Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: bajnoki viadal
kedvencMormordFérfi
Végzetúr mester
613 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
41. hozzászólás - 2008.10.31. 14:05:25 (Válasz masterv #38 hozzászólására.)
Bár a hasonlat jó, mert a karakter nem viszi magával a gyakorlóteret, meg a védőfalat, a kőműves így sem fog nyerni. A kőműveseknek mostmár 40 körül van a szerencséjük, a legjobb szövetségek +18, esetleg +24 bónuszt adnak. Még így is -16 megy a tulajdonságösszegére, ugyanis ennyivel kisebbek a szerencse nélküli tulajdonságai bónusszal együtt, mint a teljes tulajdonságösszege. Ha ehelyett inkább 20-20 ponttal növelte volna a támadás-védekezést, akkor sokkal inkább gladiátor lenne, és az esélyei is jobbak lennének. Tudom, hogy egy-egy tulajdonságpont megszerzése nem ugyanannyiba kerül, de 40 szerencse árából biztosan több tulajdonságpontot lehet összeszedni mint 24.
Pontszám: 5
kedvelt tagGortFérfi
Végzetúr mester
369 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
42. hozzászólás - 2008.10.31. 14:05:37 (Válasz masterv #38 hozzászólására.)
Nekem mindegy, hogy a viadalon szerepet kap-e az épületbónusz, vagy sem. Neked viszont azt javaslom, hogy ne becsüld le a kőműveseket. A fizikai munka megedzi a testet. Talán hallottál már Conanról, a barbárról. Ő is munkában erősödött meg. Először rabszolga volt, majd gladiátor lett, aztán harcos.
Az, ki szeret másokat kritizálni, olykor dicsérjen is.
Pontszám: 5
irritálóTrayannusFérfi
Végzetúr tanonc
42 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
43. hozzászólás - 2008.10.31. 14:11:31
ha elolvassátok a gyakorlótér leírását:"A társaiddal való gyakorlás járatosabbá tesz a más végzeturak elleni harcban." egyértelmű miért jár a bónusz.
védőfalnál már más a helyzet( talán azért jár mert jár a gyak.térből is )
Pontszám: 2.33
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
44. hozzászólás - 2008.10.31. 14:39:15 (Válasz Trayannus #43 hozzászólására.)
Az szép és jó,de akkor miért csak támadáskor számít? Akkor a viadalon elvileg csak az egyikünknek kellene megkapnia,nemde? Már ha szigorúan a leírásnál maradunk. De abból nem lehet kiindulni,mert a fal leírása már nem magyarázza a használatát. Ez ugyebár egy hősközpontú online szerepjáték lenne.Én legalábbis így látom. Akkor valamennyire maradjunk meg a karaktereknél és ne a csapat által összehozott dolgokat használjuk mintha saját erő lenne. Erre jó lenne valamilyen állásfoglalást hallani a stábtól is!
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 5
kedvelt tagmastervFérfi
Végzetúr mester
687 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
45. hozzászólás - 2008.10.31. 14:56:00 (Válasz Gort #42 hozzászólására.)
Nem becsülöm le az építő játékosokat (a rabszolgákat viszont nagyon gyűlölöm),de egyértelműen ki lehet jelenteni hogy aki ezt az utat választja,az a büdös életben nem lesz nagy harcos,mert amit a közösségnek ad,azt vissza nem kaphatja. Senki nem ad neki LEt az építésre,azt magától veszi el,ergo annyival tuti kevesebbje lesz. Tehát a saját esélyeit csökkenti ezzel,hogy bajnok lehessen. Akkor meg semmi értelme a szerencsére bízni magát,annyit nem dobhat rajta,hogy nyerjen. Végkövetkeztetés: aki sokat épít,annak felesleges indulnia. Szerintem.
És hogy egy kicsit elrugaszkodjak a szerepjátéktól: Conan munkával erősödött,szentigaz,de itt az építés nemhogy erősít,hanem az ellenkezője! Hol látod azt a szabályt hogy az építés növeli az erő tulajdonságodat?
A hozzászólást masterv módosította 2008.10.31. 14:56:36-kor
A "Pokrócozás Királya" személyesen!
(A név márkavédett, köszönet érte Ösvényjárónak)
Pontszám: 7.75
közellenségTomcseszFérfi
Végzetúr tanonc
13 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
46. hozzászólás - 2008.10.31. 17:57:58
én kevés szer nyerek de sokat fosztok
Pontszám: 1.29
kedvelt tagEardogFérfi
Végzetúr mester
769 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
47. hozzászólás - 2008.11.01. 10:09:25
Én csak annyit szólnék hozzá, hogy

1, az épületek értéke sztem se számítson

2, az első 3 helyezett kapjon jutalmat, persze az 1.helyezett erősebb cuccot, a 2.gyengébb, 3 leggyengébb.

3, sztem is egy ellenfél ellen 3 csata kéne, ami ugye menne 2-0ig, vagy ha 1-1 az állás akkor a 3.roham döntene...közbe persze ÉP VP regenerálódna...vagy ne? Nem is tom, hogy lenne a jobb...ha nem regenerálódna, akkor lenne értelme az egészség/mágia fejlesztésnek is...úgyh akkor egy 3körös csatán belül ne legyen regeneráció, csak 2 csata között.


Egy kérdés még: ha valaki láthatatlan, akkor az úgy is megy bajnoki viadalra? +10 minden statra? Mondjuk nem mennék láthatatlanba akkor se, mert akkor utána úgy kéne maradnom 48 órát, annyit meg nem ér sztem....
A harcokat generálja majd a szerver? Tehát csak a az eredményeket látom? Milyen gyorsan fog lezajlani a viadal?
V2 - Eraman - Sötét Mágusok
Pontszám: 7.40
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
48. hozzászólás - 2008.11.01. 11:00:53
Pfu, tényleg: Miklós, a láthatatlanságra ugye figyeltek?
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5
népszerűDzsoniKSLFérfi
Végzetúr tehetség
117 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
49. hozzászólás - 2008.11.01. 15:55:59
Ha már a láthatatlanság kapcsán felmerült... A segítő kezet visszavonjam mielőtt nevezek, vagy azt visszakapom? Az lenne a logikus ha a segítő kéz nem számítana bele, mert különben már megyünk is 19en erősíteni a 8. szintű karit a szövetségben

Egyébként szerintem erre is és a láthatatlanságra is figyeltek. Sőt gondolom katakombából sem lehet indulni
Élőholt Főoptimalizátor
Pontszám: 7.50
népszerűtlenVulkan11Férfi
Végzetúr tehetség
148 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
50. hozzászólás - 2008.11.02. 00:03:56
hát az tényleg nagy hülyeség lenne ha úgy indulnál hogy nem támadhatsz és nem támadhatnak
Végülis mondhatnád hogy senki nem győzött le
Pontszám: 4.25
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
51. hozzászólás - 2008.11.02. 13:19:47
A bajnoki viadalok automatikusan játszódnak, vagy nekünk kell "kattintanunk" Mert pl. ha én csak este leszek online, akkor az ellenfelem addig vár rám? Vagy ha valaki nevezett de elszáll a gépe és csak napok múlva jut net-hez addig áll a bajnoki míg ő nem harcol? Ez nekem nem teljesen tiszta. Ha valaki tudja, légyszíves írj le. Köszönöm!
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
52. hozzászólás - 2008.11.02. 13:21:14
Semmit nem kell csinálnod, csak egy listát kapsz, hogy kivel/kikkel harcoltál, és mi az eredménye. Azonnal van végeredmény is.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 6.50
kedvelt tagKyronFérfi
Végzetúr mester
290 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
53. hozzászólás - 2008.11.02. 13:25:38 (Válasz Mortimer #52 hozzászólására.)
Köszi szépen. Én is így gondoltam, de nem bírtam volna aludni, ha miattam állt volna a viadal
http://vegzetur.wikidot.com/ - Keress, találj, fejlődj!
Küldetések, tárgyak, épületek, szakértelmek... Minden egy helyen!

Kyron, Sárkány Testvériség, Gyémánt horda(V1)
Ghal'kyron, Ködkapu Strázsái, Zafír horda(V3)
Pontszám: 3
kedvelt tagBalorFérfi
Végzetúr mester
440 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
54. hozzászólás - 2008.11.02. 13:58:58 (Válasz Mortimer #52 hozzászólására.)
Idézet: Mortimer - 2008.11.02. 13:21:14
Semmit nem kell csinálnod, csak egy listát kapsz, hogy kivel/kikkel harcoltál, és mi az eredménye. Azonnal van végeredmény is.


De az eddigi csatáidban meg tudod nézni az egyes harcok végeredményét is.
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
55. hozzászólás - 2008.11.03. 12:35:18
Szerintem, meg ugy kellene csinalni, hogy addig kuzdjenek amig valaki el nem ajul (1-be kerul).

Menete:
1.: Normalis csata (varazslat+3kozelharc)
2.. Ha valaki 1-be kerul a masik a gyoztes( ha mind a ketto akkor a tobbet sebzo, vagy nem tudom)
Egyebkent 1.-es pont.

Igy minden tulajdonsagnak, szakertelemnek(harci), lenne ertelme haszna. Pl.: egeszseg is szamitana, kivegzes is,stb...
Es nem az lenne, hogy minel nagyobbat sebezzek es kesz...
Pontszám: 6.83
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
56. hozzászólás - 2008.11.03. 12:42:43 (Válasz AranyAlma #55 hozzászólására.)
Idézet: AranyAlma - 2008.11.03. 12:35:18
Szerintem, meg ugy kellene csinalni, hogy addig kuzdjenek amig valaki el nem ajul (1-be kerul).

Menete:
1.: Normalis csata (varazslat+3kozelharc)
2.. Ha valaki 1-be kerul a masik a gyoztes( ha mind a ketto akkor a tobbet sebzo, vagy nem tudom)
Egyebkent 1.-es pont.

Igy minden tulajdonsagnak, szakertelemnek(harci), lenne ertelme haszna. Pl.: egeszseg is szamitana, kivegzes is,stb...
Es nem az lenne, hogy minel nagyobbat sebezzek es kesz...


És aki a szívósságba ölte a Lét az hátrányba lenne azzal képest aki csak tulajdonságot növelt...
Pontszám: 6
népszerűBaalCainFérfi
Végzetúr mester
611 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
57. hozzászólás - 2008.11.03. 12:48:22
Szerintem meg a legjobb az kiválóan bevált ÖV, Tfes olimpiai metódus scájci rendszer sok csata, mindenki ismeri a helyezését.

Az épület bónuszok érdekes kérdés. Elvileg amiből harci képességet, tulajdonságot tudtunk volna fejleszteni az a Lé került beépítésre.
Bár elgondolkoztató a dolog mert sok helyen vannak építő rabszolgák, máshol meg a szövi 14. szintű 40k+ Lékülönbségben álló játékosa kevesebb mint 9kt épített be, méltatlan dolog, h megkapja a szövetsége +9 támadását és +9 védelmét.
Pontszám: 6.50
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
58. hozzászólás - 2008.11.03. 14:39:34 (Válasz BaalCain #57 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2008.11.03. 12:48:22
Szerintem meg a legjobb az kiválóan bevált ÖV, Tfes olimpiai metódus scájci rendszer sok csata, mindenki ismeri a helyezését.


és legyen csak félévente? akkor lenne értelme, de így, hogy sokkal gyakoribb, semmi.
Pontszám: 5
népszerűAranyAlmaFérfi
Végzetúr tehetség
207 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
59. hozzászólás - 2008.11.03. 16:04:50 (Válasz BaalCain #56 hozzászólására.)
Idézet: BaalCain - 2008.11.03. 12:42:43
Idézet: AranyAlma - 2008.11.03. 12:35:18
Szerintem, meg ugy kellene csinalni, hogy addig kuzdjenek amig valaki el nem ajul (1-be kerul).

Menete:
1.: Normalis csata (varazslat+3kozelharc)
2.. Ha valaki 1-be kerul a masik a gyoztes( ha mind a ketto akkor a tobbet sebzo, vagy nem tudom)
Egyebkent 1.-es pont.

Igy minden tulajdonsagnak, szakertelemnek(harci), lenne ertelme haszna. Pl.: egeszseg is szamitana, kivegzes is,stb...
Es nem az lenne, hogy minel nagyobbat sebezzek es kesz...


És aki a szívósságba ölte a Lét az hátrányba lenne azzal képest aki csak tulajdonságot növelt...


A kozelharcnal termeszetesen beleszamitani a szivossag.
Pontszám: 5
fórumozóRavenwood
Végzetúr
85 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: bajnoki viadal
60. hozzászólás - 2008.11.03. 20:07:41
Fáradtságot ugye nem veszi figyelembe a progi?
Pontszám: 5
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője