Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2008.11.05. 14:18:53
Sziasztok, újabb javaslat!

2 járható út van a játékban:

1, Vagy egyáltalán nem vadászok, és csak harcolok, és mivel a harcért sokkal kevesebb TP jár, viszont LE annál több, így kapok egy tápos karit, átlagnál magasabb TÖ-vel és a szinten én leszek a verhetetlen istencsászár(lásd mint TruBlood, vagy a többi szerzett LE toplistás)...így viszont jó, ha hetente fejlődök egy szintet, ami kicsit uncsibb, mert rátkán kapok új cuccot, stb.

2, Vagy (igazából a világ2-ben van értelme, mert ott mindenki 0-ról kezd) csak vadászok, meg portya is, amennyi belefér, és akkor gyorsan fejlődni, szinteket lépni, elhúzni a többitől több szinttel, pl shardulla Sharpa, és akkor ugyan a TÖ nem túl nagy, de 2-3 szinttel nagyobb cuccokkal egyensúlyozod ezt...és így változatos a játék is, mert gyorsan jönnek az új cuccok,stb.

Megoldás:

Vadászat TP pontjait legalább a felére le kell venni, így nem lesznek akkora különbségek a vadászó és harcoló, vagy csak harcoló karik között!
Dátum: 2008.11.05. 14:18:36
Sziasztok, újabb javaslat!

2 járható út van a játékban:

1, Vagy egyáltalán nem vadászok, és csak harcolok, és mivel a harcért sokkal kevesebb TP jár, viszont LE annál több, így kapok egy tápos karit, átlagnál magasabb TÖ-vel és a szinten én leszek a verhetetlen istencsászár(lásd mint TruBlood, vagy a többi szerzett LE toplistás)...így viszont jó, ha hetente fejlődök egy szintet, ami kicsit uncsibb, mert rátkán kapok új cuccot, stb.

2, Vagy (igazából a világ2-ben van értelme, mert ott mindenki 0-ról kezd) csak vadászok, meg portya is, amennyi belefér, és akkor gyorsan fejlődni, szinteket lépni, elhúzni a többitől több szinttel, pl shardulla Sharpa, és akkor ugyan a TÖ nem túl nagy, de 2-3 szinttel nagyobb cuccokkal egyensúlyozod ezt...és így változatos a játék is, mert gyorsan jönnek az új cuccok,stb.

Megoldás:

Vadászat TP pontjait legalább a felére le kell venni, így nem lesznek akkora különbségek a vadászó és harcoló, vagy csak harcoló karik között!
Dátum: 2008.11.05. 13:47:02
Zafíros vagyok, sztem a zafír-smari-rubint egyszintű kb, mivel mindegyik +/-5 % bónuszt kap a harcban, a gyémántos meg 33%-ot nyer a LE-ben, és 33%-kal kevesebbet veszít...ergo, ha a gyémántos kari tud szerezni pár ezer LE előnyt az elején, akkor verhetetlen....mert utána mivel van plusz ezer LE-je, növeli a statokat, és akkor erősebb lesz, jobban harcol, többet nyer, még több LE, abból még erősebb lesz.....és így tovább....

Gyémánt a legerősebb, de már csak azért se leszek azzal a 2.világon! Ami újdonságra vágyom egyedül a smaragd adja meg, mert most zafírosként közelharcosabb vagyok, mint varázsló.
Dátum: 2008.11.05. 13:35:31
Így van, prémiumosok előnyben, főleg a +25% cselekvés, a gyorsabb életregeneráció miatt sztem. És ha valaki az szeretne maradni, akkor heti 6 őskő azért elég sok viszonylag.....tehát 4 hónapra kb 100 őskő, ami 2000Ft utalással....
Nem beszélve az ősköves cuccokról...egyrészt sztem is túl erősek, és néha 2-3 szinttel későbbi tárgy is alig veszi fel vele a versenyt...én prémiumos vagyok, már rááldoztam 7000Ft-t, mert gondoltam a 350 őskő/5000Ft-t a leggazdaságosabb, és talán nem marad a nyakamon....hát nagyon nem....igaz nekem minden ősköves cuccom megvan, de sztem is jobb lenne ha olcsóbbak lennének, és kevesebbet adnának a normál tárgyakhoz képest....meg nekem az is uncsi hogy minden játékosnak pl 12-13-sa szinten uaz a cuccai, és elég rossz, hogy nekem is uazok, nincs semmi vizuális élmény, vizuális változatosság....jó lenne, ha nekem más cuccaim lennének mint másoknak, és azok is érnének valamit.....
Amúgy még nem is beszéltem a lélekkút kisütésről...elég csábító sztem hogy valaki legalább 350-et megvegyen, mert pl 10-es szinten 10x350x1,5LE=5250 LE, és azt azért elég jól el lehet költeni....
Dátum: 2008.11.05. 10:34:35
Én is reménykedem benne, hogy csalók nincsenek, csak nagyon szerencsések, akik az elején jókor, jó időben megszerezték a pár ezer LE-előnyt, és utána is a legtöbb ellenfelük olyan volt, akinek sok LE-je volt....persze lehet "csalni" úgy is, ha valaki otthon is, meg munkahelyen is van net(vagy még több helyen), és 2 karija van, egyikkel csak vadászik a másikkal meg mindig leharcolja...és mivel 2 külön helyen van a net, ezért le se bukhat csalás miatt, hogy uaz az IP cím....persze én nem csinálom így, csak most így hirtelen kitaláltam ezt...remélem most nem adtam ötletet senkinek
Reméljük a legtöbb játékos tisztán játszik, és nem csal, és ha azok a topjátékosok, akik 100LE +-ba vannak, azok se csalnak, akkor gratulálok nekik, ügyesek és szerencsése....bárcsak nekem is így menne... bár azért én se panaszkodok, +45000 LE-be vok
Dátum: 2008.11.05. 08:56:48
Halihó!

Megint a egy ötlettel fordulok ide, ami nem új ötlet, de mindenképp jó lenne megvalósítani! Kérek rá választ, ha egy mód van rá az admin-tól is, persze ha nem jó, nem gond, csak kérek indoklást is....köszi!

Tehát bevezetésre került tudtommal már végleges is marad a 15/30 Portyapontos rendszer...sztem nagyon jó! (Mellékesen be kéne vezetni hogy lefelé max 1 szintet lehetne letámadni, mert az úgy igazságos sztem, meg akkor a gyengébbek is jobban meg lennének kímélve, és jobban fejlődnének, felfelé persze bárki próbálkozhatna továbbra is )

Mindenképp érdemes lenne eltöröli a -10%,-20% stb büntetőpontokat!!!!!!!!

Egyrészt, ahogy reklámozzátok Ti is, nem kell egész nap a játékkal játszani....így viszont aki boldogulni akar, az belép óránként, és portyázik 2-t, aki ezt nem teszi, az lemarad.
Ha viszont a napi 15 portyit ellőhetném egyszerre(persze amennyit az ÉP-m engedi), akkor tényleg napi pár óra elég lenne. Sztem hátránya semmi sincs, csak előnye, ha valaki tud hátrányát kérem jelezze, és megcáfolom

Ha esetleg mások is így gondolják, lécci erősítsétek meg az álláspontom, és akkor talán elérjük, hogy legyen szavazás róla!!
Köszönettel, Eardog
Dátum: 2008.11.05. 08:47:57
Halihó!

Megint a egy ötlettel fordulok ide, ami nem új ötlet, de mindenképp jó lenne megvalósítani! Kérek rá választ, ha egy mód van rá az admin-tól is, persze ha nem jó, nem gond, csak kérek indoklást is....köszi!

Tehát bevezetésre került tudtommal már végleges is marad a 15/30 Portyapontos rendszer...sztem nagyon jó! (Mellékesen be kéne vezetni hogy lefelé max 1 szintet lehetne letámadni, mert az úgy igazságos sztem, meg akkor a gyengébbek is jobban meg lennének kímélve, és jobban fejlődnének, felfelé persze bárki próbálkozhatna továbbra is )

Mindenképp érdemes lenne eltöröli a -10%,-20% stb büntetőpontokat!!!!!!!!

Egyrészt, ahogy reklámozzátok Ti is, nem kell egész nap a játékkal játszani....így viszont aki boldogulni akar, az belép óránként, és portyázik 2-t, aki ezt nem teszi, az lemarad.
Ha viszont a napi 15 portyit ellőhetném egyszerre(persze amennyit az ÉP-m engedi), akkor tényleg napi pár óra elég lenne. Sztem hátránya semmi sincs, csak előnye, ha valaki tud hátrányát kérem jelezze, és megcáfolom

Ha esetleg mások is így gondolják, lécci erősítsétek meg az álláspontom, és akkor talán elérjük, hogy legyen szavazás róla!!
Köszönettel, Eardog
Dátum: 2008.11.05. 08:47:46
Halihó!

Megint a egy ötlettel fordulok ide, ami nem új ötlet, de mindenképp jó lenne megvalósítani! Kérek rá választ, ha egy mód van rá az admin-tól is, persze ha nem jó, nem gond, csak kérek indoklást is....köszi!

Tehát bevezetésre került tudtommal már végleges is marad a 15/30 Portyapontos rendszer...sztem nagyon jó! (Mellékesen be kéne vezetni hogy lefelé max 1 szintet lehetne letámadni, mert az úgy igazságos sztem, meg akkor a gyengébbek is jobban meg lennének kímélve, és jobban fejlődnének, felfelé persze bárki próbálkozhatna továbbra is )

Mindenképp érdemes lenne eltöröli a -10%,-20% stb büntetőpontokat!!!!!!!!

Egyrészt, ahogy reklámozzátok Ti is, nem kell egész nap a játékkal játszani....így viszont aki boldogulni akar, az belép óránként, és portyázik 2-t, aki ezt nem teszi, az lemarad.
Ha viszont a napi 15 portyit ellőhetném egyszerre(persze amennyit az ÉP-m engedi), akkor tényleg napi pár óra elég lenne. Sztem hátránya semmi sincs, csak előnye, ha valaki tud hátrányát kérem jelezze, és megcáfolom

Ha esetleg mások is így gondolják, lécci erősítsétek meg az álláspontom, és akkor talán elérjük, hogy legyen szavazás róla!!
Köszönettel, Eardog
Dátum: 2008.11.04. 18:48:26
Hi!

Kivégzéssel kapcs lenne egy kérdésem. Alapból, ha 15% alá megy az ÉP beájulsz....a szívosság ezen felül adja hozzá a szintenkénti 5 ÉP-t? Tehát ezt a 15%-ot tolja feljebb, vagy a kivégzést 0 ÉP-től kezdi számolni? Akkor viszont semmi értelme, mert amíg 15% alatt van, addig így is, úgy is beájul az ellen és nyertem....
Dátum: 2008.11.04. 15:33:46
Idézet: bokorn - 2008.11.04. 15:20:32
Nem erősít?????? Hát, ha azt nézzük, hogy mindenhez csak 1-et ad, az nem tűnik soknak...de ha azt nézzük, hogy mondjuk 11-es szintűként kn minden egyes statra ha rányomsz egyet, az olyan 10.000LE.....sztem az elég soknak tűnik, nem?


nem azt mondtam, hogy nem erosit, hanem hogy "tul sokat nem erosit"
a minden tulajdonsagra +1 az TO-ben +7, egy 300 TO-s karakternek ez +2%...
es ahogy mar mondtak elottem, egy magia vagy egeszseg +1 nem sokat befolyasol a karakter erejen, tehat ettol a dijtol nem fog vegigverni egy rakas mas karaktert, a tobbiekhez kepest csak hajszalnyival lett erosebb
de azert erdekelne, hogy szerinted mi lett volna a jo dij, 10LE?


Nem a díj teljesen jó, de sokat is ér, én azt mondom...tehát jó hogy sokat ér, jó hogy ez lett a nyeremény, és kár hogy nem én kaptam:)
Amúgy zafíros vok, inkább közelharci, de vegyes. Mágia és egészség sokat számít, mert ha nincs életed, nem tudsz portyázni, max 2-3-at aztán pihizned kell, és akkor nem lesz extra LE, és akkor nem leszel a legjobbak között:) És mivel legmagasabb szinten nem ritka a 200as ÉP vesztés egy csatában, ezért ha nem fejleszted az életed, akkor szívás van....Mágia ergo, villámcsapás 60VP, ha 200VP-d van, alig dobsz belőle párat, és veheted a sok zöld italt, évagy pihenhetsz...közvetlen nincs nagy hatása harcba, közvetve annál nagyobb
Taumaturgia szintén fontos, bár ÍQ fontosabb sztem is, de Tau növelése, növeli a varázslat sebzését....
grat én is a győzteseknek, ha még nem tettem volna meg
Dátum: 2008.11.04. 15:07:23
Idézet: bokorn - 2008.11.04. 14:44:08
na de mi volt a legfelso kategoria? azt latom, hogy most hogy all a toplista, de hogy a bajnoksag kezdeten mi volt, azt passz...
igazabol csak azert erdekel, mert en kozvetlenul szintlepes elott neveztem, hogy ne verjenek szet friss 14. szintukent, nevezes utan meg elkoltottem kb. 10ezer LE-t feljesztesre, amit ezek szerint siman bevihettem volna a bajnoksagba is...

na mind1, lenyeg hogy jo volt, a nyertes dija meg szinten nagyon jo, tul sokat nem erosit, de a semminel megis tobb, meg lehet vele buszkelkedni


Nem erősít?????? Hát, ha azt nézzük, hogy mindenhez csak 1-et ad, az nem tűnik soknak...de ha azt nézzük, hogy mondjuk 11-es szintűként kn minden egyes statra ha rányomsz egyet, az olyan 10.000LE.....sztem az elég soknak tűnik, nem?
Dátum: 2008.11.04. 14:19:58
Ja, egy bug!!!!!

Az állatomat, amikor gyógyítom, akkor ugye egyet gyógyul, és számol vissza 30percről...én közbe portyáztam, és jött velem akkor is.
Ugyanezt megcsináltam bajnoki viadal előtt is, gyógyítottam egyet rajta, és áááá, mondom nem várom meg, hogy leteljen a 30perc, eddig is jó volt, és úgy jelentkeztem, és nem jött velem az állatom....
szíííívááááás.......
tehát erre mindenki figyeljen legközelebb.....

Amúgy ez mindenképp hiba, mert vagy ne jöjjön portyázni se az állat, vagy jöjjön gyógyulás alatt viadalra is....ezen buktam el a meccsem, met pici volt a különbség sebzésbe, és azt az állatom simán kompenzáta volna....
Dátum: 2008.11.04. 14:19:46
Ja, egy bug!!!!!

Az állatomat, amikor gyógyítom, akkor ugye egyet gyógyul, és számol vissza 30percről...én közbe portyáztam, és jött velem akkor is.
Ugyanezt megcsináltam bajnoki viadal előtt is, gyógyítottam egyet rajta, és áááá, mondom nem várom meg, hogy leteljen a 30perc, eddig is jó volt, és úgy jelentkeztem, és nem jött velem az állatom....
szíííívááááás.......
tehát erre mindenki figyeljen legközelebb.....

Amúgy ez mindenképp hiba, mert vagy ne jöjjön portyázni se az állat, vagy jöjjön gyógyulás alatt viadalra is....ezen buktam el a meccsem, met pici volt a különbség sebzésbe, és azt az állatom simán kompenzáta volna....
Dátum: 2008.11.03. 11:01:18
Sziasztok!

Már elég régóta van egy állatom, de még sosem küldtem el pihenni...annak van valami jelentősége? A morálja lassabban megy le, vagy valami ilyesmi?
Vagy csak akkor van jelentősége, amikor több állatom van, és akkor egyiket pihentetem, és választhatom a másikat?
Köszi
Dátum: 2008.11.01. 10:09:25
Én csak annyit szólnék hozzá, hogy

1, az épületek értéke sztem se számítson

2, az első 3 helyezett kapjon jutalmat, persze az 1.helyezett erősebb cuccot, a 2.gyengébb, 3 leggyengébb.

3, sztem is egy ellenfél ellen 3 csata kéne, ami ugye menne 2-0ig, vagy ha 1-1 az állás akkor a 3.roham döntene...közbe persze ÉP VP regenerálódna...vagy ne? Nem is tom, hogy lenne a jobb...ha nem regenerálódna, akkor lenne értelme az egészség/mágia fejlesztésnek is...úgyh akkor egy 3körös csatán belül ne legyen regeneráció, csak 2 csata között.


Egy kérdés még: ha valaki láthatatlan, akkor az úgy is megy bajnoki viadalra? +10 minden statra? Mondjuk nem mennék láthatatlanba akkor se, mert akkor utána úgy kéne maradnom 48 órát, annyit meg nem ér sztem....
A harcokat generálja majd a szerver? Tehát csak a az eredményeket látom? Milyen gyorsan fog lezajlani a viadal?
Dátum: 2008.11.01. 07:38:27
Fontos észrevétel! Már más is említette, hogy el kéne törölni a -10%, -20% büntetést a portyázásnál, ugyanis így tényleg ha topon akar lenni az ember, tehát a legjobb, muszáj óránként elmennie portyázni és onnan gyűjteni az LE-t, így viszont egész nap a gép előtt kell ülnie. ha nem lenne bünti, akkor elmehetne portyázni egybe többet, így tényleg nem kéne egész nap a gép előtt ülni.

Aki attól fél hogy valakinek van 100portyija és végigvadássza az egész mezőnyt, őt megnyugtatom, hogy egy embert 8óránként lehet csak támadni, és az illető ÉP-je is véges, ha nehéz csatákat fog ki ugyse tudd 4-5-nél többet portyizni egyszerre.
Úgyh töröljük el a büntetőszázalákokat, sztem. vagy szavazzunk róla.
Dátum: 2008.11.01. 07:00:31
Idézet: Vulkan11 - 2008.11.01. 00:11:08
Van még egy ötletem:-) Hát igen van ész itt Na szóval, a szövi háborúban ne legyen portyapont! Vagyis az ellenséget lehetne támadni a nélkül hogy kéne hozzé portyapont!


Nem jó, mert amelyik szövi egész nap a gép előtt ül, az nyerne, mert leverik az életed, és amint éppen hogy magadhoz térsz, megint levernek...egy 1-es szintü is, mivel csak 1-2 ÉP vel vagy ájulás felett!!!!!
Úgyh maradjon ez a 15 portyapont, sztem elég...igaz, mindig elhasználom gyorsan, de azért a napi 10-15 portya már jó...általában napi 1000-2000LE-t tudok szeretni belőle....ami egész jó:D
Dátum: 2008.10.31. 19:58:48
Világ 2-re regisztráltam, amikor kezdődik, akkor ott is kapunk 6 őskövet az elején? jó lenne, hogy egyből prémiumos tudjak lenni...
Csak mert ha vennék esetleg őskövet, akkor sztem csekken fizetnék, ami 4-5 nap, amire megkapom, viszont aki képes sms-ben kérni 30-at, az egyből megkapja...így nekem 5 nap hátrányom lesz, ugye ami -25% cselekvéspont, csakhogy az egyik legfontosabbat említsem!

remélem azért kapunk ott is 6őskövet az elején..lécci...naaaa!:)
Dátum: 2008.10.31. 19:31:15
Csak pl....zafírnak épület, ami gyorsítja az ÉP és VP regenerációját szintenként +1/órával, lehet az épület 20.szintű....neve...Kórház:D:D:D
Vagy...nőveli a sebzés elnyelés képességet, épület szintenként +1 sebzés elnyelés....

vagy, épület, mely 0,1% esélyt ad, hogy egy harci kör egyáltalán se sebezzen...20-as szintű épület lehet max, szintenként +0,1%-kal nő...vagy ilyesmi...nem nehéz kitalálni:)
Dátum: 2008.10.31. 10:06:17
Idézet: Craslorg - 2008.10.31. 07:15:53
A valós élet sportjában se mindig a jobb nyer és ez pont a kieséses tornák bizonyítéka. Nyilván általánosságban a jobbak körül kerül ki a győztes. Nézd csak meg a teniszt, ahol bizony előfordul, hogy egy hátrébb rangsorolt megveri Federert vagy Nadalt. Ritkán, de előfordul és bizony nagy tornán is. (Federer - Pekingi olimpia)


csak valsz, hogy jelen állás szerint nem ritkán fordulna elő...mivel nálam 40-50 TÖ-vel és 2-3 szinttel kisebb emberkéktől is kikapok néha, ezért nem is tudom mi lesz ha azonos szintűekkel harcolsz...ugye majdhogynem 50-50% az esély...ergo, a viadal a szerencsén múlik!