Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: EH-AL Szövetségi párviadal
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
21. hozzászólás - 2009.06.09. 13:33:24 (Válasz Craslorg #20 hozzászólására.)
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
22. hozzászólás - 2009.06.09. 13:46:28
De van vér... csak ész is. Tudjuk, hogy így van csak esélyünk.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
23. hozzászólás - 2009.06.09. 13:49:55 (Válasz pityu #22 hozzászólására.)
Ha csak Craslorg lenne ott, nem vonultam volna le, de sajna vannak fajsúlyosabb illetők is, akik fajsúlyosabb pofonokat osztogatnak....


kieg: hoppá, hisz én nem is vagyok katakombákban, sőt full ép-ben álldogálok....gyertek nyugodtan!
A hozzászólást Darksol módosította 2009.06.09. 13:51:50-kor
Pontszám: 2.33
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
24. hozzászólás - 2009.06.09. 14:23:13
Kissé muris látni, hogy a két volt szövetségem hadakozik egymással.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 3.67
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
25. hozzászólás - 2009.06.09. 16:12:52 (Válasz Darksol #19 hozzászólására.)
Idézet: Darksol - 2009.06.09. 12:58:04
Mi (Tyrant) is szerveztünk egy hasonló kis mulatságot az ELIT HORDA számára, reméljük ezt is szórakoztatónak találják/találjátok.

Ellenséges szövetség neve Győzelem / Vereség
ELIT HORDA 63 / 31


Csak zarojelesen jegyzem meg, hogy termeszetesen a szigoru taktikazas a haboru elemi velejaroja, es ezert nem erheti szo a haz elejet, de pont ezert a Tyrant - EH kuzdelem nem lehet egy ilyen tiszta, lovagias kuzdelem.
Pontszám: 5
kedvelt tagMorrochFérfi
Végzetúr mester
388 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
26. hozzászólás - 2009.06.09. 16:23:19
Ez csak egy háború ugyanúgy mint a többi, ami a VU-n megy, legyen szó bármelyik háborúról abban egy csepp lovagiasság sincs.
Persze, ha tévedek világosítsatok fel, de csak jól alátámasztott megyőző érvekkel.
Sötét ösvény - Morroch

2009. 10. 05. Morroch törölt, távozott e világról.
2011. 10. 27. Ismét lehetőségem nyílt játszani. Nem tudtam a jelszavam ide, Quellon-ként kezdtem újra.
2012. 01. 03. Eszembe jutott a jelszavam, de most már Quellon-ként keress.
Pontszám: 8.33
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
27. hozzászólás - 2009.06.09. 16:48:28
Teljesen igazatok van, de gondoltam nem kell buta kis smiley-tömeggel felhívnom a figyelmet arra, hogy a nyitó hsz-em csupán gúnyból került ebbe a topicba... Itt nem lesz lovagiasság, csak szikár utilitarizmus.
Pontszám: 5
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
28. hozzászólás - 2009.06.09. 18:07:13 (Válasz Morroch #26 hozzászólására.)
A topiknyito osszecsapas viszont teljesen tiszta es lovagias volt.
Pontszám: 5.33
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
29. hozzászólás - 2009.06.09. 20:23:52 (Válasz Darksol #19 hozzászólására.)
Mar a tema idehozasa is pofatlan, barmilyen celzattal is tortent. Epp azt emlitettem, ha Sharpa nem lenne tavol epp most par napig (gondolom eszre is vettetek), akkor csinalhattunk volna egy ossznepi katakomaba vonulast rajta kivul. Az is lovagias lett volna. Sebaj erezzetek jol magatokat, egyszer elunk.
Ha ettol jol erzitek magatokat, akkor jo, mert talan nem hagyjatok abba a jatekot. Ebben az esetben pedig ha vege a haborunak, akkor indulhat a katakombabol kamraba jatek.
(Gondolom ezt megint csak a napocskam fogja banni a nevem mellett, de ha mar ti elbujtatok, akkor a napocskam miert susson. )
Pontszám: 7.08
népszerűDarksolFérfi
Végzetúr mester
299 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
30. hozzászólás - 2009.06.09. 21:29:01
Nem bántom a napocskádat, hogy ennyivel is különb mód viselkedjek, mint azok a - feltehetően Elites - illetők, akik engem pontoztak. Én viszont pont leszarom a pontozást és igenis kéjes örömöt jelent a háborúk/kapituláció menüre kattintani. Vessetek meg érte, ha tetszik, ízlések és pofonok különböznek (főleg az utóbbiak ) Amúgy meg kamrázás dolgában szerintem kb. egálban vagyunk, pont az adta az ötletet a háborúhoz, hogy zsákszámra vittük be a hordásokat minden vadászós napjukon...
Pontszám: 6.17
irritálóSun13Férfi
Végzetúr tehetség
212 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
31. hozzászólás - 2009.06.10. 07:16:57 (Válasz Darksol #19 hozzászólására.)
Nekem nincs kifogásom a háború ellen, de azon kívül hogy szétveti a melleteket a büszkeség most jó, jót kártyáztok a katakombákban? Engem nem zavar a dolog. Ahogy érzitek, remélem hetente beültök majd 3 napra a katakombákba.
Pontszám: 2.33
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
32. hozzászólás - 2009.06.10. 08:49:12 (Válasz Sun13 #31 hozzászólására.)
Simán, bár tegnap írtam levelet, hogy csinálhatnánk egy másik fajtát, de titeket az sem érdekelt
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
33. hozzászólás - 2009.06.10. 09:07:36
Sanyi ha nyerni akarnának vagy akár csak felvenni a kesztyűt akkor nem kifogásokat keresnének meg nyafognának hanem harcolnának. Szerintem azért nem fogadták el mert ezzel a hozáállással jövő héten se nyernének, ez a piszkálódás a katakombával csak azért van mert egyszerűbb magyarázni a vereséget mint megmozdulni és tenni ellene. Annyira kevés tetje van egy ilyen háborúnak, hogy nem igazán erőltet szinte senkit a dolog, főleg ha amúgy is televan a töke a játékkal. Mondjuk ez meg nem az elit hibája, a háború rendszer is legalább annyira szar mint a portyázás.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 7.50
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
34. hozzászólás - 2009.06.10. 09:28:18 (Válasz Otoaak #33 hozzászólására.)
Nem csoda, hogy nem érdekli az elitet a háború. Alig támadhatnak valakit, folyamatosan lesniük kellene, hogy legyen célpontjuk, az ellenfél a katakombákban van, vagy védelem itallal, esetleg láthatatlanul. Emellett itt a kristályhorda, inkább ellenük használják fel az ép-t, belőlük legalább LE is jön. Ha bukják a háborút 3-4 karakter visszakonstruálja a veszteséget. LE-ért háborúzni már rég nem éri meg a manakonstrukció megjelenése és az új épületek hiánya miatt. Nem marad más mint a dicsőségért harcolni, de egy olyan háborúban ahol a másik fél fel sem veszi a kesztyűt, már a győzelem íze sem az igazi, pláne azoknak akik a kamrában kuksolnak.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 5
irritálóMazleeFérfi
Végzetúr mester
400 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
35. hozzászólás - 2009.06.10. 09:33:12 (Válasz Ariel #34 hozzászólására.)
ellenben röhögnek a markukba, hogy mekkora butaság 1 hétre lemaradni a fejlesztésben egy háború miatt ami igazából nem hoz semmit
Mazlee - Azúr Légió
Pontszám: 4.20
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
36. hozzászólás - 2009.06.10. 09:45:08 (Válasz Mazlee #35 hozzászólására.)
1 hétre lemaradni? Hol élsz?

Az SPM-nek nincs napi maximum mint a kreatív affinitásnak, 3 nap a katakombában legjobb esetben is "csak" 150 csp. Ha három napig vadászom le akkor is ugyanabban a kínzókamrában töltöm az időt. Annyi a különbség, hogy 3 nap alatt jön össze a kínzás bevétele az ellenfelemnek, vagy egy nap alatt (ez meg aztán teljesen lényegtelen).

Szóval mutass rá, hogy hol is maradunk el egy heti fejlesztéssel (ja tényleg aki az elejétől lent van, bukik ... őőő .... maximum 6 térkapupontot, meg a horribilis nagyságú kínzókamra bevételt )

Néha az az érzésem, mintha nem ugyanazt a játékot játszanánk
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.20
kedvelt tagDraglovFérfi
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
37. hozzászólás - 2009.06.10. 09:50:10 (Válasz Otoaak #33 hozzászólására.)
Ehh ki ellen harcoljuk ott doglotok a katakombakban. Bahh elegem van ezekbol a hulyesegekbol. Szar haborus rendszerben bujdosassal szarakodtok, aztan jon a melldongetes. Elegem van az ilyen csusztatasokbol, engem tobbet nem is lattok itt. Komolyan hanynom kell.
Pontszám: 4.14
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
38. hozzászólás - 2009.06.10. 09:52:37 (Válasz CaveMaN #36 hozzászólására.)
Idézet: CaveMaN - 2009.06.10. 09:45:08
1 hétre lemaradni? Hol élsz?

Az SPM-nek nincs napi maximum mint a kreatív affinitásnak, 3 nap a katakombában legjobb esetben is "csak" 150 csp. Ha három napig vadászom le akkor is ugyanabban a kínzókamrában töltöm az időt. Annyi a különbség, hogy 3 nap alatt jön össze a kínzás bevétele az ellenfelemnek, vagy egy nap alatt (ez meg aztán teljesen lényegtelen).

Szóval mutass rá, hogy hol is maradunk el egy heti fejlesztéssel (ja tényleg aki az elejétől lent van, bukik ... őőő .... maximum 6 térkapupontot, meg a horribilis nagyságú kínzókamra bevételt )

Néha az az érzésem, mintha nem ugyanazt a játékot játszanánk


3 napig nincs kinzokamra, nincs terkapu, nincs kristaly horda (nyilvan ez nem erinti a katakombazokat). Van azert itt aldozat, ha nem is vezer~.
Pontszám: 5
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
39. hozzászólás - 2009.06.10. 09:57:49 (Válasz Ariel #34 hozzászólására.)
A többség nincs katakombába (amúgy 2 nap gomba 1 nap vadászat és az egyetlen hátrány a portyapontok ledolgozása jelenti), szerintem aki akar megtalál minket, az elitnek vadászós napja volt tegnap, nem hiszem, hogy érdemes lenne azon elmélkedni melyik oldalon volt több üthető karakter... más részről meg én kérek elnézést nem gondoltam, hogy az elit meg az azúr légió becses tagjai azért játszanak, hogy nehogy lemaradjanak valahonnan, őszintén szólva én még azt se értem, hogy pontosan miről is marad le az aki semmit nem csinál a vadászaton és a kínzókamra töltésen kívül. El se tudom képzelni milyen céljai vannak egy olyan szövetségnek aki a nem lemaradásnak él bármit is jelentsen ez. Ha valaki a toplistás helye miatt hagyja magát farmolni az a magánügye mindenesetre ez sokat elmond, érdemes lesz akor ezzel miden héten próbálkozni.
A kristály horda elleni küzdelem izé. tápolás persze van akinek számít de ez aligha az elit többsége...
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 8.33
kedvencpityuFérfi
Végzetúr mester
810 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: EH-AL Szövetségi párviadal
40. hozzászólás - 2009.06.10. 09:57:49
Engem eddig egyedül Petur támadt meg, egyszer... pedig szerintem nem Ő az egyetlen, aki le tudna győzni.
V1 - Lord of destiny
V6 - LoD
V4 jelen:
V4 múlt: Vérszívó, Becstelen Banyapók, Hikari, Overlord, Superman
Pontszám: 5
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!