Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gtr2

Dátum: 2012.02.15. 20:14:24
Érdekes 5-10 ellenfél. Nagyon kíváncsi vagyok milyen szinten vagy. Én sem vagyok extrém szint lépő, de kb 2 hét alatt lépek szintet. Még ilyen kevés ellenfelem még soha nem volt. Végre elértem a 100%-os fertőt így kedvemre válogatok és csak a PP-m szab határokat.
Dátum: 2012.02.15. 19:46:51
Szerencsére nem kell sokat játszani elég rövid idő alatt meg lehet szerezni.
Nem tudom, de én eddig úgy láttam, hogy aki aktív volt annak már megvolt a tapasztalap AF szakiból. Nem hiszem, hogy annyian csak ezért fejlesztették ki hirtelen, hogy ekkora probléma legyen.
De az tény, hogy nem sok köze van a tapasztalat szakinak a szilánkhoz.
Dátum: 2012.02.15. 19:19:03
Itt aztán érdemes fejleszteni.
Nem, hogy örülnétek, hogy van egy új felszerelés ami szinesíti a játékot megy a rinya.
Nem kell max szint eltéréssel portyázni és nem lesz ekkora a TP.
Nem csodálom, hogy a térképes eseményre felvetet ötletre nem válaszol egy játékvezető sem. Én is le fütyülném az egészet.

Nálam 10 pont a sisak minden nap meg van 21 db pár hét és lesz sityak kővel.
Dátum: 2012.02.13. 17:33:48
Jó lenne, ha egy játék vezető is szólna valamit.
Az én véleményem min kéne változtatni.
1. Ne egy adot relikviáért mennyen, ha nem legyen egy lista és arról lehessen választani természetesen a megérdemelt szintűekből.
2. Az utolsó héten ne lehessen ugrálni a kufárok közt.
3. Aki ugrál az addig gyűjtöt térkép db-ok felét veszítse el.
Nekem ez már bőven elég lenne, de Aurri ötletét is be lehetne venni.
Dátum: 2012.02.12. 13:28:23
Eddig úgy volt, hogy minden kufár egy adot relit adot attól függően, hogy melyik szinten végzett a csapata. Én személy szerint jobban örülnék egy listának mint a többinél, hogy válasszak, hogy melyikkel. Természetesen a szint feltételek megmaradnának. kb 2 hét és elvileg kezdődne jó lenne, ha addig körvonalazódna, hogy lehet e változtatni az eseményen vagy sem.
Dátum: 2012.02.11. 21:09:49
Elvileg nemsokára indul a kövi térkép, de még hálványan sem érintettük a témát. Lesznek új relik vagy marad a régi vagy lesz egy lista és arról kell választani? (én erre szavaznék).
Vagy senkit sem érdekel a térkép csak engem?
Dátum: 2012.02.10. 16:12:50
Igen jó ez így is ahogy van remek ötlet volt ez a fejlesztés kicsit szineseb a játék, hogy az adot cselekvést más miatt is kell csinálni. A vadászós is meg oldható úgylátom. Annak semmi értelme nem lenne, hogy 2 nap alatt meglenne a szilánk és a sityak is utána meg kérnék a következő fejlesztést.
Dátum: 2012.02.09. 21:55:42
Nekem is számolni kell, de ha vederrel öntenék a szilánkokat elvennék a lényegét, ha gyorsan és könnyem meg lenne sima felszerelés lenne belőle.
Vegyük a csizmákat ott is van korlát 10 db, de természetesen lehet többet csinálni, de akkor is sokáig tart össze szedni egy csizmire.
Én még meg fejelném egy relikviával (őskőért) ami ad valamennyi plusz szilánkot. Pl ha 3 cselekvés után meg duplázza az eddig szerzett szilánk mennyiséget. Ezt lehet variálni, ha meg van mint két AF lehet gyengíteni, de szerintem nem érné meg. Miklós ezt szerintem vedd fontolóra. 20-30 követ fizetnék többen nem nagyon.
Dátum: 2012.02.09. 17:32:11
Köszönöm.
Dátum: 2012.02.09. 16:53:52
Én is megszerezném az összes szilánkot, de ahoz elkéne fogni egy állatot, de kd 50 vadászat óta nem láttám ilyet.
De azért örülök, hogy végre lehet gyűjteni.
Mikor várható a wikin a teljes sisak lista?
Dátum: 2012.02.08. 19:39:05
Mintha egy ici picit eltértértünk a topic indítota témától.
Programozzuk már be a szilánk gyűjtő AF képességet utána majd kialaku a többi. Gyűjteném a szilánkokat, hogy vehessek sityakot ŐSKŐÉRT nem kell a butított sityi.
Dátum: 2012.02.07. 21:23:34
Keverem kavarom mi lesz ebből.
Tökéletesen mindegy, hogy mi lesz az új fejlesztés a portyában úgy is lesznek akik jól megszívják. A gyengéb karik két oldalról kapnak majd és még ennyi kedv sem lesz a játékra. Igazából itt csak az erős karik nyernek valamit. Mivel sikerült ilyen olyan módon megszedni magukat nem túl nagy a parti képes ellenfél csak olyan marad akit szétvernek félkézzel is.
A szinthuszároknak nagyon jót fog tenni a kevesebb TP még több időt tölthetnek el egy adott szinten több ellenfélle mert, ha muszályból ütöttek felfelé a most ezt bátran megtehetik mert nem lesz nagy a TP eltérés.

Jó lenne a szilánk gyűjtő AF-képességet még a térkép előtt beiktatni vagy még előbb mert idő kell gyűjtéshez a sisakok programozása rá ér.
Ha egyáltalán játszom még akkor.
Dátum: 2012.02.06. 19:13:50
Olvasni tudok, de erről eddig nem volt szó és nem értem, hogy minek összevonni két teljesen különböző AF képességet. Nem zavar csak nekem nem egyértelmű, hogy minek.
Aki 20 követ nem bír meg venni, hogy legyen egyszer sityak a fején annak nem is kell.
1 ezresből 3 db jön ki az igen sok szintre elég.
Dátum: 2012.02.06. 16:54:19
Mi az összefüggés a tapasztalat és a szilánk gyűjtéshez? Nem gond mert maxon van a tapasztalat AF képesség, de arról volt szó, hogy lesz egy külön AF képesség ami 12 pontba kerül. Vagy ez már nem lesz?
Dátum: 2012.02.05. 13:52:44
Én 82-as vagyok 7 db-ot ittam eddig és valószínű, hogy ennyi is marad. 60-as és 80-as szintű gyógyitalt ittam és számolta. Szintem alatt van.
Dátum: 2012.02.05. 10:11:44
Jó lenne, ha valaki a vezetőségből leírná, hogy mennyi őskő/sityakra gondoltak. Vajon mennyit nem tudnak kifizetni a játékosok azért, hogy legyen játék a jövőben is.
Ez probléma amiről beszélünk igen magas szinten jön elő és azt nem tudom elhinni, hogy valaki évek hónapok alatt el jut ide és úgy itéli meg, hogy neki jó ez a játék nem hajlandó egy kicsit áldoznirá. Az nem is tudom inkáb nem írok semmit.
Dátum: 2012.02.04. 23:10:49
Nem arról van szó úgy tudom ,hogy minden ősköves cuc lesz. Csak a sityak lenne. Nem értem mi a probléma azzal, hogy csak köves lenne. Ez a játék akár hiszitek akár nem pénzbe kerül valakinek munkabér stb. Ha már eljutottál 80-as szintig azt jelenti, hogy jó neked ez a játék igazán meg lehet erőltetni magunkat, hogy egy kicsit támogassuk. Ez a fejlesztés is pénzbe van.
Én fen tartom, hogy ne legyen kő nélküli sityak.
Tessék lehet utálni.
Dátum: 2012.02.04. 21:21:16
Szerintem meg ne legyen őskő nélküli sisak. Egy kicsit áldozzon a játékra mindenki. Ha nem hajlandó fizetni azért, hogy legyen továb is játék annak ne legyes sisak. Én nem vagyok állandóan prémes, de az ősköves cuccokat veszem állat felszerelést is. Az, hogy ez a játék alapból ingyenes az azért van, hogy ha elkezded és bejön akkor előbb utób úgy is áldozol rá. Ha az elejétől fizetni kéne akkor nem sokan kezdenének bele. 80-as szintől lehet sisakolni egy 80-as karinál már lehet gondolkodni, hogy mennyire jó vagy rossz a játék és, hogy támogatom vagysem, hogy legyen tovább is játék.
Gondoljatok bele meddig lenne játék, ha mindenki fogná és befagyasztaná az őskő vételt?
Dátum: 2012.02.04. 15:00:06
Én veled értek egyet az esemény alatt kb 2 hetet 40-es napi portyán voltam eddig 3.2 M szedtem össze. Ha ezt valaki űbereli sima portyák ból (tudom, hogy kb mennyit nyer egy portyából) az igazán csalás gyanús.
És ez 80-90-es szint körül.
Hiszi a piszi 7.500-as átlag mikor azon megy a sírás, hogy nincs ellenfél magas szinten. Szerintem nem is beszéljünk róla mert úgysem fogunk egyet érteni.
Dátum: 2012.02.03. 21:26:27
Nem járt le. Ezen a héten hétfő reggel lettem prémes. Reggelről még portyáztam (5 óra felé) 25-ös beállítással. kilenven felet volt a db több mint 10 óra múlva léptem be újra és 100-on állt. Az én számolásom által át kellet volna lépni igaz kb csak 4-5-tel. Azóta nem tudom mert még kevés is a PP mert szét portyázom magam az esemény miatt.
Végül is csak ezt akartam kiderítni, hogy változott e a helyzet mert igaz régen voltam prémes. Azért a pár db-ért nem kezdek irogatni, ha itt elolvassák hátha meg nézik, hogy van e hiba a rendszerben. Hétfőn úgy is lejár.

Köszönöm a válaszokat.