Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.09.19. 09:04:48
Ingyenélő, szánalmas, és most már POK is vagyok. Hová sűlyedhetek még?
Dátum: 2009.09.19. 08:41:35
Akkor osszál, szorozzál még egy kicsit.

Vegyük Jóskapistát. Mondjuk 10.000 a max életpontja. Ha esetleg teljes ÉP-ről indul, akkor belátható, hogy 1000 ÉP-s ütésből (számoljunk ezzel az alacsony értékkel, hogy könnyebb legyen a dolog) kibír 8 ütést mire 15% alá kerül. Ha összehasonlítjuk Janosss23-al, akinek 5000 a maxÉP-je, akkor már itt látható, hogy csak 4, legfeljebb 5 az amit kibír a karakter. Ha most valaki azzal jön, hogy de ő bizony sosincs maxÉP-n, akkor azt kell válaszoljam, hogy a magasabb maxÉP, percenként több ÉP gyógyulást is eredményez. Ez a gyógyulás csak abban az esetben irreleváns, ha az illető folyamatosan azt várja, hogy 15% felé bukkanjon és leverjen valakit. Ha csak egy kicsit is hagyja, hogy tovább gyógyuljon, akkor már a magasabb maxÉP-s esélye a támadhatóságra megnő.

Például elkezdenek pihenni. (ne mondjátok, hogy ti nem szoktatok, mert ezzel nem lehet mit kezdeni)
Jóskapista 2 óra alatt regenerál (hasraütés) 4000 ÉP-t. Ezalatt Janosss23 csak fele ennyit, azaz 2000-t. Ki fog több 1000 ÉP-s ütést kibírni 15% felett?

Remélem már érthető miért is mondtam, hogy a magasabb maxÉP igenis bővíti a portyalistát.
Dátum: 2009.09.19. 08:30:39
És mert az átlagnak valami nagyon előnyös döntés (mert egy fillérébe sem kerül), azért a "nemátlag" nem mondhatja el a véleményét?
Dátum: 2009.09.18. 22:15:43
Számolj utána, és megérted, hogy miért növelheti a portyalistában szereplő játékosok számát.
Dátum: 2009.09.18. 20:37:11
Nahát, már pöcs is vagyok. Eddig csak ingyenélő voltam. Egyébként tudod mi a szánalmas? Ez a duma. Jelenleg "megbeszélés" alatt van ez az új lehetőség, és SEMMI konkrétum nem volt eddig.
Gondolj arra is, hogy itt azt mondták eddig, hogy enélkül nem lehet játszani, és amúgy is kötelező a sebgyógyítás. Szóval hasznodra válik. Vicces még a tipikus magyar dögöljön meg a szomszéd tehene hozzáállás is.
No comment.
Dátum: 2009.09.18. 18:55:57
Semmi bajom Veled. Elnézést a megnevezésért, ha bánt javítom. Sajnos a játékstílusod az, amivel nehéz sokmindenkinek kibékülni.
Hidd el, akit eddig is levettél, azt ezután is le fogod.
Dátum: 2009.09.18. 18:25:33
Baromira nem látok összefüggést. Aki szán rá őskövet, attól te nem fogsz rabolni lószart sem. Esetleg akkor ha béna volt, vagy kifejezetten a felgyógyulását számolgatod, mint D. Schefer*. Ennek viszont semmi köze nincs a vadászat sebességéhez. Akit lerabolnak, azt igyis-úgyis lerabolják.

*név javítás
Dátum: 2009.09.18. 16:56:34
Csatlakozom. Mi is ugyanezt érezzük!
Dátum: 2009.09.18. 15:22:19
A kérdés csak az, hogy ez elég motiváció-e. Birka támogatós ötletére is ez volt a válasz, hogy a "kicsik" a gombnyomogatástól többet szeretnének tenni.
Dátum: 2009.09.18. 14:58:44
Előre is köszönöm az átgondolást.
Dátum: 2009.09.18. 11:32:50
Ok, túlléptem. Amit a tömegek úgyis használnak, azt kell majd nekünk is. Ha van értelme, ha nincs.
Biztos vagy benne, hogy fognak számítani a tárgyak a 20-ba? Mert akkor már a turbó is számíthatna. Eredmény ugyanaz lenne, és még az "ingyenélők", mint én, is örülnének egy kicsit.
Dátum: 2009.09.18. 10:51:46
Miért akarja megmagyarázni valaki is, hogy nekem mi a fontos, ezt sosem értem. Hidd el, hogy nem fontos. És még sok embernek sem az. Ezek szerint halvány gőzöd sincs, hogy hogyan játszok én, és még pár más játékos.
Dátum: 2009.09.17. 16:30:28
Legyen. Még ennek is több értelme van. Kritikán aluli IQ huszárok meg felejtsenek el.
Dátum: 2009.09.17. 15:29:16
Solina,
Miért jó az, hogy ennyire hasonló karakterek lesznek? Ha tudja, hogy kell a 20-as sebgyógyítás, akkor lehet (nálam persze nem) hogy valaki tényleg nem vastagbőr-int kedvenc irányba ment volna el! Miért nem jó, hogy egy problémára adott két megoldás is jó legyen?
Ha valaki a sebgyógyítást saját ÉP-je elfogyása miatt fejlesztette, akkor miért nem lehet jó a magas egészség helyette, ha pedig a kedvencét óvta, akkor pedig a magas vastagbőr legyen az alternatíva?
Most egy huszárvágással annyit mondanak, hogy "nesze baze, ezt fejleszd oszt kész! Örülj, hogy ez is van!".
Dátum: 2009.09.17. 14:06:30
Még valami: személy szerint még azt is elfogadhatóbbnak tartanám, hogy a sebgyógyítás mellett választhatnánk pl szintX2 egészséget. Ez is megnövelné a portyalistában szereplő játékosok számát, és még a számunkra is lenne némi értelme.
Dátum: 2009.09.17. 12:14:56
Otoaak,
Én nem hülyéztelek le, te mégis ezt tetted. (még ha burkoltani is) Kicsit próbálj már tisztességesebben megnyilvánulni!

Akkor az egész sebgyógyítós maszlagnak az az értelme, hogy akinek nincs rá szüksége, az áldozzon is valamit? Nem azért kellett, hogy "ne ürüljön ki a portyalista"? Mert ennek a mi "szemétszinthuszár" játékstílusunknál nincs hatása.
Nagyon elszomorító a dolog, mert folyamatosan mi vagyunk a szemetek, csak azért mert... Na mindegy, hagyjuk. Kezdem megszokni.

Még egy gondolat ezzel kapcsolatban: agyaltok itt (is), hogy legyen ÉP-je a karaktereknek, mert "meghal" a portya, ennek ellenére Miklós sem sebzést csökkent, hanem NÖVEL a portyában. Egyszerűen nem konzekvensek a módosítások.
Dátum: 2009.09.17. 09:24:47
Kedves Mindenki,
Miért is fontos a sebgyógyítás?
-Azért mert félóránként nyomkodhatom a gyógyítás gombot? Esetleg helyette fejlesztettem 50-es vastagbőrt! Igen, mert ez nem vesz el még 2 órát a napomból, amikor Endyr vagy Nasdfil 600-akat sebez az állatomba! Tudod mennyit kéne pöcsölni, mire ezeket kikattingatod? Nem keveset.
-Azért mert maximális inteligens kedvenccel, naponta lépnek szintet az állataim?

Baromira nem értem, hogy miért kell "szinthuszározni", mikor az értelmesen, és sikeresen játszó játékosok 90%-a ezt a sémát követik.
És igenis nekem van akkora egészségem, hogy egész nap (na jó mikor a TiHorda jön óránként, akkor nem igaz) 15% felett vagyok.
Most akkor ez büntetés azoknak, akik "alternatív" megoldást találnak? Én nem akartam osztani az észt, de nekem osztották. Kicsit gondolkozzatok már el!
Dátum: 2009.09.17. 07:37:03
Ez a 20-as sebgyógyítás feltétel kiábrándító. Feleslegesen kell rá pár embernek energiát szánni. Mire kell ez, meg tudod magyarázni? Persze, hogy felgyógyuljon az ember. Nem lehetne egy olyan opció, hogy akinek nincs ez a (számára) értelmetlen szakértelem, az is tudjon részt venni? Akinek nincs, az akkor is veszítsen CSP-t, ha 15, vagy akár 20% alá kerül egyéni epikus csata után. Ez sem elfogadható?
Dátum: 2009.09.16. 17:24:47
Mondom én, hogy belepiszkáltak valamit.
Dátum: 2009.09.16. 17:05:07
Az ok, de eddig nem volt ennyire durva... Egyébként azóta is jönnek óránként.