Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.07.16. 16:13:18
Én a magam részéről nem látom esélyét, hogy az eddig kínkeservvel megszerzett (szintbeli, mert erőbeli nincsen) előnyömet így önszántamból "eldobjam". Kicsit vacak érzés lenne a kemény LE-kért vásárolt cuccok elvesztése is. A jó magyar forintról nem is bezsélve.
Dátum: 2009.07.16. 16:03:40
Van benne valami, de szerintem nem nagyon használná senki sem előrejutáshoz. Inkább mégtovább fokozódna a probléma, és mindenki menekülne vissza.
Dátum: 2009.07.16. 15:10:10
Akárhogy is ragozzuk: a VF-et Miklós a topnak csinálta, hogy összetömörítse a mezőnyt. A top nem akarta az előnyét elbukni, viszont akinek nem volt előnye, az kapott egy "beutalót" az egyetemről az oviba. Persze ha minden egyetemista visszamegy Pistikéékhez a kiscsoportba, akkor:
1. ugyanolyan egyetemi buli lesz, mint volt
2. Elfogynak a Pistikék nagyon gyorsan, és az oviból már nincs hová tovább.

A VF kiválló lehetőség azoknak akik nem vállalják a kihívásokat, és a könnyebb utat választják. Én autóversenyző szemmel azt látom, hogy lehet menni egy ralliautóval kettes sebességben is, mert hú de baromira húz, és még le se esel az útról, de akik kihívást akarnak, és felállni a dobogóra, azok igencsak hatodik teligázon mennek át az erdőn, még ha néha el is kapnak egy-egy fát. Ja, hogy nem az a cél, hogy nyerjünk? Hát akkor kéremszépen mi más játékot játszunk.
Dátum: 2009.07.16. 13:59:57
És most nevet a sok hülyén, hogy ismét sikerült szétcsesznie egy topicot.
Dátum: 2009.07.16. 13:47:45
Ez sajna 10 pontos...
Dátum: 2009.07.16. 12:30:18
Viszont kérdés, hogy mire, és mikor.
Dátum: 2009.07.16. 12:27:29
Sajnos a hozzászólásokból látszik, hogy amit Kóc felvetett (és szerintem is igazán nagy probléma) azzal a többség nem kíván foglalkozni. (Jelenleg) Sajnos ez így veszett ügy.
Dátum: 2009.07.16. 11:52:31
Kiváncsi voltam mit fogsz kitalálni! Nem csalódtam. Winnie, esetleg tudnák veled személyesen beszélni? skype, msn esetleg telefon? Már nagyon kiváncsi vagyok ki is vagy te.
Dátum: 2009.07.16. 11:41:20
Gyerekek!
Nem erről akart beszélni Kóc! Térjetek vissza a témához.
Az a baj, hogy ezeket a felvetéseket még kevesen érzik a bőrükön. Vagy nem akarják. Meg persze akinek esélye sincs a fertőzés leküzdésére, az könnyen osztja az észt. Figyeljétek meg, hogy most mivel még csak kevés embernek fáj, nem lesz megváltoztatva, de mire ideérnek a tömegek, és rájönnek, hogy bármilyen szaki kimaxolás miatt hátrány fogja érni őket, akkor szépen változtatva lesz. Mint ahogyan a felejtés, stb.
Egyébként én sajnos egy hátsó szándékot is vélek felfedezni abban, hogy miért így lett megoldva a szakértelem növekedés: így legalább továbbra is pakolgatni kell a turbót, amit valljuk be még maxos kronó mellett sincs mindig idő kivárni, tehát jön egy kis őskő Miklós zsebébe. Mondom ezt úgy, hogy semmi LE szerző szakim nincs kimaxolva, és nincs kronóm sem, tehát én abszolút abban lennék érdekelt, hogy maradjon így a dolog.
Dátum: 2009.07.16. 10:21:21
Nem tudom pontosan, hogy mi történt a TGY-vel, de én sem szívesen játszottam volna kétfrontos háborút. Amit kaptak/kapnak (AL-EH), az több volt mint sok.
Dátum: 2009.07.13. 20:58:31
Szerintem itt most kicsit el vannak tévedve az emberek. Nem azt szavazzuk meg, hogy A vagy B variáció legyen, hanem, hogy melyik fontosabb. Nagy különbség.
Dátum: 2009.07.13. 17:04:41
Nagyon jó felvetés. Nem kellene kategorizálni, hogy kinek hány köve van. Viszont a visszaélések elkerülése végett lehetne egy minimum szintet betenni, hogy az szavazhat aki x őskővel rendelkezik, vagy a legalább x ideje fizetett be. Ez lenne korrekt. Egyébként abszolút támogatom bármilyen formában is a dolgot.
Dátum: 2009.07.06. 13:28:22
Faktor for prezident! winnie for förszt lédi! Ezaz csak így tovább!
Dátum: 2009.07.06. 11:29:26
Na ez a felezés kb olyan mint amikor évekkel ezelőtt bemértek a rendőrök 30 helyett 41-el, ami SÚLYOS szabálytalanság.
-Ez ötezer lesz akkor.
-Nem lehetne megfelezni?
-Na akkor legyen 3000.
-Számolni meg ki tanított bakker?

Nem véletlenül NULLÁRA kellett volna írni azt a számot? winnie, kérlek ne írj semmit, mert nem érdekel.
Dátum: 2009.07.05. 21:34:32
Hát gyerekek, remélem én is hamar felnövök hozzájuk, mert ez az új eresztés a mai napon eddig -4k LE és 5:0 nekik. A múltkor még volt némi esélyem, és pluszba hoztam magam, de most nem látom a fényt az alagűt végén. Vagyis látok kettőt, és még dudál is.
Dátum: 2009.07.05. 21:27:25
Az rendben is van. Csak azt szerettem volna elérni, hogy mindenki úgy értse a felvetést, mint ahogyan én. Tehát ne gondoljon senki arra, hogy az ő karakterét elveszi valaki, meg ilyenek, mert nem ezt mondtam. Egyébként felejtsük el, mintha nem is mondtam volna semmit.
Dátum: 2009.07.05. 20:55:50
Direkt nem akarjátok megérteni amit leírtam?
Nem, nem erre gondoltam. Abban is biztos vagyok, hogy szivatás, és abban is, hogy másnak is fog menni még.
Ezt most nem értem. Nincs háború, de nem is mondtam, hogy van.
Nem tudom, hogy visszaélés-e vagy sem, de talán segíthetnétek eldönteni.
Ma egy olyan szövetség küldött ránk PC-t, akikkel nincs semmi dolgunk, nem álltunk háborúba, nem is tudjuk őket támadni, lévén hogy nagyon sokkal alacsonyabb szinten vannak. A szövetségben nincs egy "normális" játékos sem. Mind buzogánnyal ácsorog láthatatlanul, gyanúsan ugyanolyan felirattal a karakterlapján. Szóval nem nagy gáz az a pár ezer LE, de ha csak rosszindulatból indított valaki egy szövetséget, hogy hátráltasson másokat, azt nem nagyon értem meg. Persze, ha van mögötte játékos, van mögötte tartalom, akkor nem probléma, mert megtehetik. Én attól tartok nem ez az eset áll fenn.