Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: sisakok
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
81. hozzászólás - 2012.02.04. 13:51:44 (Válasz Tigristappancs #80 hozzászólására.)
Én prémes vagyok rendszeresen és megveszem az ősköves cuccokat is. Mégis úgy érzem igazságtalan, hogy csak őskővel lehet sisakhoz jutni. Legyen egy legyengített sisak, ami ingyenes. Főleg, hogy az eddigi modell is ezt követte. Gondolj bele, ha mondjuk varázslatot csak őskővel lehetne venni. Mekkora előny is lenne.
Azt is megértem, hogy gazdasági válság van, kell a bevétel növekedés, de felrúgni az eddigi üzleti politikát és tárgy "modellt" szerintem nem jó ötlet.
Pontszám: 8.09
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
82. hozzászólás - 2012.02.04. 16:08:46 (Válasz Krob #79 hozzászólására.)
Melyik fejlesztésre gondolsz, ami ősköves fixen és nincs alternatívája? Egyedül az állatfelszerelés és fókuszkristály jut eszembe, de ezek a játék kezdete óta így vannak. Azóta minden fejlesztés elérhető volt őskő nélkül is, maximum őskőre kapott valamennyi pluszt. Térkapus extra fókuszkristályok elérhetőek bárkinek, AF képességek szintén, csizma is van mindenkinek, állatszakértelmek dettó, régi épületek upgradje és új épületek használata sincs őskőhöz kötve (kivéve a kényelmi funkciót az átöltözésekhez). Az egész játék alatt talán tényleg ez az első olyan új fejlesztés, ami kizárólag őskővel érhető el.
Ettől persze nyugodtan lehet nem ősköves sisak is, pl mágiával, egészséggel, lélekszívás-védelemmel, de butított tulajdonságokkal is, csak tényleg nem tudom mire gondoltál, mint fejlesztés (nem kényelmi), ami csak őskővel elérhető?
Pontszám: 7.52
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
83. hozzászólás - 2012.02.04. 16:51:56 (Válasz Legacy #81 hozzászólására.)
Jogos.
Pontszám: 7.90
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
84. hozzászólás - 2012.02.04. 19:59:39
Ahogy a csizmáknál is, itt is lehetne Őskő nélküli sisak is!

Minden 6. szinten megjelenne egy ősköves (Ő), és egy ,,ingyenes" (I).

100 Ő, 103 I, 106 Ő, 109 I, 112 Ő

100 Ő I, 105 Ő I, 110 Ő I

Vagy akármi.
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 6.65
kedvelt tagRoger1984Férfi
Végzetúr tehetség
228 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
85. hozzászólás - 2012.02.04. 20:00:51
támogatom!
Pontszám: 6.83
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
86. hozzászólás - 2012.02.04. 21:09:53
Minden támogatás mellett Crasnak van igaza, max egy butított verzió engedhető meg, mivel az ősköves sem lehet "ultra tápos".
Pontszám: 7.50
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
87. hozzászólás - 2012.02.04. 21:20:12
A butított mondjuk csak védekezést adna (mert mire is való a sisak), az őskövesekbe meg szabadon variálhatóan mehetnének a spec fókuszkristályok. Kitalálhattok jobbat is.
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.74
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
88. hozzászólás - 2012.02.04. 21:21:16
Szerintem meg ne legyen őskő nélküli sisak. Egy kicsit áldozzon a játékra mindenki. Ha nem hajlandó fizetni azért, hogy legyen továb is játék annak ne legyes sisak. Én nem vagyok állandóan prémes, de az ősköves cuccokat veszem állat felszerelést is. Az, hogy ez a játék alapból ingyenes az azért van, hogy ha elkezded és bejön akkor előbb utób úgy is áldozol rá. Ha az elejétől fizetni kéne akkor nem sokan kezdenének bele. 80-as szintől lehet sisakolni egy 80-as karinál már lehet gondolkodni, hogy mennyire jó vagy rossz a játék és, hogy támogatom vagysem, hogy legyen tovább is játék.
Gondoljatok bele meddig lenne játék, ha mindenki fogná és befagyasztaná az őskő vételt?
Pontszám: 8.13
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
89. hozzászólás - 2012.02.04. 21:30:02 (Válasz Quellon #87 hozzászólására.)
Nem mert a fókusz kristályok maradjanak mindenképp őskövesek, hisz ezek adják majd a sisakok sajátosságát.

Gtr: Ez is egy meglátás.
Pontszám: 7.50
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
90. hozzászólás - 2012.02.04. 21:46:41 (Válasz Craslorg #82 hozzászólására.)
Azért ha megnézed a lélekkufár egyéb menüpontját, akkor találsz ott 1-2 ősköves cuccot, ami új fejlesztés.
Én is amellett vagyok, hogy a korábbi tárgyak mintájára legyen ősköves és egy kicsit gyengébb nem ősköves verzió a sisakoknál.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.98
kedvelt tagPsychFérfi
Végzetúr mester
471 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
91. hozzászólás - 2012.02.04. 21:51:25 (Válasz Gtr2 #88 hozzászólására.)
Idézet: Gtr2 - 2012.02.04. 21:21:16
Gondoljatok bele meddig lenne játék, ha mindenki fogná és befagyasztaná az őskő vételt?

Gondolj bele, hogy meddig lenne játék, ha egy idő után csak ősköves cuccok lennének. Rövid időn belül kihalna a játék. Pont ezért kell a középút, hogy mindenkinek jó legyen.
Arkhroth Croa'khyn - Tökéletes Gyémánt
Pontszám: 7.98
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
92. hozzászólás - 2012.02.04. 23:10:49 (Válasz Psych #91 hozzászólására.)
Nem arról van szó úgy tudom ,hogy minden ősköves cuc lesz. Csak a sityak lenne. Nem értem mi a probléma azzal, hogy csak köves lenne. Ez a játék akár hiszitek akár nem pénzbe kerül valakinek munkabér stb. Ha már eljutottál 80-as szintig azt jelenti, hogy jó neked ez a játék igazán meg lehet erőltetni magunkat, hogy egy kicsit támogassuk. Ez a fejlesztés is pénzbe van.
Én fen tartom, hogy ne legyen kő nélküli sityak.
Tessék lehet utálni.
Pontszám: 8.83
népszerűNagy02Férfi
Végzetúr tehetség
143 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
93. hozzászólás - 2012.02.04. 23:28:15
Akkor viszont ne hirdessük ingyenesként a játékot, ha a siker és a pozitív játékélmény egy idő után csak őskővel érhető el. Nekem van olyan karakterem, ami használ őskövet és van olyan, ami nem. Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, aki őskő nélküli játékra is ráállt, tartva (legalábbis próbálva tartani) a lépést az ősköves játékosokkal (is?)... Sajnálnám veszni hagyni ezt a karaktert, bár mostanában elgondolkoztam azon, hogy csak egyet hagyok, mivel nagyon időigényes a több kari, de ez egy másik történet.... Szóval, szvsz csökkentheti az őskövesek (fizetős) játékélményét, ha egy idő után csökken az aktív játékosok (őskő nélküliek) száma a "fejlesztések" miatt. Így is elég sok mindent kell kompenzálni, hisz érzem a karaktereim, a lehetőségek között a különbséget. Esszenciagyűjtés, ősköves tárgyak, kristályok, állat felszerelések, prém stb.

De természetesen jogos az a felvetés is, hogy aki fizet, előnyökhöz juthat - de eddig nem ez volt?
Pontszám: 5.79
kedvencLegacyFérfi
Végzetúr mester
489 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
94. hozzászólás - 2012.02.04. 23:34:59 (Válasz Gtr2 #92 hozzászólására.)
Többi felszerelés is van 100 fölött ingyenes, ennyi erővel ott se legyen, csak ősköves, hiszen addigra már eldönthette volna mindenki, hogy játszik e és fizet e érte.
Én azt vallom fizető játékosként, hogy nem szabad ekkora előnyt adni, hogy ne legyen ingyenes sisak.
Pontszám: 7.80
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
95. hozzászólás - 2012.02.05. 00:33:17 (Válasz Legacy #94 hozzászólására.)
Valamilyen középút kell, de azért azt se feledjük, hogy minden felszerelésben ami kavicsos jóval többet fizetünk Le-ben is mint aki sima cuccot vesz, tehát a +ot meg is fizetjük 2*en és ezt csak arra reagálom, hogy sokat verik a tam-tamot azok akik nem használnak ilyet, ahelyett, hogy befognák hisz véleményem szerint Miklósék 90%ig biztos, hogy gondoltak erre.


Mód.:
Akkor viszont ne hirdessük ingyenesként a játékot, ha a siker és a pozitív játékélmény egy idő után csak őskővel érhető el.


Az ily és ehhez hasonlóktól kapok csak agyvérzést.
A hozzászólást Semelyik módosította 2012.02.05. 00:37:42-kor
Pontszám: 8.75
kedvelt tagTseby dr akulaFérfi
Végzetúr mester
799 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
96. hozzászólás - 2012.02.05. 01:00:47
Prémes vagyok (már amikor telik rá), de az a meglátásom, hogy mégha nem is sisakot de valami +1 egészséget adó tökfödőt be lehetne rakni a nem prémeseknek, ha másért nem is hogy ők is tudjanak mit kezdeni a szilánkokkal.
V3 : Tseby'dr akula

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Pontszám: 7.34
kedvelt tagBreaksosFérfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
97. hozzászólás - 2012.02.05. 09:12:47
Hova butítjátok szegény sisakokat ............ +1 egészség ............. akkor inkább ne legyen.

Én úgy gondoltam az arányokat, mint a csizmáknál.
Az ingyenes is jól használható, van értelme. A kavicsos még jobb, és ad valami extrákat is (lélekszívás, stb .....).
Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az előbb-utóbb a lábadból is fog!

Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!"
Pontszám: 6.09
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
98. hozzászólás - 2012.02.05. 10:11:44
Jó lenne, ha valaki a vezetőségből leírná, hogy mennyi őskő/sityakra gondoltak. Vajon mennyit nem tudnak kifizetni a játékosok azért, hogy legyen játék a jövőben is.
Ez probléma amiről beszélünk igen magas szinten jön elő és azt nem tudom elhinni, hogy valaki évek hónapok alatt el jut ide és úgy itéli meg, hogy neki jó ez a játék nem hajlandó egy kicsit áldoznirá. Az nem is tudom inkáb nem írok semmit.
Pontszám: 8.12
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
99. hozzászólás - 2012.02.05. 10:34:46
Remélem majd lesz bennük valami tudat módosító is, mert sokan azt hiszik kívánság műsor van. Eddig én is a közép utat szavaztam volna meg, de még egy két ilyen töketlen megjegyzés, hogy "jaa egy+ 1egészség? Akkor inkább neee!" Én nem vagyok ilyen nagy online játék guru, de ilyen jó ár/érték aránnyal semelyik másik játékban nem találkoztam.

1.: Tuti lesz butított sisak
2.: Tuti nem +1 egészséget fog adni
3.: Tuti abbahagyhatnátok a sírást mert cirka 5200 forintért ha jól csinálod 116 hét!!! prémet vásárolhatsz magadnak, amit egyik ilyen s más tipusú játék(kivéve Má.Me. 2k-ért végtelen prém) nem tud nyújtani.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.42
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
100. hozzászólás - 2012.02.05. 12:26:13
Én mégegyszer megkérdezném azért:
A korábbi szilánkokból egyénileg kombinálható sityakok ötlete telejsen partvonalon kívülre került?
Minden szinten megjelenik 1-2 egyentökfedő és kész? Mert akkor annyit érünk el, hogy aki hamarabb szerez/vesz magának sapkát az vaskos előnyben van azokhoz képest akik még nem jutottak hozzá. Azon túl, hogy a bonyolult begyűjtési mód az univerzális játékra ösztönöz (ami megintcsak uniformizálós birkaterelés), nem érzem hogy a fejlesztésből ki lett volna hozva az a potenciál ami még a bétás/gammás tervekben benne volt.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.46
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!