 21:18:22
Már egyszer említettem, nem tudom volt-e foganatja, ez úgy lenne jó, ha kristályhordások csak +-1 szintkülönbségnyire ütnének, és mi is csak úgy tudnánk őket ütni, így kihívás lenne mindenkinek, és nagy valószínűséggel kevesebben szívnának...


Csak ismételni tudom önmagam...

Legyen bent 1-2 a legmagasabb szintű játékos feletti kristály is, aztán szerintem e mellé már csak annyi kéne, hogy ne üzenjenek össze-vissza hadat olyanoknak, akikkel harcolni sem tudnak.

A 15% alatti támadás kellemetlen dolog igaz, de részemről ennyi izgalom belefér, bár lehet inkább úgy kéne, hogy mondjuk ők támadhatnak 8-10% felett is, hogy azért legyen némi esély a visszaverésre, és ne 5 ÉP-ről fogadjuk őket.

Ugyan ezen feltételekkel be lehet akár rakni egy második szövetséget is az úgynevezett 2. vonalnak, ha van rá igényük.
Jelenleg 5-ös, igen. De gondolnak egyet, és két-három nap alatt maxos lesz.
Dátum: 2009.06.01. 08:25:57
Valszeg, vagy ez tuti? Nekem biztos információ kéne.
Dátum: 2009.06.01. 08:07:20
Esegleg valaki tudja-e, hogy mi van abban az esetben, ha a kincseskamrába nem érkezik licit az adott tárgyra az idő letelte előtt?
Dátum: 2009.06.01. 08:04:10
Szerintem úgy értette, hogy kéne még egy ütés a győzelemhez elvileg... mint a normál háborúban.
Ha már a légiót említetted meg, utána ők is adnak vissza cserébe egy 1 millás kúttal egy csapást... nem hiszem, hogy nyugodtabbak lennének a kicsik.
Dátum: 2009.05.31. 10:04:59
Gratulálok a többi szövetségnek győzelmükhöz!

Akkor már csak egy vereségre várunk, hogy megtudjuk, eltűnnek-e.
Dátum: 2009.05.31. 09:58:09
Idézet: Kocos - 2009.05.31. 04:44:24
Idézet: pityu - 2009.05.31. 00:52:32
Kíváncsi lennék a véleményedre, az én álláspontom hogy tetszik, nyilatkozz!


A belinkelt hozzaszolasodat mikor megneztem 10-esre volt ertekelve mar. Ha erre gondolsz.


Igen, arra voltam kíváncsi, hogy tetszik-e neked is az ötlet, köszi.
Dátum: 2009.05.31. 01:09:06
A lényeg, hogy a mi szövetségünk megcselekedte elsőként, amit a galetki hon megkövetelt: a Kristály Szövetség szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +158332 töltődés a szövetség Lélekkútjába.

Lehet minket követni...
Dátum: 2009.05.31. 00:57:12
Mert nem számolsz velünk igazán...