Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Eardog

Dátum: 2009.09.17. 11:07:04
oké, én voltam a hülye, most olvastam el a sebgyógyítást, és látom hogy változott a szövege és hogy rám is hat ha levernek:D:D:D Bocsi
Dátum: 2009.09.17. 11:05:25
Bocsi, én lemaradtam valamiről? Most a sebgyógyítás az én ÉP-met is növeli? VAgy mit regenerál? Tudtommal a sebgyógyítás csak az állatok ÉP-jét növeli, nem? Nincs itt kavarás a mágikus regenerációval véletlen? Valaki világosítson fel, mert én már tényleg elvesztettem a fonalat:( Bocsi, biztos bennem van a hiba:(
Dátum: 2009.09.17. 09:11:23
nekem szint x 3 az egészségem, most 51-es szintű vagyok, 150-es alap egészséggel, meg még kis tárgybónuszból 8,7 K LE-m van...sztem is fontos a sok egészség, igaz nem egy elsődleges tulajdonság, de ha nincs, akkor csak a szívás van....
Dátum: 2009.09.17. 09:05:18
Kérdésem az lenne, hogy sebgyógyítás 20 az mennyire biztos, hogy kritérium lesz? Én 51-es szintű vagyok, és 1-es a sebgyógításom, egy-két esetet leszámítva, sose volt rá szükségem hogy állatot gyógyítsak, mert idő elött szintet lépnek, vagy ha meg is döglenek, akkor van másik állatom, azt berakom helyette, amíg az átkennelezi magát kövi szintre....
Dátum: 2009.09.15. 20:45:35
Zarknod jó volt sztem is, a V2-n az uccsó fázis nagyon rövid volt, és lehet én taktikáztam el, és nem spóroltam rá CSP-t, de már 2.fázisban is majd megszakadtam amire a mágianyelő előbukkant, de sajnos a portyagömb nem jött elő, hiába vertem le 40-50 manót....de mindent összevetve jó móka volt...

amúgy a rövid fázisok, főleg az uccsó azért is rossz, mert ha valaki 1-2 napig nincs, és pont ekkor nem volt, akkor az kapásból elesett a potyagömbtől...de hát ez van, mindenki nem járhat jól:)
Dátum: 2009.09.15. 08:17:16
V2-n ha jól emlékszem tegnap kezdődött a 3.fázis, és azóta több mint a fele LE már le is ment, 150K körül vagyunk már csak....tegnap óta 30-40manót sikerült leölnöm, és nem akar kiesni a portyagömb!!!! Miközben minden társam azt mondja, hogy neki 15.re kiesett....a mágiaelnyelőt is 70-80 manó után kaptam meg, ezt nem hiszem el, hogy hogy lehet ekkora pechem:( Miért kellett a 3.fázist rövidebbre venni???? Hogy csak azoknak legyen esélye megszerezni a portyagömböt, aki egész nap a gép elött ül, és a 3.fázisra összespórolt 400CSP-t???? Vicc az egész....mellesleg mielött megszólna valaki, hogy alig manózok 250körül járok...
Dátum: 2009.09.14. 10:43:18
jah, akkor lehetne olyan, ami állatoknak ad bónuszt, vagy engedi hogy egyszerre több állatot is idomíthass...
Dátum: 2009.09.14. 10:42:28
Hali!

Lehetne olyan tárgy is, ami a specializáció átrakási idejét csökkenti valamennyivel, főleg őskőmentes emberkéknek lenne jó, az a 30nap elég sok...

akár lehetne kiégett őskőtermelő lánc is, ami mondjuk belépéskor adna valamennyit, lehetne ami mondjuk az ÉP regenerációt gyorsítja...

Lehetne olyan, ami portyázáskor csökkenti a negatív módosítót 10% helyett csak 8% lenne pl....

Lehetnének a már jól megszokott TÖ adók is, csak csoportosítva közelharcós és varázslós gyűrű, pl ad az egyik 10erő,10tám,10véd meg krit ütés, a másik 10iq, 10mágia,10tau és krit vari....
Dátum: 2009.09.13. 07:26:53
jah, az épületbónuszokat ki is felejtettem, még akár azt is hozzá lehetne írni az egyesített TÖ-be:)
Dátum: 2009.09.12. 13:33:14
jó dolog az optimalizáció, de nem minden áron...tegyük fel, hogy én egy full optimalizátor vagyok, akkor valsz én leszek a legjobb, mert a játékosok 95%-a halandó ember, aki kikapcsolódni jön ide, és hogy élvezze a játékot...de az optimalizátorok meg lazán leverik....igazából mindenki saját szíve joga hogy hogyan játszik, nem is tudom hirtelen mit akartam kihozni a hsz-ből, talán annyit, hogy egyforma esélyek sosincsenek, ha az optimalizátorok nem járnak annyira jól a zarknoddal, akkor legalább kicsit feljönnek rájuk a hétköznapi játékosok, és kicsit szorosabb lesz a küzdelem..persze itt felvetőtik a kérdés, hogy akkor ezért ölt bele annyi pénzt az optimalizátor??? hát, erre azt mondom, hogy ő döntött hogy így játszik, ha nem vette komolyan Zarknod-ot, akkor az az ő baja, mindenki számára rejtve maradt a jutalom eddig, így aki bevállalta, az jól járt, aki nem, az se járt rosszul sztem....amúgy én azt sajnálom, hogy kiderült a jutalom, mert így v1 és v2 tud már manipulálni:(
Dátum: 2009.09.12. 13:10:26
Én már egyszer felvetettem korábban egy ötletet, ezt most megismétlem, hátha valaki felfigyel rá:) Nagy jelentősége nincs, de azért én pl örülnék neki nagyon.

Ugye van egy alaptulajdonságunk és ahhoz adnak hozzá a tárgyak is, ez az erő esetén pl így néz ki nálam:
Erő: 175 (+4)

Nem lehetne-e egy 3. oszlopot berakni, ahol ezt a két értéket összeadja? Tehát így nézne ki:
Erő: 175 (+4) 179

Így akkor nem kellene számolgatni mindig, hogy mennyi a 2 összege, mert ugye az számít végülis is, nem?? Meg így ha átcserélek egy tárgyat, akkor egyből látom a számszerű változást. Esetleg még a TÖ kijelzésnél lehetne az eddigi mellett egy olyan TÖ is, amiben már bele van számolva a tárgyak TÖ-je is....
Dátum: 2009.08.27. 17:41:45
Itt tényleg az a baj, hogy míg közelharcosnak 2 tult kell tolni, hogy eredményes legyen(támadás, hogy találjon, védelem hogy ne találják el), addig a varázslónak csak IQ-t kell tolni, aztán ott vagy találsz vagy nem, de ha nem, akkor is azért sebzel....az IQnál is az lenne a jó valahogy, hogy külön lehetne fejleszteni, hogy én eltaláljak valakit varázslatta, meg hogy engem ne találjanak el....bár msot ez lehet annyira nem kapcsolódik a témához:)
Dátum: 2009.08.27. 14:17:16
Akkor most mondja el valaki magyarul, mert nem fogom fel....

Tehát akkor 60.szintig nincs értelme fejleszteni az erőt, mert nem sebzek többet akármekkora???? És az állatok se sebeznek többet? Vagy többet sebeznek, csak nem olyan nagy mértékben nől a sebzés, mint 60.szint felett????
Dátum: 2009.08.05. 09:02:39
Idézet: Mortimer - 2009.08.04. 23:25:12
Tévedsz, a szintben elől állók simán rábólintanának, hogy legyen. Hidd el, aki előrébb van, több LE-t kap vadászatból, és sokkal előbb sokkal magasabb szintre fejleszti, mint te. És ezek után nem azért lenne a sírás, hogy "6 szinttel magasabb karakter lecsapkod", hanem hogy "6 szinttel magasabb karakter 30 szinttel erősebb varázslattal nyitásból kivégez".


Igazad van valamilyen szinten Mortimer, de jelen állás szerint a topszinten már 6-7-8 szinttel is lehet gondolom lefelé támadni, tehát ha mindenki maxolja a kereskedelmet, akkor 6-7-8 szinttel magasabb fegyverekkel verik agyon a nagyok a kicsiket...az meg már akkor ugyis mindegy, egyel jobb ősköves tárgy, azért sokat jelent.....viszont ha nem lenne korlát, akkor egy-két kisebb kari rágyúrhat jobban a kereskedelemre, és azzal esetleg tud meglepetést okozni a nagyobbaknak, nem pont a toppokról beszlek, inkább a középmezőny elejéről...

Amúgy meg írtáktok, ha nem lenne korlátozva a kereskedelem, akkor nem lennének fegyverek, mert még nincsenek készen, illetve írtátok hogy ha eleve nem lenne kereskedelem akkor az epik ütés se menne ennyire...és kérdem én, az baj lenne, ha az epik nem menne annyira??? No, meg így viszont az epikeket kell jó előre elkészíteni, míg az átlag tart 30-50 körül szerverre válogatja, addig v1-en már 100felé járnak páran....ami azt jelenti hogy akkor a fegyverek is nagyjából addig meg vannak csinálva többé kevésbé.....
Dátum: 2009.08.04. 20:39:50
Idézet: winnie - 2009.08.04. 19:47:05
nem kuka, hiszen nem csak egymás ellen számít a kereskedelem.


Igen, egymás ellen számít, de egy idő után mindenkinek maxon lesz, és mindenki ugyanakkor veszi a tárgyakat...tehát ha nem lenne ez a szaki, akkor is ugyanott tartanánk, csak éppen a szintünknek megfelelő tárgyakat vennénk meg, és nem a 17 szinttel elöbbit....és az még jobb is lenne, mert az ÉP se fogyna akkora iramban, stb...

Ariel: abban lehet valami amit mondasz, de sztem ez a korlát is rontja a játékélményt...eddig király volt valaki ha 10 szinttel elöbb vette a tárgyakat, míg a szintjén lévő többi csak 4-5-6 szinttel...de most már ha valaki maxolja akkor nincs tovább, és pl egy magas szinten, ahol már 8-10 szinttel fognak majd lefelé támadni az arcok, azok ellen semmi esély se lesz, mert 8-10 szinttel erősebb fegyverekkel simán lever, akármekkora a TÖ-d, akármekkora Pók vagy....
Dátum: 2009.08.04. 19:21:56
hy all!

a kereskedelem maximalizálásához lenne hozzáfűzni valóm...

Most úgy állunk, hogy addig jó a kereskedelem fejlesztés, amíg valaki magasabbra húőzza, mint az adott szinten a társai, így lesz neki előnye....ha viszont megyünk előre az időben, akkor egy idő után mindeki maxolja, és akkor már nem lesznek ilyen különbségek, hogy valakinek nagyobb tárgya van, tehát elérünk oda, hogy mindeki ugyanakkor tudja megvenni a tágyakat, ergo a 170-es kereskedelemre költött LE kuka, olyan mintha nem is fejlsztettünk volna semmit...persze ez magas szinten csak....amúgy miért lett maximalizálva??? Mindenki számára adott a lehetőség hogy fejlessze minél magasabbra, és ugye egyre drágább is.....

javaslatként felvetném, hogy esetleg akadémia újabb szintek feloldhatnák a korlátot!? Vagy kitolni a határt egy 10szinttel? Csak van egy olyan érzésem, hogy ha ez meg is valósul, akkor mindenki megörül, és mivel arra már sok topnak minden szakija topközelben lesz, továbbá akkor már magas szinten jól jön az LE a vadászatból, így azt az 5-10 plusz kereskedelmi szintet hipp-hopp felhúzzák....kicsit előre kalandoztam, de én úgy látom, hogy jobb lenne ha nem lenne maxolva a kereskedelem....nem tudom nektek mi erről a véleményetek?
Dátum: 2009.08.03. 18:05:38
még csak annyit, hogy ha 10 fókuszt hagyok magamnál, akkor oké hogy tárgyak jönnek, de hát később magasabb szinten meg jobb fókuszok jönnek, amiket szeretnék megnézni, kipróbálni, de akkor megint el kell adnom a régi fókuszokat, de mivel magas szinten is jöhet alacsony szintű fókusz, lehet hogy sorba jönnek a régiek, semmi új, és a dukát is csak 1 jár...no mindegy, nem sírok, alkalmazkodom a játékhoz, csak ez megint rosszul jött ki nekem:(
Dátum: 2009.08.03. 17:55:34
Idézet: bonca - 2009.08.03. 17:53:37
Esetleg, tudod azt csinálni, hogy öszegyűjtesz 10 fókuszkristályt és akkor több már nem eshet, csak ékszer.

Tudom, ettől még nem fogod jobban érezni magad, csak egy lehetőség...


nem is olyan rossz ötlet, de ez ilyen kiskapus megoldás....de lehet hogy ez lesz...köszi
Dátum: 2009.08.03. 17:54:44
Hát az igaz, de azért annyiban nem, hogy mostani térkapus fókuszok gagyibbak(már amelyik) mint egy sima fókusz, és ezeket csak gyűrű vagy láncba rakhatod, míg az általad említett gyűrűbe akármilyen fókuszt pattinthatsz....

Aukciós bérletért meg még bajnoki medált is feláldoztam, de így most csökkent a hatékonysága 33%-kal, mert ugye tárgy helyett hogy fókusz jön, annak 33% az esélye, de fókuszért csak 1 dukát jár.....

Persze ha nem változtatnak rajta, akkor beletörődök, de mindenesetre így eléggé legyengült a bérletem, és borult a taktikám, hogy sok aukciós tárgyat szerezhessek....
Dátum: 2009.08.03. 17:46:17
Nem értem hogy a térkapuból eső fókuszkristályokat miért csak 1 dukátért lehet eladni annak, akinek aukciós bérlete van??? Tudom hogy kevés embert érint, de pl engem igen...én azért vettem meg, mert láttam benne a lehetőséget, hogy gyorsabban nőljön a dukátom....eddig jó is volt, mert ki tudtam használni, de most minden 3.tárgy a térkapuból fókusz, amit csak 1 dukátért tudok értékesíteni, ergo most már alig ér valamit az aukciós bérlet, nem tudom maximálisan kihasználni, majdhogynem ott tartok, hogy inkább meg se vettem volna....vagy én látom rosszul?