Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: sisakok
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
161. hozzászólás - 2012.02.07. 19:40:58 (Válasz Tigristappancs #159 hozzászólására.)
Miklós: Üdvözöljük az döntést a magas szintre ütés TP csökkentéséről! A szint/2 is csak 1,5-szeres erősítés (ha jól értem), ami nem világmegváltás, de mindenképpen jó kezdeméynezés.

Birka: A 150 LE/TP nem tudom neked hogy jött ki VF-re és pontosan mire is, de ami tény az az hogy a térkapu és az állatos küldik LE/TP-je pontosan duplája az EH-snak. Ezzel szemben a portya LE/TP-k amiket írsz csupán a KÜLÖNBSÉGEK az EH/VF LE/TP aránya között. A portyás küldik akkor is elég jó LE/TP-t adnak - ha ügyesen csinálod- , hogy közben egy deka LE-t nem rabolok. Erre tesz rá az EH egy kalappal (amit te is írtál). Kábítás zéró rablás és LE-szívás esetén is (valljuk be elég pesszimista eset) 400 feletti, a krit. ütés 300 feletti LE/TP-t hozhat VF-el is. AMit erre ad rá az EH az szinte aprópénz. Pláne ha belevesszük, hogy az ember igyekszik olyanokon küldizni akiktől jó eséllyel szakít is (ott ugye zéró az EH előnye), és a kamrát nem is számoltuk.

Idézet: Tigristappancs - 2012.02.07. 18:26:44
Idézet: Miklós - 2012.02.07. 14:50:35

Amit itt többen írtak, hogy valamit kéne csinálni azzal, hogy ne legyen hátrányos felfelé ütni: tökéletesen egyetértek.


Ezzel gyakorlatilag azt érnétek el, hogy aki eddig se fejlődött, az méginkább nem fog, hogy maga elé engedjen minél több potenciális célpontot és belőlük jobb TP/LE arányt érjen el. : )


??? Ne haragudj, de ezt komolyan gondolod?
A hozzászólást Aurri módosította 2012.02.07. 19:43:01-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.46
kedvencBarbeyNő
Végzetúr mester
736 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
162. hozzászólás - 2012.02.07. 20:58:35
Szerintem meg ha a felfele ütés jutalmát kezdenék felerősíteni nem sokban oldaná meg a problémát, csak annyi lenne a különbség, hogy a gyengéket most már nem csak felülről vernék porrá hanem alulról is. Ennek a fó kedvezényettjei a szintükön toppon állók lennének mert fentről már nem érné meg ütni őket, alulról meg nincs akinek esélye lenne. Akkor már sokkal jobbnak tartanám ha lenne egy valós erőviszonyt jelző publikus szám (EJSZ) ami alapján adná a nyereményt a TP-t rendszert. Ha sokkal gyengébbet versz el nem kapsz szinte semmit ( magasabb TP?), ha veled egyenrangút akkor meg úgymond dől a lé (kevesebb TP) . Az EJSZ a nyert és vesztett csata alapján nőne-csökkene a két játékos EJSZ közti különbsége alapján. Ha az EJSZ szerint gyengébbet versz akkor kisebbet nő, ha erősebbet akkor nagyobb mértékben nő az ellenfél pedig ugyanennyit vesztene. A valós erősorrend pedig előbb utóbb kialakulna. Persze itt is lennének kibúvó csaták amit azért le lehet védeni programmal ( szándékos vereségnél az EJSZ nem változik, esetleg büntető dolgok. )

Bocs az Offért, de itt kezdték taglalni a felfele ütést javítását.
A mosoly, melyet küldessz, visszatér hozzád.
Széllel szembe... ? Király vagy ecsém!
Pontszám: 6.21
népszerűGtr2Nő
Végzetúr mester
607 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
163. hozzászólás - 2012.02.07. 21:23:34
Keverem kavarom mi lesz ebből.
Tökéletesen mindegy, hogy mi lesz az új fejlesztés a portyában úgy is lesznek akik jól megszívják. A gyengéb karik két oldalról kapnak majd és még ennyi kedv sem lesz a játékra. Igazából itt csak az erős karik nyernek valamit. Mivel sikerült ilyen olyan módon megszedni magukat nem túl nagy a parti képes ellenfél csak olyan marad akit szétvernek félkézzel is.
A szinthuszároknak nagyon jót fog tenni a kevesebb TP még több időt tölthetnek el egy adott szinten több ellenfélle mert, ha muszályból ütöttek felfelé a most ezt bátran megtehetik mert nem lesz nagy a TP eltérés.

Jó lenne a szilánk gyűjtő AF-képességet még a térkép előtt beiktatni vagy még előbb mert idő kell gyűjtéshez a sisakok programozása rá ér.
Ha egyáltalán játszom még akkor.
Pontszám: 6.79
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
164. hozzászólás - 2012.02.07. 21:53:42 (Válasz Aurri #161 hozzászólására.)
Miért ne gondolnám komolyan. Az egész alapprobléma az, hogy a játékosok egy része kevés TP-t kap sok LÉ mellett, a játékstílusoskból adóan, ezért extrém erősek lesznek a szintjükön, vagy nem?

A felfelé ütés több LE-t ad mint lefelé ütni. Ha TP-ben ugyan az lesz, akkor a fenti hatás fog erősödni, mivel felfelé ütés LE > lefelé ütés LE, miközben felfelé ütés TP = lefelé ütés TP. Ergo, akkor jár jól valaki, ha minél többen vannak felette.
Ezt annyira borzalmasan egyszerű belátni, hogy nem is értem miért kérdeztél erre vissza. : )
Pontszám: 5.96
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
165. hozzászólás - 2012.02.07. 22:14:57
Tigris:
Látom nem sikerült értelmezned amit írtam. Nem erre reagáltam, hanem arra a blődségre amit fentebb állítottál, miszerint ezek után majd megéri bárkinek bevárni tömegeket, mivel a felfelé ütés kifizetődőbb lesz. Ezt olyan borzalmasan bonyolult belátni, hogy meg sem próbálkozom az elmagyarázásával

(Egyébént sehol nem volt arról szó, hogy felfele ütve azonos lesz a TP arány, mint lefele, csak közelítenek az eddigi elrugaszkodott rendszerhez képest.)
A hozzászólást Aurri módosította 2012.02.08. 07:42:16-kor
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.08
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
166. hozzászólás - 2012.02.07. 23:10:12 (Válasz Tigristappancs #164 hozzászólására.)
Ez faszság

Azt nem veszed számításba, hogy lefelé ütésnél csak akkor jelenik meg az ellenfeled a portya listában, ha 15+szinttáv*5% ép-je van. (Cras szerint 50%-on maxol.)

Ergo ha valaki "optimálisan" akarja felhasználni a pp-it küldetés szempontból, akkor igen is lefelé kell ütnie amennyire csak tud, hogy az áldozatok kibírják a 7 kört, és egy bénítós küldi 7-8, egy kritikus ütés küldi 8-9 pp-ből meglegyen. Ha felfelé ütök, akkor 15%-ról már kivégzek, Az nem biznisz, ha 2 kör után lefekszik az ellen
Pontszám: 6.52
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
167. hozzászólás - 2012.02.07. 23:15:55 (Válasz Aurri #161 hozzászólására.)
Asszem pont te írtad nemrég, hogy projekció van mindenkinek, így lé nincs portyában Itt meg azt írod hogy az ember rablásra megy...
Összesített lé/tp-ben VF esként, masszívan küldizve, /12-es tp-re se jön össze az általad említett 300-as LE/TP szerintem.

A jelenleg elérhető "nyugis" megoldások közül a 25TKP/7 kincs/12 szint trió pörgetése fizet a legjobban VF-el Napi 5 perccel termel 450-500 közt, és a fölös pp és csp erőforrások meg mehetnek esszenciákba... (111. szinten 18 millió lét termeltem ezzel a taktikával, bár játékélmény gyilkos, hogy 4-6 hónap 1 szintlépés, de nagyon pénztárca kímélő )
Pontszám: 6.90
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
168. hozzászólás - 2012.02.07. 23:24:36 (Válasz Birka #167 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.02.07. 23:15:55
A jelenleg elérhető "nyugis" megoldások közül a 25TKP/7 kincs/12 szint trió pörgetése fizet a legjobban VF-el Napi 5 perccel termel 450-500 közt, és a fölös pp és csp erőforrások meg mehetnek esszenciákba... (111. szinten 18 millió lét termeltem ezzel a taktikával, bár játékélmény gyilkos, hogy 4-6 hónap 1 szintlépés, de nagyon pénztárca kímélő )


Azt azért tedd hozzá, hogy ezt a nyugdíjas V3-on csinálod. Normál körülmények között a gatyádat is lerabolnák, mire ezzel a technikával annyi LE-t összeszednél, hogy bármit is tudj belőle fejleszteni. Ilyen alapon emlegethetnéd azt is, hogy az ajánlásokból befolyó LE-ből mennyire lehet tápolni, mert ahhoz aztán tényleg semmit nem kell csinálni, csak kell pár haver, aki játszik, és "tömnek" LE-vel.
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 7.62
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
169. hozzászólás - 2012.02.08. 01:56:54
Az egész sisakszilánk gyüjtögetésnek csak akkor lesz értelme, hha el lehet később is költeni, nem csak az első vásárlásról szól és annyi.
nehezen lehet hozzájutni, az elején, attól ekzdve meg olyan érzésem van, h egy megleheősen felesleges erőforrássá fog vállni. ez alól az adhatna megoldást, hha a sisakok nagyon speciálisak lennének.
pl lenne egy sok védelem + iq-t adó sisak, a köv alkalommal meg a sok védelem +erőt adó. ÉS a második esetben a védelem is több az elsőnél és az erő is mint amott az Iq.

valamint természetesen érdekes egyéb képességek miatt is lehet venni sisakot. pl 100+ állat regen óránként... idomítás, sebgyógyítás, vérviadalra való hatalmas regen...
uezeket el tudnám képzelni fókuszkristályként is

A lényeg az, h érdemes legyen ne csak lecserélni egy ugyanolyan magasabb szintűre a sisakot, hanem hasznos legyen akár pl 3at is forgatni egyszerre.

Továbbá a sisakba való fókuszkristálynak is jó lenne hha sisakszilánk költsége lenne és nagy variálhatóságuk. Akkor ezek is többször is érdemes újra-újra vásárolni.

Mindezek mellett azért remélem a sisak őskő költsége nem lesz túl drasztikus. Nagyon sok mindent kell tenni azért és feláldozni egy karakternek, h összehozza főleg az elején a szilánkokat, hatalmas bónuszt adnak, lényegében kötelező elemek lesznek. nem lenne jó azzal szembesülni mindezek mellett, h a kavics költsége olyan nagy, h nem némi befizetésre motiválják a no prémest, hanem inkább abbahagyásra.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.02.08. 01:58:18-kor
Pontszám: 9.25
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
170. hozzászólás - 2012.02.08. 07:18:12 (Válasz Ariel #168 hozzászólására.)
Mivel leesett már a prém is rólam, ezért V3-on is lerabolják a gatyám
50 Tkp az 8-9 nap, azaz bent dekkolok katában bő 1 hétig, majd lenyomom a 2 küldit, elköltöm a lét, majd vissza katába.
0 azaz 0 játékélmény azon a szerveren. De jelenleg pont ez menti meg a karaktert a törléstől...
Pontszám: 5.86
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
171. hozzászólás - 2012.02.08. 07:25:30 (Válasz Birka #166 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.02.07. 23:10:12
Ez faszság

Azt nem veszed számításba, hogy lefelé ütésnél csak akkor jelenik meg az ellenfeled a portya listában, ha 15+szinttáv*5% ép-je van. (Cras szerint 50%-on maxol.)

Ergo ha valaki "optimálisan" akarja felhasználni a pp-it küldetés szempontból, akkor igen is lefelé kell ütnie amennyire csak tud, hogy az áldozatok kibírják a 7 kört, és egy bénítós küldi 7-8, egy kritikus ütés küldi 8-9 pp-ből meglegyen. Ha felfelé ütök, akkor 15%-ról már kivégzek, Az nem biznisz, ha 2 kör után lefekszik az ellen


Arra azért kíváncsi lennék, hogy csinálsz meg 8 PP-ből bármilyen kritikusos küldit A kábítóst még 6 PP-ből ok, akinek van öve, de a kritikushoz a 8 minimum 2 övvel és esszenciával lehetne
Pontszám: 7.52
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
172. hozzászólás - 2012.02.08. 07:27:34 (Válasz BaalCain #169 hozzászólására.)
Nem 1 sisak lesz, hanem 5 szintenként vannak, és van hozzá szilánk is, azaz folyamatosan erősödő sisakokról beszélünk. Az első "marginális, a további upgradek (cserék) meg célszerűek.

Nagyon remélem, hogy a sisakok/fókuszok alapvetően messziről elkerülik a +iq-t és a +támadást. Mivel pont az lenne a sisakok célja, hogy a védelmet helyrehozza a támadás/1 varászlatos taktikákkal szemben.

Mivel alapvetően ősköves fejlesztésként prezentálta Miklós, ezért pont hogy nem szabad olyan hatásokat (előnyöket) adnia amik máshogy nem pótolhatóak...

A csizmáknál kifejezetten jól sikerült ez a párhuzamos tárgyas elképzelés. Pl.: vihartaposó+1% fókusz (szerencse bónusz) mellé tűzkakas+lélekszívás fókusz (térkapu), savcsuka+harci fókusz (porta/bajnoki) mindez 10 szinten belül beszerzendő ~50k lgy-t zabáló mutatvány

Miklós írta, hogy szilánkokba kerülnek a fókuszok is, nem olvastál elég figyelmesen
Pontszám: 6.30
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
173. hozzászólás - 2012.02.08. 07:28:48 (Válasz Craslorg #171 hozzászólására.)
Korrekt, 9-10 pp kell hozzá Husdarálóban nem mindig nézem a fordulatszámot

Most ennyi volt (2X nem bírta buzogánnyal a 7 kört az ellenfél ):
Törlés Ma, 07:30 Wart Anus26 Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1250 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 07:30 Wart Julietta Te nyerted a csatát.
A jutalmad 977 (+480) lélekenergia és 7 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 07:30 Wart Széttaposott Baktersapka Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1250 lélekenergia és 9 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 07:30 Wart Április Te nyerted a csatát.
A jutalmad 977 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Ma, 07:29 Wart _Até_ Te nyerted a csatát.
A jutalmad 977 lélekenergia és 7 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Tegnap, 23:20 Wart Tosf Te nyerted a csatát.
A jutalmad 5759 (+126) lélekenergia és 14 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Tegnap, 23:20 Wart Larodar Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1801 lélekenergia és 14 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Tegnap, 23:19 Wart Magányos Farkas Te nyerted a csatát.
A jutalmad 977 (+980) lélekenergia és 7 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Tegnap, 23:19 Wart Wykos Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1511 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása Csata megosztása
P
Törlés Tegnap, 23:18 Wart Khadaji Te nyerted a csatát.
A jutalmad 1250 lélekenergia és 12 TP. Csata leírása Csata megosztása
A hozzászólást Birka módosította 2012.02.08. 07:32:32-kor
Pontszám: 5.86
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
174. hozzászólás - 2012.02.08. 07:58:04 (Válasz Birka #167 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.02.07. 23:15:55
Asszem pont te írtad nemrég, hogy projekció van mindenkinek, így lé nincs portyában Itt meg azt írod hogy az ember rablásra megy...
Összesített lé/tp-ben VF esként, masszívan küldizve, /12-es tp-re se jön össze az általad említett 300-as LE/TP szerintem.

A jelenleg elérhető "nyugis" megoldások közül a 25TKP/7 kincs/12 szint trió pörgetése fizet a legjobban VF-el Napi 5 perccel termel 450-500 közt, és a fölös pp és csp erőforrások meg mehetnek esszenciákba... (111. szinten 18 millió lét termeltem ezzel a taktikával, bár játékélmény gyilkos, hogy 4-6 hónap 1 szintlépés, de nagyon pénztárca kímélő )


Birka: Azért ezt nem állítottam Csupán jeleztem, hogy aki akarja (és van ilyen játékos), az elviekben kihúzhatja a transzcendálisát olyan szintre, hogy gyakorlatilag kockázat nélkül játszhasson. Szerencsére akad azért ellenpélda is.

A LE/TP-s dolgoban könnyen lehet elbeszélünk egymás mellett, ha gondolod pm-ben vitassuk meg.

A stratégiádban egyetértek (térkapu-állatfarm), ezzel -pláne bubival fűszerezve- valóban elérhető egy igen masszív LE/TP gyökkető játékélményért és fényévenkénti szintlépésért cserébe. Hasonlót láthatunk a legalsóbb szinteken ahol a 6-10 fős kategóriás bajnokik sokszoros bajnokaik hónapokon keresztül farmolják ugyanazt a maroknyi játékost. A taktika effektív, csak éppen hol marad a játék?
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 8.65
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
175. hozzászólás - 2012.02.08. 08:24:22 (Válasz Birka #172 hozzászólására.)
Mindenki felfogta, h 5 szintenként van sisak. És azt is h védelem a fő tulajdonság. De mást is fog mellé adni a példának hozott kő nélkülire 5 védelemhez írt 1 egészséget Miklós. gondolom akkor hasonló arányok lennének lényegesen nagyobb tulajdonágokként egyébként is.

Amennyiben pedig pl egy sisakfókusz nagy regent ad, akkor azzal számolhat egy kő nélküli játékos is, lehet értékesebb fókusz kristályt rakhat bele a sima sisakba mint maga a sisak. Vannak így egyéb tárgyakkal is. és az, h sisak fókusz őskőbe is kerüljön nem feltétlen szükséges
nagyon prímán el tudtam olvasni, ami t Miklós írt, ezért írtam bele én is az előző hszbe.


Kedves Birka egy konstruktív ötletelés a sisakról, v3as tapasztalataid portya és hasonlókról amondó vagyok a megfelelő rovatokba írkáld- ott is kiemelve melyik szervról is bezséltsz ne tévessz meg egyéb szerencsétleneket. Mert ha nem tudnál olvasni ez a sisak topik ami tele lett szemetelve.
A hozzászólást BaalCain módosította 2012.02.08. 08:26:01-kor
Pontszám: 8.69
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
176. hozzászólás - 2012.02.08. 08:37:00 (Válasz BaalCain #175 hozzászólására.)
A fókuszkristály szinte biztos, hogy ősköves lesz, hiszen a vásárolható fókuszkristályok is őskövesek.
Pontszám: 7.52
népszerűTigristappancsFérfi
Végzetúr mester
402 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
177. hozzászólás - 2012.02.08. 08:49:13
Aurri, pontosan arra reagáltam, amit nem értettél, mégpedig úgy, hogy leírtam miért gondolom ezt, csak te nem láttad meg az összefüggést, de sebaj. : )

Birka, amit te írsz azok megint csak olyan extrém szélső értékek, amikkel nem kell foglalkozni. Pontosan erre írtam, hogy a sok hozzászólás a kockáktól felnagyítja a problémák jelentőségét és eltorzítja a helyzet pontos értékelését.

A te megjegyzéseid értékét épp amiatt, hogy te teljesen más dimenzióban játszol, mint a játékosok 99%-a el kell osztani a hozzászólásaid számával.

Ugyanakkor az ilyen szélsőséges játék hoz ki olyan problémákat amiket utána megintcsak ti felnagyítotok. A helyzet kiválóan orvosolható lenne azzal amit írtam, hogy a játékosok a szinten eltöltött idő után szorzókat kapnának a TP szerzéseikre, így kimozdulnának a begyöpödtek a beállt mocsarukból és az ezáltal generálódott problémák döntő hányada megszűnne.
Pontszám: 8.71
népszerűMorzkodFérfi
Végzetúr mester
947 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
178. hozzászólás - 2012.02.08. 12:17:21 (Válasz Birka #170 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2012.02.08. 07:18:12
Mivel leesett már a prém is rólam, ezért V3-on is lerabolják a gatyám
50 Tkp az 8-9 nap, azaz bent dekkolok katában bő 1 hétig, majd lenyomom a 2 küldit, elköltöm a lét, majd vissza katába.
0 azaz 0 játékélmény azon a szerveren. De jelenleg pont ez menti meg a karaktert a törléstől...


Ez a komment most a lustasagodat hivatott illusztralni Biri?
Kócos fórumaccountja.
Az "Azt nem értem, hogy a te értékeiddel egyáltalán hogy győzöl vadászatkor automatikusan?" karakter gazdája.
Pontszám: 7.00
kedvelt tagViskosFérfi
Végzetúr mester
455 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
179. hozzászólás - 2012.02.08. 12:51:10 (Válasz Miklós #150 hozzászólására.)
A felfelé és lefelé ütésnél az a jó, hogy szabályozni lehet vele mennyire gyorsan haladjon a karakter. A hátránya, hogy a sebességtől független a karakter erősödése. Márpedig az nekem például nem cél, hogy leelőzzek mindenkit és közben csak látszólag legyek erősebb. Ha a toplista 1. helye nem járna a célpontok drasztikus csökkenésével, akkor mindenki az 1. helyre törne. Nekem tetszik egy ilyen módosítás, amivel kinyílnának a szintben fölöttem lévők is, mint célpontok. Főleg, ha esetlegesen a LE/tp aránya is jobb lenne 2 szinttel fölfelé támadva, mint 3 szinttel lefelé. Ott majd motiváltak lennének a fölöttem levők, hogy akarjanak több tp-t, ha le akarnak hagyni. Viszont a szinthuszárok miatt ennek a fordítottjára is igény lehet, azaz szint alatt támadva is szint/2 legyen a tp alapja.
Pontszám: 6.15
népszerűAlendaarFérfi
Végzetúr mester
1999 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: sisakok
180. hozzászólás - 2012.02.08. 14:24:17
Szinthuszár 30 PP-n van szerintem.
V3 Thalia - ex-Vihar Lovag, Illuminati Lovagjai
V1 Alendaar - ex-Gaia, Azúr Légió
Nyugodtan pontozz le, ballisztikus ívben tojok rá!
Pontszám: 6.07
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiRésföld - a HKK legújabb kiegészítője