Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gtr2

Dátum: 2011.08.15. 22:08:14
Azért össze veszni nem kell. Elkaptuk a szarva köszt a tőgyét. Cumi van gyerekek és az is marad szerintem.
Egy fontos dolog van még szerintem. A vadászós küldik könnyítése, hogy a relatíve gyengéb karik is fel tudnának zárkózni vagy olyanok akik nem igazán szeretnek portyázni is találjanak valami élményt a játékba.
Az igaz, hogy a portyás küldiknek van még mindig a legjobb LE/TP aránya.
Ezért kéne átgondolni a vadászósakat is.
Kiváncsi vagyok, hogy fejlesztők mit fognak hozzá fűzni a le írtakhoz. Minden esetre az nem igazán volt fer húzás, hogy csak a fórumra tették ki a változást és nem a fő oldalra mint minden fontosab eseményt.
Dátum: 2011.08.15. 19:58:07
Töröld az egészet akkor király lennél és lenyugodna mindenki.
Dátum: 2011.08.15. 18:44:14
Úgynézem nem csak nekem nem jött be az új fejlesztés.
Dátum: 2011.08.15. 17:55:22
Arról nem beszéve aki nem portyás kari és csinálja a portyás küldiket mert mást nem lehet a vadász küldiket eszméletlen sok idő megcsinálni. Szóval EH helyet VF van vagyis a portyáért járó LE nulla akkor még a végén, ha nem jól számolt kap még TP-t ajándékba.
Hát nagyon jó.
A vadászatért járó LE emlést én is vártam nagyon.
Még egy esélyem lesz a boldogságra, ha az új esemény normális lesz. Reményeim szerint a végén tul emelés lesz.
Dátum: 2011.08.15. 17:44:40
Köszönöm.
Azért Miklós erre kitérhetet volna.
Nem is olyan vészes a változás, de azért nem is ojan jó.
Dátum: 2011.08.15. 17:35:17
Segítséget kérek, hogy jól értem e az új küldi/TP helyzetet.
Az első kérdésem, hogy a plusz LE-t adó tárgyak beleszámítanak vagy csak az alap.
Ha tárgyal kapok 17500LE ezt elsztom 140-el.
17500/140=125 vagyis 125 TP kell minimum? Jól számolok?
14600/140=105 TP kell? Melyik a helyes?
Dátum: 2011.08.04. 18:24:11
Lehet, hogy az a gond, hogy én egy átlagos játékos szemszögéből nézem a dolgot.
Most portyáztam:
79-es A jutalmad 1580 lélekenergia és 49 TP.
69-es A jutalmad 1380 lélekenergia és 17 TP.
És ezzel elmondtam mindent. Még, hogy a felfelé ütés jutalmazva van.
Majd lesz ahogy lesz ennek, hogy mi itt variálunk nincs értelme. Nekem ez volt az utolsó írásom. Mindenkinek minden jót sziasztok.
Dátum: 2011.08.04. 16:55:23
Szerintem gondol át újra mit írtam le mert egy pár dolgot nagyon férre értelmeztél.
A lefelé támadás jutalmazva van, de a felfelé ütést már nem lehet? Farmolás meg ilyenek. Ha folyamatosan felfelé üt valaki gyorsabban fejlődik nem? Mi ebben a farmolás?
Nem azt mondtam, hogy olyan ellenfelet kell választani amibe belebuksz és őt tápolod.
Dátum: 2011.08.03. 22:37:57
Meg kérdezhetném, hogy melyik világokon vagy jelen?
Abban egyet értek, hogy túl nagy a szórás a portyában, de túl kevesen vagyunk felső szinteken. Erre lenne jó, ha a kristályhordát keterjesztenék.
Abban is egyet értek, hogy akarva vagy akaratlanul rá van kényszerítve az emeber a lefelé ütéshere. Az első váltásomnál szembesültem a dologgal. Felfelé ütve több TP és ugyan annyi LE mint lefelé párszintel, de sokkal kevesebb TP-vel. Ezt már régesrég ki kellet volna javítni.
Viszont aki nem EH-van ésportyázik annak általában 0 TP-vel zárja a portyát (tapasztalat) megint nem éri meg felfelé ütni. Nem egyszerű a dolog. Portyázni kell mert fejlődnek az állatok is tőle és jön belőlük a LE.
Az a másik baj, hogy fejlesztők mély halgatásban vannak nem szóltak egy szótsem mi a véleményük a felvette dolgokon. Pedig nagyon szívesen olvasnám az ő érveiket ötleteiket.
A vadászatért kapot LE-t meg alapból szaki nélkül is kéne emelni és még úgy a 20 %-ot. Mert nem tudom, hogy számolták ki, de nem sikerült valami fényesre.
Dátum: 2011.08.03. 21:28:57
Tudom köszi.
Nem is fejlesztem mert nem akarok én állandó portyás lenni csak szórakozásból csinálom. Jelenleg portyás, de kb egy hét és vadász leszek.
A küldiket akkor sem hagyom abba csak majd nem kapok érte LE csak a végén.
Dátum: 2011.08.03. 16:32:31
72-es a karim nem top, de ott loholok utánuk.
Nem azt mondom, hogy megéri csinálni, de szakizni pont tökéletes. Szerintem.
Dátum: 2011.08.02. 19:47:44
Én egy kicsit megvédeném a térkifordítót. Ha az nem lenne már nem igazán tölteném itt az időmet.
A játékra fordított időm 90%-át vadászattal töltöttem, de viszont jó kijönni a megszokatból és mást csinálni. De LE-t nem lehet már találni vagy nagyon keveset. Így nől a nyert LE is és az is egy kari ismérve.
Valjuk be egy idő után unalmas a vadászat.
A portyával kicsit meg lehet fűszerezni a játékot főleg, ha az emeli a nyert LE-t is.
Én a kalandokkal erre keresek tartalélkolok gyémántot és veszem a térkifordítót nem sűrűn, de elő fordul. Nekem ezzel nagyon jót tettek.
Dátum: 2011.08.01. 18:20:25
Bocs lehet, hogy már ezeket a kérdéseket feltette valaki, de nem találom.
A mikor lesz a következő esemény és milyen tipusú lesz az?
A plusz LE-s szaki meg valósult vagy még várat magára?
Előre is köszönöm.
Dátum: 2011.07.31. 16:24:18
Ha ennyire nem kell az állat sajtold ki a magasab szintűt.
Ami megmarad portyáz és így fejlődik és ha az sem kell sajtold ki.
Dátum: 2011.07.30. 09:41:56
Melletted vagyok az igazat mondod. A vadászat kész rémálom. Minden LE plusz szakim meg van és így is pitiáner LE jön. A tul fejlesztésem eküzben az eget veri pedig spec/spec gyűrűt is használom.
Portyában is igazad van felfelé nem éri meg ütni túl sok TP és kb ugyan annyi mintha 2 csatát lefelé csinálnál.
A jutalmad 1440 lélekenergia és 36 TP. 72-es szintű
A jutalmad 1380 lélekenergia és 17 TP. 69-es szintű
Ezek EH-os portyák. Megéri felfelé ütni?
Dátum: 2011.07.28. 17:08:49
Tökéletesen egyet értek veled a portyás küldiket sokkal gyorsabban lehet pörgetni mint a vadász küldiket.
A portyásból van, hogy napi 2 is meg van és nem vagyok az nyomulós tipus én csak élvezném a játékot, ha hagynák.
A vadász küldikbe bele sem merek fogni mert mire meg lenne 1 a portyásból megcsinálnék 7-8. Akkor miért fogjak bele?
Ha könnyítenék a vadász küldiket akkor azt is csinálgantá az ember és mehetne mellete a kihívás, hogy ne vesszen kárba a PP.
3 napig csináltam a múltkor a térkapus küldit kicsi szövi és maxra tankoltam magam a pontokkal (12), de napi 6 jön 3 nap alat portyásból minimum 3 meg van. Akkor mégis melyik mód van erősítve? Kérdem tisztelettel.
És igen az érdeklődésesik a játék iránt esik. Néha én is a pokolba kívánom mert annyira nincs élmény benne. 2 éve csinálom a vadászatból alig tudok már fejlődni annyira nevetséges LE áramlik be, ha nem lenne a sajtolás esélyse lenne a normális fejlődésre.
Miklós ne a plusz TP-ben gondlokoz mert az semmi jóra nem vezet. A kristály hordát ki kell terjeszteni minden szintre lehessen ütni őket állandóna legyen erőseb és gyengéb lehet másolni a mostani karikról. Mindenki találja meg a megfelelőt. Valamivel több TP, de mindig adjon egy meghatározot LE-t bármilyen kari üti (vadász, portyás EH VF)
Dátum: 2011.07.27. 15:59:53
Az nem baj, ha ötletelenek az emberkék lehet, hogy valami jó sül ki belőle.
Az spm emeléssel egyet értek mert már marha drága a tul fejlesztésem spec/gyűrű ide vagy oda.
A portya kérdés egyszerű a veszetes csata esetén nincs számolás az nem számít. Máskor jobban figyel.
Az, hogy milyen taktikával csinálja a küldit az legyen már mindenki saját dolga. Ha már ilyen nagy a portya szórása a szintek közöt (szint eltérésre gondolok) ezt sajna ki kell használni. Ezért nem kéne plusz TP-vel tolni a karit.
Miért lehet ilyen nagy eltéréssel csatázni? Mert nincs elég játékos a felső szinteken és a kör előb utób bezárul.
Dátum: 2011.07.26. 18:09:35
Rendben elhiszem, de vannak fentartásaim a milliós nyeréssel.
Annak örülök, hogy a változtatás fölöslegességében egyet értünk.
Remélem a játékvezetők is el feletkeznekróla.
Dátum: 2011.07.26. 17:44:01
Tudom, hogy egy dukát a jutalom és 10 kristálypont. Írtam, hogy lehet tévedek és be is jöt. Ezen felül sem értek egyet a változtatással.
Ha kicsit jobban belegondolunk mi kell a küldik csinálásához? A velejáró szakik emelése és egyéb tárgyak, ha valaki komolyan csinálja célzot felszeréle van a küldihez ez mind LE-be kerül és ezzel TP-be is plusz a szakik sem ingyen fejlődnek.
Ha annyira optimizálunk a sajtoláskor sem kell 9000-11000 LE-t adni egy állatért lehet 100 is adni, hogy ne érje meg az sem.
Ebben a játékban annyiraoda vannak az optimizálssal közben a multizós karik rohangálan minden szinten. Én azt nem hiszem, hogy egy szint lépés közben becsületes össze lehet szedni több milliót portyázásssal. Figyelgetem néha az ilyen karikat jobban pörög a nyert LE náluk mint nálam a TP.
Másra kéne fordítani az erő forrásokat elvezhetőbbé tenni a játékot a szöviken belül és kívül.
Csináljanak egy új hordát amiket a küldiket lehet pörgetni több TP, de LE-t is essen közben bármilyen kari csatázik vele. Nem az a megoldás nesze itt egy csomó TP és még vágj hozzá jóképet.
Dátum: 2011.07.26. 16:43:06
Bocs, de már annyi hozzá szólás van nem tudom mind végig olvasni.
A véleményem:
Csak a győztes portyában elért dolgot számolja a gép (kri.ü., kri. v., káb.)
De azzal nem értek egyet, hogy nehezíteni kell. Vadász kari révén is csinálom a küldiket és az esetek nagy töbségében null LE-vel zárul a csat. Vagyis üres TP, ha még e felet hozzá nyomnak még egy adak TP-t a küldi végén nem éri meg csinálni.
Így is levan már butítva az ism. küldi mert valamikor nem 10 aranydukát volt a jutalom a LE felet, de lehet, hogy ezt rosszul tudom. Ha igen elnézést érte.
Szerintem megfelelő így a dolog nem kéne változtatni. Csak azt, hogy a nyertes portya érjen a küldi alatt.
Ha még ez is nehezítve lesz nem tudom mi lesz a játék élménnyel nekem küldiktől függő, de kb 12-17 portya egy küldi.