Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Butchman

Dátum: 2009.09.23. 12:52:02
Egyetértek Ariellel. A játékosokat ugyanúgy súlytja a dolog, de mi lesz az epikussal? Úgy gondolom, hogy akkor az epikusok is használjanak 7-8 szinttel alacsonyabb fegyvert.

Még egy dolog:
Miklós még nem nyilatkoztál a visszamenőleges tárgy stat lebutításra. Esetleg valamilyen lehetőség a visszacserére?
Dátum: 2009.09.22. 16:38:24
Tudjátok mi fáj legjobban: még egy pici kis kisérletet sem tesz Miklós arra, hogy a döntéseit, véleményét mi is megérthessük. Minimális reakció.
Csatlakozom Mortimerhez, és ettől kezdve nem fogok én sem őskövet venni. Elhasználom amim van, kész.
Nagyon igaz Jerikó régi állítása, miszerint egy végtelennek beharangozott játékról nem vagyunk hajlandóak meglátni, hogy VÉGET ért, és mi tovább játszunk!
Dátum: 2009.09.22. 14:07:43
Hát Miklós, ez a válasz számomra egyenértékű egy szőke női "CSAK" -kal.
Esetleg visszaállítási lehetőség, mint kompenzáció?

A kereskedelem felezés sem látom, hogy hol fokozza az én játékélményemet, bár én egyszerű pór játékos vagyok.

Komolyan kérdem, miért nem csinálunk a V1-en egy 2 hetes szerver leállítást, hogy utól tudjátok érni magatokat. Megírhatnátok az új legendát, lehetne tovább dolgozni az egyéni epikus fejlesztésén, és lehetne nyugodtan peccselgetni a következő pár hónap tárgyainak tulajdonságát!
Dátum: 2009.09.22. 12:29:15
Látom, most, hogy felemeltük a szavunkat, rögtön be is lett jelentve a dolog. Egyébként a kereskedelem változtatásával meg baromira nem értek egyet. Azért mert folyamatosan képtelenek vagytok követni a TOP szintlépését, nem kellene ilyen korlátozást bevezetni. Akkor inkább még az is korrektebb lenne, ha 2 hétre leállítanátok a szervert, amíg utóléritek magatokat.
Dátum: 2009.09.22. 12:15:11
Azoknak, akik lepontoznak minket, mit szemét "Top" játékosokat, üzenem, hogy gondoljanak már bele, ha velük történik ugyanez, akkor mit éreznének?

Miklós! Ez az eljárás FELHÁBORÍTÓ!
Dátum: 2009.09.21. 22:04:07
Sőt, ha a lélekkufárnál jobb statok vannak, viszont mikor megveszed, akkor visszacsökken. Kiváncsi vagyok, hogy erre az egészre mit fognak reagálni HIVATALOSAN.
Dátum: 2009.09.21. 19:39:29
Persze, én is így értettem. Kérdezte már meg valaki hivatalosan is a játékvezetést erről? Vagy ez a fórum "hivatalos"?
Dátum: 2009.09.21. 18:23:16
Én momentán szimplán felháborítónak érzem a dolgot. Olyan, mintha a boltban vásárolt 1 kilós kenyeret éjjel a pék kicserélné 0,75- ösre. Ez így nem korrekt. Ha nem ősköves lenne, akkor még elfogadom a dolgot, de így nem.
Dátum: 2009.09.21. 17:20:22
Már itt tartunk? Visszamenőleg lecsökkentik a tárgyak tulajdonságait?
Dátum: 2009.09.20. 15:47:29
Az előző hozzászóló ötletéből merítve:
Mi lenne, ha az egyéni epikus megtámadása mondjuk 1 kvíznyi LE-vel (mert szintfüggő) lenne csak lehetséges, és ezt a LE-t csak akkor vonná le a játék, ha kikapnánk az epikustól.

Ezáltal nagyon sok legyet is ütünk egy csapásra:
-Egyéni epikusozó játékosoknál lenne LE MINDIG, tehát a portyába bekerülne egy kis plusz vihető LE mennyiség
-Nagyon nem érné meg ájultra veretni magad, mert VALÓS, és nem elköltetlen, levadászatlan (CSP) LE-t vesztenél.
-Nem lenne nagy dolog leprogramozni sem, mert a Zarknodos cuccnál ezt megcsinálták már, csak fordítva. Ha nyertél akkor vette le a LE-t. Itt csak legjobb esetben egy negáció kellene.
-Megakadályoznánk (vagy legalábbis megnehezítenénk) a milliós gyógyital költséggel nagyon előre futó karaktereket a túl jó epikus kincs szerzésében.
Dátum: 2009.09.20. 11:52:09
Jó sok LE -ben fogadnék, hogy nem EZ a maximum, és az Légió még jópár epikust meg fog ölni így is.
Dátum: 2009.09.20. 11:21:05
Pont ez volt az első meglátásom nekem is. Nem hisz nekünk. Amíg egy kis esély is van rá, hogy haladjunk előre, addig meg is tesszük.
Dátum: 2009.09.20. 11:18:22
off:
Ostobaság? Te miért fejleszted magad winnie? Nem azért mert jobb szeretnél lenni? Nem azért mert a maximumot akarod kihozni belőle? Ha nem így lenne, nem vadásznál, mert jó az úgy ahogy van. Téged is és más normálisan játszó embert is az motivál, hogy jobb legyen. Ha nem így van, akkor tényleg magasról tesz rá, és például otthagyja egész estére 100k LE-vel. Na ő tényleg nem akar jobb lenni.
Dátum: 2009.09.20. 10:59:32
Nem. Az a baj, hogy megszűnik az "ilyen" szövetségekben a karkaterek nagy részének (bocsánat, az "ilyen" szövetségek a gyűlölt TOP -ot jelentik,) a játék egy fontos része!
Hagyjuk a "mocsok tápos", meg "az előreszaladtatok, megérdemlitek" dumát. Aki nem az elérhető maximumot akarja kihozni a karakteréből, az vagy hazudik, vagy egyszerűen nem is érdekli az egész.
Dátum: 2009.09.20. 08:49:08
Miklós elért a tűrőképessége határára, és tényleg nem akar már újabb kincseket kitalálni. Ennyi. Nem azt mondta, hogy nincs tovább, hanem tett róla, hogy ne legyen tovább. Kisértetiesen hasonlít a küldetésekre a dolog. Először jöttek a NAGYON értelmetlenek, a NAGYON hosszú ideig tartók, mikor meg belátta, hogy pár idióta (mint én is) úgyis megcsinálja, akkor bezárta a boltot.
Lehet itt most a nagyon előreszaladással, meg ilyenekkel dobálózni, szerintem kár a szóért.
Dátum: 2009.09.19. 19:12:50
Igen, kitalált adatok (nem is írtam mást, nem is mondtam szintet). Igen fogalmam sincs. És NEM nem vagyok hülye, csak az elvet szerettem volna igazolni Neked. Úgy látom teljesen haszontalan módon.
Mindenki azt fog fel belőle amit akar. De tudod mit: legyen alacsony egészséged, mert az jó. Részemről utolájára ecseteltem a magas egészség értelmét.
Dátum: 2009.09.19. 12:51:12
Ok, akkor visszakérdezek: egy alacsony ÉP-s karaktert midenképp visszadob 30-40% -ra a sebgyógyítás, hogy tudd ütni? Nem az a cél, hogy ne legyen 15% alatt, hanem az, hogy ne legyen 40% alatt? Mert ha igen, akkor valóban mindenkinek legyen 60-as egészsége, hogy 80% alatt mindig kivégezze még az 50. szintű epikus is. Még egy dolog: nem gondolod, hogy ha valaki csak másodpercekre kell 30-40%-ra mennie (epikus ütés előtt), az számodra teljesen ugyanazt az "üthetetlenséget" jelenti. Szerintem, akit eddig nem tudtál ütni, azt eztán sem fogod, legyen itt bármilyen módosítás, KIVÉVE, ha alacsonyabbak lennének a sebzések. De az meg nem van, mert az valamiért nem jó.

Aki meg lepontoz, mert más a véleményem, annak meg legyen... kellemes a napja.
Dátum: 2009.09.19. 12:27:15
Van benne valami sajnos.
Dátum: 2009.09.19. 09:31:13
Ez a gyógyitalozós dolog eléggé emberfüggő. Neked persze a magas egészség hátrány a kivégzéses, 15%-on támadós taktika miatt. Ezt megértem, de a nagy számok törvénye alapján nem értek egyet. Magasabb egészség = több ÉP = több portya.
Dátum: 2009.09.19. 09:07:57
Csak egy érdemi megjegyzés:
Az eddigi javaslataim mind VAGY feltétellel íródtak, tehát semmiképp sem szeretném, ha az én javaslatom miatt kellene Nektek mást fejleszteni. Aki ezzel szeretné elérni a "portyalistában maradást" az így oldhassa meg, aki nem az másképp. Ennyi csak a kérés. Ne kelljen MINDENKINEK ugyanazt, pedig ő másképp játszana.