Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: sisakok
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
281. hozzászólás - 2012.02.13. 12:31:21 (Válasz Alendaar #275 hozzászólására.)
Idézet: Alendaar - 2012.02.12. 10:47:25
Vajon ha kimaxolom a sisakos AF-eket és törlöm a tapasztalat AF-et, akkor mi történik?


Mivel a tapasztalat csak a masik AF szaki megszerzesenek feltetele, sejthetoen semmi. Egyebkent 10 pont.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.02
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
282. hozzászólás - 2012.02.13. 12:32:23 (Válasz Tseby dr akula #276 hozzászólására.)
Idézet: Tseby dr akula - 2012.02.12. 11:13:43
Thalia, szerintem a szilánkképesség megmarad, de az hogy van-e tapasztalat AF-ed vagy sincs az számodra mindegy, azoknak nem mindegy akik elvernek téged.


Latszik, hogy nincs KH klonod.
Persze a tapasztalat akkor is szamit, ha nem az elmezonyben vagy, hiszen amig VAN olyan akinek nincs, addig kisebb esellyel kapsz majd tamadast.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.02
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
283. hozzászólás - 2012.02.13. 12:34:00 (Válasz BaalCain #279 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2012.02.13. 11:12:10
Annyit azért hozzátennék, h drasztikusan megnő magas szinten a sisak költség de minden szinten ugyanannyi szilánk kapható...


A szintlepes idotartama is no azert. Igaz, talan kisebb mertekben.
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.02
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
284. hozzászólás - 2012.02.13. 12:34:32 (Válasz Craslorg #280 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.02.13. 11:16:47
Egyébként meg ha egy készletet öszeszedsz, utána már nem lesz gondod a szilánkokkal.


Miert? Utana duplan kapom?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.02
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
285. hozzászólás - 2012.02.13. 13:47:51 (Válasz Morzkod #284 hozzászólására.)
Nem, de aki 120 szibnt környékén van vagy efölött, első körben - általában - mindenfrélére akar majd szerezni sisakot: LE-szívás, káíbtás, epikus, tul/szakinövelés kedvezmény, stb. Mivel ilyen sisakokat és fókuszkristályokat már lát, ezért egy általa választott sorrendben visszamenőlegesen is bevásárol belőlük. Utána viszont elég 5 szintenként venni 1-2 sisakot és hozzá fókuszkristályt, amire az ár már meglesz, mire odaér. Ugyanúgy, mint az LGY, amiből elsőre mindenféle reliket, csizmákat, pajzsot, páncélt megvett, majd ha megvolt mindenhez a megfelelő, ami elérhető, már csak több szintenként vesz 1-1 darabot, így a kezdeti LGY hiány egy szint után már nincs és bőven jut LGY mindenre. Ugyanez lesz a szilánkokkal is. (Akkor majd jöhetnek a kesztyűk )
Pontszám: 7.53
kedvencQuellonFérfi
Végzetúr mester
2859 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
286. hozzászólás - 2012.02.13. 14:13:58 (Válasz Craslorg #285 hozzászólására.)
Idézet: Craslorg - 2012.02.13. 13:47:51
Akkor majd jöhetnek a kesztyűk
És ahhoz mit kell gyűjteni, kesztyűcafatokat az őskőmenteshez és páncéldarabkákat a prémesekhez? Ja és persze külön AF képesség is, mert ugye szakképzettség kell, ahhoz hogy megfelelő szemetet szedjünk össze amiből jó minőségű mágikus tárgyak lesznek, az avatatlan szemű szemétszedők csak silány minőségű alapanyagot kukáznak.

Lehet kicsit erős volt, de ha bizonyos szint után elinflálódott a LGY is akkor minek kellett a sisakszilánk, miért nem lett volna elég ha LE, LGY és kavics költségűek lettek volna a rohambilik?
V1 - Quellon
V6 - Hannibal
Átvehető karakter részletekért kattints ide.
Pontszám: 7.14
kedvelt tagN3uTrIn0Férfi
Végzetúr
56 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
287. hozzászólás - 2012.02.13. 14:40:43 (Válasz Quellon #286 hozzászólására.)
Gondolom azért lett berakva a sisakszilánk, mert így a magas szinten lévőknek is van új játékélmény. Egyébként elköltötték volna a felhalmozott LGY-t és ugyanazt csinálnák, mint eddig (csak esetleg olcsóbban vagy több AF pontért).
Pontszám: 7.90
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
288. hozzászólás - 2012.02.15. 16:47:33
Jutalmad 632 lélekenergia és 15 TP!


Ez eddig 8 tp-ért ment, tudom nem illik nyafogni. Lassan neki állhatok kalandozni is, kb. ennyit kapok ott is.
A hozzászólást Semelyik módosította 2012.02.15. 16:48:30-kor
Pontszám: 7.50
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
289. hozzászólás - 2012.02.15. 16:54:49 (Válasz Quellon #286 hozzászólására.)
Semmilyen plusz erőforrást nem igényel senkitől a szilánkok gyűjtögetése.
Tudom, hogy nem optimális, de vmit vmiért... legfeljebb ultraoptimalizátoroknak később lesz meg.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.17
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
290. hozzászólás - 2012.02.15. 19:19:03
Itt aztán érdemes fejleszteni.
Nem, hogy örülnétek, hogy van egy új felszerelés ami szinesíti a játékot megy a rinya.
Nem kell max szint eltéréssel portyázni és nem lesz ekkora a TP.
Nem csodálom, hogy a térképes eseményre felvetet ötletre nem válaszol egy játékvezető sem. Én is le fütyülném az egészet.

Nálam 10 pont a sisak minden nap meg van 21 db pár hét és lesz sityak kővel.
Pontszám: 7.25
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
291. hozzászólás - 2012.02.15. 19:32:13 (Válasz Gtr2 #290 hozzászólására.)
Játszatok sokat...

Az akkor lényegtelen, hogy ennek az Afnek semmi kzöe nem kellene legyen a sisakhoz. S kurvára nem jó érzés mikor maxolja az ember Ehs AF szakikat, jobb Le-/Tp-ért és egy utána egy kasza suhintással keresztbe vágják.
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 6.42
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
292. hozzászólás - 2012.02.15. 19:46:51 (Válasz SuperEgo23 #291 hozzászólására.)
Szerencsére nem kell sokat játszani elég rövid idő alatt meg lehet szerezni.
Nem tudom, de én eddig úgy láttam, hogy aki aktív volt annak már megvolt a tapasztalap AF szakiból. Nem hiszem, hogy annyian csak ezért fejlesztették ki hirtelen, hogy ekkora probléma legyen.
De az tény, hogy nem sok köze van a tapasztalat szakinak a szilánkhoz.
A hozzászólást Gtr2 módosította 2012.02.15. 19:47:55-kor
Pontszám: 6.99
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
293. hozzászólás - 2012.02.15. 20:04:16 (Válasz SuperEgo23 #291 hozzászólására.)
Ego, senki nem nyúlt az EH-hoz! Ahogy Gtr2 is írta gyakorlatban a sisakos ösztönzés a kb 70%-os tapasztalat lefedettséget tolta fel 90% környékére. Persze bele lehat magyarázni amit akarsz, de a gyakorlatban az EH lé/tp-je még mindig jobb tud lenni mint a vf-é, csak most már keményen küldizni is kell hozzá, és nem "nobrain" farmolásról szol a dolog.
Pontszám: 5.65
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
294. hozzászólás - 2012.02.15. 20:05:43
Érdekes, hogy az elmúlt néhány oldal, szinte kizárólag arról szól, szuper ez az egész csak nem érti itt 10-20 ember, hogy miért kellett a Tapasztalat AF-hez kötni ………….. és erre semmilyen magyarázat nem jön a fejlesztők részéről…
Továbbra is nagyon érdekelne (úgy látom nem csak engem), hogy miért kell az EH-sokra még több TP-t tolni és még inkább szétszakítani a mezőnyt szintben????

Gtr2: amikor az ember örül, hogy 5-10 célpontja van, akkor igenis frusztrálja ez a dolog! Főleg, ha azt látja, hogy a fölötte lévők rohamosan távolodnak előre, a lentebbiek meg nagyon nem akarnak szintet lepni! És ha ezek után még azt látom, hogy egy új fejlesztés erre a jelenségre ráerősít, akkor végképp rossz kedvem lesz…
A hozzászólást Coronita módosította 2012.02.15. 20:13:25-kor
Pontszám: 8.76
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
295. hozzászólás - 2012.02.15. 20:14:24 (Válasz Coronita #294 hozzászólására.)
Érdekes 5-10 ellenfél. Nagyon kíváncsi vagyok milyen szinten vagy. Én sem vagyok extrém szint lépő, de kb 2 hét alatt lépek szintet. Még ilyen kevés ellenfelem még soha nem volt. Végre elértem a 100%-os fertőt így kedvemre válogatok és csak a PP-m szab határokat.
Pontszám: 6.99
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
296. hozzászólás - 2012.02.15. 20:14:27 (Válasz Coronita #294 hozzászólására.)
Mivel az alattad lévők VF-esek... Nem a tapasztalattal vagy az EH-val van baj, hanem a VF-el továbbra is
Pontszám: 5.86
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
297. hozzászólás - 2012.02.15. 20:23:54 (Válasz Birka #296 hozzászólására.)
Birka: Pontosan, de a „tapasztalat” miatt az Eh-sok még több Tp-t kapnak a VF-esekhez képest tehát az egész jelenség gyorsul. Pont ezt írtam!
A fő hibás nyilván a VF, de a mindenkinél hirtelen megjelenő tapasztalat gyorsítja a problémát!

Gtr2: 141. szintű vagyok V2-n. 5-10 célpont is úgy van, hogy vettem hűség zálogot, hogy olyan színbe mehessek, ahol kevesen vannak! Ráadásul fölfelé 1 hónapon belül elvesztek 2 újabb célpontot….

Egy szó mint száz, elvárná az ember, hogy azon törnék a fejüket, hogy hogy lehetne sűríteni a mezőnyt (régebben volt is erről ötletelés, pl első X karakternek lassabb szintlépés stb), erre mit lát? Hogy olyan új fejlesztés jön ami tágít! Elképesztő!
Pontszám: 9.22
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
298. hozzászólás - 2012.02.15. 21:04:39 (Válasz Coronita #297 hozzászólására.)
A szint piramis folyamatosan csak csúcsosodik, valamint az élbojból mindíg van valaki aki töröl, ami még "elnyújtabbá" teszi ezt a jelenséget. Ez a játék normális rendje...

Mivel a fő TP "bevételi" forrás a vadászat, így az EH-s csak akkor tud "lassítani", ha egyáltalán nem vadászik. A VF mint tudjuk egy teljesen elhibázott cucc volt, ezen se nem segít se nem ront a tapasztalat képesség!
A hozzászólást Birka módosította 2012.02.15. 21:10:43-kor
Pontszám: 5.86
népszerűCoronitaFérfi
Végzetúr tehetség
144 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
299. hozzászólás - 2012.02.15. 21:30:19
Utoljára nekifutok, bár sztem te érted, h. mi a nyomorom!

Eddig a környéken senkinek sem volt „tapasztalat” képessége! Most hirtelen, nem meglepő módon lett. Ennek hatására a fölöttem lévő EH-s különítmény (rájuk hat a „tapasztalat”) még több Tp-t fog kapni, gyorsabban húz majd el fölfelé. Az alattam lévő VH-sokra a „tapasztalat” nem hat ezért ők továbbra is ugyanannyi TP-t kapnak, vagyis nem jönnek gyorsabban fölfelé.

Namost ha a fölöttem lévők gyorsabban mennek fel, az alattam lévők meg nem jönnek gyorsabban fel, akkor én gyorsabban fogom a légüres térben találni magam!

Megvan?
Pontszám: 7.03
népszerűKlarinétFérfi
Végzetúr mester
568 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
300. hozzászólás - 2012.02.16. 09:30:09 (Válasz Coronita #299 hozzászólására.)
Ha jól értem csak portyázol. Ha ez a helyzet nem leszel te légüres térben hacsak fel nem vesz a Nasa ürhajósnak.
Ha lefelé csapkodsz akkor nem fogsz annyi TP-t beszedni hogy a VF-sek lemaradjanak töled ez így nem igaz. Söt némelyik még meg is fog elözni téged. Az aggodalmadnak semmi alapja. Nem rak az a képesség olyan horribilis összeget a TP-re.
Pontszám: 7.67
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!