Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - pityu

Köszönöm a figyelmet.

Az LE diffem aránya a 20K-s küldetések óta néz ki így, amit kölcsönösen megcsináltam jópár emberrel oda-vissza (szerző, bukó egyaránt), én maxos kreatívval. Azóta a számok a kristályoknak köszönhetően nőttek, 2-3K-kat bukok 15% alatt. Nyugodtan utána lehet nézni logokban, az elmúlt 2 hónapban nem volt kreatívos ütésváltásom, kb. akkor fogytak ki a 20K-s kuncsaftok. Meg ebben az időszakban jelentette ki Miklós is, hogy a kreatív kihasználását szabályellenesnek tartják. Valószínüleg azért tűntem fel csak most, mert kb. azóta tipegek felfelé a toplistán is.
Dátum: 2009.06.19. 23:43:37
Lesz biza, és akkor majd jönnek a fergeteges csataleírások.... nagy porbaverések, még nagyobb bukások, gigantikus háború lesz... de most nincs több időm csacsogni, mennem kell vakolni...
Dátum: 2009.06.19. 17:28:28
Felénk egyébként pont mostanság esett meg hasonló kicsit nagyobb értékben.

Egy fürdőszoba berendezésekkel foglalkozó bolt egy helyi újságban megpályáztatott egy rejtvényt. Azt írták oda, hogy minden helyes megfejtő, aki beküldi, az kap 10 000 FT értékű vásárlási utalványt. Aztán mikor kiderült, hogy túl sokan küldték be (olyan 60-an), akkor módosították, és kihúztak egy nevet. Mondjuk nem tudom mit várt egy 15 000 fős várostól...
Dátum: 2009.06.19. 11:09:52
Nálunk pl. Darksol kapott 50-et.
Dátum: 2009.06.15. 20:56:55
Van egy szakértelem ötletem, igazán jó nevet nem tudok neki, legyen mondjuk időgörbítés:

Lehetővé teszi, hogy csökkentsd ellenfeled %-os módosítóját, ha azt előtted már többen támadták. 10. szinten + 20%-kal, 30. szinten + 40%-kal a maximális hatásfokot pedig 60. szinten éri el, ahol + 60%-kal növeli.

Azaz ha egy játékos mások számára 40%-on van már, de nekem maxos a szakértelmem, akkor én 100%-osnak látom és úgy kapok érte TP-t is meg LE-t is.
Szerintem ez nem ad túl nagy tápot, de azok is hasznát tudnák venni, akik a TP-re hajtanak, meg azok is akik LE-re.
Dátum: 2009.06.15. 17:38:25
Idézet: Ricardo - 2009.06.15. 17:24:20
Az ép határ alatti portya-ablak figyelésnek én nagyon örülnék....


Nem vagyok a dolog ellen, nem is igénylem, ha kell, hát legyen. DE előbb a meglévő portyaablakot kéne rendberakni, mert jelenleg majdnemhogy használhatatlan...
Ki tudja, lehet itt is van vmi kis susmus, mint a kivégzésnél, a szövegből nem derül ki egyértelműen, de több LE-t lehet vele szerezni.
Nem kapsz több LE-t, csak fixen fogod kapni. Nem lesz olyan, hogy egy normál lény először dob 500LE-t, második körben meg 1500LE-t, hanem állandóan 1000 LE-t fogsz érte kapni. Tehát ugyanott vagy, nem lesz szórás.
Idézet: Miklós - 2009.06.11. 11:31:09

Aki pedig a tápot hiányolja a szakértelemből, annak berakunk egy "legyen 30-as a szakértelmed" küldit


Tehát bejött egy nem túl érdekes, hasznos szakértelem, de hogy ne álljon a többségnek 0-án, ezért beraktok egy küldetést mellé... gratulálok jó fejlesztés...
Sebaj, akkor majd lesz még egy beragadt küldetésem, meg amúgyis el vagyok az ismételhetőekkel, minek erőltessem.
Annyira emlékszem, hogy nekem előbb volt maxos, mint az ultraspecializáció.
Dátum: 2009.06.10. 19:47:48
Mindkettő hozzászólás 10 pont.
Dátum: 2009.06.10. 11:32:30
A jelenlegi háborús rendszer mellett nem lehet úgy háborút indítani, hogy az bármelyik szövetséget előre vigye. De még úgy is igen nehéz lenne, hogy el lehessen mondani, hogy büszkeségre ad okot...

ui: nem én pontozlak le, nem pontozok egyáltalán...
Dátum: 2009.06.10. 11:07:36
Volt még a Serpentsbe.
Dátum: 2009.06.10. 11:00:44
Statisztikát vezetni teljesen más... heti építés követés meg hogy ki mennyit ütött epikusba, nem az optimalizációt viszi előre.
Dátum: 2009.06.10. 10:54:10
Idézet: Ariel - 2009.06.10. 10:01:44
6 térkapu pont és 45 kínzókamra kiesése 30-50k veszteséget is simán jelenthet fejenként. Nem kis áldozat szövetségi szinten egy olyan háborúért aminek se haszna, se presztizs értéke nincs.


Talán beszélhetek mindannyiunk nevében ebben a témában, ha nem, elnézést kérek a szövetségi társaimtól, de én biztos nem optimalizálom túl magam, nem szoktam számolgatni, mi éri meg mi nem, nem érdekel, ha vesztek terkapupontot, ha nincs teli a kamrám (nem azt mondom, hogy nem használom ki őket, de nem ver le a víz, ha valamelyik veszik). Nem érdekel mit éri meg fejleszteni, mit nem, csak játszok, és azt érzésből próbálom jól csinálni, nem kreálok exteltáblákat. Építek napi szinten turbó nélkül 3-4000 LE-ket, van hogy turbó nélkül fejlesztek 1-1 statpontot vagy szakértelmet, ha épp úgy jön ki a lépés. Néha elfelejtem turbózni a SM-et és vadászni kezdtek, a hétvégi sláger az volt, hogy kisajtoltam egy 20-as állatom turbó nélkül, aztán a 2.-at meg úgy, hogy nem vettem fel a küldetés. Ilyenkor bosszankodok kicsit, aztán jól kiröhögöm magam, hogy milyen **** vagyok! Játszok...

A lényeg, nem érdekel minek van haszna, és minek nincs, ennek a háborúnak a megnyerése pedig számomra igenis presztizs értékű. Akárki akármit mond, és itéli el a taktikánkat.
Dátum: 2009.06.10. 09:57:49
Engem eddig egyedül Petur támadt meg, egyszer... pedig szerintem nem Ő az egyetlen, aki le tudna győzni.
Dátum: 2009.06.09. 21:07:45
Hm. Így sem rossz azért.
Dátum: 2009.06.09. 20:58:22
Ma, 20:00 *Leviathan* Lord of destiny Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1174 lélekenergia és 105 TP.

Ha jól tudom, Ő Sharpa klónja.
Dátum: 2009.06.09. 18:24:58
Az össze-vissza hadüzenettől aszem nem kell tartani, mert úgy látom most csak a AL és az EH kaptak hadüzenetet...
Dátum: 2009.06.09. 16:58:29
Idézet: Ariel - 2009.06.09. 16:45:38
Csak fel kell vennetek Endyr-t a szövibe. Aztán mindannyian kiléptek, Endyr hordát vált, és a Tyrant már nem zafír szövetség ezután. Hadat üzen nekünk, és egyedül megnyeri a háborút a Tyrant nevében. Aztán zafírra vált és visszavesz mindannyiotokat a szövetségbe. Ezután tényleg elmondhatjátok, hogy mindenkit legyőztetek.


Inkább úgy tudnám elképzelni, hogy Endyr átjön, mind kilépünk, a Tyrant smaragd, hordát váltunk, belépünk, a kicsik mehetnek katakombába, és mehet a hadüzenet is, legalábbis én harcolni is szeretnék.

ui: Ariel, Darksol felvetése teszik